Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdi kismamák - beszélgessünk fórum

Érdi kismamák - beszélgessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
282. krry
2012. aug. 29. 10:08
Nekem sincs nagyon ismerősöm itt. 2 éve lakok Érden és szinte senkit sem ismerek.
2012. aug. 21. 16:16

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van, régen jártam erre. Lili babám már 11 hetes múlt, igazi kis tüntér.


Nicho mizu van veletek??


Cukifej, én is a SOTE II-n szültem, oda is jártam CTG-re, mivel a dokim is ott rendelt. Ha kérdésed van a kórházzal kapcsolatban írj ide vagy privit nyugodtan, túl gyakran nem tudok jönni, de azért időnként vagyok.


puszi mindenkinek!

280. Cukifej (válaszként erre: 279. - Kozmagica)
2012. aug. 15. 13:19
Végre egy érdi kismama!!!Közbe megtudtam, hogy van és be is jelentkeztem..Én a Szen5t László térnél lakok..És olyan rossz, hogy itt egy kismama ismerősöm sincsen..:)
279. kozmagica (válaszként erre: 278. - Cukifej)
2012. aug. 15. 12:38

Szia!

Sajnos nem tudom hogy működik Érden a CTG, de Érd mely részén laksz? Mi postástelepen és én is 35 hetes vagyok.

278. Cukifej
2012. aug. 15. 09:52

Sziasztok!!


Én új vagyok itt köztetek, érdi kismama vagyok, 35 hetes..Mennem kell CTG-re és a segítségeteket szeretném kérni..Van érden vagy a korházba kell bemenni? Mert Százhalombattán van, csak oda nem mehetek mert nem ott lakok. A SOTE II-n fogok szülni.

2012. aug. 2. 14:12

Sziasztok!


Babaúszás: szerintem nem késő elkezdeni... de tényleg nem olcsó dolog. Még nem sikerült kideríteni a címet, de amint tudom megírom.


Albérlet: sajna nem tudok segíteni.


Klímával elég jól bírjuk a meleget... bár most jöttem haza Pestről a fogorvostól, és hát a buszon elég durva volt a hőmérséklet.


Mi tegnap töltöttük a 33. hetet, 2 hét múlva megyünk az első CTG-re. Már nagyon várom, hogy produkálja majd magát Zsófi :)Szombaton fogunk találkozni a szülésznővel a SOTE I.-en. Telefonban nagyon szimpi volt, kíváncsi vagyok élőben milyen lesz.


Ti hányadik héten pakoltátok/pakoljátok össze a kórházi cuccot? Nekem még jó pár dolgot be kell szereznem. Majd szombaton kikérdezem a szülésznőt, hogy miket kell vinni a kórházba.


Kitartás a melegben...

276. nicho
2012. aug. 1. 20:11

Sziasztok!


Ki hogy van? Hogy bírjátok ezt a jó időjárást?


Nekem néha elég sokat keményedik a hasam.....Ma vagyok 37. hetes, de a kiscsaj még elég sokat ficánkol. Pénteken megyek a 3. CTG-re.

275. kimba1
2012. júl. 24. 21:19

Az Uzsokiba is elég szigorúan veszik,kórterembe nem lehet bejönni senkinek,folyosóra lehetett menni,rengetegen voltak kint.Januárba a sok náthás emberrel nem túl ideális.

Sajnos nekünk ilyenbe nem volt részünk,de láttam,hogy alig fértek a rokonok.

274. nicho
2012. júl. 24. 10:25

Lehet, hogy jobban felszerelt de nem jöhet a baba közelébe látogató, még Apa sem. Csak üvegfalon keresztül lehet mutogatni, ahol mindig tumultus van. Ha beszélgetni akarunk ki kell mennem a folyosóra....

A Kistarcsaiba be lehetett jönni. Nem a kórtermekbe, de volt kialakítva egy előtér ahova kivihettem a babát.

273. kimba1 (válaszként erre: 272. - Nicho)
2012. júl. 20. 22:49

Lehet jobban jársz,egy frissen felújitott kórház.

Az Uzsoki is emiatt nagyon jó volt.

Főleg az ágyak,állithatóak,nekem nagyon jó volt,megkönnyitette azt a szörnyű 1 hetet.

272. nicho
2012. júl. 20. 12:26
Válaszolt a Lipkáné Marika az email-emre a kórházzal kapcsolatban. Szóval Érd már tényleg nem a SOTE II.-höz hanem a Szent Imre kórházhoz tartozik. És mivel nincs fogadott orvosom a Szt. Imrébe fogok szülni....
271. kimba1
2012. júl. 20. 11:46

Sajnos nem tudok semmi albérletet,amit tudnék,az sokkal drágább lenne,mert nagy ház.

De ha mégis akad valami olcsobb,értesitelek.

270. nicho
2012. júl. 19. 12:15
Na és a tegnapi CTG-n a kiscsaj szépen hozta a formáját. Szinte végig mocorgott. Minden egyéb rendben van.
269. nicho
2012. júl. 19. 12:14
Ja köszi előre is!!!
268. nicho
2012. júl. 19. 12:14

Lányok ha valaki tud olcsó albérletet, ha lehet kertes ház, és 2 gyermek nem akadály szóljatok. A mostani albink kb. 75-re jön ki rezsivel. Hasonló árfekvésben keresnénk....

Igazából a mostanival annyi a probléma, hogy tetőtér. 2 gyerekkel lépcsőt mászni elég macerás lesz.....

267. kimba1
2012. júl. 18. 10:27

Tudomásom szerint a babauszást korán kell kezdeni,mi már közel 6 hónaposak vagyunk,nem tudom,ha ilyenkor lehet e menni.

És sajnos nem egy olcsó mulatság:(

266. Maryetta:) (válaszként erre: 265. - Nicho)
2012. júl. 18. 08:33
Tényleg hasznos oldal. Elmentettem a kedvencek közé :)
265. nicho (válaszként erre: 264. - Maryetta:))
2012. júl. 17. 18:26

Ezt kaptam mail-ben


Ezen az oldalon tudod megnézni, hogy július 1-től melyik betegséggel, melyik kórházban látnak el. A települést jelöld meg...


[link]

264. Maryetta:) (válaszként erre: 260. - Nicho)
2012. júl. 17. 18:19

Ez jó kérdés, hogy hol szülhetsz, ha nincs fogadott orvosod. Talán a védőnő, vagy háziorvos tudja. Rákerestem google-ban ,de csak fórumokat hozott, hivatalos oldalt nem.


Egyébként még mindenhol azt találtam neten, hogy Érd a SOTE I- II.-höz tartozik. Gondolom még annyira friss a dolog, hogy nem frissítették.


Ha hamarabb nem tudod meg, akkor én jövő szerdán megyek a nőgyógyászhoz, és rákérdezek, hogy mi a helyzet ilyen esetben.

263. Maryetta:) (válaszként erre: 261. - Nicho)
2012. júl. 17. 18:10

Köszi az infót.


A babaúszásnak meg utána járok, és megírom, hogy hol van pontosan.

262. kozmagica (válaszként erre: 254. - Maryetta:))
2012. júl. 17. 17:59

Szia Marietta!

Hát ilyet, én is szept. 19-re vagyok kiírva. A Szent Imrében fogok szülni, de csak szülésznőm lesz és ügyeletes orvosnál.

Mi a Koppány u-ban lakunk? Ti melyikben?

Ági

261. nicho (válaszként erre: 256. - Maryetta:))
2012. júl. 17. 17:25
8-ig veszik le a vért soron kívül. Ha oda mész a sorszám húzón a 3-as gombot nyomd. A többit majd elmondják.
260. nicho (válaszként erre: 254. - Maryetta:))
2012. júl. 17. 17:13

Neked legalább szólt....Én egy ismerőstől kaptam mail-ben egy linket ahol meg tudod nézni, hogy milyen betegséggel melyik kórházba mehetsz, onnan tudtam meg.


Azt nem tudom, hogy akinek nincs fogadott orvosa az csak ott szülhet ahova tartozik???

Nekem eddig úgy volt hogy SOTE II. de nincs fogadott orvosom sem fogadott szülésznőm.


Ja, és hétfőn potyára mentem az SZTK-ba. Nem volt a Samu. Viszont kértem időpontot CTG-re. Holnap fél 12-re kell mennem.

259. nicho (válaszként erre: 253. - Maryetta:))
2012. júl. 17. 17:08
Ez a baba úszás engem is érdekelne....
258. nicho (válaszként erre: 252. - Kozmagica)
2012. júl. 17. 17:06
Mi nagyállomás felé, a szüleim laknak tusculánumban, elég gyakran megyünk hozzájuk. Főleg most az utóbbi időben. Mindig kell valahova menni és csak rájuk tudom hagyni Bálintot.
257. nicho (válaszként erre: 250. - Kimba1)
2012. júl. 17. 17:04
Hát szerintem most mindenhol nyári szünet van. Mi a Műv. házba jártunk Kerekítő nevű foglalkozásra. Igaz nem ingyenes, de szerintem megéri. Van honlapja nézd meg. Meg esetleg a Kuckó foglalkoztató-ra keress rá google-ba.
256. Maryetta:) (válaszként erre: 255. - Kimba1)
2012. júl. 17. 16:13

Igen, én is sok jót hallottam róla. De mivel a dokim a SOTE I-en van, ezért maradok. Így a vége felé már nem szeretnék orvost váltani.


Holnap megyek vérvételre az sztk-ba. Sokan szoktak lenni? Hány órára érdemes odamenni? Még itt Érden nem voltam vérvételen. (Általában a háziorvosomnál veszik le a vért, de ő most szabin van)

255. kimba1
2012. júl. 17. 15:51

A Szent Imre nemrég lett felújitva,nagyon szép kórház.

Én hamarabb ott szerettem volna szülni,főleg hogy hozzánk az van a legközelebb.

254. Maryetta:) (válaszként erre: 251. - Kozmagica)
2012. júl. 17. 15:32

Szia Ági!


Én szeptember 19-re vagyok kiírva, tehát majdnem egyszerre fogunk szülni :)Nekünk első baba, és kislány lesz.

Mi fiúneves utcában lakunk.

Hol szeretnél majd szülni?


Ma voltam a védőnőnél, és azt mondta, hogy júliustól Érd a Szent Imre kórházhoz tartozik. (mármint a nőgyógyászati, szülészeti rész) Na nem baj, azért én maradok a SOTE I-en.

2012. júl. 17. 15:26

Sziasztok!


Végül döntöttünk a 4D-vel kapcsolatban. A Kútvölgyi klinikára megyünk. Majd töltök fel képet jövőhéten :) (a 20. heti uh-t feltöltöttem, ha van kedvetek nézzétek meg )


Kimba1! Nekem így elsőre a babaúszás jutott eszembe. Én szeretném majd kipróbálni, ha megszületik Zsófi. Ajánlottak egy helyet Érden (pontos címet nem tudok még), egy családi házban tartják az úszást. Férjem keresztlánya, és a húga is oda jártak pici korukban. Ha esetleg érdekel, akkor megkérdezem, hogy pontosan hol van.

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook