Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... fórum

Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra...

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2009. nov. 9. 19:23
Most olyan energia van bennem...meg tudnám mozgatni a világot!!!!!!!!
2009. nov. 9. 19:15

::::)))))))))))))))))))))))

Remélem TI is Ilyen boldogok vagytok,mint most ÉÉÉÉÉÉN

Mindenkire szeretettel gondolok........

2009. nov. 9. 15:48

Na,én ma már Tizmillószor meghallgattam a fogyás cd-velt,Domjánnal,fog hatni??????Istenem ,ha elfogyok:)))))))))

Meg elolvastam a papírom is milyen kis csini,boldog vagyok....nem mondhatja senki,hogy nem tettem meg mindent:)))))))Este gyújtok gyertyát,most is ég 3,várom a hatást:))))A hátsóm ,már elültem:)))ez is hatás,nem?????

313. stulika
2009. nov. 9. 06:39

Jó teggelt!


TIZMILLIÓSZOROS NAP!!!

312. afb21f7623 (válaszként erre: 311. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 8. 22:26
Okés...:)))))holnap tudatosan fogok alcsizni.....egész nap:))))))))))puszika
2009. nov. 8. 21:47

tényleg lányok. holnap tízmilliószoros nap van ám! :) figyeljetek gondolatokra! mazsika, gondolj arra hogy vékony vagy :)


jó éjt :)

2009. nov. 8. 11:14

találtam valamit, nem tudom ismeritek-e nekem nagyon tetszik :)


www. otrolahatra. virtus. hu

309. afb21f7623 (válaszként erre: 308. - Stulika)
2009. nov. 7. 23:04
Álmodjatok szépeket....
308. stulika (válaszként erre: 305. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 7. 22:13
Jó éjszakát :)
307. stulika (válaszként erre: 301. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 22:11

Itt a válaszod, mit csináljál, hogy ne kalandozzon el a gondolatod :) (amit én is írtam az elöbb)


Nem tudom, ki mi felett siklik el, de szerintem én már leírtam, hogy mindig jelen időben kell gondolkodni, tehát éppen megéled, átéled, amit el akarsz érni :D


Azt gondolom a hipnózisos fogyásról, hogy ismersz olyan embert, akiben megbízol, aki beprogramozza tudatodba, hogy sovány vagy, stb. Ez az ember pedig nem más, mint SAJÁT MAGAD. Fordulj hozzá bizalommal :D:D:D

306. afb21f7623 (válaszként erre: 305. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 7. 22:08
Neked is jó éjt.....
305. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 304. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 22:07

hát igen, ez ilyen :))))


én most elteszem magam holnapra... ma kirúgtam a hámból. semmit nem tanultam, sőt semmit nem csináltam... és kalácsot vacsoráztam :)


jó éjszakát! :)

304. afb21f7623 (válaszként erre: 302. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 7. 21:56
Én meg úgy voltam,ez már réges rég volt,hogy kergazdból szakmunkásvizsgáztunk...a barátnőm elmondta nekem legalább 100000x,hogy nem a 12-es tételt akarja kihúzni,és mit gondolsz én mit húztam????A 12-t,mert addigra köptem vágtam:))
303. afb21f7623 (válaszként erre: 302. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 7. 21:52
:))
302. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 301. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 21:50

hát én nagyon örülök hogy ezzel a meditációval ilyen örömet okoztam neked!!! :))) én is nagyon szeretem :)


kérdésedre pedig elmondom egy saját példát...nagyon akartam jó vizsgaeredményt és amikor egyedül voltam eljátszottam hogyan fog zajlani a vizsga :)

olyannyira beleéltem magam, hogy amikor elképzeltem h mondja a vizsgáztató négyes, még el is érzékenyültem és éreztem azt az örömöt... a vizsga tényleg négyes lett :))))


éld bele magad amennyire csak tudod. csinos vagy, elérted az álomsúlyt, lásd a mérlegen az óhajott számot... mindent... nagyon jó tud lenni :)

2009. nov. 7. 21:45

Komolyan mondom nektek ez a fogyásos meditáció....:)))))pontosan az,hogy figyelj az egyenletes légzésre,hallod ahogy veszed a levegőt...és tényleg csak arra gondolok....Nos tudom mindketten elsikkadtatok azon kérdésem felett,hogy amit megírunk jelen időben a vágyainkról szóval azt mikor olvasom lássam magam előtt,hogy már megtörtént????Nem is megtörtént,hanem abban a helyzetben vagyok:)))

Mit gondoltok a hipnózisos fogyásról?????kellene egy olyan ember akiben 100%-ban megbíznál és beprogramozná,a tudatomba,hogy sovány vagyok,keveset eszem,szép,és okos vagyok:)))))Bevállalnám....

300. stulika (válaszként erre: 298. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 20:48
Hogy hogyan kell nem gondolni semmire sem? Ezt lehet, hogy mindenki másképpen érheti el. Én amikor zaklatottabb vagyok, akkor több időt adok magamnak az ellazult állapot elérésére, amikor tudatosan tudom irányítani a gomdolataimat (és nem a gondolataim irányítanak engem). Ezt legkönnyebben úgy tudom elérni, hogy az ellazítást aprólékosan végigveszem (fejtető, homlok, szem és környéke...le egészen a talpig). Ilyenkor több mély levegőt veszek (ez is segít megnyugodni), közben arra koncentrálva, ahogy a levegő megtölti a tüdőmet, és ahogy távozik a szervezetemből, nyugalmat hozva, zaklatottságot víve. Ha ez sem elég, akkor relaxálás közben mondok valami ilyen szöveget : "Feszült, nyugtalan vagyok. Azt akarom, hogy megnyugodjak, és békesség töltsön el. Ezért egytől háromig számolok, és háromhoz érve elrepítem magam kedvenc pihenőhelyemre, mivel itt mindig nyugalom és békesség vár. egy, kettő, háromhoz érve elrepítem magam kedvenc pihenő helyemre, ahol megnyugszom. Három, kedvenc pihenőhelyemen vagyok, nyugodt, békés, kiegyensúlyozott vagyok (és ezután járd be kedvenc pihenőhelyedet ... majd folytasd a programozást). " Pár alkalom után már vágyni fogsz ide, mert itt nagyon jó :D:D:D
299. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 298. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 20:44
általában nekem is szükségem van arra hogy vezetett legyen a meditáció. az elején a ráhangolódás az nagyon fontos... nekem az a leghatásosabb ebből a szempontból mikor figyelek a légzésemre.... szerintem ha hagysz elegendő időt magadnak és megpróbálod kizárni a külvilágot, akkor menni fog... majd küldöm akkor amiket ígértem :)
2009. nov. 7. 20:16
Az ember csak néha úgy van..............sajna gondolatokkal az agyacskájában......Már kérdeztem egyszer,de hogyan lehet nem gondolni semmire...mert az irányított meditáció során,ha jó a dolog nem gondolsz másra csak arra az adott beszédre,,amúgy meg ide-oda kavarognak a gondolatok....
297. stulika (válaszként erre: 296. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 7. 20:12
Azt is kell :)
296. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 295. - Stulika)
2009. nov. 7. 19:52

ööö....Te vagy a sokadik aki ezt mondja, feltételezi?! elképzelhető.... úgyhogy ma csak úgy vagyok...semmi hasznosat nem csináltam :)


bővítem meditációs kelléktáramat... :)

295. stulika
2009. nov. 7. 18:59
Anyecs remélem jobban vagy már, mindenféleképpen :) Nem lehet esetleg pánikbetegség a háttérben?
294. afb21f7623 (válaszként erre: 293. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 7. 18:07
Találtál valami meditációt???
293. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 292. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 17:05

köszi, remélem te is jól vagy:)

láttam előbb egy műsort a meditációról, nagyon jó volt. volt egy nő, aki rendszeresen élt át ilyeneket hogy hirtelen magas vérnyomás és szívdobogás.... és elkezdett meditálni és ismételgette magában, a "nyugalom" szót... mára sokkal jobban van :)

meg nagyon sok esettanulmányt is bemutattak, a csaj megtanult 3-4 labdával zsonglőrözni a meditációval, mert a két agyfélteke összhangba került. azt mondták hogy általában az emberek jobb agyféltekéje kicsit ellustul, és meditációval nagyon szép eredményeket lehet elérni... persze jöttek a szkeptikusak, akiknek az sem volt bizonyíték hogy látták hogy az agyhullámok hogyan változnak meg meditáláskor... meg mutattak levitáló jógikat.... szóval nagyon jó volt :)

2009. nov. 7. 16:06

Szia Anyecs,remélem jól vagy:)))))))))))))))

Szerintem is a stressz,a lelkibetegség váltotta ki ezt belőled....Próbáld meg nem emészteni magadat,ne rágódj rajta,hiddael tudom,hogy nehéz...de meg kell próbálni nem gondolni a történtekre,és elsősorban,ne magad okold,és ne kilóidat,láttam a képeid,azért azt nem mondhatod,hogy a súlyod miatt történt a dolog,hidd el ahhoz annak semmi köze,most is jól nézel ki,.Mint ember nem leszel más,,,,,csak te fogod magad másnak érezni........A 3 hónap alatti 11 kg szerintem ideális,nem túl gyors,de vigyázz az egészségedre:))))))

2009. nov. 7. 12:10

sziasztok... tanácsot szeretnék kérni. tegnapi rosszullétem után, akivel beszéltem azt mondta hogy tuti hogy idegi eredtű.....


tudtok ajánlani konkrét, lehetőleg vezetett meditációs hanganyagot, ami hasznos lehet???


köszi stulika, nagyon tetszett a Müller Péter-féle idézet...! :)

290. afb21f7623 (válaszként erre: 289. - Stulika)
2009. nov. 7. 00:49

Köszönjük,hogy eszedbe jutottunk:))))


.....Fáj a szívem,zokog a lelkem.......de néma a szám.

289. stulika
2009. nov. 6. 22:08

Mondd, a bocsánatot elveszteni lehet?

S, ha találtam, továbbadhatom neked?

És, ha én valaha elvesztem, ha kaptam,

kérhetek megint, vagy örökre elhagytam?

Mondd, lehet-e több adagot kérni,

hogyha tőlem kérnek, én is tudjak adni?

Mondd, egy embernek hányszor jár bocsánat?

Mondd, a bocsánattal véget ér a bánat?


Mondd, -és bocsáss meg, hogy ennyit kérdezek-:

ez tényleg ilyen nehéz, vagy én vagyok gyerek?

/Toma Judit/

288. stulika
2009. nov. 6. 21:50

Anyecsnak és Mazsinak (ma "véletlenül találtam a gépen, a dolgaim között - rátok gondoltam)



Müller Péter üzenete a nőknek


Az igazi nő – így mondják évezredek óta – odaadó. Ez a természetes.


De milyen az igazi férfi? Erről soha nem esik szó.

Mint ahogy arról sem, hogy odaadni magatokat egy ilyen önzetlenségre, megbízhatóságra, egy életen át tartó, hűséges szeretetre képtelen férfinek: felelőtlenség.

Minden szeretet alapja az önmagunkkal való viszony rendezése. Elsősorban önmagunkat kell megszeretni –ez minden kapcsolatunk alapja.


Szeresd a társadat, mint önmagadat – mondja Jézus.

De mi van, ha önmagamat nem szeretem? Akkor senkit sem tudok szeretni?


Ezért én híve vagyok annak – nem az örök női szerep, hanem a jelenlegi állapotok miatt-, hogy tanuljatok meg, női barátaim, egyedül lenni!

Tanuljátok meg önmagatokat megismerni.

Jól érezni magatokat nélkülünk is.

Tanuljatok meg befelé fordulni.

Saját lelketekért is élni.

Tanuljatok meg szabadnak lenni.

Ismerjétek fel, hogy az odaadás nem azonos a méltóság elvesztésével.

Tőlünk, férfiaktól ezt nem fogjátok megtanulni, mert mi már régen elfelejtettük.

A legfontosabb, amiért éltek, nem másokban, hanem bennetek van!

Méltóságnak hívják.

Élhettek másokért. Mindeneteket odaadhatjátok a gyerekekért, a szerelemért, a férjetekért, még az életeteket is odaadhatjátok – de a méltóságotokat: soha!

287. stulika (válaszként erre: 286. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 6. 19:44
Arra jók az ilyen kis "flörtök", hogy ráébredj, igenis vonzó nő vagy :))) Több ilyet kérünk :D
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook