Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... fórum

Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra...

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
226. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 225. - Afb21f7623)
2009. okt. 28. 22:06

fogyással kapcsolatban???


megnéztem Nekem mik vannak a gépemen, és hát ezek közül mondok párat:


- örök női titok (ennek a lényege, hogy a nőiségre és annak megélésére alkalmas, feltárva a gyerekkorból eredő frusztrációkat, szerintem jó)


- békében magaddal (ez egyértelmű:))


- Bagdi Bella: fogyás meditáció


- az általam említett Kálid Artúros le tudlak fogyasztani....


de milliónyi meditációm van még :)

225. afb21f7623 (válaszként erre: 224. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 28. 22:00
Mit lehetne még hallgatni?Valami tipp?
224. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 223. - Afb21f7623)
2009. okt. 28. 21:15
hát elméletileg részben igen, de olyankor csak ugye passzívan befogadod az információt, aktívan nem veszel részt a "teremtésben" :)
223. afb21f7623 (válaszként erre: 219. - Stulika)
2009. okt. 28. 10:39
Igen ,én is jót aludtam,amúgy álomban is hat elvileg,mert a tudatalatti dolgozik,nem?
222. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 221. - Stulika)
2009. okt. 28. 09:27
antibiotikum és sajnos muszáj.... nem akartam Én sem de most muszáj, pedig utálok gyógyszert bevenni, ráadásul kombinált :(
221. stulika (válaszként erre: 220. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 28. 09:26
Nem tudom milyen gyógyszert szedsz, és tényleg szükséged van rá, vagy csak úgy szeded. A magam részéről gyógyszer ellenes vagyok, ugyanis minden szem gyógyszer egyben méreg is :(
2009. okt. 28. 09:01

sziasztok, jó reggelt! :)


Én a korábban említette fogyis hanganyagot próbáltam ki lefekvés előtt és mind a kétszer elaludtam, és olyan jó pihentetőt aludtam hogy csak na :) mondjuk azon elhangzik, hogy ha elelazunk az sem, baj mert akkor is működik...


meg az érdekelne, hogy az EFT-el kapcsolatban vannak tapasztalataitok? vagy a faster EFT????


mert a következő a gondom: elkezdtem szedni egy gyógyszert, amitől nagyon tartottam hogy rosszul leszek tőle...no, és tényleg nem vagyok jól és megfordult a fejemben hogy nem azért-e mert előre programoztam hogy nem lesz jó, ráadásul pont azokat a tüneteket produkálom mint amiktől tartottam... szerintetek mit tegyek??????

219. stulika (válaszként erre: 218. - Afb21f7623)
2009. okt. 28. 08:29

Szerintem ezt is lehet gyakorolni, és egy idő után már te irányítod a programozást, nem a tested :D Ha nagyon görcsösen azon vagy, hogy ne kalandozz el, akkor fennáll a veszélye, hogy nem tudsz alfába jutni. Addig is az sem baj, ha bealszol, mert a relaxálás lazít, gyógyít, oldja a streszt, és a mai világban már ez is adomány...:D Azt is tudom még ajánlani, hogy ne csak kazettáról, cd-ről programozz, hanem "csak saját magadtól", Te írányítsd magad abban a ritmusban, ahogy Neked jó. Valahol olvastam, hallottam, hogy kazettát, cd-t csak ritkán használjunk, mert az a jó, ha magunk irányítjuk a programozást, mindenhol annyi időt eltöltve, amennyit kell.

Azért ha bealszol örülhetsz, mivel azt jelenti, hogy eléred az alfa szintet :D:D:D

218. afb21f7623 (válaszként erre: 217. - Stulika)
2009. okt. 27. 23:39
Figyeljetek,mit csináljak,hogy ne kalandozzanak el a gondolataim????ma például rendesen ki tudtam kapcsolni,és nem aludtam el!!!!!!!Szóval egyik percben még az arcom lazítom,a másik pillanatban már a lábujjaknál tart..közben hol vagyok?Annyira kikapcsoltam,hogy meg sem hallottam mit is csinálunk!!!!!és egyszer csak ráeszméltem,hogy kihagytam a felét.Normális ez???Hogy a fenébe nem hallottam,hogy Domján beszél....annyira a zenét figyeltem...
217. stulika (válaszként erre: 216. - Pintyo577)
2009. okt. 27. 20:32
A programot ingyen lehet letölteni, a beállításokat megtalálod neten :)))
216. pintyo577 (válaszként erre: 215. - Stulika)
2009. okt. 27. 19:49
De igen, vannak a családban számítóges tehetségek,csak messze vannak, de megoldom.
215. stulika (válaszként erre: 212. - Pintyo577)
2009. okt. 27. 19:14
A családban valaki nem tud segíteni? Láttam egy Törpikét a nyakadban az egyik fényképeden (mellesleg nagyon aranyos), és hát Neki van apukája, Ő talán segíteni...:D
214. pintyo577 (válaszként erre: 213. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 27. 12:14

Szia!


Köszönöm a kedves szavakat.

teljesen igazad van, amióta lemen ez a 16 kg már nem izgulok, nem görcsölök rajta, ha a tükörbe nézek kezd tetszeni amit látok.Néha van olyan amit nem kellene enni és mégis megeszem lelkiismeretfurdaLÁSOM VAN, DE azért nem esek kétségbe, majd másnap kevesebbet eszek.

Akaraterőben nálam sincs hiány, amit eltervezek meg is csinálom, a fogyókúra is ilyen.

213. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 203. - Pintyo577)
2009. okt. 27. 11:19

szia. először is hatalmas gratuláció a fogyáshoz... bár a reggelit Én nem hagynám ki... de ezt Te tudod...nos, Én már egyszer lefogytam, 15kg-t évekkel ezelőtt de egy rossz gyógyszerválasztás miatt hamar visszajött és annál nehezebben ment le - eddig :) mert, eldöntöttem Én és az agyacskám és a testem hogy együtt megcsináljuk :) volt egy nagyon inspiráló álmom, aminek a lelkesítő hatása máig tart! és tudom, hogy valósággá fog válni és éppen a legjobbkor jött - nem véletlenül! :)

azt vettem észre, hogy most miután az első 8-10 kg lement... valahogy jobban beindult a dolog. mert már nem vagyok rágörcsölve, nem érzem hogy hajt a tatár. ráadásul nagyon tetszek magamnak, büszke vagyok magamra és arra hogy ezt egyedül (!) értem el... szeretem magam...ez az utóbbi szűk 3 hónap munkája... mostmár könyebbb. fontos hogy magadért tedd és akármi van, szemrehányást ne tegyél magadnak. ne agyalj azon hogy jajj, ha ezt megeszem ettől meghízok, fel se merüljön ez a szó (hízás, kövér, dagadt stb.)


ma voltam egy másfél órás nagyon kemény eddzésen. már a felénél nagyon nehéz volt, de úgy döntöttem megcsinálom és így lett :) boldog vagyok mert tudom bármire képes vagyok...teli vagyok akaraterővel, elszántsággal és nem utolsó sorban bizonyítási vággyal... :)))


az első sikerek meghozzák ezt az érzést, és Te már sokat elértél, minden okod megvan rá, hogy vállonveregesd magad és menj tovább és tovább... minden nap. menni fog :) Én tudom :)

212. pintyo577 (válaszként erre: 211. - Stulika)
2009. okt. 27. 10:07
Köszönöm szépen, de ez a strong........, nekem olyan mindtha latinul beszélnél.
211. stulika
2009. okt. 26. 22:23
Vannak programok, amik segítségével más emberektől tudsz tölteni, én a strongDC++-t használom :)
210. stulika (válaszként erre: 206. - Pintyo577)
2009. okt. 26. 22:09

:D:D:D

Mindent csak magadért tegyél, mert tartós sikert csak így lehet elérni. Csak szeretettel tudsz változtatni bármin, undorral, megvetéssel, utálattal nem. Szeresd a tested, fogadd el, még ha nem is tökéletes, és a HIT-VÁGY-ELVÁRÁS hármasával fogalmazd meg célod, programozd AK-val ezáltal segítesz "tökéletlen" testednek egészségesebbé (és persze karcsúbbá, vékonyabbá) válni :)))

209. pintyo577 (válaszként erre: 208. - Stulika)
2009. okt. 26. 22:06
Köszönöm, utána fogok nézni.
208. stulika (válaszként erre: 207. - Pintyo577)
2009. okt. 26. 21:58
Rengeteg hanganyag van manapság. Mindent le tudsz a netről tölteni, az alapgyakorlattól a speciális témákig. Neked is tudom ajánlani a Szeretetfa-t, és Dr Kígyós Évának van nőknek cd-je.
2009. okt. 26. 21:54
Van még egy agykontroll kazettám (alfaállapot, relaxálás), tudtok ezenkívűl valamit még ajánlani.
206. pintyo577 (válaszként erre: 205. - Stulika)
2009. okt. 26. 21:52
Akkor jobban fogom magam érezni a bőrömben, boldogabb leszek, az engem nem érdekel, hogy ezáltal megszeretnek-e? engem csak az érdekel, hogy magamnak megfelejek.
205. stulika (válaszként erre: 203. - Pintyo577)
2009. okt. 26. 21:42

Szia! Isten hozott minálunk :)))


Hogy hogyan kezdj neki? :

1 / Először is fogadd el a tested, ha Te nem szereted magadat, mástól sem várhatod el :(

2./ Vedd elő az AK-t, hiszen vele sokkal könnyebb az életünk, Ő a legjobb barátunk :D:D:D


Megkérdezhetem, hogy 5 kg-val könnyebben mennyivel és mennyi ideig leszel boldogabb, és mennyi ember szeret meg ezáltal? :)

204. stulika (válaszként erre: 201. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 26. 21:33

Szerintem is túlzás. A Kálid Artúr-féle dolgot sem ismerem, de ha minden igaz, töltöm is már le...


A pénzmágnes meditáció biztos eredményes lesz, ha Te is változtatsz a pénzhez való hozzáállásodon (akárcsak én)...mert MEGÉRDEMLED :D:D:D

2009. okt. 26. 20:17

Sziasztok!


Csatlakoznék hozzátok, ha megengeditek?

Most fedeztem fel ezt a fórumot.

Elvégeztem én is az aagykontroll tanfolyamot, de nagyon régen használtam.Ebben szeretném kérni a segítségeteket, mert olvastam, hogy különböző meditációkkal gyakoroltok.

Gyakorlott fogyókúrázó vagyok, jelenleg 16 kg fogytam, kemény munkával,naponta kondizok, nagyon régóta nem reggelizek, vacsorázok, ezeket porokkal váltottam ki. Szeretnék még 5 kg fogyni, ha elérem az álomsúlyt utána meg megtartani.

Én maximálisan hiszek az agykontrollban, a gondolat erejében----mindíg utáltam magam, soha nem tudtam elfogadni a testemet-----.

Segítsetek, hogyan kedjek hozzá.

202. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 201. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 26. 15:27
"pénzmégnem meditáció" jajjj, ezt nagyon elírtam.... a pénzmágnes meditációra gondoltam! :)
201. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 200. - Stulika)
2009. okt. 26. 15:26
hát igen... nagy lelkesedéssel hallgattam bele, és úgy meglepődtem... ilyenek is vannak benne hogy "undorodom az ételtől" nem tudom ez azért túlzás szerintem.... A Kálid Artúr-féle Le tudlak fogyasztani hanganyagot választottam... :) pénzmégnem meditáció esténként megy.... eredményekről később :)
200. stulika (válaszként erre: 199. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 25. 15:34

Hát véleményem szerint az ilyen embert börtönbe vagy zárt osztályra kellene csukni. Egy hónap alatt 30 kg, az életveszély...Néha csak nézek ki a fejemen, hogy a kapitalizmus miket produkál. Tényleg csak a profit szerzés számít. Még jó, hogy szerintem ezt meditációval úgy sem lehet elérni, nem tudom elképzelni legalábbis...(ezért én nem is fogynék :))


Abban igazad van, hogy a tested mindenről küld jeleket. Nem is akarlak lebeszélni, tudod a döntés a Te kezedben van, és nem csak ebben a témában, mindenben :D:D:D

199. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 198. - Stulika)
2009. okt. 25. 15:23

nem, nem. természetesen nem zavartál össze... sziklaszilárd az elhatározásom, úgyhogy nem ingat meg :) elolvastam már Én is a pro-, és kontra véleményeket ezzel kapcsolatban. meg hát valamilyen szinten tanultam is... mindezek figyelembe vételével döntöttem így :) a testem jelezni fog ha valami nem stimmel, ebben biztos vagyok, de azt el kell mondjam hogy az energiám az egekben van :)


nem utolsó sorban pedig segít a fogyásban, mert sok rejtett zsírt eszünk meg husikákkal... :)


képzeld el, hogy találtam fogyáshoz vezetett meditációkat és van egy amire azt írták, hogy durva és csak saját felelősségre... olyan megerősítéseket tartalmaz, mint "napont egy kilót fogyok..." stb... szerinted ez normális? vagy egyáltalán létezik ilyen? vagy egyáltalán ezt egy hozzáértő csinálhatta??? szerinted az AK tud ilyen szinten hatni, hogy az ember már-már irreális dolgokat ér el, dacolva a biológia törvényeivel? mert ha igen, akkor ez elég veszélyes lehet, nem? :(

198. stulika
2009. okt. 25. 14:58

Hogy miket varrok? Mindent, mivel érettségi után francia női szabónak tanultam, de csak 4 hónapig űztem a szakmát :)


A hús evéssel kapcsolatban biztosan van igazuk azoknak, akik az energia szemszögéből közelítik meg a dolgokat. De mint te is említetted a növényeknél is működik ez (lásd AK bab), sőt múltkor néztem egy dokumentum filmet, és a növény kiabált, amikor ollóval közelítettek felé. Én a magam részéről nem rajongok a húsért, az állatokért annál inkább (ha nem lenne rántott hús és fasírt, akkor talán nem is nagyon ennék :)) Biológiai tanulmányaimból annyit tudok, hogy az ember mindenevő, és hiszek a természet bölcsességében, hogy ez nem véletlenül alakult így... Az állatok értelmetlen mészárlását mélyen elítélem, de a táplálékláncban szerintem meg van a maguk szerepe. A tv-ben sem szeretem nézni, amikor pl. az oroszlánok elejtik a prédájukat, de tudom, hogy ennek így kell lennie. Természetesen tiszteletben tartom, ha valaki vegetáriánus életmódra tér át, bár olyat is mondanak a hozzáértők, annak is meg van a maga veszélye. Ugyanis van olyan enzim, ami csak a hús elfogyasztásával termelődik, másképpen nem. Így egyfajta hiány betegség lép fel egy idő után. De mivel mindkét oldalról hallani ésszerű érveléseket, mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy melyik a számára elfogadható :):):)

(Remélem nem zavartalak nagyon össze, nem állt szándékomban :))

2009. okt. 25. 14:32
jah, és azt is sikerült elérnem, hogy ha esetleg olyasmit eszek amit tudom hogy most nem annyira kellene vagy nem jó időben eszem, akkor már nincsen az a kimondott lelkiismeretfurdalásom. szóval nem az jut róla eszembe, hogy tejóisten ettől most hogy meg fogok hízni. az az érzésem van, hogy a dolog úgy megy "magától" jó ez túlzás mert azért nem eszek sokat meg teszek érte hogy így legyen, de oylan könnyen megy... nem siettetem, valahogy tudom hogy menni fog és az álmom (amit az elején meséltem, a sárga ruhás, tudo?!:)) az meg fog valósulni... talán éppen szilveszterkor? :)
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook