Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nevető fej smiley fórum

Nevető fej smiley (beszélgetős fórum)


1 2
32. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 29. - Michelle.r)
máj. 24. 10:32

Nem baj, ha másként gondoljuk. 🙂

Nekem nem egyértelmű, hogyha valakinek nevető fejet küldenek, azzal azt üzenik, hogy kiröhögik az embert.

A többi a 16. hozzászólásomban.

31. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 03:39
Biztos tetszik nekik.
máj. 23. 23:30
Nekem az nem tiszta még mindig h mi a fenének kell mindenhova kirakni h lett egy párom.... de tudom bennem van a hiba 🤷‍♀️
29. michelle.r (válaszként erre: 16. - Smaragdzöld 🐉)
máj. 23. 14:16
Arra ott lenne a like vagy a szívecske. Egyértelműen kiröhögik. Azt csak ő tudhatja, hogy miért.
28. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 14:15
Szerintem megsértődni nem érdemes. De az bizony azt jelenti, hogy kiröhögik a pasidat.
máj. 23. 14:15
Igen, ez is benne lehet. 🤷‍♀️
máj. 23. 14:08
Lehet, hogy rossz gombra nyomott, lehet, hogy örül, lehet, hogy röhejes szerinte.
máj. 23. 13:59
Zömében nők azok, és vegyes korosztály. Picit bennem van az, hogy komolytalannak érzik a párom részéről, és ezért tartják nevetségesnek.
24. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 13:55
Szerintem is kinevetést jelent.
máj. 23. 13:55
Elnézve! Egyébként szerintem az is van, hogy sokszor a férfiú ismerősei poénból nyomják rá, mert hihi haha milyen vicces hogy a cimborájuk összejött egy LáNnYaL 🤪 Szóval sztem nem neked szól, meg nem kiröhögés.
máj. 23. 13:53
Akkor a helyedben én biztosan nem venném sértőnek a nevető fejet.
máj. 23. 13:49

Oops!

Köszi!


Ezúton is elnézést! Csak az utóbbi válaszodat hozta az előbb.

máj. 23. 13:48

Köszi!


Akkor rosszul fogalmaztam, eddig azt hittem ezt jelenti:

"szarkazmus: beszélő szándéka valakinek vagy valaminek a gúnyolása" (jelen esetben saját magam voltam az a "megsértődjek-e" kérdésemmel)

máj. 23. 13:43
A 4-es hozzászólásban.
máj. 23. 13:42

Köszi a választ!


Egikünk profilképe sem vicces, átlagos fotók.

Abból gondolom, mert számomra ez a reakciógomb ezt jelenti. Ezért is tettem fel a kérdést, mert lehet, hogy másnak mást jelent.

máj. 23. 13:40
Nem nekem szól, de reagálok. Nem szarkazmus volt, amit írtál. A szarkazmus - az egészen más. Nem kioktatás, gyakran találkozom olyannal, amikor az idegen szó célt téveszt.
máj. 23. 13:37

Miből gondolod, hogy aki nevető fejet küld, az kiröhög?

Furcsa pár vagytok? Nevetséges fotó raktatok ki magatokról? Lehet, hogy ezért nevetnek. Lehet az is, hogy egyszerűen a szimpátiájukat jelzik. Vagy örülnek, hogy az ismerősük (jelen esetben a pasid) párt talált. A nevetésnek több oka lehet.

Egyébként pedig a mosoly jel is lehet akár gúnyos mosoly is. Úgyhogy önmagában egy hangulatjelből nem vonnék le messzemenő következtetést.


A kérdésedre pedig: "Az a kérdésem, hogy megsértődjek-e a pasim női és férfi ismerősei (nem ismerem őket) által benvetősözős reakciókon? :D :))))" Ne, ne sértődj meg!

15. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 13:35
Ők is vidámak! Örülnek!
máj. 23. 13:33
Mutad meg kérlek, hol válaszoltál az eredeti kérdésemre ;)
máj. 23. 13:28
Ki állt beléd? Mindannyian a kérdéseidre válaszolunk.
máj. 23. 13:24
Úgy "szeretem", amikor a kérdezőnek állnak neki, ahelyett, hogy a kérdése válaszolnának. :)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Lady Lavender)
máj. 23. 13:24
Látom, nem érted a szarkazmust ;)pedig nevető fej is volt a mondatom végén :))))
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 13:19
Feltétlenül sértődj meg, ez olyasminek hangzik, amivel érdemes foglalkozni.
máj. 23. 13:19
Megsértődni sosem árt és sosem késő :P Főleg piszlicsàré, mondvacsinált dolgokon.
máj. 23. 13:16
Igen. :) Az a kérdésem, hogy megsértődjek-e a pasim női és férfi ismerősei (nem ismerem őket) által benvetősözős reakciókon? :D :))))
máj. 23. 13:15
Szóval szerinted leneveccségelés esete forog fenn :D
máj. 23. 13:13
Módosítanám a kérdésemet: a reakcióknál adott lehetőségekre gondoltam. Nem a hozzászólásoknál. Mert ott számomra ez a reakciógomb kinevetést jelent.
máj. 23. 13:12
Nem a hozzászólásokra gondoltam, hanem a reakcióknál. Jó hírnél szoktam mosolyogni, de nem kiröhögni. Számomra a reakcióknál a teli szájjal vigyorgás azt jelenti, hogy nevetek valamin, tehát vicces az adott dolog.
máj. 23. 13:08
Mert nem mindenki ugyanúgy értelmezi ezeket az emojikat. Van akinek a nevető fej az csak kinevetés, van aki meg ha vidám dolgot lát, arra is azt nyomja. Szerintem nem kell túl sokat belelátni.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 13:07
Talán örülnek? Mégis jobb, mint a sírósfej.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook