Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
226. Sly001
2010. ápr. 24. 15:21
P2-es eredménnyel nem kell foglalkozni a hpv-vel,nyugodj meg!!!
225. Sly001
2010. ápr. 24. 15:19
Figyelem!A p3-as lelet még nem rák,csak gyulladást jelez,nem kell megilyedni.Okozhatja gombás fertőzés is.Nekem már 2-szer is volt P3-as leletem,kaptam Sumamed S 500mg-os filmtablettát és Dermyc kapszulát gomba ellen,és a következő vizsgálaton két hónap múlva már P2 lett mindkét esetben az eredmény.Rá egy évre pedig most a legutolsó P1-es!
224. 388b941089 (válaszként erre: 223. - Sly001)
2010. ápr. 24. 15:16
Igen, köszi ezzel a támogatásos dologgal tisztában vagyok. Én is úgy tudom, h a szervezet magától legyőzi.. nem tudom mi legyen.. most kell vele foglalkozni vagy sem??
223. Sly001
2010. ápr. 24. 15:10
Én annyit tudtam meg,hogyha valakinek már volt kétszer P3-as cytológiája,akkor a TB finanszírozza a tipizálást(tehát ingyenes).Az orvosom szerint meg felesleges megcsináltatni,mert a szervezet az esetek legtöbbjében kb. fél éven belül legyőzi a hpv-fertőzést,és ha valaki már találkozott a fertőzéssel,nem ér semmit a védőoltás sem.
2010. ápr. 24. 15:03

Sziasztok!


Én még mindig nem végeztettem el a tipizálást... :S:S

Gondoljátok, h érdemes megcsináltatni? Vagy megúszom és elmúlik magától? :))) A rákszűrésemmel nem volt gond, p2-es lett. Dokim csak annyit mondott, h 3 hónap múlva menjek megint szűrésre..

2010. ápr. 22. 13:24

Az az oldal elég jó, én is olvastam!


Az én párom ugyan műhelyben dolgozik de ez semmit nem jelent, mert télen is bent 5-6 fok van a műhelyben (!!!).

Hál'istennek már vagy 5 éve még csak náthás sem volt. És a furcsa az, hogy semmi vitamint nem szed. Jó erős immunrendszerrel született az tuti.


Jajj! Már nagyon félek, a hétvégi rákszűréstől. Vagyis attól nem is, de az eredménytől igen.

(Sajnos anyukámnak már volt méhnyakrákja és a doki azt mondta, hogy a hajlam sajnos öröklődhet. Na de ilyen korán?)


:(

2010. ápr. 22. 11:38
Én a www.hpvcentrum.hu oldalról informálódtam.
219. Veronika27 (válaszként erre: 217. - Lizesett)
2010. ápr. 22. 11:38

Hát remélem, hogy nálunk sem lesz visszafetőzés!


Az én orvosom nem csinált tipizálást, azt mondta hogy egyértelmű, hogy nekem csak a gyengébb változat van meg. Rákszűrésem volt, de jók voltak az eredményeim.


Tudom ritka, hogy férfiakon is kijöjjön, de ha gyengül az immunredszer, akkor kijön. A párom kinti fizikai munkát végez, tehát az időjárás jócskán próbára teszi a védekezőképességét, szerintem emiatt jött ki rajta is a vírus.

2010. ápr. 22. 11:25

De azért egy HVP tipizálást elvégezhetett volna! Micsoda felelőtlenség ez a doki részéről! Azt se tudja hogy alacsony vagy magas rizikójú a HPV és máris felírja az isot?

Elegem van ebből a nyamvadt egéségügyből.

Életekkel játszanak és ezt nem fogják fel. Vagy ezek a "doktorok" is vették a diplomájukat?

Felháborító.

2010. ápr. 22. 11:21

Pedig az elég ritka hogy a férfiakon is kijöjjön. Vagyis fertőzni fertőz, de általában nincs tünete. Én legalábbis úgy hallottam.

Nekem rajnos a rosszabik fajta van. Abból is kettő. Elkezdtem szedni az isot-de kiderült hogy allergiás vagyok rá.

A p3-as citó után p2-es lett és hpv gyanu nélkül. Persze a grapefruitmag cseppeket emelt adagban szedtem és minden nap duplaadag C vitamin és E vitamin. Azóta is szedem még ma is.

Az E vitamint csak ajánlani tudom. Nagyon sok mindenre jó! Nézzetek utána.

Szombaton megyek újra rákszűrésre. Nagyon remélem hogy jó lesz. Ellenkező esetben rám is méhszájplasztika vár.

Csodás.


Ja és még valami!

És novembertől februárig 3 orvost "végeztem" ki, mire megtaláltam a mostani dokimat. Azelőtt mindegyik mást mondott. Az egyiknél lehetett szedni a fogamásgátlót a másiknál már nem. Majd az egyik csak fél év múlva hívott vissza rákszűrésre a másik nem. Elküldtek már STD ambulanciára is.

A mostani dokim azt mondta: 3 havonta szigorúan rákszűrés, immunerősítőket szedjek, a fogamzásgátló maradhat (már csak a PCOS miatt is), és azt mondta hogy STD ambulanciára nem küld el, mert tudja hogy nem "olyan" vagyok, aki mindennap váltogatja a partnerét. (Párom ismerőse a doktorúr) Most feltehetném a cinikus kérdést hogy a többi doki a kórházban ringyónak nézett? :)

No, nem is ez a lényeg. Tehát én rákérdeztem a dokinál, hogy a páromnak esetleg kell-e mennie valamilyen vizsgálatra és azt mondta, hogy majd akkor ha neki is lesz panasza. (De ugye a magas rizikójú HPV náluk se panaszt, se kockázatot nem okoz.)


És egy cikket bemásolok, ami egy megbízható helyről van:

Azok a partnerek, akik csak egymással élnek nemi életet, valószínűleg nem adogatják oda-vissza ugyanazt a vírust. Ha a kórokozót a szervezet legyőzi, az immunrendszer emlékszik a fertőző HPV-típusra, és meggátolja az azonos fajtával való újbóli fertőzést. Mivel azonban a HPV-nek számos eltérő változata van, az egyikkel szembeni immunitás kialakulása nem nyújt védelmet egy újabb, másik típussal való HPV-fertőzéssel szemben.


Gabi!

A netről nagyon ne tájékozódj, mert sajnos sok-sok baromságot találsz és csak félrevezetnek.

Persze vannak megbízható oldalak, de inkább keress egy jó szakorvost aki segít neked!

216. Veronika27 (válaszként erre: 215. - Gabike)
2010. ápr. 22. 10:20

Szia!

Nincs jó hírem: valószínű a párod is már fertőzött. Mivel a hpv lappang a szervezetben és csak akkor támad, ha legyengül az immunrendszer, tehát tünetmentes, ezért símán átadható a partnernek.

Nekem tavaly volt, fél évig tartott, mire kigyógyultam. Nekem az a fajta volt, ami nem veszélyes és "csak" kinővéseket okoz. 2 doboz Iso-t szedtem be és jártam savas kezelésre...

Aztán decemberben kijött a páromon is! Ő is havonta jár dokihoz, fagyasztják le neki...


Amit tehetsz: tömd a párod multivitaminnal, grapefriutmagolaj cseppekkel, Béres cseppel vagy más egyéb immunerősítővel, hogy a vírusnak ne legyen alkalma támadni.

Mást sajnos nem tudsz tenni...

215. gabike (válaszként erre: 214. - Lizesett)
2010. ápr. 22. 10:12

Nem,nem csináltatott semmit,csak fölírta az iso-t.

Azt mondta,3hónap múlva menjek rákszűrésre,és ennyi.

Utána olvastam és ott láttam,hogy vissza is fertőzhet a párom de erről semmit nem mondott.

Basszus,hogy az internetről kell infóhoz jutnom az orvosom helyett,az kemény.

Ja és azt mondta,h ha 3 hónap múlva is rossz a cytóm,akkor megműtenek,levágnak a méhnyakból,aztán annyi,de ha aztán együtt leszünk,akkor megint megfertőződök?Azzal mit kezdjek?A páromat hogyan kezeljük?

Előre is köszi a segítséget,Nagyon be vagyok tojva:(

214. lizesett (válaszként erre: 213. - Gabike)
2010. ápr. 21. 13:34

Szia!

Nem végeztetett HPV tipizáló vizsgálatot az orvosod? Nem mindegy, hogy milyen HPV fertőzésed van!

Csináltasd meg! Igaz, 5500 Ft-ba kerül, de így leagálább tudod, hogy mi az ábra.

Az orvosodnak el kellett volna mondania mindent, az újrafertőzéssel kapcsolatban!

Óvszert használjatok fél évig és 3 hónap múlva rákszűrésre menj!

Keress egy jó nőgyógyászt és majd ő segít mindenben!

A gyermekválallással még várnotok kell, addig amíg minden rendeződik.

Sok erőt és kitartást! Minden rendben lesz!


Grapefruitmag cseppeket is ihatsz, nekem már sokmindenben segített.

213. gabike
2010. ápr. 21. 12:21

Sziasztok!


Sajnos nekem is p3-as lett a cytóm hpv gyanuval:(

Felírták az iso-t,mellé szedek naponta 5 szem c-vitamint,hogy erősítsem az immunrendszeremet.

Mi van akkor ha a következő eredményem jó lesz....Belőlem kiment de amint együtt leszünk a párommal újra megfertőz.Most óvszert használunk de kisbabát tervezünk,így tuti nem lesz.Akkor választanom kell fertőzés és gyerek között???

212. 388b941089 (válaszként erre: 211. - Csoroca)
2010. márc. 31. 15:22

Szia!


Köszönöm szépen! :) Sajnos nem nagyon tudtam ezzel a kérdéssel mostanság foglalkozni, más gondjaim voltak, de most nekiállok ennek a problémának a megoldásához is.


Ezt a gyógyszert nőgyógyász írja fel? Én még nem végeztettem tipizálást, de most kellene, mert pont két menstruáció között vagyok...én hiszek abban, h a szervezetem legyőzi, de azért addig is jó lenne tenni valamit. :))))

211. csoroca (válaszként erre: 209. - 388b941089)
2010. márc. 30. 13:52

Szia,


Nekem a réákszűrésem P3 lett, és a HPV tipizálásom 51 (magas rákkockázatú)... Ami a legfontosabb nem szabad félni valamint hinni kell abban, hogy a szervezeted legyőzi a vírust! Igaza van az előttem szólóknak az immunrendszer erősítése a legfontosabb. 2 adag isopromisant szedtem a nőgyógyászom javaslatára. Valamint elkezdtem irigátort használni hetente kétszer A-vitamminnal... és 1 év után az eredményem újra P2 lett! u.i.: ne aggódj!

210. Veronika27 (válaszként erre: 209. - 388b941089)
2010. márc. 24. 08:44

Mint már többször leírtuk, gyenge immunrendszer esetén támad a hpv, tehát multivitamint, grapefruitmag-olaj cseppeket kell szedni. A doki meg valószínű ír immunerősítő gyógyszert.

Hosszú ideig tart a gyógyulás, hónapokig. Kitartást hozzá!

2010. márc. 23. 14:32

Sziasztok!


Kb. 3 héttel ezelőtt a szokásos rákszűrés során HPV vírust diagnosztizáltak nálam, a rákszűrésem amúgy P2 lett. A HPV-m tipizálására még nem került sor.

Érdeklődnék, hogy mit ajánlotok a vírus kezelésére? Légyszi írjatok ötleteket, tapasztalatokat, eléggé meg vagyok ijedve... :( Köszi

208. lizesett (válaszként erre: 206. - Veronika27)
2010. jan. 21. 09:34
Multit szedek most én is, meg elkezddtem a grapefruitmag cseppet is. Remélem segít.
207. Talian35 (válaszként erre: 194. - 94e6ec2939)
2010. jan. 21. 09:28
Amerikában a Gardasil betiltásán gondolkodnak a túl sok szövődmény miatt. Nézd meg az amcsi oldalakon.
206. Veronika27 (válaszként erre: 205. - Lizesett)
2010. jan. 21. 09:21

Szia!

Nekem tavaly volt, én 2 doboz Iso-t szedtem be. Fél év volt, mire elmúlt. Azóta is munltivitamint szedek, ezt kellene neked is! Elsősorban az immunrendszered kell erősíteni.

2010. jan. 21. 08:39

Sziasztok!


Én is csatlakozom a "klubbhoz". Sajnos.

Kérdésem a következő lenne: isoprinosine tabletta szedése mellett nem tapasztaltatok valami mellékhatást?

Nekem most hányás, hányinger, fejfájás, többszöri ájulás és a nyakamon fél tenyérnyi bőrkiütés után az orvosom leállította a szedését mondván, hogy allergiás vagyok erre a tablettára. Így, nem szedhetek semmit, várunk, hátha legyőzi az immunrendszerem magától. Szuper nem?

Így megmaradt 1 teljesen új, bontatlan doboz isoprinosine tabletta. Ha eseteg valakinek kell (sajnos) én átadnám, mert nekem itt áll, benne van a pénzem. (az árban természetesen megeggyezünk)

Mindenkinek szép napot és egészséget kívánok!

204. makonya (válaszként erre: 202. - 94e6ec2939)
2009. dec. 2. 19:09

Igaz, nem csinált szövettani vizsgálatot a doki, de P3 és két magas rizikófaktorú HPV vírusfetrőzés, ami tipizálva lett.

Most P2, se gyulladás, se semmi rendellenes.

:-)

Köszönöm

203. 11b6a2c681 (válaszként erre: 201. - Makonya)
2009. dec. 2. 11:35
Örülök, hogy minden rendben:)
202. 94e6ec2939 (válaszként erre: 201. - Makonya)
2009. dec. 2. 11:29

A hoazzaszolasaid alapjan nem is volt rakod...

Amugy gratula!

201. makonya
2009. dec. 1. 19:53

Sziasztok!


Ma voltam a dokinál és teljesen gyógyult vagyok. Ép laphám, gyulladás nincs! MEGGYÓGYULTAM!


Lehet a méhnyak rákot műtét nélkül is gyógyítani.

A doki azt mondta, hogy aki nem hiszi, az nézze meg a rákszűréseimnek eredményeit.

Szóval Én most nagyon boldog vagyok!

Kérdeztem tőle, hogy más miért nem ajánl fel ilyen gyógymódot és azt mondta, mert ezzel nem lehet sok pénzt keresni.

És igaza van. Így a kórház sem kap pénzt a műtét után, a doki sem kap hálapénzt...


Aki szeretné vele felvenni a kapcsolatot, az írjon privátba és akkor elköldöm az elérhetőségét a dokinak.


És fel a fejjel csajok! És ne dőljetek be, hogy ezt meg kell műteni. Mert nem kell és még ha belegondolok, hogy 1,5 hónappal ezelőtt még P3-as volt a leletem és csupa gyulladás...akkor szinte hihetetlen, de ez most velem történt meg, így nincs semmi okom kételkedni.


makonya

200. 11b6a2c681 (válaszként erre: 199. - Makonya)
2009. nov. 26. 08:30

Örülök.

Remélem minden ok lesz ezután is.:)

199. makonya
2009. nov. 26. 08:27
JÓ lett a leletem. Az aszisztens nő nem tudott bővebb információt adni. Kedden kell mennem újra a kezelésre, akkor pontosan fogom tudni hogy P akárhány, mert a Doki odaadja a leletet!
198. 94e6ec2939 (válaszként erre: 197. - 11b6a2c681)
2009. nov. 25. 15:24

Aha ez tok gaz...

Nekem mondjuk mar mindegy. Marmint ez az oltas dolog:)

197. 11b6a2c681 (válaszként erre: 196. - 94e6ec2939)
2009. nov. 25. 15:16
látod, nincs egyetértés a dokik között sem.Egyik ezt mond a másik azt mond..honnan tudjuk mi a helyes?
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook