Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... fórum

Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra...

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
286. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 285. - Stulika)
2009. nov. 5. 18:21

igen, én is azt csináltam tegnap - mazsikával karöltve kínoztuk egymást és magunkat...


ha valami rossz történik velem, akkor mindig ezt csinálom... kell hogy fájjon nagyon pár napig, sajnáljam magam... Máté Péter számai abszolút alkalmasak erre.....


délután pedig volt egy kis elintézni valóm és utána sétáltam, sokat. zenét hallgattam és andalogtam. majd megvígasztalatam magam egy új csizmával és egy hajpakolással :)


jahh, és milyen az élet?!?! megállított valaki, útbaigazítást kért én pedig készséggel segítettem neki.... majd utánamjött, és mondta hogy látja egy irányba megyünk, jöhetne-e Velem??? igazából csak kb két utcát sétáltunk végig, ő lement a metróhoz, de előtte megkérdezte hogy nincs-e kedvem sétálni vele máskor egy kiadósabbat??? :)

nagyon szimpi volt, és nagyon tetszett is, de nevettem magamban hogy milyen irónikus hogy pont most állítanak így meg :) mondtam neki hogy vőlegényem van, úgyhogy nem! :) az önbizalmamnak jót tett :)

285. stulika (válaszként erre: 284. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 5. 17:55

Ügyes, okos lány vagy :) Ha szereted, csak rontasz a dolgon, ha meggondolatlanul nyilatkozol. Reméljük, hogy hamarosan feldolgozod magadban. Én ilyenkor, ha valami bánatom van és magam vagyok olyan zenét hallgatok, vagy olyan verseket olvasok, amik hatására abban a percben még fájóbb a dolog, amíg nem tudok sírni (de nagyon)... és egyszer csak jobb lesz.


Ha valamit segítenek a szavaim, annak szívből örülök. És az, hogy többször felhívott azt jelenti, hogy bántja a dolog, szeretné helyrehozni a történteket.

284. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 283. - Stulika)
2009. nov. 5. 17:44

tudod a fülemben csengnek a szívaid, mármint amiket írtál.... hogy ne vágjam hozzá és ne rágódjak sokáig és ne szapuljam magam, legyen nagyobb önbizalmam.....


ma többször felhívott, és sokszor mondtam volna valamit de háromig számoltam, és nem mondtam. ez többek között Neked is köszönhető! :)

283. stulika (válaszként erre: 280. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 5. 15:11
Jól döntöttél, úgy gondolom (morbid módon sport nyelven szólva 1 - 1 az állás), de most már próbálj előre tekinteni (és ne sokáig rágódj a dolgon, mert csak az önbizalmad nullázod le), és programozni, hogy minden rendben van, mindketten megtanultátok, mit jelent a másik Nektek, és mit veszíthettek :)
282. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 281. - Afb21f7623)
2009. nov. 5. 10:20
jobban vagy kicsit te is????? szóval idegesített a titok meditáció??? talán mert zaklatott állapotban hallgattad nem????
2009. nov. 5. 10:15

:))

Melletted vagyunk:))

2009. nov. 5. 09:51
Sziasztok... azt hiszem nagyot léptem előre a lelki fejlődésem útján... ha van kedvetek olvassátok el a naplómban leírtam mi történt azóta, ide nem akartam ilyen hosszadalmasan írni erről. jó hogy vagytok, sokat segítettetek, még ha nem is tudjátok esetleg.
279. stulika (válaszként erre: 277. - Afb21f7623)
2009. nov. 5. 08:15
Nem is a megbocsájtásról van itt szó, sokkal inkább arról, hogy nem lehet úgy leélni valaki mellett az életünket, ha nem bízunk benne. Bár én fiatalabb koromban nem voltam megbocsátó abszolút. Most kezdek megértőbb lenni, ahogy járom a "lelki fejlődésem útját". De mindenki másképp működik, ezért is írtam, hogyha megbocsájt a párjának úgy tegye, hogy nem szabad egy életen át ezzel üldözni :) Az ember megbocsát, de nem felejt. Viszont nagyobb önbizalommal másképpen élheti át ezeket a dolgokat...talán :)
2009. nov. 5. 07:52

Remélem Anyecs ma már jobban vagy,,,kialudtad magadat:))))

Na az a helyzet betettem a titokmeditációt,űgy 5percig volt bennt:((((Ezek egyáltalán meghallgatták azt a meditációt????Olyan idegesség jött rám,borzalmas a zene alatta,mintha valami szellem sikoltozna benne..brrrrrrr,most is kiráz a hideg,pedig rászántam magam a meghallgatására,de gondoltam mit csinálhat a tudatalattimmal....elvégre azért hallgatjuk:((((Kikapcsoltam betettem a fogyásmeditációt,az legalább nyugis...:)))nem is emlékszem mikor aludtam el rajta:DDEgyszer meg kellene ébren is hallgatni,hogy legalább tudjam miről szól,bár a nő azt mondja,hogy nem emlékszünk rá.....már ha az emlék törlődik a kilók is törlődhetnének,sec.perc)))Mosolyt kérek:))))))))))

277. afb21f7623 (válaszként erre: 276. - Stulika)
2009. nov. 5. 07:45

Szia,kedves!:))

Hidd el megbocsájtani nagyon könnyű,de az,hogy esetleg mással van,vagy csupán mással találkozgat az mindíg benne lesz Anyecs szívében,ezt a tüskét soha nem fogja tudni a szívéből kitépni....A dolgokat meg lehet beszélni,megmagyarázni.....Valami olyan szakadt meg közöttük,ami a feltételnélküliséget szimbolizálja..................Nem kell,hogy valakivel együtt élj,sőt még az sem,hogy mindennap találkozz vele a feltétel nélküli bizalom anélkül is működik......A legnagyobb baj a közös építkezés,egy ilyen kapcsolatot már nem lehet következmények nélkül felrúgni,szabadon kilépni belőle.....Viszont komolyan el kell gondolkodni azon Anyecs,hogy valóban el tudsz e tölteni vele 40-50 évet,szülni neki gyereket....ezek nagyon fontos kérdések.......Hiszen Te nem futó kapcsolat vagy,veled tervezett,Fenntáll még ez az elhatározás a részéről?Sikerült megbeszélni a dolgot???

276. stulika
2009. nov. 5. 06:50
Anyecs! Még annyit szeretnék, ha megbocsájtasz, úgy tedd, hogy soha, a legvadabb helyzetben sem veted a párod szemére a flörtöt. Ne problémaként, hanem megoldandó feladatként kezeld a helyzetet, mert csak így találsz rá megoldást :)
275. stulika
2009. nov. 5. 06:43

Sziasztok lányok!


Hát nem volt vidám napotok tegnap, bár attól tartok ma sem lesz. Most okosat kellene mondanom? Nem tudok, de úgy gondolom, hogy ilyenkor nem is lehet. Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok...:( Az én véleményem szerint, ha valakit veszteség ért, akkor adjon időt magának, hogy megsirassa, "meggyászolja". Ha csak eltoljuk magunk elöl a problémát, elkendőzzük, attól az még meg van, ezért mindig az az első lépés, hogy szembenézzünk vele, bármilyen fájó is, és csak ezután hozhatunk megfelelő döntést a jövőről. Egyet azért kihangsúlyoznék, nem csak Ti vagytok a felelősek egy kapcsolat megromlásáért, ugyanis abban két ember van, mindkettőtöknek szerepe van annak alakulásában. Viszont a túlzott önbizalomhiány oda (is) vezethet, hogy a másik fél sem hisz bennünk egy idő után. Ha állandóan azt sugározzuk magunkból, hogy ezért, meg ezért, meg emezért vagyunk kevesebbek, mint a többi nő (ember), Ők is könnyen így láthatják egy idő után. Tehát a legfontosabb lépés felépítenetek az EGÉSZSÉGES ÖNBIZALMATokat. Programozással ez is elérhető, mint minden...:)


Anyecs azt tudom javasolni, hogy "beszéld meg magaddal", hogy mit jelent Neked a párod, mennyit ér, mire vagy képes érte, stb. ... de a legfontosabb szerintem az, hogyha folytatjátok, akkor a bizalom "meggyógyítható-e"? Mert bizalom nélkül egy kapcsolatnak sincs jövője, mindent megmérgez. Üljetek le, beszéljetek meg mindent őszintén, hogy tisztán láthass. És a jövőben, bárki is lesz az oldaladon, azt kell sugároznod felé, hogy csak Te vagy a tökéletes nő az Ő számára, nem pedig azt, hogy kövér vagyok, stb... Ugyanis a férfiak a pozitív, életvidám, jókedvű nők társaságát keresik (de mi nők is így vagyunk ezzel, ilyen férfiakat részesítünk elönyben). Hogy hogyan lehet nem belehalni ebbe? Sehogy... a veszteséggel valamelyik részünk odalesz, de én már koromnál fogva mondhatom, hogy érhetnek még az életben ilyen veszteségek sajnos, és egy kicsit bele is halhatsz mindegyikbe...:)


Mazsi, a Te kapcsolatodat a leírtak alapján én kifutottnak látom, sajnálom :) De véleményem, hogyha egy kapcsolatban szünetet kell tartani, akkor nincs jövője. Életem nagyszerelme vetette fel annak idején, hogy tartsunk szünetet, de én ennek értelmét nem láttam. Pedig két évembe telt, mire talpra álltam, és bizony egy kicsit "belehaltam" a dologba, bár ezt soha senki nem vette észre rajtam. Utána viszont új életet tudtam kezdeni, újra szeretni...


Azt kívánom Nektek, hogy az történjen, ami mindenkinek jó... :)

2009. nov. 4. 23:25

:)))))

Jó éjt,.....holnap új nap,új gondolat.puszika,nyugodt éjszakát,én beteszek egy meditációt......

2009. nov. 4. 22:28
2009. nov. 4. 22:26
2009. nov. 4. 22:19

[link]

Ne emészd magadat,ne filózz,most jobb struccpolitikát folytatni:((,bízz,próbáld meg:))))

2009. nov. 4. 22:16
azt mondta hogy nem tudja mikor végez, de lehet hogy 10 körül.....már most arra gondolok hogy hol van??????? :(
269. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 268. - Afb21f7623)
2009. nov. 4. 22:13
:'( tudom! én sem! szenvedek és nyalogatom a sebeimet, közben pedig megszakad a szívem! belehalok ha elveszítem...
2009. nov. 4. 22:11
most nem akarom tartani magamat:(((reszketek..........szörnyű ez az állapot,nem állnék meg most magam előtt sem:((((
2009. nov. 4. 22:08
266. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 265. - Afb21f7623)
2009. nov. 4. 22:08

hát nem vagyok büszke magamra...! :(


mazsi! össze kell szedjük magunkat!

2009. nov. 4. 22:04
264. afb21f7623 (válaszként erre: 263. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 4. 21:55
Ne hallgass ilyeneket,megzakkanunk...........
2009. nov. 4. 21:18

[link]


én meg ettől fordultam be - mégjobban

2009. nov. 4. 21:18

miért fáj ez ilyen piszkosul???


stulika! most valami nagyon jó ötlet jól jönne. hogyan lehet nem meghalni egy ilyenben??????????

261. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 260. - Afb21f7623)
2009. nov. 4. 21:17
mazsiii!!! :((((((
2009. nov. 4. 21:10

[link]

Beforogtam,most sírok...:(((((((((((((((((((((

2009. nov. 4. 21:01
van kedved beszélgetni????????
258. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 257. - Afb21f7623)
2009. nov. 4. 21:01
Istenem, de sajnálom!!!!tényleg, szívből!!!! mocskosul rossz érzés!!!!!!! ha itt lennél megölelnélek, és azt mondanám, hogy túléljük...!!!! :)
2009. nov. 4. 20:33

Anyecs,fel a fejjel........:)))))))

Én most vagyok szakítófélben a barátommal 9 év után,az idén elhanyagolt,mondtam szakítsunk....nem tiltakozott,szünetet kért,így vagyunk 2 hónapja....21.én volt az évfordulónk,nem hívott...én kerestem...úgy tett mintha minden rendben lenne:(((azóta se keresett................én nem fogom többé.ha így van vége ,legyen............Maximálisan megértelek,de neked legalább ott van,megbeszélhetitek...............Tudom ez Neked nem vigasz........legszívesebben meghalnék:(((((

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook