Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
436. Norcyka
2010. nov. 25. 13:16
Dettóra én is parázok, tegnap előtt jött egy levél, hogy megjött az eredmény és hogy további kezelés szükséges. ASCUS, ennyit mondott a doki, meg hogy ez vmi enyhe. Kaptam gyógyszert meg kúpot (hozzáteszem mind gombaellense és semmi bajom sincs) :@. Neten olvastam és P3asnak felel meg. Meg nem tudni, hogy fertőzés vagy HPV-e. 3 hó múlva kell visszamennem rákszűrésre.
2010. nov. 24. 21:07

Sziasztok. Új vagyok ezen a fórumon. Nem volt türelmem most elolvasni az összes hozzászólást. A héten kaptam egy levelet a nőgyógyásztól, hogy HPV gyanús lett a citológiám. Malignitás nincs. Fogalmam sincs, hogy most mit jelent. Teljesen frászban vagyok. Ma elmentem egy dokihoz, mert az enyém szabin van. De az csak megnyugtatott, hogy nincs tragédia, viszont nem csinált semmit, mert hogy minden doki másképp intézi. És hogy menjek el a dokimhoz. most jövő keddig frászba lehetek. Férjemmel már gyereket tervezünk. Tud esetleg valaki bővebb információt adni nekem erről? Eddig mindig rendben volt a citológiám, rendszeresen mentem. Semmiféle szemölcsöm nincs. Akkor most mi van? Rettenetesen félek a méhnyakráktól.


Előre is köszönöm a választ.

434. yade
2010. nov. 23. 13:46

nekem nagyon erdekes, de ahogy elmult egy csomo magatol, par darab azota is stagnal... nem varok tovabb, dec elejen azokat is megmuttetem, es akkor remelhetoleg 100%osan megszabadulok ettol az artanytol :))

kitartas norci!

433. norci78 (válaszként erre: 432. - Yade)
2010. nov. 22. 11:38

szia

hogy vagyok......hát ez érdekes, mert a vizsgálat nem mutatott már ki semmit, viszont szemölcs az van, -inkább a hüvelyemben-, de már nagyon idegesít, és én is abban reménykedem hogy elmúlik. mert műtetni nem nagyon szeretném, csak ha nincs más választás. viszont így hogy írtad, újra érzem a reményt! :)

432. yade (válaszként erre: 431. - Norci78)
2010. nov. 18. 12:15

igazabol magatol. mar az utobbi hetekben semmit sem hasznaltam :)

Te, hogy vagy?

431. norci78 (válaszként erre: 430. - Yade)
2010. nov. 17. 22:44

szia


hát ez nagyon jó hír!! tényleg örülök neki! :) használtál valamit, vagy tényleg teljesen magától múlt el?

430. yade
2010. nov. 17. 17:21

sziasztok

kepzeljetek, ugy nez ki, h mulik el a hpvm! kb. 10 szemolcs eltunt magatol! meg van kb. ket darab, de gondolom mar az is el fog mulni. a legtobb nyomtalanul eltunt! miutan a parommal mindenre odafigyeltunk, es akkor is kiujult, mar oda sem figyeltunk (ertsd, nem hasznaltunk ovszert es nem kerultuk az oralis szexet) es igy is elmult. sosem gondoltam volna, nagyon orulok neki! persze remelem az a ket darab is elmulik es nem jon vissza uj, de kezdek emlekezni arra, h milyen volt az intim szferam a hpv elott :) puszi!

429. 7529edede9 (válaszként erre: 428. - Tidujka)
2010. nov. 17. 13:10

Enyémben volt rákos sejt de a szövettan szerint messze az épben kimetszették.

Ezért fontos a rákszűrés,hogy időben lehessen tenni ellene.

428. Tidujka
2010. nov. 17. 08:25

Lányok!

ENgem az érdekelne még, hogy akinek p3 magas kockázató hpv-vel csináltak konizációt, és elküldték a kimetszett részt szövettanra, azok közül kinek milyen eredménye lett. Ha esetleg rossz a szövettan mi lesz utána?

2010. nov. 15. 19:24

Én a műtét után még két napot maradtam bent,nagyon erős hasgörcsöm volt,vérzik is az ember, ott éreztem magam biztonságban.Előkészítéssel együtt 1 órát voltam bent,volt méhkaparás is tisztítás végett.De semmire nem emlékszik az ember,ettől a részétől ne félj.Az való igaz,hogy simán keresztül fertőzhetitek egymást,nekem a férjem is nézték mert hiába gyógyulok ki ha esetleg benne is megvan visszafertőz.A HPV-t nem nézik automatikusan csak ha rossz a citológia,ilyen az eü,nem tesznek ellene csak a szájuk jár.

Ha természetes,gyógynövényes immunerősítő szereket szedsz attól nem kell tartanod,a vényes immunerősítőkkel lehet talán vigyázni.Az én helyzetem speciális mert más betegség miatt már korábban oda kellett figyelni magamra immunerősítés végett amit már két éve fokozottan próbálok tenni.

426. Tidujka (válaszként erre: 424. - 7529edede9)
2010. nov. 15. 19:07
Te milyen szereket szedtél? Műtét után is folytattad a szedésüket? Meddig? Folyamatosan nem lehet immunerősítőkön élni nem? A végén hozzá is szokik a szervezet és nem ér majd semmit.
425. Tidujka (válaszként erre: 424. - 7529edede9)
2010. nov. 15. 19:04

Köszönöm a válaszod. Remélem tényleg rendben lesz minden. De addig még 2 hét. áááááá.

Lassan 2 éve vagyok együtt a mostani párommal, akiről tudom, hogy sosem csalna meg, tervezzük a jövőnket. De mi lesz ezután? Komolyan mondom, nem merek együttlenni vele. Nehogy neki is baja legyen. A műtét milyen hosszú? Meddig kell bent maradni? Sajnos semmit nem mondott a főorvos erről. Éveken át magánorvoshoz jártam, ahol mint kiderült nem is nézik a HPV-t, holott igenis kéne, kötelesek lennének, hiszen tudják nagyon jól, hogy a méhnyakrákért nagyonnagy részben felelős ez a vírus. Elég durva, ha esetleg egyből azt közlik az emberrel hogy p4-p5-je van. Nem?? Szóval abszurd ez az egész rendszer. Én már július óta "küzdök". Szűrés, eredmény, szűrés eredmény, tipizálás, eredmény, és mennek a hetek, hónapok. Már rég túllehetne rajta az ember, ha nem így működnének a dolgok. De sajnos ki vagyunk szolgáltatva.

424. 7529edede9 (válaszként erre: 423. - Tidujka)
2010. nov. 15. 14:28

Szia,

nekem még a tiednél is rosszabb volt az eredményem,januárban műtöttek azóta minden ok, olvass vissza légyszi.

Ne idegeskedj de az immunrendszered erősíteni kell és vírusirtókat szedni.Rendben lesz nálad is minden,kivágják ami esetleg rossz és meggyógyulsz.

423. Tidujka (válaszként erre: 403. - Jucus0322)
2010. nov. 15. 12:56

Szia Jucus!

Én 30 éves vagyok, június végén mutatták ki, hogy P3 Cin1 hpv jelei vannak. Isoprinosine-t kellett szednem, de nem javult az eredmény. Ekkor hpv tipizálást csináltak, eredménye magas rizikófaktorú 39,31,16-os. November 29-én műtenek.

Azóta idegroncs vagyok. Próbálok pozitívan hozzáálni a dolgokhoz, elkezdtem C vitamint, búzacsíra olaj kapszulát és Grapefruitmag kivonatot szedni, emelett gyümölcsöket is.

El vagyok keseredve. Volt valakinek hasonló eredménye? Mi lesz ha rossz lesz a szövettan? Hogyan tovább?

422. norci78 (válaszként erre: 420. - Miss Jane)
2010. nov. 8. 10:43

és mi ennek a homeopátiás cseppnek a neve?

meg tudnád adni?

köszi

421. Sly001
2010. nov. 5. 20:11
Bye-Bye Wart kenőcs!!!Sárga alapon piros keresztes.Páromnak a doki ajánlotta,és segített.
420. Miss Jane (válaszként erre: 419. - Miss Jane)
2010. nov. 5. 16:36
Egyébként ez visszatérő és kezdeti szakaszban lévő HPV volt. 2008-ban jött elő először, akkor sokmindent kipróbáltam: égetés, Wartec, Condyline, aloe verás immunerősítés...gyógyszeres immunerősítés, de végül az Aldara krém vált be, de az is több hónap alatt. Eltűntek a szemölcsök, 2 évig semmi, de most újra előjött, be is jelentkeztem bőrgyógyászhoz, és a homeopátiás orvosomnak is mondtam a bajom. Bíztatott, hogy van már rá szer:), komolyan mondom tegnap ittam 5 cseppet a homeopátiás szerből, és mára már eltűnt a kicsi szemölcs. Tuti volt, mert tegnap ellenőriztem, hogy sajnos tényleg ott van. Szóval le kell mondjam a bőrgyógyászt. Olyan boldog vagyok!:) Ja, és elvileg a homeopátiás orvos azt mondta, hogy 3 hónap a teljes gyógyulás!
2010. nov. 5. 16:29
Sziasztok, nekem a homeopátia bevált, csodával határos módon 1 nap elmúlt a HPV okozta szemölcs, és 3 hónapig kell innom a homeós cseppeket, (és a páromnak is) és teljesen eltűnhet a szervezetemből.
418. madarasfa (válaszként erre: 414. - Veronika27)
2010. nov. 5. 14:39
Köszi, nagyon érdekes az oldal!
417. madarasfa (válaszként erre: 416. - Kirci)
2010. nov. 5. 14:38
Köszi a biztató szavakat! :) Lassan biztosan megtanulok a tudattal élni, csak még nagyon friss az "élmény". Elkezdtem egy gyógynövényes immunerősítő kúrát, és C-vitamint is szedek, meg multivitamint. Remélem a legjobbakat. Csak ami még aggaszt, hogy folyton van valami panaszom "odalent". Folyamatosan járok dokihoz, már dokit is váltottam, jó orvosoknál voltam, kezeltek gyógyszerrel, mindennel, de egyszerűen mindig vissza-visszatérnek a bajok... Állandó partnerem van, ügyelünk a higiéniára, de elég egy "szenvedélyesebb" együttlét, és máris olyan diszkomfortos odalent. :( Remélem, nem lehet összefüggésbe hozni a HPV-vel... illetve azt olvastam, hogy csak annyira, hogy a folytonos (és nem kezelt) gyulladás, fertőzés ronthat a HPV-s állapotán, illetve a fertőzött területen könnyebben megvetheti a lábát... Na mindegy. Bízom a vitaminokban, és az immunrendszeremben! :)
416. kirci (válaszként erre: 411. - Madarasfa)
2010. nov. 4. 11:18
ne aggodj drága annyi mindenki átesik ilyenen és nem hal bele,tudok ajánlani egy csak erre szakosodo orvost,kicsit drága,de engem is kezelt.Tudnod kell,hogy ez hosszu folyamat nem könnyű és a gyogyszerek után is visszajöhet ezért kell rendszeresen megnézetni.Kb 1 vagy 1,5 év mire teljesen eltünik
415. Veronika27 (válaszként erre: 411. - Madarasfa)
2010. nov. 4. 09:49
A P2-es eredmény normális.
414. Veronika27 (válaszként erre: 412. - Madarasfa)
2010. nov. 4. 09:48
hpvcentrum. hu-n olvasgass.
413. Veronika27 (válaszként erre: 410. - Kirci)
2010. nov. 4. 09:48

Ez így nem igaz.

A vírus ugyanis ott terjed, ahol van egy kis sérülés. Tehát ott is el lehet kapni, ahol nem fed a gumi!

2010. nov. 4. 09:42
Egyébként mit tudtok róla, ha nem okoz tünetet, de ott van, "kiírtható" végleg? Vagy most már mindig ott lesz?
2010. nov. 4. 09:40

Nálam tegnap derült ki, hogy HPV 31-esem van, ami a legagresszívabb vírus. Az augusztusi rákszűrésem P2-es lett. Ezt a szűrést is csak kíváncsisából (a dokim ajánlotta, hogy most kedvező áron elvégzi több másikkal együtt)csináltattam meg, álmomban sem gondoltam volna, hogy pozitív lesz! Semmilyen tünetem nem volt, legalábbis olyan nem, amit a HPV-nek tulajdonítanak. Eléggé el vagyok kenődve, olyan, mintha egy időzített bomba lenne bennem... :( Három havonta kell szűrésre mennem, és immunerősítést ajánlottak. Persze a doki mondta, hogy nem kell mindjárt "temetni magam", de azért rossz még, friss a dolog, meg kell barátkoznom a tudattal, hogy három havonta rettegnem kell, míg megérkezik a rákszűrés eredménye.

Mindenkinek azt ajánlom, feltétlen menjen el HPV szűrésre (a rákszűrés nem terjed ki konkrétan erre, csak ha mondjuk P3-as, vagy magasabb az eredmény, akkor "HPV gyanúval" küldenek vizsgálatra), mert nagyobb baj is lehet belőle...

410. kirci
2010. okt. 31. 01:36

szia gugu82

hpv virust csak akkor kapsz el ha gumi nélkül szeretkezzel a barátnöddel ha bővebb infot szeretnél keress meg priviben küldök egy két linket erről ha szertnéd

409. Veronika27 (válaszként erre: 408. - Gugu82)
2010. okt. 29. 13:37

Szia!

Ezt a kérdést szerintem tedd fel a hpv centrum honlapján, én is ott kérdeztem meg azt, amit nem tudtam.

408. gugu82
2010. okt. 29. 13:09
Sziasztok! Nincs tudomásom arról, hogy lenne HPV-m. Viszont nem is szeretném elkapni. Egyedülálló voltam és most van egy friss barátnőm. Elmesélte, hogy volt méhnyak daganata, amit kiműtöttek a hüvelyén keresztül régebben. Elvileg már nincs semmi baja. Viszont én azt olvastam a HPV-ről, hogy az nem múlik el ha valaki megkapta. A kérdésem az lenne felétek, hogy ha szeretkezem vele (gumival), akkor elkapom a HPV-t. Szeretnék neki örömet okozni, de félek és ez kihatna az együtt létünkre is. Vele még erről nem beszéltem... Mivel még fiatal vagyok és lehet, hogy a sors másik nő mellé rendel nem szeretném tovább adni az esetleges fertőzést. Várom véleményeteket előre is köszönöm szépen!
2010. okt. 27. 19:12

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Indol3c® - I3C - Indol-3-Carbinol készítménnyel kapcsolatban?

Köszi előre is :)

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook