Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1655. Onyx83 (válaszként erre: 1654. - Viameda)
tegnapelőtt 09:45

Kedves Viameda!

Èn innen rendeltem:

www.farmaline.ie de èn Írországban élek.

Èn is szedtem lizint is, de nekem sajnos 3 ève folyamatosan kimutatható.

Neked minden alkalommal vesznek HPV re is mintát vagy csak a rákszűrès kapcsán mondják azt hogy jelenleg nincs HPV -d?

Egyszer 2017 ben voltam a szokásos rákszűrèsen, akkor azt mondta az orvos! hogy nincs már HPV-m...ekkor olvastam utána, hogy a sima rákszűrès alkalmatlan a HPV szűrèsre. :(

A legszomorúbb hogy ezt mèg az orvos sem tudja???

Persze egy synlabos önmintavètelivel azonnal kiderült hogy mèg mindig van HPV -m

Azóta minden fèlèvben megcsináltatom a sima rákszűrès mellè azt is ès a confidence Markert vagy a Cintecet is.

A sima rákszűrès azóta sem mutat HPV re gyanús jeleket, csak kifejezetten a DNS alapú hpv vizsgálat.

Más:

Most találtam külföldi szakirodalmat hogy a lactobacillusok, azon belül a lactobacillus crispatus nagyon hatèkony.

Physioflor nèven van is kapszula, amit szintèn megrendeltem.

Üdv!

1654. viameda (válaszként erre: 1651. - Onyx83)
szept. 13. 21:39

Honnan rendeltél? Dobsz egy linket légyszi?

Én a Lizint szedtem most, és elmúlt a magas kockázatú... de lassan kontroll;már előre félek,h megint visszajött, mert ez van már 3 éve, hol van hol nincs :(

1653. Mindenrendbejön (válaszként erre: 1651. - Onyx83)
szept. 13. 13:50

hu, majd mindenképp írd meg mi lett az eredmény!

én végül még nem rendeltem meg.

1652. Kéti66 (válaszként erre: 1651. - Onyx83)
szept. 6. 16:25

Szuper, majd mindenképpen írd meg hogy mi lett az eredmény, de biztos jó lesz :)

(Még annyi hogy elvileg a K2 segít a D3 felszívódásában)

De nagyon ügyes vagy, mindent meg kell tenni igen ami tőlünk telik, és akkor meggyógyulunk.

1651. Onyx83 (válaszként erre: 1648. - Mindenrendbejön)
szept. 5. 16:01

Szia!

Köszi az infót!

Utána olvastam és már meg is rendeltem :)

Én mindent megpróbálok, amit csak lehet.

Most megyek fél éves kontrollra,aztán megcsinálom a 21 napos kúrát.Persze közben szedem: I3C , beta-glucan, alga, A,B,C,D3,E vitaminokat,Egcg,Folsav,Q10,Mg,Ca

Üdv!

1650. Kéti66
szept. 3. 11:50

Ha már drága valami akkor én ezeket ajánlom:

- INDOLE-3-CARBINOL (300mg 90db Pharmekal szedem. 7000ft de ez 3hónapra):

A keresztesvirágú zöldségek (pl. brokkoli, karfiol, káposzta) egy glükozinolát nevű kénvegyületet tartalmaznak. A glükozinolátok lebomlása során egy indol-3-karbinol nevű vegyület keletkezik, ami képes lehet bizonyos rákfajták növekedését megállítani. A Linus Pauling Institute szerint előzetes HPV kutatások kimutatták, hogy a napi 200 és 400 mg közötti indol-3-karbinolt szedő nőknél 12 hét alatt teljes mértékben visszafordult a rákot megelőző méhnyaki elváltozások fejlődése.1 Az eredmények hasonlóan pozitívak voltak a szeméremtest elváltozásai esetében is, ami a HPV gyakori következménye.

Az indol-3-karbinol jó forrásai: brokkoli, fodros kel, káposztafélék, retekfélék, torma, vízitorma, karfiol, kelbimbó, karalábé.

- Az AHCC hatékony az egerekben

A kutatás folyamán a HPV pozitív és negatív egerek is kaptak AHCC kezelést. A HPV-vel fertőzött egerek a 90 napos AHCC kezelést követően meggyógyultak, és a vírusfertőzés nem tért vissza a 30 nappal a kezelés befejezése után sem. Az emberi és állati tanulmányok kimutatták, hogy a AHCC növeli a természetes ölősejtek számát. Dr. Smith azt mondta, hogy ezek a sejtek teszik lehetővé, hogy a szervezet legyőzze a fertőzéseket és a blokkolja a tumor növekedését. Dr. Smith kutatásai azt mutatják, hogy AHCC nem csak elpusztítja a HPV -it, hanem segít megelőzni a HPV okozta rákos megbetegedéseket is. De én rengetek küldöldi embernél olvastam h segített nekik, viszont ez tényleg arany áron van sajnos :(

Illetve egy külföldi csajnál láttam hogy ő még szedett :

- béta-glükán (Béta-glükán+Bokrosgomba 60db (Pharmekal) 1850ft/20 napra)

Elsősorban az immunrendszer megerősítésére és stimulálására alkalmazzák. Mivel feldolgozásában nagy szerepe van a makrofágoknak, illetve az immunrendszer más sejtjeinek, ezért fogyasztását követően a szervezet védekező rendszere olyan "lökést" kap, melynek segítségével könnyebben győzhetjük le a betegségeket, illetve hatékonyabban állhatunk ellent a fertőzéseknek.

Sajnos ha már beteg az ember, akkor nagyon drága meggyógyulni :/ De pörgetni kell az immunrendszert ezerrel. Plusz életmódváltás mint stressz szinten mint étkezés és mozgás szinten :/

Sok sikert mindannyiunknak

1649. viameda (válaszként erre: 1648. - Mindenrendbejön)
szept. 2. 19:56
Sose hallottam róla... de egy gél? Elpusztítja a vírust? Hááát...
szept. 2. 10:28

sziasztok!

áprilisban kaptam egy HPV pozitív diagnózist. Az orvosomnál voltam konntroll vizsgaálaton, és mondta hogy ha megengedhetem magamnak anyagilag, akkor kezdjem el a papilocare nevű hüvelygélt. Van valakinek tapasztalata?

Eléggé borsos az ára, és eléggé új termék magyarországon. Sok véleményt nem olvastam róla.

1647. Zsolt 28 (válaszként erre: 1626. - Zsolt 28)
aug. 23. 22:55

Na, hát időközben elmentem egy magánbőrgyógyászhoz a szemölcseimmel. Mivel írta az oldalán, hogy van nála lehetőség eltávolításra, ezért rá esett a választásom. Csak ott derült ki, hogy ez az opció már nem él...rá nézett, azt mondta ez egyértelműen HPV, de leszedni ő nem tudja, felírta az ecsetelőt meg azt az immunerősítőt aztán hellószia. Kérdeztem, hogy szűrés nem kell? Azt mondja felesleges, mert ez biztos HPV és abból is az alacsony kockázatú szokott szemölcsökkel járni. És a magas kockázatút is ugyanúgy kell kezelni, szóval érdemben nem lennék előrébb.

Nem hagyott nyugodni a dolog. Ez a napi többszöri ecsetelgetés hónapokig, meg a drága gyógyszer is...úgyhogy felhívtam egy másik bőrgyógyászt, akinél már valóban le lehet ezeket szedetni. Elmentem hozzá és 5 perc alatt leszedte fájdalommentesen. Mondjuk azt hittem, hogy az érzéstelenítőtől majd lezsibbad a fél tököm :), de megnyugtatott, hogy erről szó sincs, azt a szemölcsbe lövi, ami bár kicsit szar érzés (tényleg az), de kb. olyan, mint a fogászati érzéstelenítés - pár pillanat kellemetlenség, ki lehet bírni. Utána már semmit sem érezni a beavatkozásból. 20 ezer ft-ba került, de egyértelműen megérte. Volt 2 nagyobb szemölcs, amire elvileg már nem használ az ecsetelés, csak kisebbeknél. Megéri leszedetni minél előbb,hiába ecseteli az ember, attól még fertőzi a körülötte lévő bőrt és folyamatosan jönni fog az újabb kinövés és azt is ecsetelheti majd és így tovább...

Érdekes, mert ez a bőrgyógyász is azt mondta nem feltétlenül kell HPV szűrést csinálnom, lehet már nem fog kiújulni ez többet. Ha meg mégis és egyből megjelenik egy új szemölcs, minél előbb le kell szedni, és akkor esetleg csinálni egy szűrést. Nem tudom, férfiaknál ez lehet tényleg nem annyira fontos? Azért szeptemberben szerintem csinálok egy szűrést ettől függetlenül.

1646. Onyx83 (válaszként erre: 1645. - Kéti66)
aug. 18. 17:37

Kedves Kéti66!

Igen,szerintem jól gondolod.3 hónap múlva menj vissza cintecre.Ha az is negatív lesz akkor csak fél év múlva.Addig is szedjed a vitaminokat és próbálj valahogy megfeledkezni erről az egészről.Tudom nehéz,de menni fog :) kitartást!

1645. Kéti66
aug. 16. 12:16
Negatív lett minden téren a Cintec+, akkora kő esett le a szívemről. Félév múlva kontrollt mondott a doki, de nemtudom lehet 3hónap múlva kéne vissza mennem?
1644. viameda (válaszként erre: 1642. - SSszonja)
aug. 15. 19:58
Nem volt kellemes, sajna készüljön,h kicsit fájni fog. De tényleg pár mp és vége. De az én uram rinyagép, rosszabb mint a gyerek. 😃😃😃
1643. Kéti66 (válaszként erre: 1642. - SSszonja)
aug. 15. 19:48

fajt neki nagyon...., szóval jobb ha felkészül, aztán max ő jobban birja majd.

Amúgy a férjem nem igen birja az ilyen dolgokat mégis hősiesen túlélte, szóval ne aggódjatok, egyszer kibirható

1642. SSszonja (válaszként erre: 1640. - Viameda)
aug. 15. 16:52
Es teljesen őszinten mit mondott fájt? A neten azt irjak kis ecsettel csak vegigsimitjak.nem szeretnem h elmegy es fáj neki ugy h előre nem is tudta.
1641. Kéti66 (válaszként erre: 1640. - Viameda)
aug. 15. 07:10

Cytológia:2019.05.02. -ASC-US

HPV:poziív HR:16,51,33

Kolp: I/A T1 A 12-nél pontozottság

És akkor lehet hogy mos Cintec-et csinált, nem tudom nem nevezte nevén, csak hogy megnézi sejtszinten hogy áll a dolog....

Páromnak honvédba csinlták meg, amúgy ő szinte soha nem beteg, elég erős a szervezete, nem lepődtem meg h ő legyőzte, nagyon boldog voltam, legalább neki nincs ez a baja....

Remélem hamarosan nekem sem lesz.

Holnap remélem jó hírt kapok, aztán majd újabb rákszűrés szeptember végén lesz.

1640. viameda (válaszként erre: 1638. - SSszonja)
aug. 14. 21:19

Az enyém simán elment a 8.ker-be a Bőr és nemibeteg gondozóba... kellemes emlék. 😃

De mehet magánba is, sok helyen vam férfiaknak is.

1639. SSszonja
aug. 14. 19:49

Olvasgatok a neten angol nyelvű kutatásokat és itt van egy mondat,ami bizonyítja hogy előfordul,hogy az egyik minta még cintec pozitív, a második már nem, ergo ez is visszafordulhat. Az mRNA jelenti a cintecet vagyis hogy hol jelenik meg együttesen a két oncoprotein ( akkor lesz ugyanis pozitiv a cintec vizsgálat eredménye, ha ez a kettő együtt megjelenik)

“mRNA was detected in the sample taken first but not in the second specimen in 23.53 %. ”

Ez a mondat azt jelenti,hogy vizsgált esetek 23. %ában az első mintavétel cintec poz volt, a második azonban már nem. Ergo ez is visszafordulhat.

1638. SSszonja (válaszként erre: 1630. - Kéti66)
aug. 14. 18:57
Párodat hol nézték hpvre?
1637. SSszonja (válaszként erre: 1636. - Kéti66)
aug. 14. 18:54

Ha jól ertem akkor te most a Cintec eredményt várod? Nekem az is pozitív lett egyébként az 1. mintavételkor.most a rákszűrés negatív ( eltelt a 3 hónap a kettő között szóval csak nem lehet fals negatív) a fene se érti ezt!

Viszont én ahogy kutakodtam találtam egy ábrát ami azt mutatta hogy még a hsil+ cintec positivból is van regresszió. Volt onnan visszafele mutató nyíl, majd próbálom megkeresni.

Nos az én esetem jó példa lesz erre mert 3 hónap múlva újabb cito ahol lesz cintec is. Kiderül majd hogy valóban vissza tud e ez fordulni. Majd megírom itt.

Most nem fogom ezen izgatni magam,hogy de mi van ha..van egy negativ citom,ilyan oltári nagy baj nem lehet.

Egyébként nekem az első mintámat ketszer vizsgálták,elsőre lsil lett másodjara mikor a cintecre nézték már asc-h! Ami nem a legbíztatóbb. Ugyanaz a minta!

A mostani orvosomtól hiaba kerdeztem hogy lehetett ez,azt mondta ő azt nem tudja.

Ja múltkor kimaradt még egy fontos immunerősítő,amit szinten sok helyen írnak erre a problemara: beta karotin

1636. Kéti66 (válaszként erre: 1635. - SSszonja)
aug. 14. 08:21

Dejó! Ez fél siker, örülök, csak igy tovább :) Ha nem muszáj akkor nem műtenek annak is lehet rossz következménye, és sajna az se garancia h hpv eltűnik... hat soo felé képen kell edzeni testet: vitaminok, étkezés, mozgás és lélek rendbe rakása, stresz kerülése, és akkor reméljük hogy elmúlik, én is erre pályázok :)

Legyen már péntek, lassan megy az idő

1635. SSszonja (válaszként erre: 1634. - Kéti66)
aug. 13. 19:13

Sziasztok, megvan a 3 hó utani újabb eredményem. A rákszűres most negatív és van hpv16.

Hát teljesen nyugodt nem vagyok, főleg hogy Viameda írta ilyen negatívja neki is volt, de erre nem műt a doki. 3 hó múlva kontroll addig tovább turbózom magam😀

Kéti 66 én kiolvastam mindent hogy mik jók erre az állapotra írom: ic3 , b 12vitamin, folsav, lysin, c vitamin, d vitamin ( ezt kiemelik mindenhol). A gombákba annyira melyedtem csak el,hogy igen azok is jók de nem vettem végül, túl sok mindent szedtem már.

Lényeg hogy perpill úgy áll a dolog hogy a hám normál, en optimista vagyok és úgy veszem jó irányt vett a dolog és el fog tűnni maga a hpv is. Az tuti hogy erre most nem vállalok be egy műtétet még ha bennem is van azert picit a kétely.

1634. Kéti66 (válaszként erre: 1633. - Viameda)
aug. 13. 11:44
Nem jó sajnos, mert ez fel van higivtva, és max 3 tablettát lehet bevenni, annak ahcc hatóanyaga csak 600mg, nekünk hogy jó legyen napi 3g-ra van szükség 3-6 hónapon át.
1633. viameda (válaszként erre: 1632. - Kéti66)
aug. 13. 10:44

Igen, én is azt vettem észre, hogy felírják az Isoprinosine-t, meg kb ránk bízák h mit gondolunk jónak... ez is bizonyítja, h nincs rá megoldás. De azért vmit mondhatnának, ha vki pl már évek óta küzd vele...:(

Akkor azt mondod amit ithon kapni(pl Mycelcaps), hiába 30ezer, nem jo?

1632. Kéti66 (válaszként erre: 1631. - Viameda)
aug. 13. 10:10

hát Magyarországon csak higitott van, úgyhogy külföldről kell rendelni. napi 3g kell belőle. Nem olcsó, 30ezer 1honapra, de egy próbát megér. Amúgy nekem egyik doki se mondta hogy mit kéne szednem, magamtól keresgélek a neten.

Eddig nekem se vették észre hogy lenne hpv-m, csak most hogy már elváltozást okozott :/ Szorítok neked, hogy egyszer végleg eltűnjön.

1631. viameda (válaszként erre: 1630. - Kéti66)
aug. 13. 09:53

Ez jól hangzik, és hol tudsz ilyet beszerezni?

Egy időre eltűnt, aztán megint visszajött, fél évente hol negatív hol pozitív, de mikor épp negatív volt, akkor elkezdtem beoltatni magam, még 1 Gardasil van hát. 2107-ben műtötek, és 1 évvel előtte jelent meg először, affig sose volt.

1630. Kéti66 (válaszként erre: 1629. - Viameda)
aug. 13. 09:36

Az Ahcc t a Shitake gombából nyerik ki, és több vizsgálat is bizonyítja hogy képes eltüntetni a hpv-t.

" A shiitake gomba legyőzi a vírust

Ha valaki megfertőződik, a gyógyulása kizárólag az immunrendszerétől függ, hiszen nem létezik gyógyszer vagy más kezelés a vírus ellen. Ezért nagy jelentőségű a houstoni University of Texas MD Anderson Cancer Center kutatóinak felfedezése, melyben kimutatták, hogy a japán shiitake gomba kivonatát tartalmazó AHCC táplálékkiegészítő segítségével, nagy eséllyel megszüntethető a fertőzés. Ráadásul a készítmény a megelőzésre is sikerrel használható. A rendkívül bíztató állatkísérletek után –az egerek nem csupán meggyógyultak, hanem a vírusfertőzés harminc nappal később sem tért vissza– tíz fertőzött pácienst vizsgálva figyelték meg az AHCC hatását. A betegek minden nap bevették az előírt mennyiségű (3 gramm, éhgyomorra) táplálékkiegészítőt, a hat hónapos kúra eredményeképpen öt nő szervezetéből teljesen eltűnt a vírus. "

Azt még elfelejtettem írni, hogy amikor valami savas cuccal kente le méhnyakam, akkor látott pontozottságot. Mindenesetre remélem pénteken végre megtudja mo dani az eredményt és jogy jó hírt közöl. Szeretném műtét nélkül legyőzni a hpvt, és igyekszem életemben változásokat hozni, mert sajnos irtó stresszes vagyok, és valszeg nekem már 7 éve nem sikerült hpvt eltüntetni szervezetemből. Azóta vagyok párommal és neki negativ lett, szóval lehet még előtte kaptam el... ezért is izgulok hogy ha eddig nem sikerült akkor most hogy fog? nyilvan jobban figyelek vitaminokra, étkezésre, és hogy jobban kezeljem a streszt, de sajna a baj sose jár egyedül igy most is sokat görcsölök :(

és te akkor a műtét óta rendben vagy?

1629. viameda (válaszként erre: 1628. - Kéti66)
aug. 13. 08:41

Szia! Ha enyhe, az Lisl, azzal nem kell egyből műteni,m lehet erős a szervezeted és legyőzi fél év alatt, akkor meg kár vágni a méhnyakból, főleg ha babát szeretnél. Nyugi, ha ennyi mindent szedsz, esélyes,h eltűnik magátol.

(Nekem mondjuk nem tűnt el, 1 év alatt lett High risk és műtét, de nekem akkor volt pici a lányom, 3 évig nem aludtam egyben 2 órát, totál le voltam pukkanva, szóval valahol meg is értem,h nem múlt el :( )

Mi ez az AHCC?

1628. Kéti66
aug. 12. 09:56

sziasztok.

Nálam májusban derült ki hogy enyhe hámelváltozás van a méhnyakon és hogy hpv 3fajtája van. 16,33,51. Magas kockázatúak. Első orvoson azonnal műtétre küldött volna, mert addig nem fog segiteni a baba projektben amig a hpv jelen van. (ugyanis azért mentem el orvoshoz mert nem sikerült már egy ideje a kisbaba, és igy derült ki.)Így legalább időben elcsípték. Felkerestem egy másik orvost, gondoltam több szem többet lát. Ő mint magánban mint sztkba megismételte a rákszűrést (sajnos mibt megtdudtam utólag ez irtó nagy hülyeség volt, mert három hónapon belül nincs értelme újabb rákszűrésnek mert fals eredményt adhat) Igyis lett...

Ezekután felkerestem egy harmadik orvost, aki kamerán keresztül megmutatta méhnyakam, hogy első ránézésre szép, nem műtené meg feleslegesen. Vett mintát hogy megnézze hogy a hpv sejtszinten a dnst erinti e mar. Ha nem akkor nem kell műtét csak immunerősités. Most itt tarunk. Eltelt 3honap es meg mindig várok és sík ideg vagyok. 1honapja volt ez az utolsó vizsgálat és ma kellett volna hirt kapnom, de nincs. pénteken hivon újra dokit addig mrg idegesen várom hogy jó hírt kapjak.

most szedek C, K, D, Cink, Szelén, halolaj, szőlőmag indol3, q10, folsav, E vitmaint illetve deflagyn Q, Ha jo hirt kapok es nem kell műtét akkor rendelek külföldről AHCC-t, sok jót hallottam róla, de itthon nem lehet tisztán kapni...

Addig is nagyon félek

1627. don_mazsola (válaszként erre: 1626. - Zsolt 28)
aug. 2. 22:55
A Gardasilt adasd be és egy hónap múlva szedesd le, utána folytasd a gardasil adagokat. Vérehulló fecskefűvel is ecseteld majd a helyét.
1626. Zsolt 28
júl. 31. 12:02

Sziasztok 28 éves férfi vagyok, és nagy a gyanúm, hogy HPV-s lettem. A történet ott kezdődik, hogy kb. fél éve kijött az első kis szemölcs, majd 1-2 hónapja a második, de hülye voltam, mert nem vettem komolyan és csak egy egyszerű fibrómának gondoltam, majd egyszer leszedetem a bőrgyógyásszal...nincs párkapcsolatom, ezért se rohantam orvoshoz egyből, meg bevallom szégyellem a dolgot és férfiból vagyok..kb. a pénisz tövénél helyezkednek el.

Most kértem időpontot sztk-ba ott 1 hónap múlva fogadnak, magánbőrgyógyász már 2 hét múlva. Nagyon ideges vagyok, hogy mi lesz ebből és milyen típusba tartozom, olvastam a témában sok mindent, de nem vagyok megnyugodva hiába írják sok helyen, hogy a szemölcsök az alacsony kockázatú hpv jelei. Attól még nincs kizárva a magas kockázatú sem, úgy gondolom.

Egyébként az elmúlt egy évben szerintem eléggé legyengült a szervezetem, más a munkám, keveset mozgok, rám jött 10 kiló, sajnos dohányzok is, alkoholt viszont nem fogyasztok (évi 1-2 lazább alkalom, de semmi több). Apukám is meghalt, ami nagyom megviselt lelkileg. Szóval szerintem itt van a kutya elásva, és habár bennem volt ez a HPV, de most amikor kicsit elhagytam magam, akkor jöttek ki ezek a szemölcsök.

Most két napja nem dohányzok, szedek vitamint, tervezek mindenféle gyógyteát venni és futni fogok, muszáj a szervezetemet és az immunrendszert jobb szintre hozni. De eléggé be vagyok rezelve, hogy mi lesz ebből.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook