Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins receptek fórum

Atkins receptek (beszélgetős fórum)


141. ata (válaszként erre: 139. - Andrea)
2004. márc. 24. 15:15
EZ ISTENIEN HANGZIK, MA MEGKUTYULOM!!!
140. dundy
2004. márc. 23. 21:56
Nem nagy recept ,de érdemes kipróbálni.szóját pirítva, van sós, és sótlan változatba is.A neve szója pronutti. Hasonló mint a szotyi, vagy mogyoró de szerintem jobb. Apróbb, több idő kell míg elrágod és hasonló vagy jobb íze van mint a mogyinak.Nasinak ezt használom.A kolléganőim megszólnak érte, de azért is ,ha nem veszek a mézes muffinból?Csábítás ördöge TE mindenhol ott vagy. sajnos nem tudom a pirított szója CH tartalmát, de gondolom jobb mint akármolyen chips.
139. Andrea
2004. márc. 23. 21:21

Sziasztok! Nem vagyok rendszeres író, de olvasó igen. Legnagyobb gondom a nasihiány, így egyik kedvencemet a tiramisut konvertáltam Atkins módra. Lássátok:


Tiramisu(krém)


Hozzávalók:

1 doboz Mascarpone

1 citrom reszelt héja

3 tojás

édesítő

vanília aroma

kávé


A tojások fehérjét kemény habbá verem. A sárgáját habosra keverem 3 ek. cukornak megfelelő édesítővel (és 70 csepp Polysweetet tettem bele), pár csepp vanília aromával és a reszelt citomhéjjal, majd hozzáadom a mascarponét is. 1-2 ek kávétól igazibb az íze. Majd végül óvatosan belekeverem a tojásfehérjéből készült habot. Kevés kakaópor a tetejére és be a hűtőbe kb. 2 órára.


Jó étvágyat!

(Össz. ch kb. 7-8g!)

138. dundy (válaszként erre: 137. - Baron)
2004. márc. 23. 21:14
Nos ezeket én is tapasztaltam, de akora hülyének titulátak, hogy csoda.Egyébként padlizsánt félbe vágba, hámozatlanul befűszerezve akár parázson vagy sütőben, sima köret lehet illetve pürésítve krém.Már próbáltam, csak nem publikáltam,mert lehurrogtak.Más. Simán karikára vágva, sózva, forró kevés olajon kisütve frankó köret.Szinte mintha grillezve volna.Natúrba is csúszik.
137. Baron (válaszként erre: 135. - Dundy)
2004. márc. 23. 21:06
Nem vagy buta. A fakéses marhaságból egy szó sem igaz, a fém késtől se barnul meg. A héja pedig nagyon vastag, ehetetlen. Nekem legalábbis az. Cukkininek pl. nem szedem le a héját, de az más szerkezetű is.
2004. márc. 23. 21:05

Virslis sajtsaláta (4 szemely reszere)



3 pár virslit karikára vágunk. Összekeverjük 1 kis fej, apróra vágott vöröshagymával, 2 db felkockázott ecetes uborkával és 20 dkg trappista sajttal. Az öntethez 2 evokanál mustárt összekeverünk fél evokanál olajjal és 1 teáskanál citromlével. Sóval, borssal ízesítjük.



Sonkás sajtsaláta (4 szemely reszere)


20 dkg óvári sajtot, 20 dkg gépsonkát, 20 dkg csemegeuborkát felkockázunk. A hozzávalókat összekeverjük, és majonézzel leöntjük.



Gombás uborkasaláta (4 szemely reszere)


25 dkg gomba, 25 sima uborka, 25 dkg kovászos uborka, 15 dkg túró, ízlés szerint só, bors

A gombát apróra vágjuk, majd olajban sóval és borssal meghintve pároljuk. Miután kihult összekeverjük a szintén felaprított uborkával. A túrót megsózzuk és áttörjük, majd a saláta tetejére szórjuk.



135. dundy (válaszként erre: 134. - Baron)
2004. márc. 23. 21:01
A padlizsánról már annyi mindent hallottam, hogy fa késsal kell vágni, előre besózni mert keserű,megbarnul, de miért kell meghámozni, mikor a héja rost, valószínűleg emészthetetlen,tehát negatív CH.BUTA vagyok?
134. Baron
2004. márc. 23. 20:50

Meleg padlizsánkrém sült hús mellé

A padlizsánt meghámozom, felkockázom, kicsit besózom és 30 percig állni hagyom. Utána leöblítem, konyhai törlővel leszikkasztom. Olíva olajon ízlés szerinti fűszerekkel - de elég az egyszerű fekete bors, fokhagyma variáció is - puhára párolom, utána néhány evőkanál tejszínnel összeturmixolom. Grill húsokhoz, gépsonkával remek!:)

Én legjobban a fokhagymás-bazsalikomosat fogom szeretni, úgy érzem:)

133. Kata
2004. márc. 23. 18:07

Rakott husi:

Jénai tálban készítettem: alját és oldalát kibélelem bacon szeletekkel, majd rápakolok:egy sor kikloffolt, grill-fűszersóval előre befűszerezett, tojásba mártott csirkemellet, ráreszelni sajtot, rá sonkaszeleteket( én selyemsonkát használtam), majd újra tojásos pipimell, sajt, sonka, s végül az egészet egy doboz borssal kikevert tejfölt borítani, majd be a sütőbe! A végén majd úgy fog tűnni, hogy túl sok a leve, de ne öntsd le, mert megég, hidd el, fel fogja szívni, ha kiveszed a sütőből!Isteni lesz!

132. ata
2004. márc. 23. 17:33

Cukormentes mogyoróvaj


Tetszőleges mennyiségű pörkölt sós mogyorót kávédarálóban nagyon finomra megőrölni, az egészet elektromos habverővel összekeverni néhány csepp étolajjal, és folyékony édesítőszerrel, hogy krémes legyen.



2004. márc. 23. 08:39

Sonka tekercs:

1o-12 szelet gépsonka, kocka alaku

2 pohár tejföl 4 db tojás 1 csomag mexicoi zöldségkeverék, 2o dk reszelt sajt.


A négy tojást villával habosra kevered utána beleöntöd a 2 pohár tejfölt a mexikoi zöldségkeveréket , kevés sót és 2o dkg. Vegyes sajttal az egészet összekevered.Ezzell

Megtöltöd a sonkaszeleteket, feltekered és kivajazott tepsibe rakod a tekercseket ha marad töltelék a tekercsek közé el lehet osztani.Alufóliával befeded, előmelegített sütőbe 3o-4o percet sütöd, félidőben levenni a fóliát.


Csirketorta:


Csirke, vagy pulykamellett vékony csikokra vágunk, sózzuk, borsozzuk, szerecsenydióval megszórjuk, kvés liszttel és egy tojással összekeverjük.


AZ őzgerincformát bacon szalonnával kibélelem,ráteszek vékony szeletelt sajtot, majd a pulykacsikokat beleöntöm, tetejéres, sajt és szintén bacon szalonna.

Kb. 4o percig lassú tőzön sütni.



2004. márc. 23. 00:03

Zöldséges virslikarika


4 pár virsli

80 dkg mirelit vegyes zöldség (lehet benne: zöldborsó, sárgarépa,karfiol, brokkoli,karfiol, paprika, karalábé, stb.)

ételízesítő

vaj


A virsliket karikára vágjuk, majd egy nagyobb serpenyőben, kevés felforrósított vajon átforgatjuk. Addig kevergetjük, amíg a virslik megduzzadnak, és kissé megpirulnak. Lapátkanállal kiszedjük, és a visszamaradt zsiradékon fedő alatt megpároljuk a darabolt vegyes zöldséggel. Közben időnként megkevergetjük, és kevés sóval, ételízesítővel fűszerezzük. Amikor már a zöldségek átforrósodtak, és ropogósan puhák, hozzákeverjük a virslit, és forrón tálaljuk. (Ha van otthon füstölt sajt, reszeljük durvára, és szórjuk meg vele a zöldséges virsli tetejét.)

2004. márc. 23. 00:00

Batániai töltött paprika


Darált bárnyhúst sóval, tabascóval fűszervezve, sárgarépával, tojással, paradicsomkockával, cukkinivel összekeverve paprikába töltünk. 200 Celsius-fokos sütőben 30 percig sütjük. Tálalás előtt megszórjuk reszelt sajttal.



Sajtos-sonkás gombaleves

(4 személyre)


15 dkg gomba, 10 dkg füstölt sajt,

10 dkg gépsonka, 6 dl csirkehúsleves (leveskockából is jó), 1 dl tejszín,

1 kis fej vöröshagyma, 2 evőkanál olaj,

1 csokor petrezselyemzöld, ízlés szerint őrölt fehér bors, szerecsendió és só.

A sonkát metéltre vágom. A gombát tisztítás után felszeletelem, a megmosott petrezselyem zöldet felaprítom, a hagymát finomra vágom.A forró olajban a hagymát üvegesre pirítom, hozzáadom a gombát, és meghintem a fűszerekkel. Fedő alatt saját levében puhára párolom, majd zsírjára sütöm. Felengedem a húslevessel, belekeverem a sonkát, és hozzáöntöm a tejszínt. Jól kiforralom, végül hozzáteszem a petrezselyem zöldet. Jól összekeverem, és a tányérokba osztott reszelt sajtra tálalom.


Elkészítési ideje: 30 perc, 1 adag: 275 kcal (1155 kJ)


128. Lbj
2004. márc. 22. 22:47

Póréhagymás - Karfiolos püré:


Sós vízben megfőztem az egy kis fej karfiolt és a póréhagymát (én csak fél póréhagymát használtam, de lehet egy egészet is ).Lecsöpögtettem róla a vízet. Összetörtem és hozzátettem 2 ek vajat, 2 ek tejszínt, sót, borsot, szerecsendiót és jól kikavartam.


Szerintem tejszin mellett vagy helyette tejfölt is lehet használni.


127. Bodsa (válaszként erre: 125. - Molntak)
2004. márc. 20. 16:41

Tényleg! De nem rossz ötelt ám a pipitepertő!

A nagyapám szereti, és néha én is kapok 1-1 katonát ;)

Majd csinálok énis, lilahagymával milyen isteni!

(vigyázni kell a hagymában nem kevés a szénhidrát)

126. vince (válaszként erre: 122. - Hoxa)
2004. márc. 20. 11:34
hoxa mutass valakit aki ket het utan megvarja, hogy kihuljon:)))))))) jo az melegen is, ha a massza bekerul a tepsibe
125. molntak (válaszként erre: 104. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 20. 10:50

pipitepertő

mi így hívtuk gyerek koromban istenien finom.

124. Erika22 (válaszként erre: 113. - Tia)
2004. márc. 20. 09:25

TIA!


Köszike majd akkor kiprobáljuk hátha megszereti,csak hát nehéz kenyér nélkül enni!

De köszi még1szer

123. 57075b2453 (válaszként erre: 122. - Hoxa)
2004. márc. 19. 13:51
Ez nagyon jó, csinálok a hétvégén, és befalom az egészet...
122. Hoxa
2004. márc. 19. 13:50

Most találtam: Amaretto süti


Robotgéppel le kell félig darálni kb. 2,5 dl mandulát, 2 nagy tojás fehérjét fel kell verni.

A mandulát óvatosan bele kell forgatni a habba, hozzáadni az édesítőszert és a mandula aromát.

Sütőpapírra kicsi halmokat kell csinálni teáskanállal és 1 órán át pihentetni.

190 C-os fokos sütőben 12-15 percig kell sütni, amíg a teteje picit meg nem barnul.

Kihűtés után fogyasztható.


Hoxa



121. Hoxa (válaszként erre: 120. - 7dc6ef2981)
2004. márc. 19. 13:35

Summer: Hmm, jól hangzik :)))


Ha édességre vágyom, akkor mindig zselatinnal csinálok valamit.

Tegnap vettem diétás szörpöt (címke szerint 0g ch) és alig várom, hogy jövő héten csinálhassak belőle gyümölcszselét.

Eddig tejszínnel és aromákkal csináltam, de jobb lesz ez az átlátszó finomság :)


Ha meg hidegre vágyom, akkor le fogom fagyasztani a szörpöt és elszopogatom.

Jó ötlet, nem?


Hoxa

2004. márc. 19. 11:31

Hoxa!

Ha nagyon vágyom egy kis édességre, akkor mascarponet elkeverek egy tojássárgával, teszek bele édesítőszert....isteni, próbáld ki!


Summer

119. molntak (válaszként erre: 117. - Hoxa)
2004. márc. 19. 11:30
Kifejezetten Tiramisu alap. Talán lehetne vele kezdeni valamit piskóta nélkül. Gondolkodom
118. 57075b2453 (válaszként erre: 117. - Hoxa)
2004. márc. 19. 11:27

Hoxa!

Nem fogsz örülni annak amit írok, de a mascarponéval kapcs. nekem csak a tiramisu jut eszembe, mert aztat én nagyon szeretem, de az nagyon nasi, nekünk tiltott sütike.

sorry

117. Hoxa
2004. márc. 19. 11:14

Vettem tegnap mascarpone-t.

Van valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban?

Még bele sem szagoltam, fogalmam sincs milyen.

116. ata
2004. márc. 19. 09:58
Tegnap este megcsináltam a ricottás "édességet". Egészen jó ízű és eltelít.Végre valami töményebb édes íz!!!
115. molntak
2004. márc. 19. 09:41

Olyat csináltam a férjemnek...

Biztos nagyon finom volt mert egyszerre benyomta és egy nagy puszit kaptam utána én nem ettem belőle mert első szakaszben vagyok.

25 dkg túró

1 citrom héja és leve

édesítő

1 nyers tojás

túró megtör, c.héja belereszel, fele leve bele, édesítő tojás bele és kész a citromos túrókrém.

114. Tia (válaszként erre: 113. - Tia)
2004. márc. 19. 09:33

Erika!!!

Majd el felejtettem az olajos halról az olajat le kell önteni. Mert különben nagyon híg lesz.


Bocsika

113. Tia
2004. márc. 19. 08:54

Szia Erika!


Én nagyon szeretem a tonhalas sajtkrémmet, remélem nektek is ízleni fog.

A (olajos)tonhaltörzset összetöröm villával, reszelek bele vöröshagymát, kis citromlevet, majd sajtkrémet. A masszába nagyon finom, ha zöldségeket mártogattok, de ha egy kicsit sűrűbbre hagyod a kaliforniai paprikára kenve, 'majdnem olyan mintha kenyeret ennél'.

112. Erika22
2004. márc. 19. 08:13

sziasztok.

Én a páromnak szeretnék segíteni lefogyni 108kg most és szeretne 80kg.

Tonhalas receptekre lenne szükségem ha tud valaki valami fincsi és jó receptet azt megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook