Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdi kismamák - beszélgessünk fórum

Érdi kismamák - beszélgessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
372. kimba1
2012. szept. 18. 11:53

Kiartás nektek lányok,hamarosan ti is babázhattok.

Annyira izgalmas az utolsó pár nap,de nehéz is.V

Vigyázzatok nagyon magatokra,főleg ebbe a változékony időbe.

Mi jól vagyunk,a kis lurkó is.

Nincs nagyon időm irni,de mindennap olvaslak:)

Szép napot mindenkinek.

2012. szept. 18. 10:38

sziasztok,

mizu veletek?

én lassan elkezdem pakolni a Babócánk cuccait,ideje :)

Egyfolytában mocorog, de már lent, fura, még van 3 hetem,és ő még faros,de már feszíti a szeméremcsontom,és szélesedtem is rendesen....remélhetőleg majd vissza is szükülök....szóval hidegfront közeledik, mindenki vigyázzon magára...

pusssz,

Mortocska

2012. szept. 17. 20:24

Ma voltam CTG-n, ott "szigorúan" csoit kell enni előtte,hogy mocorogjon a babóca....nem kicsit vagyok édesszájú,szóval ez nem is gond....még előttem van a 36. heti vérvétel, kicsit megkésve, majd a 38.heti UH...és lassan közeledik az okt. eleje...bár Zoé még nem fordult be, de én bizakodó vagyok....

-a legjobbakat mindenkinek :)

369. Mortocska (válaszként erre: 365. - Anci1979)
2012. szept. 17. 20:22

szia Anci,

mi márciusban költöztünk Érdre, de akkor már terhes voltam, és volt fogadott dokim is, aki a SOTE II-n van, ezért megyek oda...

368. Mortocska (válaszként erre: 367. - Pincsi79)
2012. szept. 17. 20:20
bocsánat, elírtam, 3 hetem.... :)
367. Pincsi79 (válaszként erre: 366. - Maryetta:))
2012. szept. 17. 11:44

Sziasztok, Hmmm.. 3 nap a szulesig..de izgi.

Tegnap én is kicsit sokat melóztam itthon a helyzethez képest, úgy hogy éjjel nem nagyon aludtam..állandóan vigye vettem magam ;)

Most pihi van.

A kórházra visszatérve, nekem is van maganorvosom, és mivel ő a Soten dolgozik, ott szülők, azonban nem tudom, hogy zajlik mindez, ha nincs fogadott doki. Egyebkent én a Szent Imréről jokat hallottam..

Sziasztok.

366. Maryetta:) (válaszként erre: 365. - Anci1979)
2012. szept. 17. 10:09

Szia!


Igen, júliustól a Szent Imréhez tartozunk területileg. De én úgy tudom, ha van választott orvosod, akkor bárhol szülhetsz. Viszont ha nincs, akkor a területileg illetékes kórházba kell menni.

Amúgy én a terhesgondozást a SOTE-n kezdtem év elején, mert akkor még oda tartoztunk. Mikor kiderült júliusban, hogy már a Szent Imréhez, én már nem akartam se orvost, se kórházat váltani. Nekem egyszer se mondták a SOTE-n, hogy menjek a Szent Imrébe, mert oda tartozom. Azt nem tudom, hogy elküldtek volna-e, ha nincs ott dokim.

2012. szept. 17. 09:45

Sziasztok!

A legtöbb hozzászólásnál azt olvasom,hogy a Sotén fogtok szülni.Vagy ott szültetek.Nekem a védőmön azt mondta,hogy már a Szent Imréhez tartozunk.Akkor ez most ,hogy is van?

364. Maryetta:) (válaszként erre: 363. - Mortocska)
2012. szept. 16. 20:27

Szia Mortocska!


Nekem meg 3 napom van még a nagy napig...:)

Nekem szerencsém van a háziorvossal, de szerintem veled se fog akadékoskodni. Ilyenkor már simán kiírnak betegszabira. Én elég hamar abbahagytam a munkát (július eleje), napi 3 órát kellett tömegközlekednem. Meg elég stresszes volt a munkahelyi környezet is. Már alig vártam, hogy itthon legyek és készüljek Picurkám érkezésére.

Hamar hozzá fogsz szokni az otthonléthez :)


Egyébként én szoktam vinni szőlőcukrot a CTG-re, az hamar felszívódik, és gyorsan hat, ha éppen szunyókál a babóca.


Vigyázz magatokra és kitartás ehhez a 3 héthez :)

363. Mortocska (válaszként erre: 362. - Maryetta:))
2012. szept. 16. 19:15

Sziasztok!


Kitartás, nekem még van 3 hetem...elméletileg.

Holnap CTG, utána doki, előtti a házi orvos, holnaptól betegszabi kell, remélem nem fog akadékoskodni.

Zoé is nagyon sokat mozog, most is :)

A hét elején kiborultam, hogy én itthon, és csak fekszem,míg mindenki pörög, hiányzik a napi rutin, kocsiba be, munkába el...de most már jobb, a jó idő is segített. :)


Pincsi79 : remélem minden ok, nem jelentkeztél tegnap óta...pihenj sokat és vigyázz magatokra


Maryetta : neked is a legjobbakat


írjatok majd :)

2012. szept. 16. 09:55

Sziasztok!


Mi is még egyben. :) Ezek az utolsó napok már nagyon lassan telnek... Ha szerdáig nem történik semmi ,akkor naponta kell majd járni a klinikára. Naponta CTG, kétnaponta vizsgálat.

Pincsi79! Pihenj sokat, és kitartás :) Az én dokim Dr. Máté Szabolcs, fiatal, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyébként én is csak jókat hallottam a SOTE I-es szülésznőkről.


Mi gyerekorvosnak Dr. Bognár Sárát választottuk. Ajánlás alapján... nagyon szimpi volt mikor bejelentkeztünk hozzá.

2012. szept. 15. 20:49

Sziasztok, én meg egyben..PIcur mozog nagyon..


Mortocska, válaszoltam a mailre, telefonon holnap.

Lányok ti hogy vagytok?

360. Mortocska (válaszként erre: 358. - Pincsi79)
2012. szept. 15. 13:16

szia,

nem jó a privát mail címed, biztos jól írtad le vagy megint a freemail a hibás,

az enyém: kormos20@freemail.hu


üdv.,

Mortocska

2012. szept. 15. 12:27

Szia!

A védőnőm nagyon jó, őt megtartom :)

A gyerekdokid érdekelne, szóval köszi.

Saját dokim nekem is van, azzal sincs gond ( csak az itteni háziorvos fura.

Annyira nem laksz messze, és van egy kisautóm, arra pont jó, hogy Érden elkocsikázzak vele, szóval meg tudlak látogatni, ha neked is jó, vagy elugrom érted is szivesen.

Most ébredtem fel a délelőtti alvásból, és Zoé itt tamtammol a pocakomban, hogy hol az ebéd - általában délben eszem :)))

Írok a sajátodar is.

puszi,

mortocska

358. Pincsi79 (válaszként erre: 357. - Mortocska)
2012. szept. 15. 10:53

Sziasztok, megírtam egy egész oldalt és elszállt..:((

No, de idom van egy kis pihi és angolozas közben.

Szóval tegnap voltunk dokinal, Balázs jól van, a méretek alapján (36 het 4 naposan) 2660 g de a doki szerint 3 kg körül van.viszont én bő 2 újjnyira ki vagyok tagulva, ezért most pihi van. Fekszem. Olyannyira h lehet hétfőn nem megyek a vedonohoz, majd hívom.

Szóval Mortocska, te mikor messz Ctg-re és mikor? Ha hétfőn megyek megis a vedonohoz akkor osszefuthatunk, én is szeretnem, most a pihenés miatt aggódom. A vedonom Csizmadiane Lakatos Edit, ha gondolod megadom a számat, aranyos, viszont utca és kerületek szerint vagyunk felosztva.

[link]


Itt talLod az utcákat, ezek kerülete re vannak osztva, majd:


[link]

Itt találod a kerületek védőnőit.

Megprobalhatod az enyémet, nagyon tudom ajánlani, de nem tudom vállal-e. Vigyek esetleg egy csokit vagy valamit.

Én a Szep Ilonkaban lakom, de végül is nem elérhetetlen. Autóval hamar megközelíthető.

A gyerekorvos ha nem jó próbáld meg mindenképp szerintem a szomszédom: dr.Makkay Erika. Tel.számot ugyanúgy találsz a honlapon.

Megadom az email címem: molka.mathe@gmail.com

Ide írj, majd megad ma ez elerhetosegeket, az én tel.számom és beszélünk.

A dokival az a helyzet (nőgyógyász) hogy ő is aranyos, meg vagyok elégedve, de a maganrendelobe járok konzultációkra, a klinikára csak a verkep, meg volt nekem amniocentezis.

Dr.Lázár Levente, egyebkent ő is Érden lakik de a rendelő Bp.-en van a Bartók Béla úton.

Ja és azért a szulesert valamennyit adni kell ha felfogadod.

Szóval várom a levelet, és majd dumalunk. Addig is ha vmi én meg tudok segíteni szólj.

A kerületek alapján ha jól néztem: Csutar Tiborné Mónika a vedonod.


Szep napot mindenkinek, vigyázzatok magatokra.

E

357. Mortocska (válaszként erre: 354. - Thaifun)
2012. szept. 15. 09:36
szia, nekem Csutárné Mónika, és ő nagyon jó, kedves...hihetetlen mázlim van vele :)
356. Mortocska (válaszként erre: 353. - Pincsi79)
2012. szept. 15. 09:34

Mi a doki neve?

Nekem a védőnőm Dr. Jánosi Mihályt adta meg, de nem túl jókat olvastam róla.

A körzeti orvosnál már voltam, és nem túl kedves - és még finoman fejeztem ki magam, vagy épp rossz napja volt-, így a gyerekorvost meggondolnám...

355. Mortocska (válaszként erre: 352. - Pincsi79)
2012. szept. 15. 09:33

Szia! :)))

Mi a Festő utcában lakunk, a Darukezelő és az Esztergályos között félúton.

Jó lenne találkozni, ha van kedved.

Hétfőn megyek CTG-re, azon kívül semmi.

Nekem még zárt a méhszájam, legalábbis kedden még az volt, de tegnap éjszaka nagyon mocorgott.

A férjem ma edzés+suli, de szóltam, hogy tlefon-készenlét legyen, ha menni kell.:)

Minden rendben, 2,5 kg, szóval akár jöhetne is, csak még nem fordult be...a doki szerint még van ideje.

Te választottál orvost, szülésznőt?

Melyik utcában laksz?

354. Thaifun (válaszként erre: 349. - Kimba1)
2012. szept. 15. 08:17
Dr Horváth Jánosné Éva esetleg valaki jár hozzá?
353. Pincsi79 (válaszként erre: 351. - Mortocska)
2012. szept. 14. 20:23
A gyerekorvosra nem reagáltam. A szomszédunkban lakik egy kedves nő, szakmailag is felkészültnek látszik nagyon. Én öt kertem meg.
352. Pincsi79 (válaszként erre: 351. - Mortocska)
2012. szept. 14. 18:01

Móni, én is a Parkvarosban lakom :D... De jó..és mi is most költöztünk.. Én sem ismerek sok embert..milyen utcában laktok? Én 36het 3 napos vagyok, ma voltunk dokinal és 2újjnyi a mehszaj.. Szóval időzített bomba.. Nagyon izgi.

Ja és SOTE 1.

Jó lenne majd talizni ha ti is meg "magatokra" vagytok...dumcsizni. Örülnek egy kis ismerettsegnek, meg te is gondolom, főleg majd ha magunkra maradunk a Baboval.

2012. szept. 14. 17:33

Sziasztok!

Mi is Érden lakunk, parkváros, de még nem sok embert ismerek itt. :(

Most vagyok a 37. hétben, minden ok eddig, a SOTE II-n szülök majd.

Milyenek az itteni gyerekorvosok? Csak most kezdtem nézegetni, mivel dolgoztam szeptemberig.

A múlt hetet végig aludtam, a meleg, és most valahogy nem találom a helyem...

Így örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra.

üdv.,

Móni

2012. szept. 14. 13:13

Sziasztok, itt is babaznak sokan? Elegge pang minden fórum. Igaz, én is csak azért erek rá jobban, mert pihennem kell...


Thaifun, nekem Csizmadiane a vedonom... Neki a számat én is meg tudom adni.

Hány hetes vagy?

Szep napot!

349. kimba1 (válaszként erre: 348. - Thaifun)
2012. szept. 14. 13:04
Szia,k i lenne a védőnöd?Ha Lipkáné,adhatok mobil számot.
348. Thaifun (válaszként erre: 347. - Sz.rozika)
2012. szept. 14. 12:53
elérni nem lehet őket,azt már tudom kihez kell menni,de azt irták,hogy elötte felkell hivni a védőnőt,de nem veszik fel....
347. sz.rozika (válaszként erre: 346. - Thaifun)
2012. szept. 14. 12:47
nincs mit :)
346. Thaifun (válaszként erre: 345. - Sz.rozika)
2012. szept. 14. 12:13
időpontot kaptam a belgyógyra,sikerült elintéznem a védőnőkhöz nem tudott senki segiteni,köszi a segitséget
345. sz.rozika (válaszként erre: 344. - Thaifun)
2012. szept. 14. 09:09

szia


itt egy kis info az érdi védőnőkről:

[link]


itt meg tudod nézni kihez tartozol és hogy ő mikor rendel, mindenképp érdemes előtte felhívni és egyeztetni hogy mész, pláne, hogy először, az elég sok idő általában, mire minden adatot felvesz, végigkérdez...

engem a nőgyógyászom küldött belgyógyra, ő adott beutalót (Battára jártam).

344. Thaifun
2012. szept. 14. 08:39

sziasztok


a védőnőhöz bekell jelentkezni vagy csak megyek,azt sem tudom kihez kell mennem és mikor rendel,a belgyógyászatra kell időpontot kérnem vagy a háziorvoshoz kell mennem?

2012. szept. 13. 16:01

sziasztok


Maryetta örülök, hogy ízlett :) tegnap nagyon zúgott a fejem, ma már jobban vagyok, amúgy inkább a hideg, mint az a 40 fok hőség, eső mondjuk nem hiányzik, rossz, hogy minden szürke.. hát az én kedvemre is nehéz tenni :))


Anci, ez nagyon durva, ajánlom Battát, ott a Börzsönyi és a Sára is nagyon jó orvos, előbbi személyes tapasztalat, utóbbit hallottam... sztk-s mindkettő, a SOTE II-n vannak...


Nicho jó, hogy benéztél, nagyon édi a lánykád :)


Pincsi üdv köztünk. Nekem 3 hónapos kislányom van, SOTE II-n szültem császárral. Vagy 10 éve lakok Érden, de anyumékon és a szomszédságon kívül (társasházban lakunk) keveseket ismerek, nem itt nőttem fel, hanem egy közeli kisvárosban. Az Érdi újságból értesülhetsz mindenféle programról (ingyenes). Ha már a programoknál tartunk szombaton vásár lesz a főtéren, meg Ófaluban is valami szüreti mulatság. Mi családilag majd kicsit lemegyünk.


puszi mindenkinek

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook