Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
2010. szept. 17. 13:16
Betlindis, akkor mondhatjuk hogy a fertőzöttek közül te egy nagyon szerencsés voltál hogy 3-4 nap alatt el is tűntek!!! Hallottam én is hogy eltűnhet magától szerencsés vagy hogy az összes leszáradt ilyen hamar.
2010. szept. 17. 12:44

sziasztok. elég rémisztónek tűnik, amiket írtok. én kb 10 évvel ezelőtt kaptam el a HPV nem tudom melyik fajtáját, mert végül nem tipizálták. egyik napról a másikra tele lettem kiütésfélékkel odalenn, amik leszáradtak maguktól és kb 3-4 nap alatt meg is szűnt az egész, akkoriban nem tudtam, mi ez, nem is foglalkoztam vele (tini voltam még...). egy rákszűrésről küldték vissza a mintát hogy HPV-m van, de nem kaptam rá se gyógyszert se semmit. magától elmúlt egy éven belül, soha többet semmilyen látható jele nem volt.

csak biztatásként írom le, ha esetleg valakinek újonnan van, és nagyon megijedne a topikot olvasgatva. nekem semmi bajom nem volt vele, és teljesen magától el is múlt.

2010. szept. 17. 12:35

Aranyos vagy köszi, én is nagyon örülök el akarom tüntetni őket a grapefruittal nem akarok mégegy műtétet. Múltkor úgy láttam hogy az egész fenekemen ki fognak jönni újból az az igazság már nem tudom mi az ami normálisan odatartozik mi az ami nem.. .már egy kis foltos elváltozásnál is arra gondolok hogy a szemölcs kezdemény. Úgyhogy kenem az egész fenekemet ha ki akarnak ott jönni ha nem. Még az elején valamivel könnyebb megcsípni őket a grapefruittal, egy jól kifejlett szemölcsnél már gondolom nehezebb.

Hogy a diéta hatása e? Nem tudom még csak másfél hete csinálom nekem ez is soknak tűnik de szerintem a gombára még nem hat, de ki tudja.

Neked semmit nem változott a grap. csepptől? Én hiszek benne hogy neked is segít ezt kívánom!

373. norci78 (válaszként erre: 372. - Gumimaci30)
2010. szept. 17. 12:11

jaj hát ennek nagyon örülök!!!

én is akarom! :)

ne is hagyd abba! remélem nekem is hat!

de ez már lehet hogy a diéta hatása is nem?

nekem is nagyon nehéz, tegnap este én is ott álltam a hűtő előtt hogy akkor most mit egyek??? de ki kell bírni.

2010. szept. 17. 10:54

Nem magamtól kezdtem el, írtam nemrég hogy voltam biorezonanciás állapotfelmérésen, és ott javasolták mert tele vagyok gombával mint a bélrendszerem mint nőgyógyászatilag, a vitaminok nem tudnak felszívódni a szervezetemben és ez a diéta kell ahhoz hogy a gomba elpusztuljon. Még csak másfél hete csinálom. Nem egyszerű állandóan válogatni mit ehetek mit nem főleg a főtt kaját nehéz összeállítanom(idő hiányában) Meg úgy hiányzik az édesség...

Az egyik szemölcsöt már csak úgy érzékelem ha odateszem az ujjam mert látni már szinte semmit nem lehet, teljesen leszedte a tetejét a grapefruit csepp. Most nem szabad abbahagynom mert akkor tuti visszanő...Most már úgy vagyok vele ha csíp, had csípjen sőt akkor még rakok rá, had érezzem hogy hat...

371. norci78
2010. szept. 17. 07:41
a tipizálásnak az eredménye nektek mikorra jött meg? mert nekem ez most a 3.hete volt és még semmi :(
370. norci78 (válaszként erre: 369. - Gumimaci30)
2010. szept. 17. 07:41

hát köszönöm a tanácsot, most már én is rendszeresen lekezdtem kenegetni, lesz ami lesz :) ez hatni fog, érzem! :)

ezt a diétét neked tanácsolták, vagy magadtól kezdted el? mióta csinálod?

otthon megnézem az ezüstkolloidot és megírom! :)

2010. szept. 15. 15:15

Július végén volt a műtétem, rá kb 3 hét múlva kezdtem kenegetni ha jól emlékszem. kb 1 hónapja. Volt hogy napokig nem kentem be vagy egy nap 1-szer max kétszer. Akkor az egyiknek a felső része leszáradt de hamar vissza is jött. Most kb 1,5 hete kenem úgy hogy tényleg 3-szor és jó sokat teszek rá. Így van eredménye. Itt minden kitartás kérdése, csak az a baj hogy az ember belefárad, elkeseredik és akkor hajlamos nem betartani azt amit kell. Próbáljátok bekenni tényleg 3-szor kiváncsi vagyok nektek is lesz e tőle változás.

Én is diétázom ahogy egyik nap már írtam. Cukor, élesztőt, fehérliszt. nem szabad. Én sem ihatok tejet, alkoholt meg csomó mindent. Én is nehezen viselem még egy cappucinót sem ihatok meg.

Gyümölcsből csak citromot és grapefruitot ehetek.

a natur joghurt meg van engedve, pulykahús, hal, barnarízs, durumtészta.

Összefőzök különböző gyógyteákat azt iszom napi kb 1 litert persze cukor és minden nélkül..

Igen, októberbe megyek a nőgyógyászhoz, akkor lesz citológia. Nem tudom miért várt ennyit az utolsó májusban volt. Dehát ő tudja..

Aki szed ezüst kolloidot, ő milyen fajtát szed?

368. norci78 (válaszként erre: 366. - Gumimaci30)
2010. szept. 15. 11:19
mióta kenegeted magad rendszeresen?
367. norci78 (válaszként erre: 366. - Gumimaci30)
2010. szept. 15. 11:19

igen részben azt is, de elsősorban nem ehetek tejterméket, olajos magvakat, déli gyümit, semmi alkohol, cigi (de ez az utóbbi nem olyan egyszerű) Kóválygok egész nap. de mindent a cél érdekében! de az eredményem még mindig nem jött meg! már kiborít, ha holnap sem lesz semmi fel is hívom őket!

hát annak nagyon örülök hogy segít a csepp, igaz én nem használom ilyen gyakorisággal, de akkor erre is rákényszerítem magam!

Október elején mégy megint?

2010. szept. 14. 14:09

norci, neked is a candida diétát javasolta a természetgyógyász?

Nekem az egyik gombostűfejnyi szemölcs össze van száradva, épp hogy látszódik, le fog esni. Azóta lett ilyen hogy rendesen kentem napi 3-szor. Amígy csak egyszer-egyszer kentem addig nem értem el vele változást. Jól be szoktam dörzsölni a grapefruit cseppel. Ha eltűnik gondolom akkor is kennem kéne a helyét mert a gyökere ott van. Kenem az egész fenekemet, ha csíp, ha nem. utálom már hogy állandóan ezzel kell foglalkozni, lassan már én sem tudom milyen volt az eredeti állapotban az intim szférám..

Pár hónappal ezelőtt kérdeztem én is a nőgyógyászt belül nincs e szemölcs mert én úgy éreztem van. Szerinte nincs. Hát nem tudom..

Október körül lesz citológiám, nekem is ha p3 akkor megműtenek (belül)Addig semmikép sem engedem hogy kívül levegye (vagyis hogy altatásban leégesse) minden hónapban csak nem altattatom el magam..

A grapefruitban bízom, amíg kicsi a szemölcs talán van esély hogy eltűnjön tőle.

365. norci78 (válaszként erre: 363. - Yade)
2010. szept. 13. 13:14

komolyan ez annyira elkeserítő, hogy miért kell ennyit szenvednünk!

szerintem kezd el, ártani nem ártasz vele, és hátha használ, mert ugye nem mindenkinek jön be! :(

tb alapon is csinálják? mikor lesz?


kitartást!!!

364. norci78
2010. szept. 13. 13:13

Hali

én pénteken voltam természetgyógyásznál...:)

de mivel a tipizálásnak az eredménye még nincs meg, így nem akart ezzel a témával még nagyon foglalkozni, de azt mondta hogy meg tudja gyógyítani. péntekhez 1 hétre megyek, remélem addigra megyjön az eredmény is. de a diétát már most előírta, mert hát "szerencsére" más nőgyógyászati bajom is van! :)

hát nagyon bízok benne!

363. yade
2010. szept. 13. 11:31

sziasztok

gumimaci, sztem a heten elkezdem kenni a grapefruittal. egyelore nem tudtam magam ravenni, mert olyan szinten elegem van... tegnap ereztem h a huvelyemben is van egy par szemolcs. eddig nem volt... mi johet meg?? a tobbi stagnal. mar kb azt sem tudom, h mi a "normalis" eredeti allapota az intim szferamnak :((

most TB alapon lesz a mutet (korhaz) mondjuk jo lett volna osszevonni az esetleges mutettel, ami akkor lesz, ha megint p3 lesz a cytologia, de nem tudok varni... nem tudom, hogy hogy fog zajlani, mert ilyen mutetem meg nem volt. nagyon felek, hiszen az elozot nagyon megszenvedtem, es most meg tobb van.

Tobbiek, hogy vagytok?

2010. szept. 10. 13:40

Szombathelyen volt, 6500 Ft. Csinálják 3000-t is meg tizenvalahányért ez épp a kettő között volt. A 3000-ről nem akartam mert ott csak gép van tudás nincs..

Hol lesz a műtéted (mármint magán úton), úgyanúgy elérzéstelenítik mint eddig és leégeti?

Én is fújtam ezüstkolloiddal, de nem változott semmi. Egyedül a grapefruit csepp segít valamennyit, először a tetejét teljesen leszárította, de visszanőtt. Most is kezd a teteje eltűnni. Legalábbis az az egy amit a doki rajtahagyott. A fenekemnél a gombostűfejnyi nem változott, kitartónak kell lenni és becsületesen kenni napi 3-szor.


Sajnálom hogy szakítottatok a pároddal jó érzés ha az embert támogatja valaki, kitartás.

361. yade
2010. szept. 10. 13:23

gumimaci, hol volt ez a termeszetgyogyasz, es mennyibe kerult?

en is gondolkodom azon, h el kene indulni mas iranyban. egyelore varom a 27i mutetet. mondjuk jobb lenne osszevonni az esetleges mutettel, ha megint szar lesz a cytologiam. de mar nem birok vele varni. amugy meg jo nogyogyaszom sincs meg mindig. mindenki csak ajanl, h ez tenyleg jo, aztan azokrol is kiderul, h nem... vagy nekem nem, nem tudom.

kiprobalom ezt, h kenem grapefruittal, de ezust kolloiddal en fujkaltam magam egy ideig (beleontottem egy olyan uvegbe, ami spray, es csak befujom siman)


azert szakitottunk, illetve dontottem en ugy, h nem szeretnem tovabb csinalni, mert ugy ereztem, h nem jelentettem szamara semmit, es igy nem volt mar jo erzes. nagyon szar, nagyon hianyzik, uj kapcsolatot ilyen allapotban ugysem letesit az ember, de ez van, ennek valszeg igy kellett lennie. eleinte nagyon jo volt, h mellettem volt, de mar azt sem ereztem egy ideje :(

2010. szept. 10. 11:53

Nekem is mondta az ökonetes grapefruitot, mondtam nincs rá pénzem megvenni helyette ajánlotta az ezüstkolloidot, de azt sem vettem meg nála hanem majd beszerzem gyógynövényboltban. Ha nem akarsz nem kell semmit venni nála nincs vásárlási kötelezettség. Ő nem volt rátukmálós. Sok újat nem mondott (egy-két apró dolgot) amit mondott az igaz mert tudom. Ahogy írtam korábban is nagyon meg kell nézni kihez megy az ember. Nekem bejött.

Más problémáim is vannak, és már nem bízom az orvosokban, az ember kénytelen belekapaszkodni másba.

2010. szept. 10. 10:40

Én is voltam évekkel ezelőtt biorezonanciás mérésen, rámtukmáltak majdnem 20.000Ft értékű cuccot, hogy vegyem be, mert baj van a szívemmel. Megjegyzem sosem volt vele semmi bajom...

Pedig ezek évek óta csinálják, egyik természetgyógyász. Nekem nem jött be...

2010. szept. 10. 10:19

A grapefruitot meg az ezüstkolloidot ajánlotta.

Először is méregtelenítenem kell, mert az egész szervezetemben el van terjedve a gomba, mint a belekben mint a hüvelynél, én el is kezdtem a diétát élesztő, és cukormentes. Azt hozta ki a gép hogy nem tudnak felszívódni a vitaminok rendesen a belekben, így pedig hiába szedek össze-vissza mindent, ezért az az első hogy méregtelenítek mert addig hiába ez a sokminden amiket beszedek.

A háziorvosom az e-colira írt antibiotikumot, azt nem merem megtenni hogy nem veszem be, tehát azt beszedem (pedig az sem tesz jót a gyomornak)

Kicsit be van gyulladva a bélrendszerem, nagyon magas a gombaszám. 6 hétig mindenképp diétázom utána megyek vissza a biorezonanciára, akkor majd szerintem ajánlani fog a hpv-re is valamit. szerinte most is p3-as lehet a kenetem, pedig májusban p2-re lement.

Szerintem a természetgyógyász nagyon jó és is gondolkodom hogy elmegyek, hallottam ismerősöktől hogy helyrerakta nekik a nőgyógyászati problémájukat a természetgyógyász, miután az orvosok már nem tudtak mit kezdeni vele.

A biorezonanciás felmérést is ajánlom mindenkinek, csak nem mindegy kihez megy az ember, ilyen gépe van több embernek is de az nem azt jelenit hogy ért hozzá.Leültem és sorolta mik a bajaim, én nem mondtam neki semmit magamról.

357. Veronika27 (válaszként erre: 356. - Norci78)
2010. szept. 9. 21:06
e.coli meg a gomba nem egy és ugyanaz!
356. norci78
2010. szept. 9. 21:04

ja igen és én sem az ökoneteset használom,+van ezüst kolloidom is. de erről az e-coli gombáról én is olvastam, és gondolkoztam egy ilyen diétán :)

de nem akarok mindent egyszerre, majd holnap eldöntöm! :)

355. Veronika27 (válaszként erre: 353. - Gumimaci30)
2010. szept. 9. 21:02
Biorezonanciás mérésen nem ajánlottak általuk forgalmazott szert?
354. norci78 (válaszként erre: 352. - Yade)
2010. szept. 9. 21:01

hogy csíp-e? hát igen, de nem vészes ki lehet bírni. és ha segít akkor meg nem bánom.

A betegség miatt szakítottatok? sajnálom, mert azért ilyenkor jó lenne ha valaki az ember mellett állna...

A természetgyógyász remélem jókat mond, most még nagyon bizakodó vagyok :)

4-re megyek estére jelentkezem! :)


kitartást biztos elmúlik! te már tényleg sokat szenvedtél vele! :(

2010. szept. 9. 18:54

Én sima grapefruit cseppet használok mindenféle ízesítés nélkülit. Szívem szerint megvenném az ökoneteset, mert abban nincs alkohol, és az nem csíp, nem keserű. De nekem nagyon drága úgy hogy mást is szedek mellette. A héten voltam biorezonanciás felmérésen, ki is mutatta hogy van hpv.m, e-coli, gomba... (csak ültem a széken a nő meg sorolta mit mutat a gép, érdekes volt.)

Ő is az ökonetes grapefr. cseppet ajánlotta amiatt hogy abban nincs alkohol. Merthogy az nem tesz jót a gyomornak. De azt mondta külső lemosásra jó a nem okonetes is. Én maradtam a sima grapefr. cseppnél mert az jóval olcsóbb. Azt mondta szedjem az ezüst kolloidot is. Korábban én már szedtem de nem azt amelyiket most ő javasolt és nem úgy ahogy most ő mondta.

Valóban nagyon csíp a grapefr. én először lemostam nagyon megijedtem mára már hozzászoktam. Amelyik nem a fenekemnél van azt kevésbé csípi, amelyik fenekemnél azt nagyon. Én sem tudom csak a szemölcshöz értetni, éri a körülötte levő bőrt is ami még a műtét miatt amúgy sem gyógyult meg..

Ha kipróbálod először csak kicsit tegyél a fülpiszkálóra (én azzal szoktam) aztán érzed mennyire csíp. Ha bírod kend be az egészet de azt is lehet hogy higítod vízzel és úgy csinálsz lemosást. (ezt a biorezonanciás hölgy mondta)

Óvatosan kend be mindenképp.

352. yade
2010. szept. 9. 15:50

igzaabol nem tudom, h mire jo a tipizalas, mert ugysem tudnak vele semmit sem csinalni. en azert megcsinaltattam, mert p3 rakszuressel ingyen van.

en nem tudom mi lesz ezekkel a rohadt szemolcsokkel. mar annyira el vagyok keseredve, h mar szinte nem is erdekel. nekem nagyon nagyon sok van most. kb. 40-50 ilyen egesz apro. meg egy par nagyobb. es egy honapja volt az utolso mutetem. nem tudom mikor varhatom, h a szervezetem elkezdje irtani. persze a dokik sem tudnak semmit sem :(

nekem borgyogyasz csinalta a mutetet, mert elvileg belul nem volt. en valamit erzek belul a huvelyemben, de harom nogyogyasz is mondta, h nincs, plussz az STD laborban a doki azt mondta, hogy EGYALTALAN NEM lat rajtam szemolcsot...... szivem szerint elkuldtem volna a jo bus fenebe, hogy hogy nem latja, mikor szakember?????!!!! milyen emberek dolgoznak az egeszsegugyben??!

a hpv centrumban is kb. semmit sem mondott a doki. meg volt egy kenocs, az egiferon, amit kerdeztem, h receptre nem lenne-e olcsobb, hat nem is hallott meg rola, csak tolem.. elszomorito!

termeszetgyogyasznal meg nem voltam.


viszont aki kozuletek grapefruit cseppel keni magat, attol kerdeznem, hogy nagyon csip? mert en nem tudom csak a szemolcsoket kenni, mert olyan sok van, h mar szinte osszefuggo teruletet alkotnak... nagyon gaz lenne, ha bekennem ugy ahogy van az egeszet?

es milyen markajuval kenitek, mert ez az okonetes tenyleg eleg draga...

norci majd irj h mit mondott a termeszetgyogyasz...

mi kozben szakitottunk a parommal, igy legalabb az oda-vissza fertozodes felol nyugodt lehetek!

az iso immun erositot nem valtottam ki (orvos irja receptre) mert nagyon sok rosszat olvastam rola, es nagyon draga is.

en szedem a grapefruit es kasvirag cseppeket, a papillomat es a thuyat (homeopatias) es ginseng kapszulat, ennek elegnek kell lenni immun erositesre...


ilyen verumalt irtak nekem fel meg anno a labamon levo szemolcsre. de nekem ezek a savas szemolcs eltavolitok mindig csak rosszabba tettek a helyzetet.

351. norci78 (válaszként erre: 350. - Veronika27)
2010. szept. 9. 08:31
azért én még bízok magamban, illetve hogy valami alternatív módon sikerülni fog! :) tudod a remény hal meg utójára :)
350. Veronika27 (válaszként erre: 349. - Norci78)
2010. szept. 8. 21:53
Szerintem mindketten menjetek el a hpv centrumba, ott direkt erre vannak ráállva...
349. norci78 (válaszként erre: 348. - Gumimaci30)
2010. szept. 8. 20:06

hát ez eléggé elszomorító :( már tényleg nem tudom mi lenne a legjobb.....

szerintem meghallgatom a természetgyogyit, meg a nőgyogyit, és majd lesz valami....

tényleg valaki volt természetgyógyásznál? én már nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani pénteken!

2010. szept. 8. 15:41
Én is beszedtem két doboz isoprinosint még az elején, a szemölcsök azóta is itt vannak...
347. Veronika27 (válaszként erre: 346. - Norci78)
2010. szept. 8. 13:36

Nekem is sikerült tőle megszabadulnom, de óriási fájdalmak árán. Nem kívánom senkinek...

Szerintem az orvos dönti el, hogy kinek melyik a legjobb, de sok variálás nincs, bár többféle kezelés lehetséges, de olyanból nem sok van szerintem, amit belsőleg szedhetsz rá vagy külsőleg kenhetsz rá.

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook