Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... fórum

Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra...

16. 2df6501868 (válaszként erre: 15. - Margitnéni)
2009. szept. 17. 12:22

A próbafülkében mindenki szörnyűbbnek látja magát.

Hány kiló is vagy? Ha meztelenül is tetszel magadnak,akkor az, hogy "nagyon-nagyon" kövér vagy, nem is lehet tán igaz:P

2009. szept. 17. 10:26

Szisztok!

Nekem is nagyon tetszett a cikk. Én is elvégeztem a tanfolyamot, és feltétlen híve vagyok Domján Lacinak és az agykontrollnak.

Nálam olyan érdekes, hogy bár nagyon-nagyon kövér vagyok, még talán most sem gondolom magam annak.Én belül mindig is pont olyan vagyok, amilyen lenni szeretnék. Az otthoni tükrömben nem vesze észre, hogy mennyire kövér vagyok, de ha véletlenül egy próbafülkébe tévedek, na ott már döbbenet. De a hiba nem a tükörben van. Minden este látom magam meztelenül és tetszem magamnak.

Sajnos én pont emiatt nem tudok talán igazán fogyni, mert még mindig nem érzem, hogy kövér vagyok, pedig már menni is alig bírok.

Én azt hiszem, valamit nagyon elrontok!

2009. szept. 17. 08:49

Én a Paul Mckennás CD-t "használom" fel annak érdekében, hogy elérjem az ideális testsúlyomAt.Ennek a CD-nek is a teremtő képzelet az alapja. Emellett persze amikor a szintemre megyek (reggel és este mindenképp), akkor is programozom.

Nekem egyéb lelki nyavalyákkal is meg kell küzdenem, de mindenki mondja, hogy már fogytam, és én is érzem a ruháimon és bizony már sokkal kevesebb étellel is beérem, sőt... Pl. tegnap előtt volt a mamám szülinapja, úgy éreztem, hogy dugig ettem magam, pedig amikor átgondoltam pár óra múlva, hogy miket is ettem és mennyit, hát nagyon meglepődtem, mert jóval kevesebb volt mint régen. Szóval működik. Csak nagyon nagyon türelmesnek és kitartónak kell lenni. Hiszen a túlsúly, a lelki gondok sem hetek alatt lettek, tehát 3-4 hét alatt nem fognak hipp-hopp eltűnni.

A LEGES LEGFONTOSABB, HOGY SZERETNI KELL ÖNMAGUNKAT, ILLETVE MEG KELL TANULNI SZERETNI ÖNMAGUNKAT, MERT AKKOR INDUL BE MINDEN POZITÍV TÖRTÉNÉS AZ ÉLETÜNKBEN, HISZ A SZERETET A LEGPOZITíVABB ÉRZÉS:)

13. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 6. - Fef600b7b6)
2009. szept. 17. 08:29
Igen, valahogy úgy érzi az ember hogy a lehetőségek egész tárháza nyílik meg előtte. Remélem még sokan leszünk akik hasonlóan gondolkodunk, hiszen ez ugye nem csak a fogyókúrázóknak jó.
12. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2. - Szoszilvi81)
2009. szept. 17. 08:28

A legfontosabb, hogy ne csak mondogasd mintegy monológot, hanem hidd el hogy így van, így lesz :)

sok sikert hozzá :)))

legyél Te is egyre csinosabb :)

2009. szept. 17. 08:27

Sziasztok! :)

Nagyon örülök, hogy tetszett amit írtam, kicsit tartottam tőle, hogy sok támadás fog érni emiatt. Ahogy egyébként történik is ez a mindennapokban ,mikor egy "hitetlent" próbálok "meggyőzni". Igazából Én augusztus 1 óta fogyózom, és sok sőt rengeteg cikket, fórumot olvastam itt, többnek aktív résztvevője is vagyok, DE ehhez hasonló megközelítést nem láttam.

Szerintem ez egy olyan dolog, ami tényleg megvan Mindenkiben, csak elfelejtettük. Sok apró csodát sikerült már elérnem vele :)

2009. szept. 17. 08:15
Tetszik a cikk és van benne igazság, valóban fejben dől el, ha tényleg akarod és elhatározod, menni fog. Én mindig akkor tudtam fogyni, ha az a bizonyos kattanás megvolt.... Ugyan az agykontroll módszerét nem ismerem, viszont több könyvet is olvastam a vonzás törvényéről és hasonlókról, melyek alapján én is hasonló következtetésekre jutottam :-))) És újra felvettem a harcot a kilókkal, kezdeti sikerek már megvannak!!!!
9. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - 40163fd81d)
2009. szept. 17. 07:45
".....után majd meglátjuk,hogy megmutatkozik-e...*
2009. szept. 17. 07:43

Nahát?:)))

Én július 6.-án kezdtem el a kísérletet ,aminek a lényege pont ez ,amiről a cikk szól.Egy évet szabtam meg,hogy az kísérlet eredményét meglássam.

Úgy gondoltam,hogy nem vetem bele magam ,sem fogyókúrába,sem vad futógépezésbe,hisz akkor nem derülne ki,hogy az elmém ,vagy a tudatalattim működik -e remekül:)))

Szóval szerintem a kísérlet így tiszta.

Mióta elmentek a gyerekek suliba,és több időm van elmélkedni ,azt vettem észre,hogy mindenféle akarás,és lemondás nélkül egyszerűen nem kívánom meg annyiszor és annyira az ételeket.

Egyenlőre ennyit tudok mondani,de 2010,07.06 után megmutatkozik -e majd a karcsú énem!:)))

2009. szept. 17. 07:13
Kedves Anyecs! A cikk nagyon jó, nagyon tetszett:)
6. fef600b7b6 (válaszként erre: 4. - Wickucy)
2009. szept. 17. 07:06
Én nem jártam agykontroll tanfolyamra és teljesen magamtól, illetve könyvekből, hananyagokból tanulom az agykontrollt és úgyis megtanulható, úgyis elsajátítható. Emellett járok agykontroll kluba, ami sokat segít. Ezek a képességek mindenkiben megvannak. Ez nem egy kiváltság. Az agykontroll egy nagyon szép, jó, érdekes világ és én nagyon szeretem.
5. 7717d911a9 (válaszként erre: 4. - Wickucy)
2009. szept. 17. 02:00
No és Neked sikerült fogyni?? Ha igen, akkor mennyit és hogyan csináltad??
2009. szept. 16. 23:04

szia!

én is jártam agykontrollra és én is állíthatom, hogy megváltozott az életem.

de még emlékszem az agykontroll előtti gondolkodásomra és, ha azzal olvasnám a cikket, biztos kinevetnélek, nekem az a véleményem, persze ez én vagyok, hogy ezt csak az érti, aki járt a tanfolyamra, hiába próbáltam én átadni a "tudásom" a családomnak, mit sem ér.

még az agykontrollosnak is kell önerő, hogy csinálja, amilyen sűrűn csak lehet, mert bizony ez csak akkor válik, ha minnél többször csinálod, hogy is mondják, napi 1x, jó, 2x remek, 3x, kiváló? :) persze annyit csinálja az ember amennyit akarja, de azért, mert havi 1x elképzeli magát karcsúnak... az nagyon kevés.

nekem meggyőződésem, hogy ez egy remek dolog, nem olcsó, de megéri az árát!!!

a tanfolyam nélkül pedig, tanácsokkal vagy a kézikönyvvel nem mész semmire.

igaz, hogy csak a hozzáálláson kell változtatni, de én sosem tudtam, semmiben, ezért kellett a agykontroll.

na, de ez is én vagyok, én makacs vagyok és csoda, hogy a Domján Lászlónak sikerült meggyőznie a maga igazáról. :)

2009. szept. 16. 22:28

tetszett a cikk.

leegyszerűsítve: fejben dől el.

egy kattanás.

minden az agyban dől el.

2009. szept. 16. 22:01

Tetszik a cikk. Ismerem az agykontrollt, jó dolognak tartom, időnként alkalmazom is. Ráébresztettél arra, hogy van igazság a cikkedben. Mindig kövérnek tartom magam, és képtelennek hogy végig csináljam amit kitűztem.

Ma már erről fogok álmodni, hogy egészséges kiegyensúlyozott, csinos nő leszek-vagyok. ;) Természetesn nem csak álmodni fogok, hanem teszek is azért hogy megvalósuljon.

További sok sikert kívánok!

2009. szept. 16. 21:03
Középhaladó agykontrollos és haladó fogyókúrázó vagyok. Mindkét téren van mit fejlődnöm, ám úgy tűnik, a kettő együtt igen nagy segítségemre lehet és van is. Szkeptikusok talán a sarlatán vagy varázslás szavakra asszociálnak az agykontroll hallatán. Azonban tudom, hogy rengeteg ember van, aki megváltoztatta az életét ezzel a kis "csodával". Ami nem is olyan kis "csoda"...

Ugrás a teljes írásra: Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook