Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
540. Szuszy
2010. ápr. 7. 16:02

Keleten is süt:)

9/90. fehérje.

reggeli: 1 banán

ebéd: sonka, sárgatúró, kolbászka, rántott husi(panír nem, azt leszedtem, de a tudat....)

paradicsom, paprika, ubival.

Most megyek bicajozni, este torna, előtte kicsi vacsi, még nem tudom mi:)

Már 2 teljes napja betartom hogy 6 után nem eszem, és 2 teljes napja tornáztam is este:):):)

Már csak 81 és fél nap van hátra:):)

2010. ápr. 7. 13:37
Keményítő nap, tört krumpli és spenót csak egykis rántással. Nyugatot is elérte a nap:) juhuu, puszik
538. nikol30
2010. ápr. 7. 11:03

Megvolt a reggeli aerobic, nagyon jól esett. Már a 80 lépcsőfokon sem halok meg, míg felérek az autómig az edzés után. Ez nálam már nagy haladás. Keményítő nap van ma, főtt krumpli lesz hagymával ebédre és vacsira is. Most ez esik jól. Már 1,5 l vizet megittam ma, legalább még egyszer ennyit fogok inni estig.

Mindenkinek gyönyörű szép napot kívánok, süt a napocska már végre!

2010. ápr. 6. 15:18
Az a helyzet, hogy azért majdnem 1 kilót híztam ám a húsvéti dőzsölés alatt, úgyhogy nem hagyom abba, folytatom azzal a különbséggel, hogy gyümölcsnapot nem tartok, legfeljebb estig. Este eszem fehérjét és utána is egy fehérjenapot tarok. Most 72 kiló vagyok és 70 alatt szeretnék lenni! Mondjuk a 69-cel már megelégednék!
2010. ápr. 6. 15:15
Gyöngye megtaláltam a képedet, anyámm iggen csini vagy, húú:) Nagyon ügyes vagy és kitartó ez most erőt adott!
535. gyöngyi (válaszként erre: 534. - Tulipann)
2010. ápr. 6. 15:15
A naplómba tettem, mert talán egy kicsit rövid az a ruha...
2010. ápr. 6. 15:12

Sziasztok!

Gyöngye néztem a képeidet, de én nem láttam új képet, pedig nagyon kiváncis vagyok!

Én tnap irtóan éheztem, elfogyott itthona gümyi csak alma volt és itt a környéken semmi nem volt nyitva, SEMMI, éjjel 2kor még fenn vtam mert éheztem, hát nem volt kellemes. De ma fehérje nap, végre énis megkóstoltam a tojást meg a sonkát:)

Puszik

533. nikol30
2010. ápr. 6. 10:33

Helló lányok!


Remélem, mindenkinek jól teltek az ünnepek. Bevallom töredelmesen, én most rossz voltam, nem tartottam a diétát, ugyanis a tegnapi gyüminapot kihagytam, fehérje lett belőle. Egyszerűen nem akartam húsvét hétfőn gyümölcsökkel sanyargatni magam. Nem is fogytam, az igaz, de tartom a súlyom. Most folytatom tovább, ma ismét fehérje napot tartok.


Gyöngyi!


Iszonyú jól nézel ki, nagyon ügyes vagy, a kitartásod, meg az elért eredményed alapján. Neked már lehet, hogy vége is van a 90 naposnak?


Tulipann!

Kibírtad a tegnapi gyüminapot?


Puszz mindenkinek, szép napot!

2010. ápr. 5. 15:08
Tettem fel egy új képet a naplómba!
2010. ápr. 5. 13:56

Húsvét hétfő, gyüminap! No komment

Boldog Nyuszit, nálatok mizujs?

2010. ápr. 2. 13:44
88. nap fehérje, ezt szeretem. Sült hús volt ebédre csalamádéval, maradt vacsira, majd összedobok hozzá egy mozzarellás paradicsomsalátát, azt nagyon szeretem! Eddig 13 kilót sikerült leadni.
2010. ápr. 1. 22:58

Sziasztok!

Nekem is gyüminap, utálok már most minden gyümit, szval ma egy banán és egy pár szem szölö, rá vagyok feszülve a hnapra, fehérje:)

Nikol neked jó shoppingolást, jövö héten glamour napok, támadás!

Gyöngyi neked nincs sok hátra, naon ügyes vagy, igy tovább, márcsak 3nap!

Winona, tényleg minden az agyban dől el, ha iagzán tudod és akarod meg lehet csinálni, csak akarni, és nem hallgatni senkire menni a fejed után...

Na pusz csajok

528. winona
2010. ápr. 1. 21:59

sziasztok csajok!

nagy gratu nektek!én is többször próbálkoztam már , de egy hétig bírom csak a fogyót.nincs akaratom!!

utálom magam emiatt. egy 10 kéne ledobnom.....na jó 7 is elég lenne mondjuk első körben.akarom de mégsem megy....ti hogy a fenébe bírjátok????mi a kulcsa???agyatokba mi zajlik??mert mint tudjuk minden ott dől el....

2010. ápr. 1. 20:05
87. nap. Vettem epret a mai gyümölcsnapra, de pocsék, nincs íze!
526. nikol30
2010. ápr. 1. 16:11

Helló lányok!


Ma gyüminap van, már nagyon utálom. Nem is esik jól. MIZU?

525. nikol30
2010. márc. 31. 14:39

Sziasztok!


Ma reggel keményítő nap után végre ismét megmozdult a mérleg. Igaz nem sokat, összesen - 6 kg-nál tartok. Ma szénhidrát nap van, pesto-s tésztával. A reggeli aerobic megvolt, nagyon jó volt, már meg sem kottyan az az intenzív 1 óra hossza. Már most várom a következőt :)

Délután anyukámmal megyünk shoppingolni, csajos napot tartunk. Ezt is várom.

Hogy vagytok? Ki, hogy halad?


Puszi

2010. márc. 30. 19:20
85. nap-keményitő, már sül a röszti. Még 5 nap....
523. nikol30
2010. márc. 30. 08:45

Sziasztok!


Nekem ma keményítő napom van, stagnálog mérleg ügyileg. Nem híztam, de nem is fogytam. Ez van. Igaz, a vasárnapi víznapot nem tartottam, mert anyumék jöttek hozzánk ebédre, ettem velük frankfurti levest, meg egy kis sütőben sült krumplit hagymával és salátával. Jól összekevertem az ételeket.

Holnap megyek step aerobicra, már várom. :)

Pussz mindenkinek, ja és gartula az eredményekhez. Ügyesek vagytok.

2010. márc. 30. 08:40

Sziasztok csajok!


Ez az 53. napom és ez a fránya gyümölcs nap van ma!Ma reggel 64kg voltam a mérlegen,már 7kg-tól megszabadultam :-)


Nikol,Kisvadóc mizujs veletek nem sokat írtok magatokról , hogy álltok?


Gyöngyi hány napod van még hátra?

Tulipánn gratula neked,nagyon ügyes vagy!


Puszi

521. gyöngyi (válaszként erre: 520. - Tulipann)
2010. márc. 29. 16:41
Ügyes vagy, majd meglátod, szépen fokozatosan mennek a kilók lefelé, nekem eleinte heti egy kiló ment le, később kicsit kevesebb.
2010. márc. 29. 10:44

Sziasztok! Ma rávettem magam és ráálltam a mérlegre, -5kiló 3hét alatt, naon örült a buksim, bár ez nem lesz mindig igy, ugyhogy elis rakom ismét aludni a mérleget:) Ki hogy birja? Kitartás!

Puszi

2010. márc. 28. 21:52
Hüppi:( Azért köszi, akkor majd nyáron!
518. gyöngyi (válaszként erre: 517. - Tulipann)
2010. márc. 28. 17:17
Neeem! Sok a cukor benne....sajnos. Helyette egyél joghurtot, tudom nem ugyanaz, de valami mégis.
2010. márc. 28. 12:49
Nagy kérdés: ezen gondolkozok 2 napja, fagyit meik napon lehet enni? Lehet egyáltalán?
516. gyöngyi (válaszként erre: 515. - Tulipann)
2010. márc. 27. 11:47
Csak paradicsomot vagy pesto-szószt.
2010. márc. 26. 17:06

Fehérje napom volt, nem lehet hozzá zöldséget, akkor mihez egyem? Zöldséghez , salihoz szoktam,hmhm...:( és akkor ti szénhidrátnapon pl mit raktok a pizzára? Tavaly is igy csináltam, azt hittem lehet,jaj a szöszi fejem, irjatok:)

Puszi

514. nikol30 (válaszként erre: 512. - Tulipann)
2010. márc. 26. 11:42

Nekem az első 10 napban lement 3 kg, utána megállt a fogyás kb. 3 hétig, majd megint beindult, de sokkal lassabb intenzitással. Majd megint megállt, és így tovább.

Igaza van Gyöngyinek, a zöldség az keményítő, kivéve a karfiolt, mert abban több a fehérje.

Reggel voltam tornázni, hát, mit ne mondjak, jól elfáradtam. Elég vegyes volt, volt step aerobic, meg súlyzós erősítés, talaj, meg miegymás. Utána pedig egy jó kis lépcsőzés, mivel parkolni nem lehet a terem előtt (azaz lehet, jó pénzért, mivel állandóan büntetnek), így csak a hegyen tudtam megállni, az pedig kb. 80 lépcsőfok. Szét vagyok esve.

Ma szénhidrát napom van, pizzát ettem ebédre (már farkas éhes voltam), este pedig muffin lesz.

Holnap gyümi, vasárnap pedig víznap csalással, fogok enni zöldséglevesből csak levét.


Szép napot mindenkinek.

513. gyöngyi (válaszként erre: 512. - Tulipann)
2010. márc. 26. 11:27
Milyen napod van? Mert a rántotta az fehérje, a zöldség pedig keményítő. Valahogy nem stimmel...
2010. márc. 25. 21:23
Köszi, lehet mepróbálom! Itthon irtó jó, végre nyugodtan főzhetek amit csak akarok. Ma párolt zöldséget csináltam, pörkölttel, este rántotta. Nektek az első hetekbe már beindult a fogyás?
511. gyöngyi (válaszként erre: 509. - Tulipann)
2010. márc. 25. 18:36
Chilis bab kukoricával, rizzsel. A bab meg a kukorica az konzerv, csak össze kell rizzsel főzni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook