Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Drága örökösök - beszéljünk róla fórum

Drága örökösök - beszéljünk róla (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
91. Banános Zselé (válaszként erre: 85. - Nomen est omen)
tegnap 23:52
80 részes lesz? más azt írta hogy évégig lesz
90. Banános Zselé (válaszként erre: 89. - Banános Zselé)
tegnap 23:51
pontosan a 81. hsz.
89. Banános Zselé (válaszként erre: 87. - D1zsúlika)
tegnap 23:50
valaki írta hogy kezd öregedni
88. Piroska52 (válaszként erre: 87. - D1zsúlika)
tegnap 16:35

szerintem emberileg is,

pont mint a nagyképű Hajdú Steve,

87. D1zsúlika (válaszként erre: 83. - Banános Zselé)
tegnap 16:18

" ..mert 40+-os , nem 20on éves mint amikor kezdett színészkedni."

Ez, félreértés!

Nem erről van szó, hogy Németh Kristóf hány éves?!

De, nem is Németh Kristóf kinézetéről van szó!

Hanem arról, hogy a médiában, színházban, megismert Németh Kristóf emberileg milyen?!!

Színészileg egy műmájer.

86. Piroska52 (válaszként erre: 84. - Pasionella)
tegnap 13:02
Szerintem,elég alkoholista feje van.
tegnap 11:22

A Drága örökösök egy nagyon jól, szellemesen, a krimi eszközeivel is megszerkesztett sorozat. Kár, hogy két hosszú reklámmal elvágják az érdekes részeknél.

Néhány igen jó színészi alakítást is láthatunk.

Mónika ( Járó Zsuzsa ) Kossuth díjas színtű színésznő.

Talán ő a leghitelesebben játszó figura.

Szintén remek alakítás a Tibit játszó színészé.

Hajdú Steve a sorozat mélypontja. Nagyon rossz színész.

Jó, hogy Kálmán bácsi ( Koltai Róbert ) nem szerepe, félő, elripacskodná a szerepét.

Kár, hogy több ismert , megúnt lejárt sorozat pofákat behoztak a sorozatba, rontják a téma hitelét.

Nyolcvan részre tervezett sorozat, gonolom március végéig fog tartani.

Annyit tudok, hogy a sorozat nincs dobozban,minden héten van forgatási nap. Úgy tűnik, menet közben készülnek az epizódok, a Budapesttől pár km-re épített faluban.

84. Pasionella (válaszként erre: 83. - Banános Zselé)
tegnap 11:22

Rengeteg 40+-os fickó császkál a világban. Az, hogy valaki öregszik nem azt jelenti csúnyább lesz de Németh Kristóf ténylegesen csúnyúl, bár nekem sosem jött be :-D

A legtöbb pasi aki "szépen" öregszik iszonyat sármos 40+san is, nála nem így van, ennyi :-)

83. Banános Zselé (válaszként erre: 81. - Pasionella)
tegnap 09:43
mert 40+-os , nem 20on éves mint amikor kezdett színészkedni
82. Banános Zselé (válaszként erre: 79. - Pasionella)
tegnap 09:42
ott furcsán viselkedtek, valamennyire méztem
81. Pasionella (válaszként erre: 72. - Piroska52)
tegnap 07:38
A legbátrabb párosba is pont ilyen volt pedig elvileg ott nem szerepet játszott, nem egy kedves ember szerintem és az idő sem segít rajta, veszettül csúnyul :-D
80. Pasionella (válaszként erre: 72. - Piroska52)
tegnap 07:38
Szerintem a kezdetekhez képest azért kicsit csiszolódtak már egymással, én azt látom időnként, hogy alakul Kálmán terve.
79. Pasionella (válaszként erre: 71. - D1zsúlika)
tegnap 07:37

Attilát ki is írták? Nem fog már visszajönni?

Németh Kristófnak én se örülök, sosem bírtam, főleg a legbátrabb páros szereplése óta lett számomra még idegesítőbb.

78. Pasionella (válaszként erre: 70. - D1zsúlika)
tegnap 07:35

Kevesen vagyunk igen :-) bár szerintem sokan nézik.

Nálunk párom "kötelezően" nézte de mára Ő is megszerette meg elvan azon is én milyen jókat nevetek ezeken agy agyalágyultakon :-D

77. Banános Zselé (válaszként erre: 76. - Piroska52)
tegnapelőtt 18:40
érdekes
76. Piroska52 (válaszként erre: 74. - Banános Zselé)
tegnapelőtt 18:38
minden szerepre megtalálják azt, aki olyan mint a szerep szerint,alapból,
75. Banános Zselé (válaszként erre: 74. - Banános Zselé)
tegnapelőtt 18:36
írva
74. Banános Zselé (válaszként erre: 72. - Piroska52)
tegnapelőtt 18:36
akkor inkább az alkotók hibája, mert ő szerepet játszik ami meg van írví
73. tumbo (válaszként erre: 71. - D1zsúlika)
tegnapelőtt 18:32
biztos volt egy maris mamája
72. Piroska52 (válaszként erre: 71. - D1zsúlika)
tegnapelőtt 18:29

ez a hogy túrjuk ki a másikat,nagyon undoritó,

ha tényleg ennyi pénzt örökölnek,nem kéne egymás alá vágni,

na de akkor min mérgelődnénk,

Németh Kristóf,alapból is ilyen degenerált,mert a ,,,barátok közt-ben,,,is pont ilyen volt,

71. D1zsúlika (válaszként erre: 70. - D1zsúlika)
tegnapelőtt 18:21

Annyit azért hiányolok, hogy nem mondták meg rögtön az elején, hogy honnan van Szappanos Kálmán bácsinak, egy falusi embernek, ennyi pénze?!

Ha nem hangzott volna el konkrétan, hogy mennyi pénzről van szó, akkor azt hinném, hogy az örökség, nem is pénzben mérhető?!

(Ugyanis, nem minden egyszerű földihalandó hagy 600 milliókat a családjára.)

Lehet, hogy "szeretetre" gondolt, mint örökségre?!

(Ami ugyan, pénzben, nem mérhető!

Ami szomorú számomra, hogy eddig, nemhogy szeretettel, de csak az ármánykodással, rossz indulattal találkoztam, azaz, hogyan túrjuk ki egymást az örökségből, címmel.

Nem hiszem, hogy ez volt Kálmán bácsi akarata, célja, az hótziher!

Ja, és nem örülök annak, hogy Horváth Attila (Haagen Imre, Ökörapáti polgármestere) helyére Sándor (Hajdu Steve), a szomszéd faluból, Kárásziból hozza az új polgármester jelöltet Subicz János (Németh Kristóf) személyében, aki egyben a barátja is.

(Németh Kristóf, antipatikus, mint Hajdu Steve, és ez,

hasonló okból ered, Hajdu Steve-nek, sőt, N. Kristóf is válogatás nélküli vízcsapokból folyik.)

No, de lássuk a mai temetést, vagy mifenét! :D

Remélem Joli néni, csak Margitka és Lujzika "fehér porát" akarja "eltemetni" a rendőrség szeme elől?! :D

Ja, és remélem, Dia hamarosan visszajön a faluba, hogy tompítsa az apja alakításait. :D

70. D1zsúlika (válaszként erre: 68. - Pasionella)
tegnapelőtt 18:12

Tamás is kezd kedvelhető lenni nekem, amióta sertepertél Joli néni körül.

Amikor levágta a nagy serclikaréjt, majd megkente házi lekvárral, és úgy majszolta, hogy az emberfia is megéhezett a látványtól! :D

(Hirtelen, én is éhes lettem! :D)

Ha jól tudom, ezt az évadot, egy évre tervezték.

Tehát, van még idő megszeretni a karaktereket, vagy éppen kiábrándulni belőlük.

Úgy gondolom, hogy nem alakulhat minden úgy, ahogy mi nézők szeretnénk, hiszen akkor mi a csodán rágódnánk, nem igaz?! :DD

Egyébként, sajnálom, hogy ilyen kevés az érdeklődő?!

(Háttérként megy a műsor nálam, ha nem is csetelés szintjén, de ha tudok jövök! :D)

69. Pasionella (válaszként erre: 67. - Piroska52)
tegnapelőtt 07:32
Amióta Tamás a mamánál van kezd egy ici-picit normálisabb lenni bár ha jól láttam az előzetest akkor visszaköltözik majd.
68. Pasionella (válaszként erre: 66. - D1zsúlika)
tegnapelőtt 07:32

Szia.

Én bírom Tibi arrogáns szerepét, jókat nevetek rajta, a színész nagyon jól csinálja amit csinál, tegnap is azt néztem, hogy bírja ki egyetlen egy mosoly nélkül. Láttam egy riportot vele és teljesen más ember mint akit alakít, szóval nem lehet egyszerű :-)

Én a Katát alakító színésznőről nem tudom eldönteni szép-e vagy sem...mindig nézem és hol szép hol nem, mimikája mindenesetre nem sok mert épp úgy néz amikor aggódik mint amikor boldog :-D nála jobban még a Stefit alakító színésznő is jobb pedig valószínűleg tapasztalatlanabb.

Én bírom Szlávent, Tibort, Misit, Mamcit meg a lovas fiúkat.

ÉN is várom már mikor kerül elő Kálmán bá, szerencsére a cselekmény viszonylag gyors, nem kell nagyon sokáig várni egy-egy cselekményre.

67. Piroska52 (válaszként erre: 66. - D1zsúlika)
febr. 19. 21:24

naggyából én is igy látom,

csak engem Tamástól,Sándortól,Anikótól nameg Mónikától ver ki a viz,

febr. 19. 21:19

Sziasztok!

Most "fedeztem fel" a fórumot, és megörültem neki.

Én, az esélytelenek nyugalmával kezdtem el nézni a sorozatot. Tetszett az ötlet, és valami megfogott, kíváncsivá tett. Akármilyen is, de a "miénk!"

A szereplők, zömében tetszenek, a karakterek már kevésbé.

Tibi arrogáns figurája nem tetszik, de az alakítója Lengyel Ferenc, remekel. A eleségét alakító Vali is, sőt, Mónika is.

Alapból nem kedvelem, a Sándort alakító Horváth Steve-t, Katát (Horváth Sisa Anna), Robit (Makranczi Zoltán).

(Nem azért, mert csak, és most, hanem az előzőleg látott szerepléseik, szerepük, alakításaik miatt.)

Hajdu Steve, nagyon hiteltelen, mesterkélt, erőltetett, ráadásul, a csapból is ő folyik.

Horváth Sisa Anna, a szép nagy boci szemeivel, minden jelenetben, ugyanazt a monotonitást produkálja, szóval, a nézése és a járása zavar. (Már az Oltári csajokban is így voltam vele.)

Hajdu Steve ágyjeleneteit kihagyhatnák, no comment.

Kata jeleneteiből is hiányzik a kémia.

Kedvelem Szlávent, Tamást, Danit, Lalit, akik kis szerepeikkel, egyszerűek, természetesek, lazák és mosolyt csalnak az ember arcára.

Akárcsak a két mamóka, Lujzika és Margitka, akik lassan főszereplővé avanzsálnak már. :D

Rég láttam Pista bácsit, aki sétáltatni szokta, a falu egyetlen tehénkéjét.:D

Kíváncsian várom, hogy a "piros zónából" mikor fog előlépni Kálmán bá', és arra is, hogy sikerül-e neki összehoznia családját? :D

A fentiek, csak az én kizárólagos véleményemet tükrözik, tiszteletben tartva, mások eltérő véleményét.

febr. 16. 14:23

Egyetlen részt láttam ebből, mert a szállásomon az adók többsége le volt kódolva.

A történetről fogalmam sincs, de én is falun lakom. Nem tudok olyan emberről, aki skanzenné dekorált lakásban élne.

febr. 16. 13:52

Minden vélemény szubjektív

Van, akinek tetszik, van, akinek nem.

Szerintem a Drága örökösök az utóbbi évek egyik legszellemesebben, feszültséggel, humorral, krimivel vegyített sorozata, jó megírt figurákkal.

Kossuth díj értékű színészi produkciókkal. ( Mónika, Tibi )

Persze, vannak rendezői tévedések, főleg az ismert celeb pofák szerepltetetése ők, a történet hitelességét nagyon rontják ( főleg Hajdú Steve)

A véleményem - bár én szakmainak tartom - magánvélemény, szubjektív.

Akinek nem tetszik a sorozat, azért van a távkapcsoló...

63. Hangyászsün (válaszként erre: 56. - Soyle74)
febr. 16. 13:41
Én az ÉNBP-re céloztam. Több óriásplakáton láttam. Zene füleimnek. Persze ha valaki élvezi az ÉNBP-et, fejtse ki gondolatait e hasábokon.
62. Hangyászsün (válaszként erre: 42. - Pasionella)
febr. 16. 13:39
Az ilyen műsor eleve gagyi. Tessék megnézni Clooney és Julia Roberts témába vágó filmjét.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook