Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdi kismamák - beszélgessünk fórum

Érdi kismamák - beszélgessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2012. szept. 13. 15:31

Szia Maryetta, aranyos vagy.

Ki tudja, majd együtt szülünk :).. Bár te mar a finish én vagy, nekem a doki azt mondta, h 1ujjnyira nyitva a méhszáj (bár ez sokat nem jelent), ezért pihi van, mert kinkene húzni meg a 37.het véget legalább.

Én dr. Lázár Leventehez járok, rendes nagyon. Fiatal de szakmailag jó nagyon. Genetikus is, így sok mindent meg tudtunk vele csinálni és külön nem kellett cocózni máshova.

Szulesznom nincs és ugy döntöttem nem is lesz. Érdeklődtem és azt a választ kaptam, h annyira jó a csapat, h nem érdemes külön kolteni erre. Szóval, remelem nem bánom meg, de most hanyagolom.


Szaiasztok

2012. szept. 13. 15:18

Sziasztok!


Thaifun! Örülök, hogy jó a DM-s olaj :)

Sz.rozika! Kipróbáltuk a gyrost Mammánál :) fincsi volt!

Anci! Sajnálom, hogy ennyi rossz dokival hozott össze a sors... nem szeretnél magándokihoz járni?


Üdv köztünk Pincsi79! Én most kezdtem a 40. hetet. Első baba, és Zsófi lesz a nagylány. Én is SOTE I-en fogok szülni, remélem hamarosan. :) Ki az orvosod a klinikán? Szülésznőt fogadsz/fogadtál?

Sajnos az érdi fiatalságról és baba-mama programokról, klubbokról még nincs tapasztalatom.


Lányok! Hogy viselitek ezt a hidegfrontot? Csak én érzem úgy, hogy folyamatosan aludnék? :)

340. Pincsi79 (válaszként erre: 339. - Nicho)
2012. szept. 13. 14:35

Sziasztok lányok...igazán örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot. Mi nemrég költöztünk Érdre, a parkvarosba és szeretnek ismerettsegeket kötni..

37. hetes kismama vagyok, pontosabban 36 het 3nap...szóval mar bármikor lehet bármi. Balazskank lesz, mar nagyon várjuk. Nem olvastam vissza csak pár leveletek, én Bp-re járok dokihoz, az 1-es klinikán fogok szülni, ugy hogy dokit csak Pesten tudnék javasolni.


Ti hány hetesek vagytok? Hogyan elitek meg a terheseget?Első baba? Milyen Érden a fiatalság? Vannak esetleg kifejezetten ilyen rendezvények?

Olvastam a honlapon, hogy létezik baba-mama klub, ringato, stb-stb - ezek mennyire jók, ismertek? Van lehetőség

szerintetek ismerkedni?

Szep napot!

339. nicho
2012. szept. 13. 13:42

Anci, sajnálom, hogy nincs szerencséd a dokikkal. Sajnos ajánlani nem tudok senkit és is a Samuhoz jártam, de ha újra kezdeném biztos máshoz mennék.....

A Szikszayról is hasonló véleményem van mint neked.....

338. kimba1 (válaszként erre: 337. - Anci1979)
2012. szept. 13. 09:36
Baksayt nem próbáltad?Én vele szültem,nekem bejött.
337. Anci1979 (válaszként erre: 334. - Kimba1)
2012. szept. 13. 07:59
Szia! Először a Baloghnál voltam.Csak meguntam,hogy soha nem mond semmit,csak ásítozik.Utána ajánlották a Szikszaay Ádámot. Először nagyon jó fejnek tűnt,alaposabb is volt mint a Balogh.De az utóbbi időben laszarom alapon dolgozott.Eltűnt két hónap szabira.Akkor lementem a Samuhoz,mivel hozzá küldtek.Azzal sikerült össze vesznem,mivel veszélyeztetett terhesként, meg se akart vizsgálni.(mélyen tapadó lepény).Tavaly elvetéltem,akkor is a Baloghnál voltam.Semmi együtt érzés nem volt benne.Lehet ez nekik mindennapos dolog,de szerintem egy kis mamának nem.(ja,látom nincs szívhang,akkor menjen ide oda)Ennyi volt a reakciója.Most szerdán kellett volna mennem a Szikszayhoz,de 2 héttel ezelőtt elfelejtett szólni,hogy ő már nem lesz.A Hajduhoz irányítottak.Hát nem tudom,lehet fáradt volt vagy unja már az egészet,de nem igazán volt a helyzet magaslatán.Felírt Ferricin injekciót,de a házi orvosom nem adja be,mert csúnya mellékhatásai lehetnek.Úgyhogy kicsit parázok.
336. sz.rozika (válaszként erre: 333. - Kimba1)
2012. szept. 13. 06:37
jah értem... a szomszédaim se vitték, egyik azt mondta, hogy hivatalos levélben értesítették, ha be kell vinni kötelezően, 4 évesen és most 5 évesen is kaptak ilyet... előtte nem igen látták a védőnőt... az a fura, hogy a másik szomszédom meg nem kapott ilyen levelet... kis fejetlenség lehet...
335. sz.rozika (válaszként erre: 332. - Thaifun)
2012. szept. 13. 06:33
gratula :)
334. kimba1 (válaszként erre: 331. - Anci1979)
2012. szept. 12. 19:41

Szia,kihez jártál eddig?

Én Hajdút nem ismerem,de nemrég volt a nővérem és nem volt szimpi neki.De lehet veled más lesz.

333. kimba1 (válaszként erre: 330. - Sz.rozika)
2012. szept. 12. 19:39
Eddig mi is havonta jártunk,de 5 hónaposan kapta az utolsó oltást,leközelebb csak talán 14 hónaposan kell.
332. Thaifun
2012. szept. 12. 17:57

sziasztok,


Voltunk ma dokinál éssss, nőtt a törpe,mozog keze-lába .Boldog vagyok nagyon

2012. szept. 12. 14:31
Sziasztok!Jár valaki esetleg a Dr.Hajdu Zsolthoz? Mi a véleményetek róla?Csak mert nekem már tele van a hócipőm az Érdi sztk.val.Akihez eddig jártam ,már nem rendel ott.Elfelejtett szólni 2 héttel ezelőtt,hogy ő már nem lesz.Most átirányítottak a Hajduhoz.
2012. szept. 12. 10:07
én is havonta, mikor oltásra megyünk ő is ott van és egyben azt is letudjuk
329. krry
2012. szept. 11. 14:45
Én havonta 1x járok
328. kimba1
2012. szept. 11. 09:40

Sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy ti milyen gyakran jártok a védőnőhöz tanácsadásra?

Én eddig csak a 6.hós státuszra mentem(kaptunk értesitőt az időpontról),azóta nem voltam.A védőnő sem keres,legutobb azt mondta,ha van kérdésem,akkor keressem.

Nekem kell menni?vagy nem kötelező havonta?

327. krry (válaszként erre: 319. - Thaifun)
2012. szept. 10. 14:59
Nálunk is van bent kutya és macska is. Nem kötött bele.
326. Thaifun
2012. szept. 8. 07:18

köszönöm a válaszokat, megnyugodtam ,azon gondolkoztam ,ha ebbe mármint az állatokba beleköt,akkor ott ahol még az ajtó kilincs is a kezében marad a kosztól ott nem kötözködnek.szerdán megyünk a dokihoz azt mondta ha minden rendben mehetek a védőnőhöz.

Vettem DM-es olajat és láss csodát nem viszketek,köszi:)

szép napot Nektek megyek dolgozni:(

325. nicho
2012. szept. 7. 22:23

Sziasztok!


Alig van időm a net elé ülni. Berni nagyon bukos, szopizás után sokáig kell büfiztetni, meg itt a kisfiam is..... Szegényre alig van időm, igazából nagyon magamra sem sok.


Szóval visszaolvastam, orvosunk Dr. Makay, múlt kedden volt itt nálunk, védőnőnk Stibrányiné Marcsi de amikor hazajöttünk Lipkáné /a volt védőnőnk/ helyettesítette Ő jött hozzánk.

Mi a Jegyző utcában lakunk albérletbe, de Szüleim a Mikszáthba laknak.

324. sz.rozika (válaszként erre: 319. - Thaifun)
2012. szept. 7. 12:03
az enyém nagyon ari, de nem jön gyakran :) nem hinném, hogy belekötnek, ha tisztaság van, ezen ne izgulj.. megnézi hol alszik majd a baba, hol teszed tisztába, hol fürdeted, ad pár tanácsot, meg ha van kérdésed arra válaszol és ennyi, legalábbis nálunk így volt :)
323. sz.rozika (válaszként erre: 318. - Kimba1)
2012. szept. 7. 12:01
:)
322. Maryetta:) (válaszként erre: 319. - Thaifun)
2012. szept. 7. 10:10

Nálunk volt kint a védőnő pár hete. Körbeszaladt a házban, szétnézett, mondta, hogy minden szép és jó, majd hívjam ,ha megszültem :)Leginkább a gyerekszoba érdekelte, hogy van-e már kiságy meg ilyenek. Kb. 10 percig volt nálunk és rohant is tovább. Mivel nekünk nincsenek háziállatok, így sajnos nem tudom, hogy viszonyul hozzájuk.


Egyébként ki a védőnőd?

321. kimba1 (válaszként erre: 319. - Thaifun)
2012. szept. 7. 09:10
Hozzánk nem jött a védőnő,csak amikor hazajöttünk a kórházbólAzt hiszem összesen 3-szor volt:))szóval nem sürűn találkozunk.
320. Anci1979 (válaszként erre: 316. - BeaÉrd)
2012. szept. 6. 21:35
Semmi baj!KÖSZÖNÖM AZ INFOT:)
319. Thaifun
2012. szept. 6. 15:01
Milyenek a védőnők? mármint mit néznek amikor jönnek majd megnézni gova jön a baba? Én kicsit félek ,mert bent lakik a kutya is a macska(már túl vagyok a toxo-n:)) és nyuszi mweg a T.malac is bent lakik,persze normális tiszta körülmények között és szabályok is vannak.Nem fog belekötni?
318. kimba1
2012. szept. 6. 13:38
Alig várom legyünk nagyobbak,hogy tudjunk menni játszotérre,ismerkedni:)
2012. szept. 6. 06:23
Kimba, Thaifun, mi se lakunk messze, a Munkácsyba :)
316. BeaÉrd (válaszként erre: 291. - Anci1979)
2012. szept. 5. 22:36

sziasztok!!Simán mehetsz battára,én is odajártam,,ott keresd a Sára Leventét!!én mind a kettőt nála szültem ,szuper doki!!!

nem bánod meg,bocsi hogy belekotyogtam:-)

315. Thaifun (válaszként erre: 314. - Kimba1)
2012. szept. 5. 21:56
én is odajártam suliba, remélem a szinvonal nőtt azóta a suliban.Battára járok a Bárány dokihoz, igen 9 hetes és szerdán megyünk megint dokihoz lés megint láthatom ,remélem minden Ok még mindig
314. kimba1 (válaszként erre: 313. - Thaifun)
2012. szept. 5. 08:09

Mi is erre lakunk,kisfiam majd Gárdonyiba fog járni suliba:)

Kihez jársz dokihoz?most vagy 9 hetes?

313. Thaifun (válaszként erre: 311. - Kimba1)
2012. szept. 5. 06:23
lemaradt a Szent ,Gárdonyi uszoda ,óvoda, pontosabban a Thököly Imre u
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook