Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
346. norci78
2010. szept. 8. 13:21

azért ez biztató, hogy van akinek sikerült! :)

mondjuk nekem most elég zavarosnak tűnik ez az egész. ki mit szed, mivel kenegeti, mivel nem....

vagy ez inkább személyre szabott? jól gondolom?

a szemölcstől csak műtét útján tudok megszabadulni ha már van? és ha most kezd kialakulni akkor elég a csepp,kenőcs.... vagy ez is személyre szabott? :)

2010. szept. 8. 13:02
Akinek az orvosa tipizálást nem csinált, az feltétlen kérjen! Igaz nem olcsó, de jobb ha tisztában vagytok vele hogy a hpv melyik számú fajtája betegített meg. Több mint 100 van ilyen.
2010. szept. 8. 13:00

Sziasztok! Írtam már ide korábban én is, mivel két magasrizikójú hpv fajtát diagnosztizáltak nálam is majdnem egy éve.

Elég hosszú az én történetem is, a lényeg most talán annyi, hogy nekem is kellett szednem az isoprinosine-t, de szedésem után nem sokkal kiderült hogy allergiás vagyok a gyógyszerre. Majdnem az összes tünet előjött, így én tovább azt szedni nem tudtam.

A drága orvosom 3 havi adagot írt fel egyszerre így a nyakamon maradt két bontatlan doboz és még pár szem ilyen gyógyszer. Ha esetleg valakinek bevált már és még kell szednie én nagyon szívesen továbbadnám kedvezményesen.

(100 %-ig biztos hogy eredeti gyógyszer, de erre legyen bizonyíték a patikai blokk, mivel az még megvan.)

Ha szüksége van valakinek, írjon privátba, de ide is visszanézek majd még.

Sok-sok türelmet Nektek!


Ui: palástfű, bíborkasvirág, homoktövis és cickafark 1:1 arányú keverékből készített tea hatásos lehet. (menstruációs zavarok, folyás, gyulladás és egyéb női bajokra)

Egy próbát megér!

(A naplóm 64-68-as bejegyzéseiben írtam többet a gyógynövényekről)

2010. szept. 8. 12:47
Nekem 5 éve volt conizációs műtétem, P3 és HPV miatt, azóta minden redben.
342. Veronika27 (válaszként erre: 340. - Norci78)
2010. szept. 8. 12:37
De egyébként személyes véleményem, hogy lehet, hogy időlegesen hatásos, esetleg annak, aki még csírájában elnyomja, azaz időben elkezdi használni, de nem kerülhet forgalomba olyan szer, ami maradandó károsodást okozhat... Tehát gondolom savtartalmú ez is, szóval biztos, hogy elenyésző a cucc benne...
341. Veronika27 (válaszként erre: 340. - Norci78)
2010. szept. 8. 12:31
Nem, nekem csak Condyline volt.
340. norci78
2010. szept. 8. 12:23

most olvastam hogy egy bizonyos Verummal nevű ecsetelő nyon hatásos.

használta már valaki?

339. Veronika27 (válaszként erre: 338. - Norci78)
2010. szept. 8. 12:13

Csak orvos írhatja fel, ez egy immunerősítő gyógyszer. Én nagyon sok rosszat hallottam róla és eléggé paráztam tőle.

Guglizz rá, majd meglátod. Ezt szokták felírni hpv esetén, a hpv centrum honlapján is ezt olvastam...

338. norci78 (válaszként erre: 337. - Veronika27)
2010. szept. 8. 12:08

nem még nem szedtem, én még nagyon az elején vagyok....amiken ti már túlestetek azokkal a dolgokkal én még most fogok találkozni... úgyhogy szívesen várok minden infót!

A "Isoprinosine" hol szerezted be? gyógyszertár?

337. Veronika27 (válaszként erre: 336. - Norci78)
2010. szept. 8. 12:04

Igen, valóban elkeserítő...

Te szedtál Isoprinosine-t?

Én benyomtam kettő dobozzal. Lehet, hogy nekem azért nem tértek vissza... Vagy pedig azért, mert az a sav olyan erős volt, hogy a bőraljáig levitt mindent, kiírtotta a gyökerét.

Nekem is zsebbenyúlós volt a dolog, mert én bár a kórházba mentem, ahol a doki ügyelt, azért ő "magánrendel", bár azt mondja, nem kér semmit, de én mindig adtam...

336. norci78
2010. szept. 8. 11:53

ezt nem akarom elhinni, hogy ez ilyen makacs betegség! eléggé lekeserítő...

ez törvényszerű hogy visszanőlnek ezek a kis valamicskék??? vagy csak a fertőzöttség befolyásolja?

a többieknek mennyibe került a szemölcs levétele?

A nőgyőgyászhoz vagy a bőrgyőgyászhoz forduljak inkább? :(

nekem volt tipizálásom...most várom az eredményt. a rákszűrés nem mutatott ki semmi ilyet, de ez ugye nem jelent semmit :(

335. Veronika27 (válaszként erre: 334. - Gumimaci30)
2010. szept. 7. 19:53

Nekem sem volt tipizálás!

A doki azt mondta, egyértelmű, hogy a gynge fajtájú, azaz csak kinövéseket okoz. Gondolom mást nem látott (odabent) és a rákszűrésem is jó lett, tehát szerintem azért...

2010. szept. 7. 16:19

yade, nekem is egyre több apró jön elő és elsősorban a fenekem körül.Egy-kettő nekem is van a szeméremajkon. Nem tudom milyen típusú az enyém mert nem tipizálták. Hogy miért nem? Azt nem értem. Az utolsó kenetem májusban p2 lett ezért a nőgyógyász nem tipizáltatta, hanem csak leműtötte a külső szemölcsöket. elvileg jövő hónapban vesz kenetet. Most voltam biorezonanciás állapotfelmérésen, nem tudom ki ismeri. A hölgy szerint aki végezte be van gyulladva a méhnyálkahártyám van gomba is és a hpv is megvan.

Én is azon gondolkodom természetgyógyászhoz fordulok. Hiába műttetem megint le ez újból előjön. El vagyok keseredve.

333. norci78 (válaszként erre: 332. - Yade)
2010. szept. 7. 14:05

hát ez borzasztóan sok!!!!

ezt a nőgyógyászod csinálta?

332. yade (válaszként erre: 331. - Norci78)
2010. szept. 7. 13:59

25 volt mind a ket mutet. marmint 25-25...

uh ezt gyakorlatilag kidobtam az ablakon!

ugyanott tartok, ahol eredetileg... ennyi :(

nem tudom mi lesz! varom h magatol elmuljon :)

331. norci78 (válaszként erre: 330. - Yade)
2010. szept. 7. 07:36

ez most engem is elkeserít!

nagyon sajnállak!

szerencsére nekem nem viszket, de még nem is műtöttek meg.....

kenegetem magam a grapefruit cseppel és bízok....

a leletem eredménye a héten jön meg ha minden igaz. azt mondtál hogy 2-3 hét... hát már itt lenne az ideje.

pénteken megyek természetgyógyászhoz, kíváncsi vagyok erre mond e valami okosat :) (mert szerencsére más nyavajám is van.

kitartást!

tudom én még könnyen beszélek, mert mmég nagyon az elején vagyok :(

neked mennyiért szedték le?

330. yade (válaszként erre: 313. - Gumimaci30)
2010. szept. 6. 17:18

visszajottek.

es egyre tobb.

kb. az egesz vegbelnyilas korul tenyernyi helyen, rengeteg. kisebbek-nagyobbak. nem tudom, ezen a mutet mennyire segitene. ahogy neztem, egesz a popsi lukban belul is van... :(((( nagyon el vagyok keseredve, DE mar kezdek nem foglalkozni vele, mert keptelen vagyok tobb szomorusagot elviselni.

nem tudom, h ezzel is mit lehet csinalni, mert gyakorlatilag egy ekkora helyet hogyan lehetne muteni? uljek vasalora, vagy mi???

27-en megyek a laser ambulanciara, majd megkerdezem a dokit, h egyaltalan erdemes-e muteni.

plussz az elozo mutetek hegei is latszanak, ami esztetikailag keserit el. es nagyon viszketnek, ejszaka foleg, neha alig tudok aludni, csak forgolodom es szenvedek es nem birom ki, h ne vakrjam. gondolom akaratlanul almomban is vakarom, amitol meg jobban viszem magamon a fertozest.

gondolkodom a muteten, sztem ez lesz az utolso, amit bevallalok, aztan a szervezetemre bizom a dolgot.

megsem lehet ezt az orokkevalosagig csinalni.

amugy a szemerem ajkaimon is van egy ketto ilyen gombostufej szeru.

Gumimaci, Neked milyen tipus van?

Nekem 6-os (low risk - halistennek a "legjobb rossz")

elegem van

329. Veronika27 (válaszként erre: 328. - Gumimaci30)
2010. szept. 3. 22:37
Szerintem egyformán fáj, csak a férfiaknak alacsonyabb a fájdalomküszöbük.
2010. szept. 3. 21:15

Állítólag férfiaknál az jobban fáj.

Vagy csak ők nehezebben viselik...

327. Veronika27 (válaszként erre: 326. - Gumimaci30)
2010. szept. 3. 18:32
Gondolom savas ecsetelés. Szerintem kibírható, bár a kórházi nem tudom, hány %-os, az baromira mar..
2010. szept. 3. 15:00

A nőgyógyászom leecsetelné a páromnak (egy pár apró kis valami van rajta)de azt mondta az nagyon-nagyon fájdalmas inkább ne. Pedig ha már a doki ezt mondja akkor tényleg nagyon rossz lehet.

Ugyhogy inkább mást megoldást szeretnénk.

325. Veronika27 (válaszként erre: 324. - Gumimaci30)
2010. szept. 3. 12:00

Ezt tőle kéne megkérdezni :))

Hát sajog utána a kezelt rész, az biztos. De szerintem a fagyasztás csak feleolyan rossz, mint a savazás...

2010. szept. 3. 11:20
Nagyon kellemetlen volt?
2010. szept. 2. 19:20
Februártól júliusig...Havonta egyszer, de lehet, hogy többször is. Fagyasztották neki...
2010. szept. 2. 15:27

Veronika, a párod hányszor volt kezelésen? És fájdalmas volt neki a kezelés?

norci, ha nem magán úton mész, ingyenes.

2010. szept. 2. 15:21

Sziasztok!

Voltam dokinál, megnézte a nyelvem alját, de ő azt mondta, hogy nincs ott semmi... Legalábbis amit én annak látok, olyat ő nem lát.

Páromról is elmúltak...Lehetne a dolgok közepébe csapni, de már kedvem sincs hozzá...Sosem lehet elég óvatos az ember, ezek után meg főleg nem.

2010. szept. 2. 15:06

norci,nem tudom én mennyire tudok neked ebben segíteni.

Én magán nőgyógyászhoz járok, ő vette le nekem őket a kórházban ahol dolgozik. A családnak ismerőse a nőgyógyász így tőlem máskor sem nagyon kér pénzt csak olykor-olykor fogadja el.

A műtét után adtam neki 10000Ft-ot. Nekem ennyi volt. Más aki magánorvosnál szedette le úgy tudom ennél többet fizetett.

Nem használ a grapefruit?

Nekem is visszajött az amelyik korábban a grapefruittól leesett.

Meg van még egy-kettő gombostűfejnyi a fenekemnél. Amíg ekkora és nem nő meg próbálom leszedni grapefruittal de ha nőni fog nem tudom mi lesz nem akarok megint műtétet, főleg így hogy visszajönnek.

319. norci78
2010. aug. 31. 15:28

Azt szeretném tudni, hogy egy ilyen szemölcs levétel mennyibe kerül?

Előre is köszönöm az infókat 

2010. aug. 31. 14:40

Sziasztok!


Ha jól látom akkor szerencsére itt mindenki a HPV enyhébb formájától szenved. Azért enyhébb, mert a high risk, ami nekem is van, méhnyak rákot is okozhat. Belőlem In situ carcinomat szedtek ki, egyben, teljesen eltávolítva. Arra lennék kíváncsi, van e valaki hasonló szituációban, illetve milyen szerekkel lehetne az immunrendszerem úgy feltuningolni, hogy többé ne tudjon megerősödni ez a nyavalya a szervezetemben. Tudnátok valamit ajánlani??? Előre is köszi

317. juzsuri
2010. aug. 30. 22:07
egyel meg este ket-harom paradicsomot. nem marad el a hatas.
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook