Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi kismamák beszélgessünk! fórum

Nyíregyházi kismamák beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2019. aug. 4. 16:57
Sziasztok. Vannak még itt esetleg jelenleg áldott állapotban lévő kismamák Nyíregyházáról? Jó lenne beszélgetni, ismerkedni.
171. opi1 (válaszként erre: 170. - Joeyreor)
2013. aug. 22. 07:03
köszi :)
2013. aug. 21. 07:34
Hali opi! A bababörze szeptember 15-én lesz, 8-14 óráig a buszacsában. :)
169. Titánia83 (válaszként erre: 168. - Joeyreor)
2013. júl. 13. 08:43
Pedig egymás helyettesei. :)
2013. júl. 10. 09:26
Igen. Én dr. Petróczy Ottóhoz járok. Csak kíváncsi lettem volna, hogy valaki jár-e még hozzá, de Lukács Róbertet nem ismerem.
167. Titánia83 (válaszként erre: 166. - Joeyreor)
2013. júl. 9. 15:49
Angie és én is dr. Lukács Róberthez. Neked van?
2013. júl. 5. 17:07
Lányok! Azt akartam még kérdezni, hogy van választott orvosotok? Kihez jártok, ha nem vagyok tolakodó? :)
165. joeyreor (válaszként erre: 164. - Titánia83)
2013. júl. 5. 17:06
Titánia, de jó hogy írtad ezt a bio boltot. Pont ma határoztam el, bár a gondolat már régóta érlelődik, hogy akkor mivel a babónak a cuccait nem akarom mosószerrel és öblítőkkel mosni, így áttérek a mosódió/szappan kombinációra. Már régóta tervezem, hgoy a saját dolgainknál is leszokok a mosóporról, de mindig elmaradt. De most jön a baba, a mosópor is mindjárt elfogy, szóval itt az idő! :)
164. Titánia83 (válaszként erre: 157. - Opi1)
2013. júl. 5. 11:42

Én hádában és turikban szerzem be a babaruhákat.

Van egy jó bababizományi az Egyház utcán, oda is érdemes benézni. Valami étteremmel vagy hotellel van szemben, már nem emlékszem.


Nekem második baba, szóval az alap dolgok meglesznek, de mivel elsőre fiam született, most lányka, így azért szeretnék ruhákból lányosat venni, a többi meg jó lesz, előzőleg azért figyeltünk arra, hogy nagyobb részt unisex cuccokat vásároljunk. :)


A pelenka boltban (Kossuth utca) olcsóbban tudsz beszerezni pelusokat. De én egyébként mosható pelenkát használok a fiamra nagyon régóta.


A ross-ból a rózsaszín saját márkás popsitörlőt veszem, abban elvileg nincs káros anyag. :)


Kismama jógára a Krúdy házba járok. Bár az utóbbi időben nem voltam. Ott szokott lenni babahordozási tanfolyam és babamasszázs is. De úgy tudom, hogy valamelyik védőnő is tart babamasszázst.


Babaúszás... mi voltunk a Lugasban, az nem jött be annyira. Volt egy sokkal jobb, a Pagonyban, de sajna az megszűnt. Debrecenben lenne jó babaúszás, de ugye oda meg át kell járni. :(


Nekünk espiro van, és szeretem. Mi ajándékba kaptuk, amúgy sajnos drága. De aukciós oldalakon is ki lehet fogni jó kis babakocsikat akár használtan is.


Búza téri piacon van egy biobolt, az e-misszióé, ez egy környezetvédelmi egyesület. Ott tudtok mosószódát 280 ftért venni, egy kilót. Vagy természetes szappanokat, környezetbarát tisztítószereket. Nagyon megéri.


Én mosószódával mosom a ruháinkat, és ecettel öblítek. :)

163. opi1
2013. júl. 4. 18:26
ok, ezt megbeszéltük :)
2013. júl. 4. 08:38
Hát igen, az még pont beleférne neked is nekem is, meg jó kis őszi cuccokat lehetne találni. Tetszikeltem őket a f..bookon, elméletileg így kapok tőlük értesítőt, ha valami új plakátot töltenek fel, remélem így lesz, és ha tudok valamit, írok neked azonnal. :)
161. opi1 (válaszként erre: 159. - Opi1)
2013. júl. 3. 21:04
az az időpont nagyon jó lenne :)
2013. júl. 3. 20:18
Még nincs időpont. elmeletileg szept.
159. opi1 (válaszként erre: 158. - Joeyreor)
2013. júl. 3. 17:44
a Kelet bababörze mikor lesz?
2013. júl. 3. 14:40

Sziasztok! Nos.. én a Kun_rt babakocsit választottam. (_=e) Neten találtam és Nyh-n lehet átvenni. Szerintem ár-érték arányban korrekt, de nyilatkozni majd csak tesztelés után tudok! :))

Én váltottam ki R-Manó kártyát, de felhasználni majd csak akkor akarom, ha már több dolgot is veszek egyszerre, mert az első vásárlásból adnak 10°%-ék kedvezményt, ezért akkor akarok több mindent venni, de a pelenkákat, meg ilyeneket nem akarom még itt tárolni, hiszen csak 21 hetes vagyok.


Én a Dózsa utcán találtam egy kismamatornát, de egyenlőre még én is majd csak készülök oda menni, de valószínűleg majd csak jövőhéten vagy utána fog összejönni.


Amit nagyon várok az a Kelet-Bababörze, ott jó cuccokat lehet venni, meg a K*k nevű boltban is elég jó dolgok vannak, az kint van a T*scoval szemben. Valamint a plázás turiban lehet még bálabontáskor nagyon klassz kisruhákat találni, 300-400-500-600 forintokért, ami szerintem nem drága, azt nézve, hogy most voltam egy sima bálás turiban és annyira rusnya agyonmosott cuccok voltak, ebben a vállfásban pedig tényleg olyanokat lehet találni, hogy szerintem még gyereken sem volt, vagy max 1-szer. A barátnőmmel ott vettünk egy rakat motyót a kislányának.


Huh most ennyi jutott eszembe, remélem jól kisípoltam a márkaneveket. Vagy akkor majd jól kitiltanak! :D

157. opi1
2013. júl. 3. 07:33

Azt szeretném kérdezni hogy Ti hol szerzitek be a babaholmikat? Van valami olcsó tuti hely? Milyen babás kuponok vannak drogériákban amiket érdemes kihasználni, itt a babás akciókra gondolok, mint a D* és Ross**. És itt Nyh-n milyen lehetőségek vannak kismamáknak és babás anyukáknak? Tornára, babaúszásra és hasonlóra gondolok.

Babakocsit milyet választottok?

156. opi1 (válaszként erre: 152. - Titánia83)
2013. júl. 3. 07:29
a 20 hetes genetikai uh a kórházban egy negatív élmény volt, a doki mogorva volt, kb 2 percet ha bent voltam a rendelőben. Szerencsére minden rendben, egész idő alatt csak annyit mondott hogy amit lát az rendben van.
155. Titánia83 (válaszként erre: 151. - Angie28)
2013. júl. 2. 01:23

:)


Mesélj majd, hogy mi volt. ;)

154. Titánia83 (válaszként erre: 150. - Angie28)
2013. júl. 2. 01:23
Mesélj majd, hogy most mi volt a tapasztalat.
153. Titánia83 (válaszként erre: 149. - Joeyreor)
2013. júl. 2. 01:22

Gyere csak! :)

Mesélj valamit még magadról. Hogy telik a várandósságod, mikorra vagy kiírva, vagy amit szeretnél. ;)

152. Titánia83 (válaszként erre: 148. - Opi1)
2013. júl. 2. 01:21
Na és mi volt? Mesélj, hogy vagy!
151. angie28 (válaszként erre: 149. - Joeyreor)
2013. jún. 21. 13:31

Szia! Gyere csak!

Többen vannak itt hasonló hétben járó kismamák.

Én már a 38. hétben vagyok.


Titánia, neked akartam még írni, képzeld a doktorunk mindig mondta, majd jól meg tudjuk tervezni a császár időpontját, de eddig ha szóba hoztam, mindig mondta, még ráérünk, majd. Ott tartunk, hogy még nincs időpont.

Izgulok, mert 2. is elindult hamarabb, kapkodás lett a vége, a dokim elérhetetlen volt.

ő azt mondja, nyugodjak meg, semmi jele még, hétfőn talán már beszélünk róla.

150. angie28 (válaszként erre: 146. - Titánia83)
2013. jún. 21. 13:27

Ez nagyon jó hír! :)

Meddig, azt nem mondták?

Valakinek nem szült mostanában ismerőse?

Kíváncsi lennék, mennyire foglaltak a VIP szobák?

Amikor én szültem, mindkétszer várni kellett rá, full tele volt mind várólistával. :)

2013. jún. 21. 07:33

Sziasztok Lányok! Csatlakozhatom? Első babánkat várjuk, a 20. hétben vagyok. Eddig úgy néz ki, hogy kislányunk lesz! :)

Az orvosom Petróczy.

148. opi1
2013. jún. 21. 06:51
ma vagyok 20 hetes kismama :) Ma megyek uh-ra, kíváncsi vagyok hogy mennyit nőtt a Picikém.
147. Titánia83 (válaszként erre: 144. - Angie28)
2013. jún. 21. 00:25
Egyelőre nem vészes, terelhető a figyelme. :)
146. Titánia83 (válaszként erre: 142. - Angie28)
2013. jún. 21. 00:24
Azóta megtudakoltam, a szülészeten még 10!
145. angie28
2013. jún. 20. 15:10

Sziasztok!

Hogy vagytok kismamák!

Írjatok pár sort, kivel mi van!

144. angie28 (válaszként erre: 140. - Titánia83)
2013. jún. 12. 14:23

Dackorszak....

Szerintem még néha mindig tart. :)

Első szülött lelkem makacs természet, anyum szerint pont mint én. Sokszor ellenkezik velünk mai napig.

Nem tudom egyértelműen meghatározni, mikor kezdődött és mikor lett vége.

2. már nyugodtabb tipus, nála semmi nem volt különösebben. Néhány elutasítás, nem komoly.

Kisfiad most dacoskodik?

Viszont a féltékenység kijött eléggé a nagyon.

Nem azonnal, hanem kb. 3-4 hónapos volt a kicsi, amikor már nem csak letettem és elfeküdt magának, hanem forgolódott, próbált mászni.

143. angie28 (válaszként erre: 141. - Opi1)
2013. jún. 11. 07:49
Nekem nincs és nem is lesz összehasonlítási alapom, de látom a barátnők lányát, vannak dolgok , amik furcsák egy fiús anyukának, pl az öltözködésbe elég hamar beleszólnak a kislányok. Konkréten 2 évesen nem veszi fel azt a ruhát, amit anya gondol, egy kis cipőt vissza kellett vinni a boltba, amit anyuka egyedül vett meg és nem Ő választott ki, mert nem tetszett a kisasszonynak. De lehet csak ő ilyen, biztos vannak más fajta kislányok. Mindkettőnek megvan a szépsége és a nehézsége! :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook