Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
2010. aug. 11. 13:27

Sziasztok!

Épp ma volt egy műsor erről a szemölcsös témáról és egy dr-nő volt vendég!Ő azt mondta, hogy a legfontosabb, hogy felerősítsük a szerevezetet,mert kivétel nélkül amiatt jönnek ki újra és újra a szemölcsök mindenhol!!Na most, hogy kinek hány hónap múlva sikerül felsőríteni annyira, hogy jó legyen, az egyénfüggő azt mondta!Valakinek 2 hét,valakinek 2-3-4-5-6 hónap is eltelik,de amint felerősödik, tutira visszahúzódnak, vagy leperegnek a szemölcsök!Ezért sincs értelme a műtögetésnek,mert amig a szervezetben jelen van, 1x visszatér újra, ha nem azonnal,akkor hónapokkal később!

Ő nagyon ajánlja a homeopátisás módszert,a THUJA-t leinkább.Ettől a szertől eddig még nem volt olyan szemölcs,ami egy idő utána le nem pergett volna!Azt állította!De! ez sem egyformán hat mindeniknél,valakinél 1 hónap,vkinél több,de tutira elmúlik tőle,mert egy nagyon jó immunerősítő.Én utána olvastam ennek és tényleg növényi eredetű és sok jó tapasztalatot hallottam róla!A dr-nő csak meegrrősitette bennem az eddigi tájékozódásomat!Szerintem akinek semmi nem akar hatni, próbálja ki a THUJA-t, gyógyszertárban lehet is kapni!

üdvözletem!

285. yade
2010. aug. 11. 11:23

ma tartok ott, h mar szedulok a folyamatos fajdalomtol. ejjel meg viszket is, annyira fasza :( a betadin szappan meg olyan jol lemarja a felso hamreteget, h az is csak jon le...

gumimaci, olyan jo, h megertessz :( sokan el sem tudnak kepzelni, h ez mekkora fajdalom!

nekem ugye holnap lesz egy hetes a mutet, de mar nagyon elegem van.

en a neogranormonra allergias vagyok, viszont a bepantenen gondolkodtam mar... de nem szeretnem mindennel ossze vissza kenni, igy ezust kolloiddal fujkalom, es curiosaval kenem. igazabol latom, h "szep", meg gyogyul stb. csak miert ilyen lassan-nehezen? Neked nem jottek ki uj szemolcsok? mert nekem az elozo mutet utan mar masnap kijott egy csomo uj, de most ugy latom, h nem, ennek nagyon de nagyon orulok!!! csak maradjon is igy!

elvileg nem szabad az oralis szex, epp ezert mert a szajuregben is okozhat condylomat, de bevallalom a kockazatot, nem birom h meg az se legyen! ha most elmulnak a sebek, akkor ovszerrel megprobaljuk a normalis egyuttletet.

mondtam a paromnak, h mar ugy erzem magam mint egy tini ezzel a sok pettinggel :)))

nekem is ezt mondta, meg azt is, h a legjobb lenne ha nem lenne szex...

szerintem a vegso megoldas az ugyis az, ha az immunrendszer felveszi a harcot a virussal, es akkor meg nem szamit :)

2010. aug. 10. 20:02

Yade: én teljesen megértelek, hogy nem bírod ezt a tortúrát. Pénteken lesz két hete hogy volt a műtét, de még most is váladékozik stb. Nekem is nehéz a pisilés, kakilás. Azoknak a szemölcsöknek a helye amik a fenekemnél voltak azok nagyon nehezen gyógyulnak.Alig tudom megtörölni magam wc után stb..Azok amelyek kicsit távolabb voltak azok szépen gyógyulnak. Azt mondta a nőgyógyász azért gyógyul ilyen nehezen mert jó mélyen égette ki.Yade, én is papírral a lábam között mászkálok otthon...szombaton azt mondta a nőgyógyász hogy neogranornmonnal kenegessem, meg adott abból az ecsetelős löttyből amivel ő is le szokta ecsetelni. Az de jól tud csípni...

Én már régóta gondolkozom azon szabad e az orális szex. Gondolom nem lenne szabad. Eddig nem tartottuk be, de nemrég megbeszéltük hogy most nem kéne..És valóban az óvszer sem véd. Bár a nőgyógyász annyit mondott óvszerrel védekezzünk.

283. Veronika27 (válaszként erre: 282. - Yade)
2010. aug. 10. 19:26

Én nem a leégetésről beszéltem, hanem arról a savas kezelésről, amit a nőgyógyászom alkalmazott nekem és majdnem ottmaradtam az ágyon.

Az ecsetelőt választanám inkább...

282. yade (válaszként erre: 281. - Veronika27)
2010. aug. 10. 15:33

ez "technikai" leegetes, nem savas. epphogy az ecsetelo az, ami sav. ez gyakorlatilag egy seb a szajban. ket hetig szerintem ki lehet birni.

nekem a legnagyobb gondom az egesszel a "pisi es tarsai" :(

281. Veronika27 (válaszként erre: 280. - Yade)
2010. aug. 10. 13:46

Nekem nem ott voltak, ahol neked, szóval nekem a pisi és társaival nem voltak gondjaim.

De akkor már inkább adjanak ecsetelőt, mert ha savat löttyintenek a számba, azt tuti nem élem túl.

280. yade
2010. aug. 10. 13:42

miert, amikor az intim teruletrol egetik le, szerinted erdekel barkit is, h alig tudsz pisilni, meg kakilni? :) mert nekem kb. egy hete a konnyem folyik...


valaki hasznalt mar homeopatias szereket?

279. Veronika27 (válaszként erre: 278. - Yade)
2010. aug. 10. 13:15
Nem hinném, hogy leégetik, mert akkor az ember enni sem tud... De majd kiderül.
278. yade (válaszként erre: 277. - Veronika27)
2010. aug. 10. 11:29
Szerintem onnan is igy leegetik vagy mi... hat en biztos h nem birok ki honapokat igy! es igenis bizom a szervezetemben, h a szamban is es ott is, kuzd a virus ellen, es nem fog kijonni sehol. es ez igy lesz pont :)))
277. Veronika27 (válaszként erre: 276. - Yade)
2010. aug. 9. 17:57

Nekem lehet, hogy a számban van, szóval én a helyedben leállnék mindenféle szexszel kapcsolatos dologgal... Ugyanis ameddig ilyen gyenge az immunrendszered, addig fokozott a veszélye, hogy kijöjjön ott is...

Én jövő héten megyek dokihoz, ha minden igaz.

Fogalmam sincs, a szájban mit tudnak vele kezdeni :S

276. yade
2010. aug. 9. 12:23

sziasztok,

fuhh eleg szarul vagyok. halistennek kijott az ekcemam is, csut megvolt a mutet, majd bepisiltem a fajdalomtol. en nem akartam sztk helyre menni, mert ez annyira kenyes, intim terulet, es annyira szuksegem van a "bejaratott" doki nenim kedvessegere es odafigyelesere, de nem birom tovabb anyagilag.

a lezeres mutetek 50-tol indulnak, a "sima" egetes 25-tol indul az enyemnel.

a hpv centrumban kaptam beutalot a margit korhazba a lezer ambulanciara, 30-ra meg is beszeltem egy idopontot. ha megint visszajon addig, akkor mar oda fogok menni, mert nem tudok egyszeruen tobb penzt mar erre kifizetni.

a hpv centrumban nem kell mindenert fizetni, illetve a hpv tipizalas P3-as cytologiaval ingyenes, a beutalo ingyenes, es a laser sebeszet is ingyenes.

en ajanlom mindenkinek, h legalabb a tipizalasra erdemes elmenni.


sot, erdemes az STD laborba is elmenni, a bor-es nemibeteg gondozoba (tudom, szarul hangzik) de ott minden szexualisan terjedo betegsegre megcsinaljak a szurest ingyen (a hpv teszt itt is 5500) de erdemes legalabb egy aids tesztet csinaltatni.


en nem vagyok hive ezeknek a savas ecseteloknek, nekem minden szemolcs csak rosszabb lett tole.


azt beszeltuk meg a parommal, h max. egy mutetre megyek most mar el, nem birom ezt a torturat. a szabit, a fajdalmat, a stresszt, kivagyok teljesen tole. iszonyatosan fajnak a sebek, ejszaka viszket, megorulok, egesz nap zsebkendovel a farpofaim kozott maszkalok.

ugy gondolom, h inkabb varok a szervezetemre, h kiirtsa maga a virust, mert mas megoldas nincs! hiaba egettetem le, mindig visszajon!

most is van rajtam egy ket potty, de imadkozom, h ne az legyen!!!


gumimaci, a paromon semmilyen tunet nincsen. ugy elunk szexualis eletet, h csak oralisan. de mar igy is nagyon nehezen birjuk, ket honapja. ha most nem jon megint ki valami szemolcs, akkor ovszert fogunk hasznalni. igazabol az a legjobb, ha egyaltalan nincs szex, mert a szajban is okozhat condylomat, de ugy gondolom, h ezt nem lehet honapokig, esetleg evekig birni, plussz a paromnak iszonyat eros immunrendszere van, soha sem beteg.


az ovszer sem ved, mert ugye lehet barhol ez a hulye szemolcs... :(((


en most megint atfertotlenitettem az egesz lakast, kifoztem az osszes agynemut, bugyit, torulkozot mindent. domestossal. es bizom benne, h vegre megmakacsolja magat az immun rendszerem.


gumimaci, Te kened valamivel a sebeket? Nekem a curiosa gel segit egy kicsit! ajanlom Neked is.


Tobbiek, hogy vagytok?

275. Veronika27 (válaszként erre: 274. - Norci78)
2010. aug. 8. 12:27
Én kezelgettem savas ecsetelővel, de az elég kevés savat tartalmaz, szóval szerintem semmire sem elég. Ugyanez volt a férjemnél is.
274. norci78 (válaszként erre: 273. - Veronika27)
2010. aug. 8. 12:12
akkor abban ne is reménykedjek, hogy itthon valamivel ki tudom kezelni magam? Persze olyanra gondoltam, amit a doki mondana, ennek csak 1 módja van? :(
273. Veronika27 (válaszként erre: 272. - Norci78)
2010. aug. 8. 11:58
A nőgyógyászod jobb esetben mindenről tájékoztat majd. Én ajánlom, hogy a hpv centrum oldalán olvass utána, sok infót találsz.
272. norci78 (válaszként erre: 271. - Norci78)
2010. aug. 8. 11:26
bocsi, de most olvastam hogy neked savval szedték le... elég sok infó kavarog a fejembe, és nagyon nem tudom hogyan lesz tovább....
271. norci78 (válaszként erre: 270. - Veronika27)
2010. aug. 8. 11:23

köszönöm! :)

Viszont azt nem tudom, hogy itt ahol én lakom (egy kis város) itt is foglalkoznak e vele?gondolom akkor beutaló szükséges....

neked milyen úton-módon szedték le?sokáig tartott?és a gyógyulás?

hát ez igazán nem hiányzott :(

270. Veronika27 (válaszként erre: 269. - Norci78)
2010. aug. 8. 11:06

Szia!

Nekem nőgyógyász szedte le, nem magánrendelésen, tehát én nem fizettem érte. Bőrgyógyásznál sem kell fizetni, ha nem magánúton mégy, hisz fizeted a tb-t.

HPV centrumban nem voltam, de ott mindenért fizetni kell.

Különböző módon távolítják el: savazzák, leégetik, lefagyasztják, kivágják...

Az a lényeg, hogy teljesen elpusztítsák a gyökeréig, hogy ne újuljon ki!

269. norci78
2010. aug. 8. 10:56

sziasztok,

elég tanácstalan vagyok és elég sok kérdés kavarog bennem.

Szerintem nekem is HPV-m van, bár még az orvos nem állapította meg. De sajnos egyre biztosabb vagyok benne...:(szerdán megyek nőgyógyászhoz majd akkor kiderül mit mond,kb két hete voltam nála és a rákszűrésem P2-es lett.Egy ilyen általános szűrésen nem tudják kimutatni? Mert láttam egy ilyen rubrikát de nem x-ék be...

olvastam hogy ezeket a "kinövéseket" leszedik.de most pontosan hol? N.gyógyász, bőrgy.,vagy a HPV centrumban?

vagy mind a 3 helyen csak az ára változik? milyen árban mozog?

csak ilyen módon lehet megszabadulni tőle?


segítsetek :):(

268. Veronika27 (válaszként erre: 267. - Gumimaci30)
2010. aug. 7. 12:17

A péniszén van, de nem a bőr alatt. Meg van vagy volt a herezacskóján is, ezért gázos az óvszer...

Bőrgyógyászhoz jár vele, ez nem hinném, hogy urológiai eset lenne...

2010. aug. 6. 22:40

Nem lehetett kellemes a savval leszedés...

Nekem is először elővett a nőgyógyász a szekrényből különböző eszközöket, amivel lecsípte, kikaparta...az sem volt kellemes. Ezt megcsinálta néhányszor, mindig visszajöttek. Ezért most leégette.

Ha megkérdezhetem a te párodnak hol van? Ahogy írtam az én páromnak is van, nem sok, de akkor is ott van és az gondolom fertőz míg el nincs távolítva. A párod bőrgyógyászhoz jár ezzel a problémával? Az én páromnak az urológus és a nőgyógyászom látta eddig, de úgy érzem egyik sem tud igazán mit kezdeni vele, lehet hogy egy bőrgyógyásszal többre mennénk a párom esetében.

266. Veronika27 (válaszként erre: 265. - Gumimaci30)
2010. aug. 6. 21:52

Nekem először Condyline ecsetelőt írtak fel, használtam, de nem túl nagy sikerrel. Közben jártam nőgyógyászhoz, aki egyszercsak kiszedett a szekrényből valami rohadt erős savat, ami lemarta a bőrömet is:S Na aztán nem jöttek vissza...

Páromon rá egy évre jött ki, hogy én is megkaptam, azaz fél évvel az én gyógyulásom után. Ő február óta orvoshoz jár vele és neki fagyasztják, még 1-2 van neki...

Én még otthon jártam dokihoz M.o-on, ő meg külföldön jár, tehát nem egy a dokink. Üzentem az orvosnak, h írjanak már fel neki Isoprinosine-t, de itt nem lehet kapni, ahol élünk, Condyline-t is csak Ausztriából tudtunk szerezni, mert itt nem forgalmazzák.

2010. aug. 6. 20:36

Veronika, neked egyszer leszedték és többet nem jött vissza? Ezt a savas módszert ki csinálta?

Párodon is vannak szemölcsök?

264. Veronika27 (válaszként erre: 263. - Gumimaci30)
2010. aug. 6. 14:29

Nekem bűn erős savval szedték le a kinövéseket... Azt hittem, odapisilek a kezelőágyra... Tuti, hogy baromi tömény volt a szer.

Mi is szünetet tartottunk a szexben akkor és most is az van, mióta a páromnak van. De ha elég erős egy kapcsolat, akkor egy ilyen dolog sem zavar bele.

2010. aug. 6. 11:54

Yade,nekem úgy égette le altatásban a nőgyógyászom. Elég mélyek a sebek. Éppen ma volt egy hete. Van egy-kettő ami már szépen gyógyult, de van egy kettő ami még most is váladékozik stb..Amelyik távolabb van a fenekemtől az könnyebben gyógyul amelyik közelebb az nehezebben. Van hogy elmegyek wc-re és vérzik. Lekopogom újat még nem találtam magamon, de egyet hagyott rajtam az orvos mikor megláttam nagyon ideges voltam. Azt most kenegetem a drogs immun cseppel ami külsőleg és belsőleg is jó.

Nem hiszek benne hogy eltűnne és többet nem jön elő. Pedig mégegyszer ezt a tortúrát nem akarom!!!

Nem tudom kérdezhetek e valamit tőled, te szexuális életet élsz? Ha nem akarsz itt válaszolni írhatsz privátba. Azt olvastam legjobb ha hónapokig nem él az ember szexuális életet, ha addig nem jönnek vissza a szemölcsök, meg lehet próbálni óvszerrel, és ha hónapok után akkor sem jönnek vissza akkor talán meggyógyult az ember és lehet anélkül...

Ha lenne rá egy garantált megoldás hogy nem jön vissza, mindent megtennék érte, de nincs.

Neked leégették tegnap?

262. Veronika27 (válaszként erre: 261. - Yade)
2010. aug. 5. 16:40
Szerintem nálunk nincs...
261. yade
2010. aug. 5. 14:07

nekem lezerrel szedte le, de mar masnap ujabb szemolcsok jelentek meg :(( nekem konkretan a helye nem volt gaz, inkabb a szurik helye volt az, ami fajdalmas volt es csunya... asszem egy het mulva mar teljesen gyogyult volt, de betadin szappannal mostam es kenoccsel kentem, aztan curiosa kenoccsel is kentem, ami nagyon jo, hasznald nyugodtan a sebekre.

en ma megyek megint :(( nagyon kivagyok!

es lehet h a parom sem tud eljonni :(

gumimaci, neked most milyen? helyi erzestelenitessel szedte le? magandoki?


vero, kulfoldon nincs hpv centrum?

260. Veronika27 (válaszként erre: 258. - Yade)
2010. aug. 4. 12:50

Először elmegyek a háziorvosomhoz, aztán majd meglátjuk, hogy hova küld (esetleg laborvizsgálatra). Én is épp ezen gondolkoztam, hogy vajon a szájban lévőkre mi lehet a megoldás, de maximum ecsetelőt tudok elképzelni oda. De inkább bele sem gondolok...

Az a baj, hogy külföldön élek és nem olyan egyszerű elmennem Bp-re.

2010. aug. 4. 12:42
Yade, neked a bőrgyógyász korábban lézerrel szedte le a szemölcsöket? Mennyi idő után gyógyult a helye? Ahogy írtam nekem pénteken szedték le elég durván le lett égetve és szenvedek a helyük miatt, nem akarom részletezni. De nem is ez a lényeg hanem hogy ne jöjjenek vissza rám.
258. yade
2010. aug. 4. 11:51

sziasztok

tegnap voltam a hpv centrumban, nagyon kedves aranyos segitokesz doktornot fogtam ki (szerintem frissen vegzett, en 30 vagyok, szerintem nalam evekkel fiatalabb, de lelkiismeretes legalabb). Valoban kenetbol csinaljak a hpv tesztet, 3 het mulva lesz eredmeny. adott beutalot a margit korhazba lezer ambulanciara, ahol eltavolitjak ezeket a csufsagokat. holnap elvileg megyek a magan borgyogyaszhoz, de gondolom meg fogja erteni, h nem lehet anyagilag havonta sem birni ezeket a muteteket maganorvosnal. Majd megbeszelem vele, hogy hogyan tovabb stb.

most varom az eredmenyt, szenvedek mint a kutya, viszket undorito annyira elegem van :((

vettem szalas zold teat, es ginseng kapszulat, mert az isot nem lehet birni anyagilag, felirta, de nincs 15ezrem :((

veronika, szerintem szand ra magad, h megnezesd, eloszor kezdhetnel egy helyi borgyogyasznal, vagy szajsebesznel, es ha tenyleg hpv, akkor gyere fel pestre, idopontot ugyis lehet kerni.

amugy szerintem ha hpv is, nem fognak tudni vele mit csinalni...

257. 388b941089 (válaszként erre: 254. - Gumimaci30)
2010. aug. 2. 22:36
válasz a 250. bejegyzésemben
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook