Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy tudnék leszokni a nassolásról? fórum

Hogy tudnék leszokni a nassolásról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. lolita2112 (válaszként erre: 70. - Egnisz)
jún. 2. 02:45
igazad van ez neveltetes kerdese!
72. 55Judit (válaszként erre: 70. - Egnisz)
jún. 1. 15:10
Én se nassoltatam fiamat. Mikor együtt vásároltunk, olyankor kapott túrórudit. Úgy 2 éves korától. Viszont 5 hetes korában mikor én ettem egy sportszeletet, az ujjammal rákentem belőle fiam nyelvére pedig akkor ő még anyatejen volt. Hú, de tetszett neki! Kikerekedtek a szemei, úgy cuppogott.😀
71. andilaci (válaszként erre: 70. - Egnisz)
jún. 1. 12:51
Ezt nagyon jól tetted... Tudatosan nevelted őket!!
70. Egnisz (válaszként erre: 65. - Lolita2112)
máj. 31. 21:00

A 3 gyerekemnek kb. 10 éves korukig egyáltalán nem adtam csokit.

A boltban nem sírtak érte, nem ismerték fel.

A nagyszülőknél nem fogadták el, mondván, hogy nem szeretik. Sosem voltak elhízva.

69. globus
máj. 31. 09:57
Tarts otthon mindig friss gyümölcsöt.
máj. 31. 09:50
Sokat segít, ha egyszerűen nem veszel semmi nassolnivalót. Ha nincs otthon semmi olyasmi, meg sem tudod enni.
máj. 30. 21:56

Szia!

Sokkal jobb a helyzet, mint korábban, de vannak gyenge pillanataim.

máj. 28. 13:42
Szia! Hogy áll a helyzet azóta? Keményen ellenállsz?
máj. 26. 04:26
en pl gyerekeinknek se vettem nasit sosem,de rengeteg gyumolcs volt otthon mindig es azt ettuk.nem is szeretik az edesseget velem egyutt pedig minden sovanyak vagyunk.pluszban em meg mozogni is nagyon szeretek/seta napi szinten/.mikor irodaban ultem egesz nap is sovany voltam.
máj. 25. 07:51
Csak így tovább!
máj. 25. 07:16
Este nem nassoltam 🙏🙏
62. Hansika (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 23:05

Nincs Veled semmi baj sem...

ne ostorozd magad...

61. Amaunet (válaszként erre: 41. - Globus)
máj. 24. 19:31
Mint egyik izé, aki valahol azt mondta, hogy neki ilyen elhízott tábornokok nem kellenek. Jött a vezérkar cseréje. Úgy látszik nem szokott tükörbe nézni, csak a potroha alatt, ha a kis himbilimbijét keresi.🤣
60. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 18:38

Az alacsony glikémiás indexű ételeket kell enni, a magasakat kerülni. Ez cukrosoknak és fogyni vágyóknak is tökéletes ajánlás.


[link]


Ha átállsz, inkább a gyümölcsök, aszalványok, magvak lesz a nasi.

59. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 18:34

Ha kezeled a stresszt (mondjuk eljársz futni) és alacsonyan tartod a vércukorértékedet akkor nem fogod annyira kívánni.


Minél kövérebb vagy illetve minél magasabb a cukorértéked, annál jobban fogod kívánni ezeket.

58. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 14:37

Pedig a gyerekeknek se jó, ha van otthon nasi. Vendégeket meg lehet kínálni gyümölcssel is.

Nálunk évekig nem volt cukor a konyhában, a vendégek is olyan sütit kaptak, amilyet mi ettünk. Most a kávé miatt tartunk már, de a többi maradt. Sokaknak egyébként kedvence a következő édessgég, amit nálunk próbáltak először: mandarin, alma gerezdekre szedve, meglocsólva mézzel és tört dióval tálalva. Egyébként sajttál is készül néha magvakkal. Ezt is lehet nassolni, de mivel pár percet igényel az elkészítése talán 2X meggondolod, hogy éjszakai kimész-e nassolni.

57. 80ASIQ
máj. 24. 14:24
Nem tudom. Gondolj arra, hogy miért akarsz leszokni.
56. 55Judit (válaszként erre: 55. - Lolita2112)
máj. 24. 14:12
Így igaz! Én sokat emlegetem azt a bizonyos motivációt. ha tudjuk miért csinálunk valamit, azzal könnyebb.
máj. 24. 13:10
eros akarerovel minden lehetseges!
54. Lady Lavender (válaszként erre: 53. - 55Judit)
máj. 24. 12:34
Jó neked, hogy az "értelmes nővel" tudtál magadnak érvelni. Lavender à la imbecile más kapaszkodót kell hogy találjon 😜🙃🤪
53. 55Judit (válaszként erre: 52. - Lady Lavender)
máj. 24. 12:20
Én mikor a cigiről szoktam le, minden nap mikor rá akartam gyújtani vagy erőltették a munkatársak, magamban mindig azt mondogattam hogy "Én nem vagyok akaratgyenge! Micsoda szégyen már az mikor egy értelmes nő nem tud magának parancsolni?" Féltettem az egészségemet, és nevetség tárgya sem akartam lenni.
máj. 24. 12:13

Menni fog. Én is hagytam fel már függőséggel.

...párszor. Szóval én nagyon megértem, hogy milyen nehéz. Pedig "csak" annyi", hogy nemet mondasz magadnak.

máj. 24. 12:12

Ha alkalmanként kapnak édességet, abban tényleg nincs semmi rossz.

Motiváljon az is, hogyha gátat akarsz szabni nekik, akkor hitelesnek kell lenned.

50. Lady Lavender (válaszként erre: 44. - 55Judit)
máj. 24. 12:06
hízott
49. 55Judit (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 12:05
Hajrá! Közben utána nézhetsz annak is, melyek a krómban gazdag élelmiszerek. Azt kellene választani aminek a fehérje tartama magas, nem a szénhidrát tartama. :)
48. 55Judit (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 12:03

Attól függ. Nekem este nem férne bele szerintem. napközben is nagyon csínnyán bánok az édességgel. Ritkán, keveset.


3 éve csináltattam labort, mikor megnézettem a nyaki ütőerem állapotát is UH-n. A cukrom közelítette a felső határértéket. Nekem ez már figyelmeztetés volt, azóta máshogy gondolok a szénhidrátokra. Az ereim állapotára csak a koromra tekintettel voltam kíváncsi 66 évesen. Hát, csak ilyet kívánhatok mindenkinek öregségére mint az enyém. Minden oké. :)

máj. 24. 12:00

Dede, jogos. Igazatok van. Ők viszont nem éjszakai nassolók, mint én, az alkalmankénti édességfogyasztásban nem látok semmi rosszat.

Nálam van a baj.

máj. 24. 11:58

Egyébként nagyon sokat segítettetek, mindenkinek köszönöm!

A krómot ki fogom próbálni. Gyümi van itthon mindig, ha más nem is, de alma igen.

Ma este NEM fogok nasizni, most nagy az elhatározás, holnap beszámolok, hogy sikerült.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Globus)
máj. 24. 11:55
Ezt ő kérdezi?? :DD
44. 55Judit (válaszként erre: 35. - Globus)
máj. 24. 11:55

Nem tudom mit jelent az "iperedett" szó.

Nálam alapszabály hogy egészségre vonatkozó tanácsot csak egészséges embertől fogadok el. Ez a doki még látszatra se az. Nézzél rá a hasára.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook