Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


30. f06aab7466 (válaszként erre: 28. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 20. 06:32

37-et? Azigen.. és mennyiről?

Nekem azt mondták, hogy úgy a jó, ha pontosan betartod a leírtakat... Bár ugye kinek mi a jó.. :) Kíváncsi vagyok, hogy ha Te is így csinálod, milyen eredménnyel! Majd mesélj légyszi, hogy haladsz!! :)

29. f06aab7466 (válaszként erre: 24. - Borsicica)
2010. jan. 20. 06:30

Ejha! Hogy szeretnék én annyit futni! De ha itt kimegyek a kapun, akkor a saroktól kb 10 méterrel el is fáradok..:D Tudom, fokozatosan kéne, de most még hó is van.. Én meg rettegek a seggreeséstől, úgyhogy hóban biztosan nem fogok futni. Viszont rengeteg embertől hallottam, hogy ha vékonyodni szeretnél, akkor az a legjobb. :)


Na de diéta.. Nemsoká jön a rettegett gyüminap.. :D


Szép napot Nektek mára és kitartást!

2010. jan. 19. 21:48

Én is fehérje nappal kezdtem.

Reggelire ettem egy almát és egy mandarint.

Ebédre egy csirkecombot és salátát / amit egyébként nem szeretek, de a cél érdekében megeszem és tök lelkes is vagyok hozzá :-) /

Vacsorára egy főtt tojást és selyemsonkát ettem.


Megittam ma 3 liter szénsavmentes ásványvizet is.


Az én tesóm már egyszer ezt végig csinálta és 37 !! kg-ot fogyott. Ő viszont nem ugyanazt ette este mint reggel, csak a a típusa volt ugyanaz.


Majd meglátjuk, hogy mi lesz a vége, lehet hogy a végére még én is felférek a bikinis fotóra. hihi :-)


1 hét múlva mérlegelek, addig elköltöztettem anyumhoz a mérleget, mert csábítana, hogy ráálljak és ha nem változna semmi, az bizony kedvemet szegné. /ennyire már ismerem magam /


Ancsa

2010. jan. 19. 19:46
Ma fehérjenapom van, ezt jobban bírom, mint a gyümölcsnapot!
26. borsicica (válaszként erre: 23. - Okoskislany7)
2010. jan. 19. 18:04

Ha éhezel az már régen nem jó, a szervezet jelezz, és amit eszel azt meg szépen elraktározza vészhelyzetre :)

Napi 5-6 étkezés fontos, sokszor keveset, fent tartja az anyagcserét, és a cukorszintet is így nem leszel farkaséhes és csak annyit egyél amennyi jól esik, ne edd magad halálra :)

Ezt még anno tanították, és tényleg így van :)

25. borsicica (válaszként erre: 22. - MinnieCsilla)
2010. jan. 19. 18:02
ez engem is érdekelne :D főleg aki rutinos 90 napos azt biztos tudja a tuttit!
24. borsicica (válaszként erre: 21. - F06aab7466)
2010. jan. 19. 18:01

én is RR-t nyomom hétvége óta, RR 2009, meg az add önmagad, naon kemény, tegnap megcsinálta 20 perc has, 20 perc fenék, azt hittem betojok, én tavaly heti 2x futottam 3,5 km-t, szépen formált diéta nélkül is, mindenki megdicsért, kg nem ment le, de látványosan átalakultam, aztán dec. óta 1 m se futottam :( és az alattomos zsírpárnák jönnek vissza az ünnepek miatt :(


De ennek vége, futni most még nem járok ezért RR, de nagyon kemény, de azért is megcsinálom minden másnap!!

Zumbát láttam, de nincs dvd hozzá :( biztos jó lehet!

A fürdőruciskép jó ötlet, mindenki büszke lehet magára majd :)

2010. jan. 19. 17:49

Sziasztok!

Mostanában elég sűrűn olvasgatok a fórumon a 90 napos diétával kapcsolatban! Most egy 15 napos diétát csinálok de nagyon szenvedek! Éhezek! Ki akarom próbálni a 90 naposat! Viszont nem nagyon tudom pontosan hogy miket lehet enni a diéta során! Sok mindent olvastam,egyszerűen nem tudom eldönteni! Kb. egy 20 kg felesleg van rajtam! Tudtok tanácsokat adni nekem???

2010. jan. 19. 17:39

Húh, énis beszállok a "buliba" :D


Leírja légyszíves vki hogy holnapután és pénteken milyen nap lesz diéta szempontból?:D


Köszönöm

21. f06aab7466 (válaszként erre: 20. - Borsicica)
2010. jan. 19. 17:38

Én úgy tudom, hogy a kávé mehet, de csak feketén!! :) Mivel én amúgy is így iszom, nekem nem gond. :)


Üdv mindenkinek, aki csatlakozott, Nektek is sok erőt és kitartást kívánok!! :)

Túl vagyok az első napon úgy nagyjából, és elég jól bírtam. :) Majd gyümölcsnapon valaki rúgjon seggbe, mert akkor tuti hisztis leszek:P


Meséljetek mit ettetek ma, ha tornáztok, akkor mire? :)


Én Rubint Rékázni szoktam, a 4x20 perceset, csak annyira izomlázam van tőle, hogy undorral állok neki:P :D És szereztem Zumbát is (kezdőt), mert táncolni nagyon szeretek. Szóval egyik nap ez, másik nap az, vasárnap meg pihi...

Remélem nyáron majd csinálunk együtt egy szuperszexi csini fürdőrucis képet!! :)))))

20. borsicica (válaszként erre: 19. - Kisvadóc)
2010. jan. 19. 16:45

Köszönöm a segítséged :) mindjárt ki is írom papíra :) mert hát nem ülök non stop gép előtt, aztán meg majd megszokom

Sajnálom, hogy a banánt nem lehet, pedig a kedvencem, tudom igen nagy a cukor tartalma is :(

A leves mindennap kell?és akkor csak csupaszon?imádom a levestésztát! :(

Na mindegy, simán kibírom :)


Napi 3 kávét iszom minimum, ha dolgozom még plussz 2 befigyel, 2 kisk. cukoral, meg kis tejjel, ugye lehet, csak nem zavar be annyira a diétába?? :O

19. kisvadóc (válaszként erre: 18. - Borsicica)
2010. jan. 19. 16:25

Kedves Borscica!

Próbáld ki, menni fog:)

Ha holnap kezded akkor holnap fehérje napod lesz(tejtermék, sajt, joghurt, tej stb, gomba, sovány húsfélék, hal, friss saláta köretként)

Tehát holnap délig 2 gyümi délig (banán Tilos)apró gyümölcsből egy marék. ebédre a fenn irtakból normál adag, aztán vacsira ismét...igyál sok vizet meg teát, ha lehet inkább édesítőszerrel, vagy anélkül.

Nincs nasi, ha nagyon nem birod egyél egy szelet korpovit kekszet, puffasztott rizst, vagy egy virslit....de inkább tarts ki!:)Jah és kötelező ebéd elött a 2 dl meleg leves...persze csak a leve...(vegetás viz)


ha kérdés van irj.

Én gyümölcsöt ennék éjszaka, hajnalban,a reggeli cukorbevitel az idegrendszerre van hatással...azóta ébn sem borulok ki:)


pussz

2010. jan. 19. 16:04

sziasztok, én még soha nem probáltam, de elkezdem, kiprobálom, mert ha fórumon meg lehet erről mindent beszélni akkor könnyebb mint egyedül okosnak lenni :)

Tehát holnap mi is van?milyen nap?

Nekem max. 6 kg feleslegem van ami szeretném ha hamar leugrana, tornázok minden másnap RR, kemény dió, de elkezdem akkor a diétát :)


Tehát de. csak gyümölcs ugye??

Örülök, hogy ennyi ember lefogyott már ezzel a módszerel:)

Mivel én éjszaka dolgozom (eü.) állandóan, muszáj ennem, mert egyébként beájulnék hajnalba :D

Tehát éjjel 2-kor is lehet enni? vagy segíthetnétek, hogy mit tegyek ha 1x muszáj ennem éjszaka is :(

17. hsgy
2010. jan. 19. 14:18

Sziasztok!

Én 2008-ban lefogytam vele ,13 kg-t, de vissza is híztam. sőt még plusz kg is jött fel.

Nekem a 3 hónap nem volt olyan rossz, mint utána.

Most újra kezdem és a diéta utáni időkre figyelek.Nagyon hamar visszajön, ha nem figyelünk és oda a kínlódás.

Mindenkinek sok sikert!

2010. jan. 19. 13:39

Sziasztok!

Én is tegnap kezdtem a 90 napos kúrát. Nagyon szeretnék 10 kg-tól megszabadulni. Ha nem bánjátok veletek tartok.

2010. jan. 19. 12:50

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, tegnap kezdtem el a 90 naposat, ma keményítő nap van. 2006-ban már egyszer kipróbáltam, de csak két hónapig bírtam, de úgy is leadtam 12 kg-ot. (3 év alatt híztam vissza). Most 76 kilóról indulok, és minimum 62 kg lenne a célom. Kitartás mindenkinek, a cél elérhető, csak akarat kérdése!

14. f06aab7466 (válaszként erre: 10. - Kisvadóc)
2010. jan. 19. 12:43
Még emlékszem, mikor 80 voltam.. Akkor úgy éreztem, hogy bár nem nézek ki rosszul, de az a plusz 16 kg jobban zavart, mint most sokáig a 100 körüli.. jaj de visszasírom azt :D
13. f06aab7466 (válaszként erre: 11. - Cicus88)
2010. jan. 19. 12:41

Ügyes vagy! :)

Én pl ma olyan kajcsit csinálok, amiből a párom vacsorázni fog, csak én a köretet salátával helyettesítem.

Megkóstolni meg amúgy is meg kell, hogy is lehetne úgy főzni valamit, hogy ne tudd, milyen az íze?:)

12. kisvadóc (válaszként erre: 11. - Cicus88)
2010. jan. 19. 12:38

szia

én is fözök a páromra....bár neki 20ad rangú az evés...kóstolni tényleg csak egy kiskanáál hogy elég sós e vagy egy kis karika répa hogy megfött e...sztem ez semmi...

4kg? akkor te nagyon ügyes vagy...mennyiröl indulsz?

2010. jan. 19. 12:24

Sziasztok!

Én már egy hete csinálom és bevallom néha kicsit éhes vagyok, de már látszik, hogy nem lesz hiábavaló próbálkozás. Lement 4 kg.

Aki közben főz a családra is, az mennyire kóstolgat?

Nem tudok úgy főzni, hogy ne kóstoljam meg.

Kitartást mindenkinek.

Ildikó

10. kisvadóc (válaszként erre: 9. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 19. 10:14

szia


meglátod szuper fürdőruhát veszünk nyárra:) én 80kg szeretnék lenni valamikor nagycsopis oviskoromban lehettem annyi:)

2010. jan. 19. 10:03

Szia!


Én is pont ma kezdtem. Nagyon nagy szükségem van rá. Amióta megszületett a 2. fiam, nem hogy fogynék valamit, hanem egész egyszerűen csak dagadok. :-)

Mostanra elértem a 123.8 kg-ot. Szóval tényleg muszáj belekezdenem.

Remélem lesz elég kitartásom, mert nekem ugye főznöm kell a családnak és nehéz lesz megállni a csipegetést, de mindent beleadok.

Nagy reményeket fűzök hozzá, bár bevallom, hogy én kombinálom egy almaecetes kúrával és norbi 25 perces zsírégetését is bevetem minden nap.

Szóval majd jövök és írok, hogy mi a helyzet.

Neked is sok kitartást és talán együttt könnyebb lesz mindenkinek.


Ancsa

2010. jan. 19. 09:57

Sziasztok!

én jan. 5-töl kezdtem el újra a 90 napos diétát...3 éve lefogytam már egyszer ezzel...(nekem csak ez a módszer jött be) 2 hónap alatt 22 kg-ot..ez a 15. napom (szénhidrát) ma spagettit eszem...igazából nem mertem felállni a mérlegre amikor elkezdtem de tudom hogy 120 voltam...söt a karácsony...pfff...már érzem a ruháimon...a combomon:)

Ahogyan visszaemlékszem az első 90 naposra...keménynek tünt és ugy rémlett hogy sokszor voltam nagyon éhes...most meg egyáltalán nem igy van...nem is vagyok éhes igazán..sima ügy...az is eszembe jutott, hogy tralán oké hogy szétválogatva eszem de talán bezabálok zöldségböl, vagy natur husbol fehérje napon? de nem hiszem akkor biztosan nem érezném a hatást. Jó lenne még valami salaktalanitó bogyot is szedni...tudom a teát nem innám meg mert az nagyon rossz.

Egyébként a cukrot elhagytam, pötyivel pótolom...de a gyümitea már megy anélkül is..nem is olyan rossz.

Kenyeret már nem ettem talán csak egyszer az elmult 15 napban szénhidrát napon...hét végén ráállok a mérlegre hogy tudjam itt vezetni magamnak és láthassátok ti is.

Azért nem tettem mert az elsö diétánál 1 honap után többet mutatott mint kezdéskor és abba akartam hagni..akkor a 2. honapban ment le az a 22 kg...

Sok sikert mindenkinek és jelentkezem:)


puszi

7. f06aab7466 (válaszként erre: 5. - Böbe 63)
2010. jan. 19. 09:42

Szia! Kitartás!!! ;)


Elkezdődött az első napom. :) Majd este megírom mit ettem, remélem jöttök Ti is :) Szép napot Nektek!

6. f06aab7466 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2010. jan. 19. 09:41
Az igen! :) Sokan dícsérik, hátha nekem is bejön! :)
5. Böbe 63 (válaszként erre: 1. - F06aab7466)
2010. jan. 19. 07:38
Szia!Én tavaly is csináltam.De ünnepekre föl függesztettem ,most 4-én kezdtem újra.Nagyon jó!Ha levelezni akarsz esténként tudok rá válaszolni.Ma gyümi napom van.Sok zöld teát iszok egy kis mézzel.Narancs és délután mogyoró,persze amit én pucolok.Sok sikert és szép napot!
2010. jan. 18. 18:36
Én is elkezdtem január 4-én. Tavaly már csináltam, akkor 10 kiló ment le 50 nap alatt.
2010. jan. 18. 16:22
Szia! :) Köszi, majd bizti lesz! Sok sikert és kitartást Neked is!
2. varga.nora (válaszként erre: 1. - F06aab7466)
2010. jan. 18. 15:43
Szia. Én már csinálom 4. - étől. SOk sikert!!! Ha kérdésed van írj.
2010. jan. 18. 15:39

Hellobello! :)


Szeretném kipróbálni a diétát, és várom olyan fórumozók csatlakozását, aki most kezdik először, vagy századszor, és megosztanák tapasztalataikat!! :)

Én egyetlen alkalommal próbáltam, akkor kb 1 hétig bírtam, most szeretném megcsinálni, de nem egyedül! Bátorítsuk, segítsük egymást, cseréljünk recepteket, ötleteket!

Tudom, hogy rengeteg ilyen fórum van, de a felében nem is a diétáról folyik a csevej, hanem minden másról! De én kifejezetten erről szeretnék beszélgetni.. És Te? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook