Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... fórum

Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elménk teremtő ereje - avagy "álmodd" magad karcsúra...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
706. f7586d2534 (válaszként erre: 705. - Bf3f2dc3a8)
2013. febr. 27. 09:44
ha edzés alatt hallgatod garantálom hatásos lesz:)
705. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 704. - 84882672dc)
2010. ápr. 21. 10:04

Semmi jó. Álmodom én, álmodom, de zabálok, mint malac. Hülye hormonok. Tegnap brutál, mi mindent ettem. Pedig minden nap hősisen csinálom a McKenna féle vizualizációt is :-(.

Én a Braintől félek kicsit. Az egy dolog, hogy az mp3 formátum nem jó. De némelyikhez elég komoly figyelmeztetések is társulnak. Így inkább hagytam a fenébe az egészet.

2010. ápr. 20. 21:38
Sziasztok! miújság??? Olyan jó lenne ha nem halna meg a kis fórumunk :))) Anyunál próbálkozok most a Brain-féle hangokkal, ami segíti neki az elalvást, csak annyira ellenkezik :(
703. stulika (válaszként erre: 699. - D1134c8b65)
2010. ápr. 8. 20:28

Sziasztok!

Angyalkánk nem szabad ilyet még gondolni sem, hiszen az élet mindenképpen élet, mégha olykor nehéz is túl élni :)

702. 84882672dc (válaszként erre: 699. - D1134c8b65)
2010. ápr. 8. 18:40
mi történt???
701. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 699. - D1134c8b65)
2010. ápr. 8. 18:39
Csókolom, ne tessék ilyeneket mondani. Mi a baj? Értem, én, hogy ha az ember így érez, akkor így érez és kész. De találjunk valamit együtt, ami segíthet. EFT? Olyan jó oldalak vannak hozzá, segítőkész emberekkel. Erre találták ki. Oda se kell menni. Skype-on is megoldható. Nézz utána, próbáld ki, hátha segít. Csak próbálj valami kapaszkodót találni. Az EFT pont arról szól, hogy felfedd a negatív dolgokat, és feldolgozhasd valahogy. Kérlek, kérlek, kérlek!
700. 448f1a930a (válaszként erre: 699. - D1134c8b65)
2010. ápr. 8. 11:50
Kitartás!
2010. ápr. 8. 10:36
sziasztok..meg akarok,halni..ez nem élet így!!!!!!!!!!!!:(((((((((((((((((((((((((
2010. ápr. 8. 10:12

Jó reggelt... ha Ti nem, maja írok Én sikerélményt :) képzeljétek, lett volna ma egy beszámolóm, amire hát nem mondom h nem készültem de nyugodtabb lettem volna ha van még egy kis időm... ééés; jön az e-mail hogy ma sajnos valami közbe jött, halasszuk el inkább keddre...:)))


annyira jó!!!! :)

697. 84882672dc (válaszként erre: 696. - 84882672dc)
2010. ápr. 7. 21:58

Képzeljétek kaptam aputól egy kaparós sorsjegyet és nyertem 700Ft-ot :))) nagyon jó :)) Veletek miújság??? Senkivel semmi érdekes dolog nem történik??? semmi új tapasztalat ami szeretne Velünk megosztani???? mit szóltok a jó időhöz??? :))


Én az ágyikómból tudom nézni a napfelkeltét, és olyan jól indul így a nap, már nagyon vártam a jó időt :))))))

2010. ápr. 3. 21:23
Akkor sem adom fel a pénzmágnes meditációt...!! Köszi a jeleket :)))
695. 69331cc16f (válaszként erre: 690. - 84882672dc)
2010. ápr. 2. 18:31

Hú, ez már felér egy védőbeszéddel!

Ügyi vagy!

De ezt már Te is tudod:))

2010. ápr. 1. 17:13
Remélem azért nincs itt senki, mert olvastok okosakat, és tanultok. Nem állítom, hogy megtaláltam a bölcsek kövét, de majdnem :-). Ha ez a dolog, EFT tényleg ennyire működik, akkor súlyprobléma megoldva :-). Ez nekem nagyon tetszik. Biztos említettem már, de én egyértelműen érzelmi, vagy unalmamban evő vagyok. Most mindkettőre találtam kopogtató szekvenciát. Szabadon hozzáférhetők a cikkek. eftcikkek blogspoton. Sandi Radomski írta őket. Remélem lesz folytatása is :-)
693. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 690. - 84882672dc)
2010. márc. 31. 11:06

Tökéletesen igazad van. És szerintem jó úton járunk. Az agyam a heyén, csak a lelkem zavarog kicsit. Nekem éppen most vannak a nehezebb periódusaim (illetve azuramnak, de akkor ugye nekem is), de most először érzem, hogy kimarad a bűnözök, és majd hétfőtől, és mindig hétfőtől, meg holnaptól. És ahogy írtad, nekem is jobb, ha egy falatot se eszem a "bűnből", mert erre mondtam, hogy okés Mr McKenna, hogy lassan és keveset, de sokkal nehezebb megállni a kevésnél, mint el se kezdeni. És könnyebb keveset enni a ződbabból, mint a csokiból :-).

Én dec.27-én kezdtem. Nagyon megszenvedtem az elejét, és most is éppen egy picit nehezek az esték. De tudom, hogy megcsinálom.

És megint találtam egy érdekes anyagot nektek az EFT-t. Ez tulajdonképpen ugyanaz a technika, amit McKenna is javasol, de kitűnő magyar anyagok vannak hozzá, és egészen részletesen tárgyalja a dolgot. Nem csak fogyás témában, hanem bármely problémában.

[link] csak remélem, nem rúgnak fenékbe érte, ha kiteszem a linket (ingyenesn letölthető könyv és nagyon sok, alapos leírás, cikk). De találtok videot a youtube-on is ezzel kapcsolatban EFTÁgitól. Ja, a lényeg. Szóval a fogyás videot megnéztem, és először a negatív állításokkal kezdi, hogy átérezd az adott helyzetet, amin javítanod kell. És egyszerűen nem tudtam azonosulni azokkal a mondatokkal. (Hájas disznó vagyok, és fúj, és blablabla stb.). Persze mindenkinek saját magának kell ezeket az állításokat személyre szabni. De úgy gondolom, nem utálom magam. Sőt, egyre jobb érzés tükörbe nézni. Jó tornázni (mindjárt kezdem is). Szóval, nincs itt nagy baj. Csak néha könnyebb, néha nehezebb.

És még egy. Olyat is találtam, hogy Bagdi Bella Fogyás meditáció. Csak kérdezzétek meg guglit, megmondja hol van, egyébként ingyenesen letölthető hanganyag. Tegnap megcsináltam, és határozottan jó volt.

2010. márc. 30. 13:34
tudod Anitácskám ,hogy 7 hónapja csinálom...és boldogtalan vagyok..mindent magamér teszek,,mindent..nem másnak..csakis magamnak akarok megfelelni...az én elvárásaimnak..de tudod..én elég nehéz eset vagyok..nálam nem úgy működnek a dolgok ,mint más normális embernél.!!!!semmi bajom nem volna ha úgy fogynék,,mint egy átlag..mert akkor már nem itt tartanék..de ez az eredmény boldogsággal tölt el..csak a közbenső időt kellene valahogyan másként megélni.míg meg lesz a cél..a 75kg!!!!!!!!!!!!!!meg lesz..mert tudom képes vagyok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 30. 12:23
wow, belejöttem :)
690. 84882672dc (válaszként erre: 689. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 30. 12:23

Lányok! Ha megengeditek felhozom Magam ellenpéldának!!! Tudom, hogy néha Én sem vagyok a köevetndő példa, de úgy érzem az eredményeimet Magamnak köszönhetem.... és szerintem Ti nem a megfelelő oldalról közelítitek a dolgot... már sokszor hangoztattam, és már unalomig ismétlik mindenhol, DE(!) minden az agyban dől el... az mindennek az alfája és omegája :))) persze, az is fontos hogy agyban eldönti az ember, hogy lefogy, meg hogy nem eszik "káros" dolgokat.... de az még mindig nem az első feladat.... az embernek MAGÁT KELL ELFOGADNIA ahhoz, hogy az egész sikeres és nem utolsó sorban tartós legyen..... 27 éves vagyok, életemben voltam már kövér is, sovány is... augusztusban 90kg-nál jött a kattanás, és meg sem álltam idáig :))) az a baj, hogy nem tudom pontosan szavakban önteni hogy mi történt?!?!? de volt egy pillanat, amitől kezdve elkezdtem fontos lenni saját Magamnak... éreztem hogy többet érdemlek, és meg kell tennem mindent azért hogy megadjam magamnak amire vágyok.... mert szeretem magam :))) előtte én szinte soha nem szerettem magam... és mindőségi változás törént azóta az életemben, teljesen más ember lettem, 180 fokos fordulatot vettem... persze vannak rossz napjaim, nem tagadom és néha megfeledkezek arról hogy szeretem magam és azt is tudom, hogy van még min dolgozom - lelkileg.... de érzem, hogy nagy baj már nem lesz.....:))

sajnos, nem tudom megmondani, hogy mi kell ehhez, mert én sem tudom pontosan mit tettem ennek érdekében hogy ez a belső késztetés megfogalmazódott bennem, de megtörént és éppen a legjobbkor... és azóta gyakran rácsodálkozok saját magamra hogy mennyire megváltoztam... de hogy maradjunk a fogyásnál...


2009.augusztus elsején tehát elhatároztam magam... és kis túlzással mondhatom, hogy szenvedés nélkül leperegtem rólam a kilók.... persze volt, hogy nagyon nagyon szenvedtem de összességében azt mondom, nem volt nehéz....


és, ami még érdekes, hogy azóta van hogy nagyon elengedem magam és ahogy a múltkor írtam elkezdek enni, és nem bírok leállni... de azért ez nem kis részben betudható annak, is hogy fél éven át lemondtam sokmindenről és nagyon vágyom az ízekre.... szerencsére azóta tudom azt is, hogy nekem jobb nem megkóstolni a "tiltott" ételt mint egy falatot enni, mert az nálam nem működik....


és most már jó hosszú litániát írok, de nagy nehezen odáig akarok eljutni, hogy ha magatokkal és a vágyaitokkal tisztába jöttök és eljuttok odáig hogy megérdemlitek hogy egy szebb és egészségesebb testben éljetek, akkor tudtok szárnyalni mert nem fognak tudni visszarángatni.... jó, talán néha nehezebb lesz repülni de akkor is a levegőben fogtok tudni maradni..... nem érdekes ki mit mond.... nekem anno volt nem is egy olyan élményem hogy egy butikban közölték velem, hogy molett méretben nem tartanak ruhát..... sírtam, utáltam az embereket, utáltam magam, és ugyanúgy zabáltam tovább.... és mikor elkezdtem az életmódváltást (direkt nem fogyókúrát írok) akkor másfél hónapig semmi(!) nem történt, de már nem egyre kevésbé esett rosszul egy egy ilyen megjegyzés.... majd eljött az idő, hogy azt mondtam, akkor megmutatom Nektek mire vagyok képes és ki vagyok Én..... és azóta egyik ominózus kis bióutikban már vásároltam azóta egy M-es felsőt.... és igen, ugráltattam kicsit a csajt.... mert jól esett.... tehet egy szívességet az összes, aki csak megjegyzéseket bír tenni.... a dagiság (ahogy írtad) nem egy betegség vagy egy olyan dolog amibe bele kell törődni.... egy átmeneti állapot..... el kell dönteni hogy ebből elég, soha többé nem leszek kövér.... lefogyok mert képes vagyok rá és nagyon jó lesz Nekem..... látjátok nekem megvan a dárga ruha is?!?!? tudjátok milyen jó érzés?!?!? :))))


és hát lehet bűnözni igen, mert valóban nem büntetésben vagyunk.... de minek?????? én mindig arra gondoltam és gondolok most is, hogy így lettem kövér is.... egy kicsit bűnöztem hétfőn... meg akkor már kedden is... de akkor már el van szúrva az egész hét, majd hétfőn újra kezdem....... ismerős?????? :)


nahh, befejezem, mert szerintem baromi sokat írtam :)))))))))

689. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 688. - D1134c8b65)
2010. márc. 30. 11:18
Sajnálatosan ezzel tisztában vagyok, csak nem látom a megoldást. És a dagiság még inkább tetézi a boldogtalanságot. És persze keresem én tudatosan a szép dolgokat, de a környezetem nem. És ez időnként rondán lehúz. Olyan, mintha úgy kellene szárnyalnom, hogy közben 4-en rángatnak vissza a földre. És közben még izélgetnének is, hogy na mi van hülye madár, miért nem repülsz?
2010. márc. 27. 21:23

Sziasztok..tudjátok mi a harcihelyzet???a lélek..mert miért sóvárgunk..mert boldogtalanok vagyunk..és ezzel vigasztalódik az ember,,én ma a Bagdi Bella fogyásmeditációra aludtam..és mikor felébredtem még most is volt olyan mondat,,amit még nem hallottam:DDDDDDDDDDDDD


istenem..nagy úr az elme!!!:)))nekem is be van jelölve fórumnak mckenna:))

én mogyorókrémeztem..valamelyik nap..és nem bánom,ha olykor elcsábulok..tudom ez nem szolgálja a célomat..de nem büntetésben vagyunk..és nem koncentrálunk arra ,hogy mit nem szabad..mert akkor folyamatosan azt kívánjuk..akarjuk!!!mert elérhetetlen!!!

Ma amúgy megdícsérgettek,hogy milyen jól nézek ki:DDboldogságos voltam!!!!nézzétek..egy -két jó szó..és más már nem is kell a lelkünknek!!:DDDD

687. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 686. - Stulika)
2010. márc. 27. 20:09
Alakul :-). Végre megnéztem az eredeti videokat is, és az kicsit több infot adott. Jellemzően pár dolgot félrefordítottak. Vagy csak nem egyértelműen.
686. stulika (válaszként erre: 685. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 27. 18:00
McKenna módszerével sem megy?
685. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 684. - Stulika)
2010. márc. 26. 21:38
:-). Egyelőre akkor is gyorsabb, és egyszerűbb enni, mint fejencsapdosni magam :-). Bár ez is időszakos. Van, amikor olyan jól megy, van, amikor meg nem tudok ellenálni egy kis nasinak. És ez akkor sem az igazi, ha próbálok egészségeseket nassolni.
684. stulika (válaszként erre: 682. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 26. 19:49

Szia!

Szerintem képzeld ezeket a kajákat egy svédasztalra :)

2010. márc. 26. 11:19
Van Mckennás fórum, érdemes visszaolvasni. Sokaknak nagyon működik. És a lelőhelyek is fent vannak :-)
2010. márc. 26. 10:51

Most elolvastam a könyvet is MKenna még mindig), és hihetetlenül tetszik. De kéne találni valakit, aki jártas a témában. Mert egy csomó kérdésem lenne :-). És nem csak a vizualizációról, hanem általában.

pl. Van benne egy gyakorlat, ami a cd-n nincs, ezért érdemes megnézni a könyvet is-, ami arra hivatott, hogy leküzdd vele a sóvárgást. Amihez ugye el kell képzelni a vágyott ételt. De mi van, ha nincs konkrét? Csak valami eszelős kényszert érzek, hogy rágjak, egyek, nem vagyok éhes, és amit találok, annak egy darabig ellenállok, aztán nekiesek. Akkor egész este minden fellelhető kajával csináljam meg a gyakorlatot? :-)))

2010. márc. 26. 02:04
nem baj ha alszol..én is alszom rajta..ez megy éjjel,,de én kipihenten ébredem!!!!
680. 84882672dc (válaszként erre: 679. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 25. 19:02
szió.. hát nem én vagyok itt a legjártasabb a témában, szóval ne vedd készpénznek amit írok...én úgy tudom, hogy a programozás akkor is működik ha belealszol... sőt nekem van egy angol nyelvű meditációm is ami állítólag úgy is jó h nem értem minden szavát..... amúgy én szinte mindg belealszok a meditációkba... dea fogyis meditáción mondják is hogy nem baj ha ellaszol, ugyanolyan hatásos lesz.
2010. márc. 25. 16:05

Kukk!

Egy gyakorlati kérdésem lenne az ezoterikus vénájú jelenlevőkhöz :-)

Az nem baj, hogy mindig belealszom a McKenna relaxációba? Sőt, minden relaxációba belealszom. Alapvető probléma, hogy szinte azonnal elaszom este is, de rögtön, és sokat álmodom. EZért reggel olyan érzés, mintha egész éjjel ébren lettem volna, hiszen percenként történt valami. És a relaxációból is arra ébredek, hogy vagy 4 élét álmodtam fél óra alatt. Lehet buta kérdés: de ezzel nem sérül a tudatalatti programozás? Nem kerülnek bele olyasmik, amiket nem szándékom betenni? Illetve mennyire hatékony ebben az esetben az, amit tényleg szeretnék a kis hülye tudatalattimba belegyömöszölni?

678. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 675. - D1134c8b65)
2010. márc. 24. 10:03
keresd meg a szójátékokat, abból seperc alatt meglesz.
677. 84882672dc (válaszként erre: 676. - D1134c8b65)
2010. márc. 24. 09:45

nem kell egyszerre... kezd el az elején :)

süt a nap kinn Drága, itt a tavasz, ne legyél rossz kedvű!!! menj kanadára :))))))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook