Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
316. scrummy
2010. aug. 29. 12:17
nem foghagyma, hanem fokhagyma :D :D
315. scrummy
2010. aug. 29. 12:17

A másik, akinek nincs kedve végigolvasni a fórumot, annak összeírtam, hogy miket ajánlotok a HPV ellen. Remélem minden benne van:


méhpempő

propolisz

grapefruitmagolaj

ginseng

ezüst kolloid

vitaminok (A, C, B17, E)

biorezonancia

teák (zöld, cickafark, stb.)

aloe vera

foghagyma

béres csepp

multivitaminok

homeopátiás szerek


Azt hiszem ezek voltak a lényegesebbek.


Mindenkinek sok-sok erőt és kitartást! Ahogy már mások is írták, minden fejben dől el! Minden nap el kell mondani, akár hangosan is, hogy le fogom győzni a betegségemet!

314. scrummy
2010. aug. 29. 12:11

Sziasztok!


Néhány óra leforgása alatt végigolvastalak benneteket :)

Júniusban elmentem az éves rákszűrésre, aminek az eredménye P3-as lett, mellette egyébként volt gyulladás, vegyes baktérium, metaplasia, és atypusos laphámsejtek. Jó sok minden :S A nődoki levette a HPV-re a kenetet. És kiderült, hogy HPV-s vagyok. HPV genotípusom 51-es. Szemölcsöm nincs, mert ugye ez a fajta olyat nem okoz.

3-féle gyógyszert írt fel immunerősítésre ill. a gyulladásra (Isoprinosine, Klion D 100, Zitrocin S) Az Iso-ról már írtatok sokat, a Klion-t ismerem. A Zitrocin-t nem ismerem. Aki szedte már ossza meg velem tapasztalatait, hatásos-e? Bármilyen infó jól jöhet. Köszi szépen!

2010. aug. 28. 22:11

Yade, visszajöttek a szemölcsök rád?

Én is egy-kettő nagyon aprót látok magamon de nagyon elkeserít.

Nekem a műtét helyén viszket, az nagyon szokott. De maga a szemölcs nem.

Megműtteted megint magad?

312. yade
2010. aug. 27. 11:53

sziasztok sorstarsak :)

tegnap megkaptam a leletet, halistennek a legjobb rossz van, tehat 6-os, ami alacsony kockazatu. uh most bizakodobb vagyok!

attetettem a mutetemet egy honappal, mert most keptelen lennek szunet nelkul bevallalni a harmadikat. akkor mar a laser ambulanciara fogok menni.

meg sem vartam tegnap a dokit, mert mi ujat tudna mondani? ket orat vartam, es meg mindig a mutoben volt (magyar egeszsegugy...) tehat meg legalabb egy orat kellett volna varnom, h az elottem levo idopontos(!!) betegeket is fogadja.

nekem most kb. 5 ilyen nagyon apro, eppen csak erezheto szemolcs, kisebbek mint egy gombostu feje.


mas. Nektek nem viszket szinte elviselhetetlenul az intim testtajekotok? nekem a popsimnal (a luknal :S) nagyon!

311. norci78 (válaszként erre: 309. - Gumimaci30)
2010. aug. 26. 09:31

hát tényleg csíp! :)este azt hittem álmos vagyok de egyből kinyilt a szemem :)

én még csak most kértem ilyen vizsgálatot, nem jött meg az eredmény....egy szemölcsöt vettem észre, ami szerintem az, valamint a hüvelyemben is van szerintem. igaz a doki nem mondta, hogy látott volna valamit:)amit furcsálok is egy kicssit. Úgyhogy én még nagyon az elején vagyok. Remélem műtétre nem kerül sor.

2010. aug. 25. 21:26
Mármint a nem ökonetes szárította le!!!
2010. aug. 25. 21:25

Én herbáriába vettem. A sima cseppeket. (nem echinaciás,nem citrusos) különböző fajták vannak.Ez sima grapefruit csepp. kb 1400 ft. Én iszom is, napi 3-szor 15-öt cseppet. Keserű de a cél érdekében megéri.

Sok szemölcsöd van? Óvatosan kend be őket nekem nagyon csípte először!

Az ökonetes állítólag nem csíp, nem keserű de nekem drága. És leszárította.

Ha olvastad a korábbi hozzászólásokat leírtam hogy nekem volt egy műtétem, leégette a nőgyógyász de egyet hagyott rajtam.

308. norci78 (válaszként erre: 305. - Erikacz)
2010. aug. 25. 20:24

és azt hol szerezted be?

bejelentkeztem én is természetgyógyászhoz, kíváncsi vagyok mit mond! :(

307. norci78 (válaszként erre: 306. - Gumimaci30)
2010. aug. 25. 20:23

köszi az infót, ki is próbálom, már be is szereztem! :)

de annak nagyon örülök hogy neked így elmúlt!!!

2010. aug. 25. 16:34

Norci, igen hatásos! Nekem leesett a grapefruit csepptől az az egy amit a doki rajtahagyott. Tényleg nem akartam elhinni amíg más mondta.

Még kenegetem a helyét, mivel szeretnek visszanőni, és attól tartok a gyökerét még nem sikerült kiírtani. Tényleg próbáld ki, kend becsülettel napi 3-szor nekem bevállt. De ahogy írtam korábban óvatosan mert ez a fajta csíp.

A drags immunnal is kenegettem korábban attól semmi, de a grap.csepptől pár nap után már látható volt hogy szárad!!

305. Erikacz
2010. aug. 25. 14:35

Mosószappan eltünteti a szemölcsöket... Csak azzal kell fürdeni.

Nem is gondolná senki...

Pedig természetgyógyásztól hallottam

304. norci78 (válaszként erre: 303. - Gumimaci30)
2010. aug. 23. 11:26

szia

hogy alakul a szemölcsöd?

tényleg hatásos?

2010. aug. 18. 14:31

Köszönöm Marika a soraidat.

Kicsit összeszedtem magam azóta. Iszom a drags immunt, grapefruit cseppeket, szedem a homeopátiás golyókat, 1000 mg c vitamint. Azóta én is minden nap eszem a fokhagymát. Én is szeretem nagyon, csak azért minden helyzetben nem lehet fogyasztani a szaga miatt, meg nekem csomó kenyeret meg kell enni hozzá, főleg 8-9 gerezdhez.Ezért kitaláltam hogy mixerbe összedarálom őket, felöntöm egy kis tejjel vagy vízzel és úgy megiszom.Lehet hogy egy kicsit gusztustalanul hangzik de én meg tudom inni.Viszont nagyon erős így, először nagyon rossz volt de mg lehet szokni. Nem baj, csak hasson...

Múltkor írtam nektek, hogy úgy látom nől egy új szemölcs. Azóta sem tudom megállapítani hogy az tényleg az -e. Lekopogom talán nem az. Nőni nem nőtt azóta az biztos.

Az az egy amit a nőgyógyász nem műtött le rólam, azt 4 napja kenem napi 3-szor grapefruit cseppel.

És képzeljétek kisebb, és kezd száradni. Ha nem látom komolyan nem hiszem el. Pedig igaz!!!

És itt mondanám el én nem ökonetes grapefruit cseppel kenem!!!! Nem tudom megvenni, drága nekem azok mellett amiket még szedek. Ez valóban keserű, de nem érdekel ha tényleg hatásos. Megiszom jó sok meggyszörppel és vízzel.

viszont ha valaki a szemölcsére keni vigyázzon mert nagyon tud csípni!! Legalábbis ott a nemi szerv környéki szemölcsnél.Mikor először rákentem le kellett gyorsan mosnom nagyon marta, csípte. később mikor megpróbálkoztam bekenni, elször cak nagyon picit tettem rá. Fülpiszkálóra cseppentettem a grapefruitot és úgy a szemölcsre. Kicsit vártam, ha nem csípte nagyon még dörzsöltem rá. Mindenképp csípni fog, de most már megszoktam. Viszont hatásos, én kb egy hetet adok neki és alig merem kimondani hogy szerintem le fog esni..

1400ft-os sima grapefruit csepp herbáriába kapható, igenis hogy jó és hatásos!

302. aki75 (válaszként erre: 241. - Yade)
2010. aug. 16. 08:58

Kedves Yade!


A vírusfertőzés kockázatát csökkenti a körülmetélt pénisz, ugyanis vírus a fitymán lévő sejteken át jut be a női szervezetbe(tanulmányok HIV vírussal voltak,de HPV tanulmnyok is léteznek). A nőgyógyász igazat mondott, csak a mi kultúránkban ennek negatív kicsengése van.

2010. aug. 15. 00:30

Kedves Gumimaci!

Először is újra bemásolom ezeket a sorokat neked,hogy nagyon komolyan vedd,mert ez nem vicc és félrebeszélés:

"a beteg, mivel figyelmét minduntalan testi történéseire irányítja, melyek jelentős szenvedést okoznak neki; ezeket kórosnak minősíti, a tünetek az élmény szintjén felerősödnek. Így meghatározója lesz a tünet a beteg mindennapjának, mely fokozott betegszerephez, és ennek megfelelő viselkedéshez vezet."

Szóval ugyanez volt velem is!!!!!!!

egy nap százszor a rohadt szemölcseimet elstem jól felhergeltem magam és sirtam!aztán kérdeztem magamtól? ezzel mivel lesz nekem jobb? ha idegroncs leszek tőle,akkor elmúlik?? hát sajnso annál nehezebben és tovább tart!Azért irtam le astresszt+ hogs kidobta nekem a gép (biorezonancia) hogy az idegeim tönkrevannak,mert ezeken öltem magam!Nem szabad,ez egy türelemjáték,valakinek 4-5-6 hónap,de ha megnyugodnál,lehet pillanatok alatt visszahúzódna!Ennek legnagyobb haverja a stressz és a cigaretta!Cigizel kedves? alkoholt,cigit a gyógyulás alatt szigorúan TILOS!!!! esély sincs a javulásra oxigénhiányos környezetében!Immádják a szennyet ezek,tiszta szerevezetből kipottyannak!

Elmúlnaka szemölcsök,nekem is kellett vagy 3-4 hónap!De én a végén teljesen lenyugodtam,mert ha ezen ölném magam,soha nem ment volna le!Tessék megnyugodni és kiolvasni a könyvet amit mondtam!Sokat segit!

a türelmetlenséget felejtsd el és a grapefruittal tényleg lemegy max 5 hónap,az a max!!!

Viszont mind haszontalan,csak az Ökonetes a jó,nem is keserű és nagyon jó minőségű amerikai termék,ezer éve használom,minden sebre nyavalyára jó,b.nőm 5 ft-os szemölcseit leszedte 4-5 hónap alatt,de neki durván nagyok voltak!Felejtsd el a türelmetlenséget,ez senkinek nem tűnik el azonnal,ilyen nincs!

gondolj bele,aki a rákkal küzd és nem adja fel,mint b,nőm anyukája 5. éve már kemoval,na az sokkal durvább és veszélyesebb,és nem adja fel szegénykém!Ha feladná hol lenne már szerinted?

Az ám az igazi depresszió,és még sem az!

Tessék harcolni,ahogy odakerült,ugy fog onnan lemenni hamarosan,ahogy megnyugszol és elfogadod a tényt,hogy most beteg vagy,ez igen is kb 5-6 hónapig tart,de utána meggyógyulok és vége az egésznek!!!!!!Az immunerősitést nem szabad ugyanugy abbahagyni,azt is inni grapefruitot napi 3x 15 cseppet,inni az ezüstöt és zabálni a fokhagymát,minimum 6 gerezdet ahogy én tettem!Rengeteg virusölő teát inni felváltva hol zöld tea,hol mezei zsurló,hol kotyvasztva!Rengeteg zöldség,gyümi,disznó tilos,zsiros tilos,sok-sok vitamindús ételt!

2010. aug. 15. 00:13

Sziasztok!

Nagyon fontos kideriteni,hogy mifélék azok a szemölcsök!Én voltam nődokinál,háziorvosnál,aki sebész volt annó és voltam bőr-és nemigyógyásznál is!Mindehárom azt mondta condyloma és HPV.Nos én 2 vizsgálaton is voltam vele és mindkét viszgálatom negativ volt,semmilyen virus nincs bennem még csak gomba és parazita sem!!Egy valamit azonban kidobott a szűrés: IDEGRENDSZEREM tönkrevan!..és ez igaz is,ha pedig idegileg kivagyunk,akár az undortól vkitől vagy vmitől is kijöhetnek szemölcsök,vagy ahhoz hasonló kis nyavalyák!Fontos a pontos kiviszgálás,2 különféle szűrés már nem hibáozhat!!

299. Veronika27 (válaszként erre: 296. - Marika19560)
2010. aug. 12. 19:52

Sajnos én tudom, hogy mi a bajom lelkiekben. Az általad - cikk által - említett bajokból több is van nekem :(

Grapefruitmag kivonatból a 100%-os a jó, nem?

2010. aug. 12. 16:57
Ezt a cikket nagyon köszönöm. Ez pontosan rólam szól.
2010. aug. 12. 16:52

Marika, köszi a soraidat, a legjobbkor írtad. Megnéztem a sebeimet, és úgy látom mintha két seb között valami lenne..elég nehéz magamnak megnézni, este megkérem a párom nézze meg, attól félek szemölcs lesz. Nagyon el vagyok keseredve, sírhatnékom van. Mégegyszer ezt a tortúrát nem akarom a műtéttel, főleg úgy hogy ugysem használ.

Én csináltam a fokhagymakúrát kb 2 hónapig rendszeresen.A fokhagymakúrát úgy értem hogy saját magam készítettem a fokhagyma kivonatot, cseppekbe szedtem. Az első adag elfogyott most készül a másik. Ittam a japán kristálygombát, és a kefírgombát is. (az is nagyon hasznos) Az a baj szerintem velem, hogy türelmetlen vagyok. A fokhagymával is úgy voltam hogy abbamaradt(igaz 2 hónap után de a kúrának tovább kellett volna tartania)A kristálygomba is abbamarad, mert elkeserített hogy hiába eszem iszom ezeket, nem múlik el a szemölcs. Holott nekem lehet hogy 3-4-5 vagy még több hónap kell hogy kiűzzem magamból. Ezért kellene kitartónak lennem. Ha most megint kijön a szemölcs padlón leszek.

Marika,neked egyszer sem volt műtéted?Ugy száradtak le a szemölcsök?

Én is ittam a grapefruit cseppet. Az kb 1400 Ft volt. Engem nem érdekel ha keserű, megiszom csak hasson. Minőségileg szerinted az kevésbé jó mint az ökonetes?Neked most nincs szemölcsöd?

2010. aug. 12. 16:38

Nagyon fontosnak találtam ezt elküldeni azoknak a betegeknek,akik stresszesek most,persze nehéz ezzel megbarátkozni,én is depis voltam tőle,de sikerült elfogadnom azt,hogy ha kinyirom magam sem lesz job,meg ha rajtam vannak akkor sem lesz jobb!Ahogy odakerültek,úgy fognak lemenni rólunk egyik nap!!Olvastam az Éld az életed c. könyvet,ajánlom nektek most nagyon aktuális,ugy helyretesz mint a sicc!Az irónő rákos volt és meggyógyult,na ő leirja,hoyg minden betegség ellki eredetű és emlyiket mitől kapjuk el.Tudjátok a szemölcs akkor jön ki,ha valamitől vagy valakitől megundorodunk,vagy trauma ér minket vmiért,hát velem is ez történt annó: stressz,szakitás,vizsgák,szakdoga,államvizsga stb és kijött,nem érdekes,hoyg pont akkor? ime acikk!

Lelki bajok testi tünetekben

Önrontó kör

A pszichoszomatikus beteg igen hamar egy saját maga által gyártott önrontó körbe kerülhet. Mivel figyelmét minduntalan testi történéseire irányítja, melyek jelentős szenvedést okoznak neki; ezeket kórosnak minősíti, a tünetek az élmény szintjén felerősödnek. Így meghatározója lesz a tünet a beteg mindennapjának, mely fokozott betegszerephez, és ennek megfelelő viselkedéshez vezet.

A pszichoszomatikus zavarokban is - csakúgy, mint krónikus betegség esetén - a beteget az általa megélt testi szenvedés készteti panaszra, emiatt keres segítséget, és kerül gyakran "önrontó körbe" az egészségügyben is. E betegek szokványos karrierje, hogy vaskos orvosi kartonjaikkal, negatív vagy panaszaik súlyosságát nem magyarázó leletekkel, megfelelő ellátás híján nem szűnő panaszaikkal reménytelenül járják köreiket az orvosi rendelőkben, sokszor indulatokat váltva ki tehetetlen orvosaikból a - leginkább velük és miattuk - zsúfolt orvosi rendelőkben. Az orvos tehetetlenségéért, kudarcáért, hiábavaló fáradságáért és a költséges vizsgálatokra "kidobott" összegekért a beteget okolja, a beteg pedig, aki panaszaira sem magyarázatot, sem kezelést nem kapott, szenvedéseiért és a felesleges körökért az orvost hibáztatja. A kölcsönös frusztráció nemegyszer nyílt ellenségeskedéssé fajul, és a beteg - ha még nem vesztette el a gyógyulásba vetett reményét - új orvost keres.

A beteg-karriert tovább követve: a kedvezőtlen orvos-beteg kapcsolat rontja a beteg társas helyzetét; a családtagok a beteget éppúgy hajlamosak bűnbakként elítélni, mint az orvos. Ez a helyzet; a negatív légkör és az igazságtalan megítélés tovább súlyosbítja a beteg állapotát.


Általában a következő lelki eredetű közérzeti zavarok merülnek fel: megmagyarázhatatlan félelem, alvászavar, depresszió, idegesség, tespedtség, zavartság, kimerültség, érdektelenség, szexuális örömérzet csökkenése. Igazi szervi problémák nélkül további szervi működésbeli zavarok alakulhatnak ki, például légzési-, keringési zavarok, gyors szívdobogás, ájulás, azonosíthatatlan eredetű fejfájás, hát- és gerincfájdalmak, emésztési zavarok, étkezési panaszok - hasmenés, székrekedés, hányás, testsúlyváltozás -, szexuális zavarok, bőrtünetek, és még hosszan sorolhatnánk.

Ha az említett tünetek nem figyelmeztették eléggé az alanyt, akkor "van idő arra", hogy a pszichoszomatikus betegség is megjelenjen. A legismertebbek: gyomor-, nyombélfekély, vastagbélgyulladás, savtúltengés, bizonyos mozgásszervi és nőgyógyászati kórok, bronchiális asztma, infarktus, magasvérnyomás, verőeres elzáródásos betegségek, allergiás, gyulladásos bőrelváltozások, táplálkozási zavarok - ásványianyag- és vitaminhiány, szénhidrátok, fehérjék, zsírok nem megfelelő aránya a szervezetben. Ezen a szinten már elkerülhetetlen az orvosi, kórházi ellátás igénybe vétele és az életmódváltás!!!!!!!!!!

2010. aug. 12. 16:32
..ja és nagyon szivesen!:-)
2010. aug. 12. 16:32

Sziasztok!

pont azt akartam a Thujáról leirni,amit Gumimaci leirt,igen ezeket kell szedni és nem drága!

Jó hírem van számotokra! Mivel én is uyge szenvedtem a nemi szemölcsökkel,és hogy megnyugtassak mindenkit, hogy igenis ki lehet belőle gyógyulni,most voltam kedden viszgálaton és semmiféle virs meg HPV nincs már bennem!!:-))

nagyon boldog voltam már 2 leletem is negativ,mert nem akartam elhinni!Szóval leirtam a régebbi levélkémben nektek,hogy miket szedtem és azokat kell követni.Persze mindenki szervezete más,de amibe tuti biztos vagyok,hogy én 7 héten át minden nap megettem 6-8 gerezd fokhagymát szorgalmasan,én hiszem, hogy ez nagyon segitett ebben!Rengeteg zöldséget, 3 hónapig 1000 mili c-vitamint,supradint,gyümölcsöket,100%-os gránátalma ivólevet,zöld teát,virusirtó teákat ittam,mézzel,citromkarikával,ittam echinahea teát-szirupot is,szedtem a Telviran 200-at is,szóval én aztán mindent megtettem ennek érdekében,és már őszintén csodálkozatm volna,ha HPV-s lettem volna,annyi virusirtást elvégeztem:-)

Nekem is olt 3 a fenekemnél és 1x nagyon vérzett,én akkor bekentem ökonetes grapefruittal,JA MERT AZT IS KENTEM-ITTAM és ezüstöt is ittam tényleg,szóval bekentem grapefruittal a fenekemet és elmúlt nekem,többet nem vérzett!De tényleg csak ez a drága fajta Ökonetes a jó és ez az egy, ami nem mar,nem keserű ha isszuk!Szóval ezt kenjétek rá napi 3x hogy ne fájjon a popótok!annyira sajnálom, hogy sokan igy szenvedtek,mint én is annó:-(( mindent megteszek,csak segitsek nektek!Minden információt leirok,amit csak hallok,mert nekem kedves b.nőm védőnő és haverom természetgyógyász,nekik köszönhetem hogy meggyógyultam,ők emberségesek,nem a pénzre hajtanak!Akármit szedtek,akárhogy leműtik vagy bármit csináltok,a fokhagyma és az ökonetes grapefruit ivás-kenés ne maradjon ki semmiképp!!!!!!Ezek a legfontosabbak,elgerősebb virusirtók!!!!

2010. aug. 12. 13:06

Azok a sebek amik kicsit messzebb vannak a fenekemtől, mondhatom hogy egész szépek. A közvetlenül a fenekemnél lévőek még fájnak, azokhoz még hozzáérni is rossz. A wc-re menetel és a mosakodás nem egyszerű...

Én azon rettegek hogy ne jöjjenek vissza. De most jut szembe, az nem jó ha rettegek..:) az csak legyengíti az immunrendszerem.

Megnézem én is a patikában ezeket a szereket.

Ezt olvastam valahol:

1 tégely THUJA OCCIDENTALIS 15 ch-t, szedd heti 1-szer 10 golyóval,

1 tégely ANTIMONIUM CRUDUM 9ch-t, szedd napi 2*5 golyóval (reggel-este).

A golyókat szopogatni kell, és 20 perccel a bevétel elôtt és után nem szabad enni és inni. Mentolos fogkrém, tabletta, cukor nehezíti a felszívódást.

Tehát a 20 perc alatt ne is moss fogat!

292. yade
2010. aug. 12. 10:37

Veronika, ezt a felvetest en sem igazan ertem...marmint hogy akkor most hogy is van ez?? megkockaztatom, hogy az orvosok sem tudjak szerintem!

gumimaci, tegnap sikerult vennem egy thuyat, 690 forint volt. elvileg heti egyszer 10 szemet kell belole szedni, szal egy idore biztos eleg.

en meg szeretnek szedni papilloma 30 ch-t, de nem lehet sehol sem kapni...

hogy vannak a sebeid?

tegnap felve ugyan, de elmentem edzesre, persze vegig eszembe sem jutottak a sebek. gondolom, a fajdalom legnagyobb resze psziches.

2010. aug. 11. 21:34
yade, nem tudod mennyibe kerül THUJA? Én is meg szeretném venni. Én egy energi terméket szedek,a drogs immunt, de lehet hogy megpróbálom ezt a homeopátiás szert.Hátha...
2010. aug. 11. 20:41

Én úgy tudom, hogy bármilyen sérült bőrfelületen támad a hpv... Tehát az óvszer nem igazán véd, hogyha máshol is van kondilóma. Mióta ezeket tudom, nem borotválkozom "ott". Persze a szőrtelenítés megvan, de nem kopaszra. Vigyázzatok ezzel nagyon!


Azt mondják, hogy lehet egymásnak oda-vissza adogatni. Azt nem értem, hogy azt mondják, hogy a vírus mindig az emberben marad, de csak gyenge immunrendszernél támad, akkor pedig hogy lehet oda-vissza adogatni? Hisz ha mindig az emberben marad, akkor a másik már nem fertőz, kivéve ha más a vírustörzs.

289. yade
2010. aug. 11. 15:56
en tegnap megrendeltem ezt a thuyat, es hozza egy olyat, h "papilloma" mind a ketto homeopatias, ma erkezik meg a patikaba. majd beszamolok. nagyon bizakodom most, h egy hete nem jott ki ujabb.. illetve EN nem latom :)
2010. aug. 11. 15:49

Marika, köszi hogy leírtad a homeopátiás szer nevét, utána fogok nézni és lehet hogy kipróbálom.

Biztos hogy igazad van, hogy a műtét nem jó, főleg akinél vissza-visszajön a szemölcs, de annyira kényes helyen van, hogy az ember kénytelen rászánni magát a műtétre. Nekem nem voltak nagyok, mégis mikor kakilni mentem és megtöröltem magam, többször vérzett.Csak nem hagyhattam úgy a dolgot.

A nőgyógyászom a család ismerőse, hozzá járok már régóta. Neki mit mondanék, bocs de nem szedetem le magamról hanem várok még elmúlik?És addig nézegesd rajtam mikor vizsgálsz.Szóval elég kellemetlen. Viszont ha most a műtét után megint megjelennének a szemölcsök, biztos megpróbálnék a dokival beszélni hogy próbáljunk valami más megoldást kitalálni és ne a műtétet. Csak ki tudja mit?

Yade,nekem is nehezen gyógyul. Nagyon rossz helyen van állandóan ki van téve pisinek, kakinak, nedvességnek. Nem tud szellőzni. Azért gyógyulnak ilyen nehezen. Lehet hogy most neked is mélyebben égették le (hogy ne jöjjön vissza)és ezért is nehéz a gyógyulás. Lekopogom, egyenlőre nem jöttek vissza szemölcsök!Bárcsak így maradna!!!!!!!!De egyet hagyott rajtam az orvos, elvoltam keseredve mikor megláttam. azt megpróbálom magam valahogy eltüntetni.

Én nem hiszem hogy vannak akik hosszú hónapokig kibírják a hpv miatt hogy nincs szexuális életük(főleg akik kapcsolatban élnek)Ugyhogy én megértem hogy nem nagyon bírod, mi is így vagyunk.

2010. aug. 11. 13:31
..egyébként,ha valakit kicsit megnyugtat, akkor épp ma mesélte apukám,hogy a talpán volt egy tyúkszem- szemölcs sokáig,sose kezelte semmivel,mert neki nem fájt és magától elmúlt hirtelen!Szóval ez tényleg nem butaság!mi is építkeztünk nagyon sok ideget megevett,szegény le is zuhant az emeletről és varrták vagy 5 helyen szóval volt ideg bőven,de aztán vége lett mindennek ,megnyugodott s eltűnt róla!
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook