Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
725. d2372ca8f3 (válaszként erre: 722. - Sanyinak)
2013. febr. 13. 21:39
De egy ismeretlen, aki csak a problémáival terhel, pusztán az ember energiáját szívja le. Tanácsot pedig adhatsz a másiknak, de ahhoz nem biztos, hogy készen áll, hogy meg is fogadja.
724. sanyinak (válaszként erre: 723. - Szundika90)
2013. febr. 13. 21:38
Szerintem akkor nyílik meg az ember egy másiknak, ha úgy érzi a másik valóban érdeklődik iránta. Ehhez tulajdonképpen nem is kell több. De a hétköznapokban nehéz olyan embert találni, akinek tényleg van ideje a másikra...
723. szundika90 (válaszként erre: 713. - Sanyinak)
2013. febr. 13. 21:34

jelenleg nem nyomja semmi a szívemet.persze szokott olyan is lennei és olyankor jólesne egy bnő tanácsa vagy csak a kedves szavai...


am olyan vagyok h nagyon ritka az olyan ember akinek tiszta szívből megnyílok....

viszont szivesen meghallgatom mások panaszait vagy amit kell

722. sanyinak (válaszként erre: 721. - D2372ca8f3)
2013. febr. 13. 21:33
Szerintem igen. Hiszen ha valaki egy ismeretlennel levelezne, akkor nem a kölcsönös szimpátia alapja a kapcsolatnak, hanem a magányból fakadó kommunikációs igény.
2013. febr. 13. 21:28
A levelezőtárs az feltétlenül lelki szemetesláda?
720. sanyinak (válaszként erre: 719. - Beriberi)
2013. febr. 13. 21:19
Nem, nem nekem kellene feldobnom, hanem nyílt beszélgetésbe kezdhetnének azok, akik egyébként is beszélgetni / levelezni szeretnének....
719. beriberi (válaszként erre: 709. - Sanyinak)
2013. febr. 13. 20:57
Köszi,hogy feldobod egy kicsit ezt az oldalt!
718. sanyinak (válaszként erre: 716. - Angele)
2013. febr. 13. 20:34

Én ezt nem így látom.

Nyitva hagyom az ajtómat, ha valaki éppen ázik, bejöhet egy kis időer. Viszont nekem van tető a fejem felett és nem vágyok más házába...

717. c8dc8ce78d (válaszként erre: 713. - Sanyinak)
2013. febr. 13. 20:33

Bocsánat, hogy beleoffolok, de miért kellene nyilvánosan megosztani bármit is?

Itt sokan szerintem inkább magányosak, a lehetőség pedig adott számukra. Az életben sem kiabálom világgá, hogy mi nyomja a lelkem,megkeresem az erre legmegfelelőbb személyt, személyeket...

716. Angele (válaszként erre: 715. - Sanyinak)
2013. febr. 13. 20:27
Tehát akor ajtót nem nyitsz és szereted ha mások nyitnak ajtót ahova belépsz.
715. sanyinak (válaszként erre: 714. - Angele)
2013. febr. 13. 20:24
Nem, nekem nem igazán van igényem rá, hogy idegeneknek kiöntsem a szívemet. Viszont érdekelnek mások problémái.
714. Angele (válaszként erre: 709. - Sanyinak)
2013. febr. 13. 20:20

Ezt sosem fogod megtudni ha igy álsz hozzá és senki sem egyforma és mindenki úgy ismerkedik ahogyan neki a legmegfelelöbb.

Te szóba álsz mindenkivel nyiltan élöbe saját dolgaidrol?:P

713. sanyinak (válaszként erre: 712. - Szundika90)
2013. febr. 13. 20:13
Eláruolod, hogy miért nem osztod meg nyilvénosan, mi nyomja a szívedet?
2013. febr. 13. 20:12

sziasztok.

Szivesen leveleznék bárkivel.Hiszen néha jól esik kiönteni másnak a szivemet..Bulizós életivádm csaj vagyok,de néha nekem is vannak rossz napjaim.

Ha gondolod írj bátran :D

Ja 22éves vagyok :D

711. sanyinak (válaszként erre: 710. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 13. 19:55
Azért ennyire talán nem kéne negatívan értékelni őket. Én arra tippelek, hogy egyszerű félelelm van bennük a nyilvánosságtól. De jó lenne, ha valaki "érintett" is hozzászólna...
2013. febr. 13. 19:46

Nekem erről az a véleményem, hogy általában levelezőtársat, és barátokat ily módon azok keresnek, akiknek nincs mondanivalójuk a világ számára, és a világnak sincs mondanivalója az ő számukra.

Ilyenkor aztán megtalálják egymást, és beszélgetnek a semmiről, de ez csak rövid ideig tart.

2013. febr. 13. 19:40
De érdekes egy fórum ez! Gyakorlatilag mindenkinek csak azt szeretné, hogy valakivel komunikálhasson. Sokkal kevesebb az elvárás mint mondjuk egy társkeresőben. De akkor miért nem lveleznek az itt jelentkezők egymással?! És miért nem áll szóba senki így nyíltan a fórumban a másikkal? Ahhoz nagyobb bizalom kell, hogy sok vadidegennek írjunk magunkról mint mondjuk csak egy vadidegennek?!
2013. febr. 13. 19:29

Sziasztok !

Levelező társakat keresek :) 21 éves lány vagyok nem egy bulizós fajta. Szeretem a jó könyveket a késő esti sétálást. Kortól nemtől függetlenül bárki írhat. Elsősorban elektronikus úton.

E-mail címem: habospite267@gmail.com

707. süti38
2013. febr. 13. 14:16

Szívesen leveleznék bármilyen témáról, ami egy életben adódhat. Ha más is így gondolja, akkor...

Nincs különösebb célom, csak jó levelet kapni és írni :).


Érdekel :

- a természet,

- túrák,

- érdekes könyvek,

- kipróbált egyszerű receptek,

- ki hogyan boldogul felnövő gyerekeivel,

- tanácsok hogyan lehet ennyi idősen :) megőrizni testi és lelki egyensúlyunkat,

- ötleteket a testmozgásra, ami intenzív és lehetőleg otthon végezhető.

- minden más..

suti.2012@gmail.hu

2013. febr. 13. 13:55

Sziasztok!

A főzök,mosok,takarítok és a gyerekeket nevelem mókuskerék mellett,feltöltődöm olyan tevékenységekkel amihez 200%-on "üzemelek" napi 16 órában .39 évesen megragadok minden olyan lehetőséget ami boldoggá tesz! Várom leveled!

2013. febr. 13. 05:35

Hello!

Én 16 éves gimnazista lány vagyok, és szívesen leveleznék bárkivel. :) Beszédes vagyok, szerintem a téma hiánya nem okozna gondot. :)

Hobbim a fotózás és a táncolás. Szabadidőmet ha tudom, akkor a barátaimmal töltöm. :)

Akár postai úton, akár elektronikus úton is jó nekem. :)


Várom leveleiteket ide: nikita970312@gmail.com


Vivi. :)

2013. febr. 9. 15:24

Sziasztok! Már írtam ide ebben a fórumban barátnőket keresek 21éves vagyok Salgótarjánban lakom akár papír alapon is levelezek bárkivel a lényeg hogy jó barátság legyen belőle! :D Nagyon komoly lány vagyok lehet rám számítani írjatok nyugodtan nem bánjátok meg! Nekem is hiányzik mozi, hülyéskedés, akár egy beszélgetés!


Üdv: Kinga

703. enenyem
2013. febr. 6. 21:09

Sziasztok! :)


21 éves lány vagyok, és szívesen leveleznék velem egykorú lányokkal. Nem vagyok egy nagy bulizós és társasági ember, így sajnos még nem sikerült barátokra szert tennem.

Ha van kedved beszélgetni, akkor írj bátran. Szerintem biztos megtaláljuk majd a közös pontot. :)


magika.defrasz@freemail.hu

2013. febr. 6. 12:50

Üdvözlet!


24 éves lány vagyok.

Hasonló érdeklődési körű, velem legalább egyidős női levelezőtársat keresek, akivel később valódi barátság is kialakulhat, elsősorban Rákoskeresztúrról és környékéről.

Érdekel az irodalom, a pszichológia, filozófia, művészetek, keleti vallások, természetjárás. Szeretek rajzolni, festeni, néha írni.

Igyekszem minél kevesebb vegyszert használni, és nem eszem húst.

Szeretem a metál, klasszikus, alternatív, punk zenéket, a régimódi stílust, a „dark” témákat.

Mindig vonzott a sötétség, a mesék, önmagunk megváltása, a bűn eredete, az ijesztő és a groteszk.

Nem tudok mit kezdeni azokkal az emberekkel, akik csak takargatják a problémákat, akik nem tudnak túllépni a konvenciókon, akiknek folyton el kell játszani, hogy minden rendben.

Szeretnénk valakit találni, aki más: útkereső, gondolkodó, vagy egyenesen számkivetett, aki nem fél változtatni és olykor hátat fordítani az elvárásoknak.

Tele vagyok félelemmel, olykor pesszimizmussal, öngyűlölettel, de szeretek nevetni is, és megszállottan rajongok az élet szépségeiért, próbálok értelmet találni a múlandóságban.


E-mail az adatlapomon.

Kérlek, csak akkor írj, ha valóban van bennünk közös.

2013. febr. 5. 22:01

Sziasztok!!!

Szeretném ha rám kattintanál,ott bemutatkozom!!

Imádom a titkokat,a titokzatosságot ,hosszútávú mély barátra,levelezőtársra vágyom.

2013. febr. 5. 19:11

Sziasztok.

Kizárólag postai úton leveleznék bárkivel, kortól nemtől függetlenül. Boldog párkapcsolatban élek, így kizárólag barátokat, levelezőtársakat keresek.

19 éves vagyok, érdekel minden, hobbim a fotózás,az emberi kapcsolatok, a beszélgetés, a macskám. Imádom az állatokat, természetben sétálni, és beszélgetni egy kávé, tea mellett.

Ha érdeklődnél írj erre az email címre, és leírom a postai címem:

pihee12@postafiok.hu

2013. febr. 5. 13:39
Sziasztok Kriszta vagyok, 37 éves, és nagyon szívesen leveleznék valakivel,vagy valakikkel, végül is mindegy, azaz korban inkább 40 év körüliekkel. Szeretek hülyülni, néha azért tudok komoly is lenni...:-D, csak ne tartson sokáig ez az állapot. Nyitott vagyok, sok minden érdekel. Néhány példa: Természet, túrázás, sport, zene, nyelvtanulás, országok, emberek, kerékpározás.... s még sok minden más, de ez úgyis kiderül menet közben szerintem. Nem vagyok magányos, van társam, vannak barátaim, nem vagyok egyedül, jól érzem magam a bőrömben, szimplán csak szeretek, vagyis vonz maga a levelezés. Szeretek új emberekkel megismerkedni. Röviden ennyi. Előre is köszi, ha valaki jelentkezik. Szép napot mindenkinek:-)
2013. febr. 5. 11:14

Sziasztok! Levelezőtársakat, barátokat keresek, főleg postai úton. 36 éves vagyok, elég sok minden érdekel. Cím az adatlapon.

Üdv. :)

697. twfan94
2013. febr. 4. 16:24

Sziasztok!

18 éves lány vagyok.

Levelező társat keresek 18-22 éves korosztályból. Bárki írhat aki szeretne.(nem társkeresés!!!)

Akár elektronikus úton vagy postai úton is levelezhetünk.

Hobbi: zenehallgatás, olvasás. Kedvenc sportom a kézi labda.


E-mail címem: twfan94@gmail.com

2013. febr. 2. 20:58

Tisztelt hölgyeim és uraim! Igazán meglepődtem, hogy ilyen sokan keresnek levelezőtársat, és nem kevés az olyan kérés, hogy csak postai úton. Mindez meglepő a facebook, twitter, meg a többi trendi kapcsolattartás világában, de mégis jó hír: vannak még normális emberek!:)

Semmi bajom nekem azokkal akik facebookot használnak, hiszen nekem is volt, de meggyőződésem, hogy a "na mizu" színtű emberek utálnak levelezni, így nincsenek is jelen ilyen helyeken.

Erdélyből vagyok, szeretek utazni, kirándulni, túrázni, hegyet mászni, és még sok mindent, ami majd kiderül, ha találok jó levelezőtársat:)

veres_zsolti@yahoo.com

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook