Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. febr. 26. 12:55

sziasztok


gyüminap...lol...:)...holnap lecsos szelet, meg túrógombóc....hát ennyi...jol érzem magam nagyon ...nikol gratulálok! És mindenkinek gratulálok...kitartás megy ez:) jön a jóidö lekerül a nagykabát és majd a pasik a bokájukat is le fogják pi...ni:)Kellemes hétvégét.

419. nikol30
2010. febr. 26. 11:44

Helló!


Ma szénhidrát napom van, gombás pizza lesz, mert imádom! A holnapi gyüminapra gyümölcsleves lesz. Vasárnap reggel fogok mérekezni, majd beszámolok az eredményről. Képzeljétek, már nem feszülnek rajtam a ruháim! Számomra már ez is nagy eredmény. Tavasszal megyek ruhatárat felújítani!


Pussz mindenkinek!

418. gyöngyi (válaszként erre: 417. - Tulipann)
2010. febr. 25. 16:49
Hűűű! A tegnapi napod nem lehetett könnyű. Én gyümölcsnapot nem is tartok vasárnap,amikor a család nálunk ebédel. Akkor inkább hét közben csinálok egy víznapot és akkor tolódik egy nappal.
2010. febr. 25. 16:36

Sziasztok!

Nekem is fehérje nap, hirtelen sült csirke fokhagymával megkenve és fura zöldségeket pároltam, amikenek nemtudom a nevüket (Angliában élek, mert bébysitter vagyok, és itt egy csomó fura zöldség van:)de finomak! Tenap gyüminap volt, és én főztem a 6tagú családra...elég nehéz volt, de azt monták finom volt:)Ez még csak az 5. nap!

2010. febr. 25. 16:16
52. nap, a tegnapi gyümölcsnappal lement, amit az 5 síelős napon felszedtem. A tegnapi gyümölcs után ma fehérjenapom van, de még ma nem ettem csak egy almát...Már sül a hús a sütőben, hozzá paradicsomsaláta lesz mozzarellával meg csalamádé.
2010. febr. 25. 15:02

sziasztok


52. nap szénhidrát...pennét ettem ma...a vacsi még rejtély..remélem jól vagytok:) kitartás:)

Nikol..az nagyon fincsi jó étvágyat:)

414. nikol30
2010. febr. 25. 09:42

Sziasztok lányok!


Hogy vagytok? Ki, hogy halad? Nekem ma keményítő napom van, és tegnap annyit emlegettétek a tepsit burgonyát, hogy megkívántam, ma ez lesz a menüm, hagymával és kukoricával, borsóval. Készítettem mellé egy kis zöldsalátát paradicsommal.


Szép napot mindenkinek!

2010. febr. 24. 17:16
Gyümölcsnap....brrrr!
412. kisvadóc (válaszként erre: 411. - Vikica22)
2010. febr. 24. 13:25

Vikica!


Én is ilyet szoktam enni..ugye milyen nagyon fini? én mindig mexikói zöldségkeverékböl csinálom és fött kockára vágott krumplival eszem:) csudafini.:9 nekem is keményitős napom van:) kitartás lányok!!!!

2010. febr. 24. 12:49

Sziasztok csajok!


Olyan fini keményítős ebédem volt!

Ez nagyon tetszett (főtt krumpli borsó pörköltel)raktam még bele babot és kukoricát is!

Most megyek haza apuékhoz hétvégére!Ez lesz a nagy próbatételem, h megállom-e a finom ételek hívó szavát!:-)

410. nikol30
2010. febr. 24. 10:26

Szia Gyöngyi!


Jó, hogy újra itt vagy. Hát, a pihenés nem lett volna olyan jó, ha betartod rendesen a napokat, én nem ítéllek el emiatt, valószínűleg én is ezt tettem (és ettem) volna :)

De majd most bepótolod a kimaradt napokat. Hajrá!

2010. febr. 24. 10:20
Köszi! Most elszánt vagyok. Ma gyümölcsnap és holnap-ha bírom víznap!
2010. febr. 24. 10:00
Ez az Gyöngyi...gyerünk tovább:)pusziiii
2010. febr. 24. 09:44
Sziasztok! Megjöttünk a síelésből, nagyon jó volt. Az idő két nap nagyon jó, napsütéses volt, a másik két nap borongós. Le sem írom, hogy milyen finomakat ettem. . . igaz, híztam is 1, 5 kilót.Majd most megint visszafogom magam!
406. nikol30
2010. febr. 24. 08:44

Sziasztok!


Kisvadóc, én is gratulálok az eredményedhez! Megy ez, csak akarni kell. Jó étvágyat a mai menüdhöz!

Nekem ma fehérje nap van, reggel mérlegeltem a gyüminap után, és - 4,4 kg-nál tartok összesen. Lehetne jobb is, de nem akarok telhetetlen lenni. Bízom benne, hogy nem fog megállni a fogyás, és lassan, de biztosan haladok a cél felé :)


Tulipann!


Kitartás a gyüminapra! Ha nagyon ne, bírod, egyél diót, mogyorót vagy mandulát, ezt is lehet, ezek is gyümölcsök (de nem a sózott fajta).

Meg fogod látni, holnap reggel már biztos lesz eredménye a mérlegen.

405. kisvadóc (válaszként erre: 404. - Tulipann)
2010. febr. 24. 08:40

Kitartás, ne add fel..ez a lényeg...meglátod 1-2 hét után nem lesz szenvedés ez az egész..jol fogod birni:) Igan, köszönöm...

51. nap, keményítő..tepsis krumplit eszem ebédre...hogy haladtok?

2010. febr. 23. 22:28

Én még csak a 4. napon, a hasam érzem h jobb, de eddig mégcsak ennyi, készülök lelkileg a holnapi gyüminapra!

a -8 az elég jól hangzik kisvadóc:)

2010. febr. 23. 08:25

hello csajok!


50. nap:) fehérje...este nagyon jo volt a torna meg a szauna...tök jol érzem magam..még egy kis szolival is megajándékoztam magam:) holnap is megyek tornázni:) kitartás...ne adjátok fel...én 8 kg-nál vagyok..és szerintem a végéig olyan 10et le tudok adni..az 18 kg összesen:) wáóóó:)

Irjatok kivel mi van?

2010. febr. 23. 08:23
Nikol kösönöm szépen a bíztatást NEM ADOM FEL !!
401. nikol30
2010. febr. 23. 07:56

Szép jó reggelt mindenkinek!


Köszönöm a bíztatást, rám is rám fér, mert már eléggé el voltam keseredve, hogy nem fogyok. Most már bízom benne, nem lesznek ilyen "semmi" napok.


Vikica!


Jó étvágyat a salidhoz! Nekem ma gyümölcsnap van.


Mindenkinek sok sikert! Kell nekünk ez a sikerélmény :)

400. tulipann (válaszként erre: 398. - Nikol30)
2010. febr. 22. 22:00

Szia nikol30!


Jaj, ügyes vagy, hidd el ezután jön majd a java:) Igy tovább!

2010. febr. 22. 21:46

Sziasztok lányok!


Nekem is beindult megint a fogyásom - 4kg nekem is :-)Olyan boldog vagyok , kell is ez a gyümi nap végén!Holnapra olyan fini zöldségsalit csináltam , h csak na :-)+csirkemell (a fehérje napból nem hagyom ki a húst az tuti)!

Nikol sok gratula , van akaratod az tuti!

én lehet feladtam volna , ha 3 hétig nem mozdul a súlyom!Erős csajszi vagy!Húzol magaddal azt tudtad???:-)


Jó éjszakát mindenkinek és fogyós napokat!

398. nikol30
2010. febr. 22. 08:45

Jó reggelt mindenkinek!


36. napom, szénhidrát, reggeli mérésnél -4 kg. Végre ismét beindult a fogyás. Senki ne ijedjen meg, ha kb. 3 hétig stagnál, mert újra be fog indulni. Nagyon rossz a stagnálós időszak, de erősnek kell lenni ilyenkor, nem szabad abbahagyni. Bízom benne, hogy több ilyen már nem lesz. :)

Szép napot és sok-sok erőt mindenkinek!



Kisvadóc!


Gratulálok a szép eredményhez, csak így tovább! Meglesz az áhított álomsúly! :)


Ja, és persze mindenkinek gratula az eddigi eredményéhez!



Gyöngyi!


Milyen volt a síelés?

2010. febr. 22. 08:34
sziasztok...49.nap...gyümi..szőlő, alma...este zsirégető torna és 1 óra szauna...most hunyadi viz...no meg melo...ráálltam...kb 7-8 kg, de pontosan nem tudom mert a menses miatt több vagyok..2 kg-ot számoltam le a mért eredményböl...tehát olyan 117kg vagyok most...a következő mérésem ápr. 5-én a végén..kiváncsi vagyok mi lesz akkor most a torna miatt remélem beindul és 105 körül lesz...attol nagyon boldog lennék...de többre nem hiszem hogy számithaatok...szoval nem hagyom abba...a 90. nap után folytatom...veletek miujs?
396. vikica22 (válaszként erre: 394. - Nikol30)
2010. febr. 20. 21:26
Hmm erre még nem is gondoltam , nagyon ki vagy ebből okosodva!
395. nikol30 (válaszként erre: 393. - Tulipann)
2010. febr. 20. 18:01

Üdv itt Tulipann!


Sok-sok erőt és kiatrtást a fogyihoz! Itt szinte senki sem egyszerre kezdte, de a célunk közös :)

394. nikol30 (válaszként erre: 392. - Vikica22)
2010. febr. 20. 17:59

Hát, szerintem az lenne a jó, ha vacsira is ennél pár falatot, a vacsorát 6-ig fogyaszd el. Nem tanácsos éhezni, mert a szervezet ilyenkor elraktároz, nem tudja mi van, és éhezéskor nem fogsz fogyni. Érdemesebb azért pár falatot enni, legalább gyümölcsöt, ha más nem esik jól.

Szerintem :)

393. tulipann (válaszként erre: 378. - Bonaty)
2010. febr. 20. 15:54

Sziasztok!


Énis ma kezdtem gyüminappal, nemárt elsőnek kis méregtelenités, látom bonaty mi vagyunk itt az ujoncok:) hajrá lányok! Én tavaly már egyszer megcsináltam -13kg, szval tuti hatásos.

Üdv

392. vikica22 (válaszként erre: 391. - Nikol30)
2010. febr. 20. 14:26

Igen,igen :-)

Szerinted az jó , ha ebédre eszek egy normális adagot és vacsira már nem eszek semmit?

391. nikol30 (válaszként erre: 390. - Vikica22)
2010. febr. 20. 12:43

De aranyos vagy! :)


Ez a helyes hozzáállás!

Majd együtt sikerül, biztatjuk egymást, és nem lesz semmi gond.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook