Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kirúghatják az iskolából? fórum

Kirúghatják az iskolából? (beszélgetős fórum)


20. levarosbukta (válaszként erre: 19. - Levarosbukta)
máj. 24. 21:38
Hja és tudjátok miért kaptuk egy másik osztálytársnőmmel? Mert ráléptünk a frissen lerakott járólapra! :)
19. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 21:35

Hja csak egy igazgatóit kapott? Olyat lány létemre én is kaptam :)

Húúú de be voltunk tojva mikor ott álltunk a diri irodájában és nem elég hogy hallgattuk a dörgedelmeit még be is irt az ellenőrzőbe. Hogy otthon mit kaptam, ajaj! :)

18. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 19:14

Remélem, hogy igen!...addig, amíg nem tesz komolyabb kárt másban.

Persze ez esetben nem tudni a virágládát döntötte fel, vagy a tanárt, vagy gyereket küldött padlóra.

17. nilem023 (válaszként erre: 16. - Nilem023)
máj. 24. 06:50
Bocsánat két gyerekről van szó nem háromról!!!
16. nilem023 (válaszként erre: 15. - Sirga)
máj. 24. 06:48
Amelyik suliban én dolgozom ott bizony eltanácsolták őket. Mindhárom gyerek másik iskolában van már. Kijelöltek nekik egy másik iskolát ami a legközelebb esik a lakhelyükhöz.
15. Sirga (válaszként erre: 11. - Sütikee)
máj. 24. 06:13
Én is ezt tapasztaltam. Tehettek bármit, kirúgni nem lehetett őket. :/ Megkeserítették az osztály és a tanárok életét.
14. birebora (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
máj. 24. 03:22
Gondolom beszéltek a gyerek fejével.
13. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 01:02
Kirúgás? Ez olyan csúnya, behívják a szülőket és megkérik, hogy vigyék át máshova, pl a körzetibe, még segítenek is.
12. Lady Lavender (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 00:42
Ha nem csinál több hülyeséget, nem kell ezen agyalni.
máj. 24. 00:32
Ha körzeti iskola akkor nem rúghatják ki.
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 20:18
Semmi, ha ez az első.
máj. 23. 20:17
Hány figyelmeztetés után történhet ez meg?
8. nilem023 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 20:15
Egy igazgatói kevés ehhez. Ki kell meríteni az összes ilyen “büntetést”, ahhoz hogy fegyelmi tárgyalása legyen iskolán belül és ha ott sem jutnak semmire dönt az igazgató.
7. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 20:14
Igen ki!! Én iskolában dolgozom és két ilyen gyermek lett eltanácsolva több fegyelmi tárgyalás után.
máj. 23. 20:12
Nem tanácsolták el. Igazgatói figyelmeztetést kapott. A következményeit ennek nem tudom. Mi lesz?
5. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Birebora)
máj. 23. 19:59
Ha már idáig fajult a dolog akkor talán a szülőnek kellene beszélni a gyerek fejével. Ha pedig elbocsájtják akkor jobban teszik ha keresnek másik iskolát mert sok jövője nem lesz a gyereknek abban a suliban. Másikban tiszta lappal indithat, és hogy ez így is maradjon a szülőknek nagyon is a sarkukra kell állniuk.
máj. 23. 19:34
Hány éves? Attól függ mit csinált és hányszor kapott már figyelmeztetést. A szülők menjenek be és próbáljanak beszélni az igazgatóval, osztályfőnökkel.
3. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 18:49
Mit tett a kis csintalan amiért Horger úr eltanácsolta?
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 18:21
Szerintem igen.
máj. 23. 18:03
Sziasztok. Egy gyereket az iskola házirendjének súlyos megsértéséért, agresszív viselkedéséért kirúghatnak az iskolából?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook