Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
480. vikica22 (válaszként erre: 478. - Nikol30)
2010. márc. 13. 21:41

Szia Nikol!


Nagyon finom volt minden , de holnaptól alig eszek - most is úgy tele van a hasam,h kitart ez több napig is!

Azért nem jó nekem ez a súly,mert 2 évvel ezelőtt 55kg voltam!Akkor jól éreztem magamat és mindenféle ruhát felmertem venni!Most pedig van rajtam plussz(hurkák,narancsbőr stb.)Meg beleakarok fogyni egy régi kedvenc nacimba!

Hogy bírod a mai napot?


Puszi

2010. márc. 13. 16:52
Gyrost ebédeltem, persze pita meg krumpli nélkül.Ez rendben is van, de ittam hozzá 2 deci vörösbort..most már mindegy! Jólesett.
478. nikol30
2010. márc. 13. 13:33

Vikca!


Jó étvágyat a mai menühöz! Ne bánkódj rajta, majd folytatod ott, ahol abbahagytad!Inkább ne görcsölj ma este, egyél mindenből, de csak mértékkel.

Olyan jó neked, hogy ennyi a súlyod, hova akarsz még fogyni? Én már ilyen súllyal nagyon boldog lennék,:), de nekem ez még messze van :(

Ma gyüminap, holnap meg víz...pfúj mindkettő!!!!


Puszillak

477. vikica22 (válaszként erre: 476. - Nikol30)
2010. márc. 13. 10:05

Már kezdek kilábalni belőle,de már lázas legalább nem vagyok!jaj képzeld , durva lesz a mai napom!Párom névnapja van és a szüleivel megyünk vacizni este!Van ilyen meghívó féleségük egy étterembe 3fogásos menüre,amit lekellene ugymond enni.Fix a menüsor.Szóval azt akarok kihozni ebből , h ma keményítő nap van és nem tudnék szinte semmit se enni belőle csak max.köreteket!

Tuti megbántom őket,ha kiválogatom a kajákat!Muszály leszek mindent enni!Iszonyat nagyot fogok bűnözni ma!Egybe lesz a fehérje,keményítő és a szénhidrát is ma!Az tuti hogy felborul most az 1hónapja elkezdett munkám!Jah és még kihúzni se tudtam volna magam alóla,hisz rám vártak , h felhasználják a meghívókat!Mekkora sza.ban vagyok most:-(

Most reggel megmértem magam 65,8kg vagyok.Hát ezt a súlyt tuti nem tartom meg:-(

A gyümi nap után nagyon keményen víznapot fogok tartani!!!

476. nikol30
2010. márc. 12. 17:15

Jaj Vikica, köszi a biztatást, most jól jön. Semmi féle képpen nem akarom föladni, csak nem tudom, miért ilyen nehéz. Máregyszer csináltam ezt a diétát, és nem volt ilyen problémám. Na mindegy, biztos öregszem :)

Azért jó, hogy itt vagyunk egymásnak, olykor kell egy-két "seggberúgás". :)

Beteg vagy még mindig?

475. vikica22 (válaszként erre: 474. - Nikol30)
2010. márc. 12. 15:12

Talán most először olvasok ilyet tőled, kétségbe vagy esve!Hát én is , de akkor is tovább csinálom és akkor is lefogyok és akkor is te is lefogsz fogyni!Ha nekem már nagyon szakad a cérna, arra gondolok, hogy miket szoktál írni és erőt ad!

Én a betegség miatt nem kezdtem el a gyüminap utáni víznapokat!majd ha igazán összeszedem magamat!

Itt most süt a nap a 4.kerben, én is vűrom h job idő legyen!Megyek majd futni és korizni is , csak segít a fogyásban!

Szép napot és kitartást mindenkinek!

474. nikol30
2010. márc. 12. 08:22

Sziasztok Lányok!


Az elmúlt napokban nem nagyon tudtam jönni, mert dugig voltam munkával! (Persze ez egyáltalán nem baj!):)

Mindenkinek csak gratulálni tudok, nagyon szép eredményekről számoltatok be! :) HAJRÁ CSAJOK!


Nálam nem ilyen rózsás a helyzet...A legutóbbi víz nap után ugyanannyi volt a súlyom dekára, tehát, összesen - 5,4 kg-ot fogytam. Ma reggelig, mivel a mérlegre állva + 0,6 kg-mal voltam nehezebb. Egyszerűen ezt nem bírom felfogni. Gyüminapkor le fog ez menni, de akkor ismét ugyanott tartok, ahol voltam. Már néha tele van a ....

20 dkg kéne, és 6-ossal kezdődne a súlyom, de ehhez nem is tudom, mit kéne tennem, mert egy hete a le-föl ingázások mennek csak, a súlyom meg marad ami volt. Hát, elég szomorú.

Ma szénhidrát napom van, és gombás pizza lesz. :)

Holnap gyüminap, vasárnap meg ismét víznapot tartok, ami valjuk meg, vasárnap lévén elég nehéz és szörnyű lesz, de már akarom látni azt a 69-est a mérlegen...

Ja, szerdán ismét voltam step aerobikon, szuper volt, sokkal jobban bírtam már, mint az előző hetit. És azért is tök jó, mert elég táncosra vesszük a koreográfiát, a zene tök jó, jól érzem magam olyankor.

Na, puszi mindenkinek, szép napot, bár nálunk szakad a hó, mint állat, végre vége lehetne már ennek a csapadékos, hideg időnek, kellene már a napfény, hogy feltöltődjek :)

2010. márc. 12. 08:06

Nikol mizujs, hogy vagy ma?Hogy indul a reggeled?


Puszi

472. vikica22 (válaszként erre: 470. - Tulipann)
2010. márc. 12. 08:06

Jóreggelt Tulipann!


Nagyon gáz volt most a gyümi nap és most bűnöztem , kostólgattam a zöldség fasírtot!

De képzeljétek el most reggel a mérlegve állva úgy meglepődtem!Megindult megint a fogyásom!Tök érdekes az egész!Hogy alakulsz tulipan?jaj de finit fogsz ma enni:-)

2010. márc. 12. 08:01
Keményítőnap, ma nem lesz nagyon nehéz, mert mindjárt elmegyek itthonról és csak este jövök haza. A suliban elvagyok gyümölccsel, este vagyok inkább éhes.
2010. márc. 11. 16:47

Sziasztok!

Nálam szénhidrátnap a kedvencem, paradicsom szószos penne és egy szelet csocsi:)

Vikica kitartás hnap fehérjenapod lesz, és ahogy olvastam lesz ott nemulass!Pusz mindenkinek

2010. márc. 11. 15:19
65. nap, megvan a -10 kiló! Nagyon örülök neki! Jó lenne még a hátralévő 4 hétben 4 kilót fogyni, akkor meglenne az álomsúlyom!
2010. márc. 11. 13:33

Sziasztok csajok!


Ma gyüminapom van , annyira éhes vagyok - hogy már fáj mindenem :-(

A kollégákkal még ebédelni se mentem , mert nem bírtam volna elviselni a finom gőzőlgő étel látványát és illatát sem!

De holnap fehérje , már készülök rá!

Cukkinis,gombás,répás,kukoricás fasírt félét akarok összesütni tojással és zsemlemorzsával!jaj meg csirkemellel persze , ez elmaradhatatlan és a sajtok is!:-)


Nikol nekem is stagnál a -4kg-nál a súlyom még mindig, de már úgy idegesít!

Voltunk kedden szaunázni a párommal , nagyon jó volt!heti 1 alkalmat a diéta miatt is beakarok majd iktatni belőle!

2010. márc. 11. 09:18

sziasztok!


66. nap fehérje, sajttal összesütött csirkemellet eszem párolt zöldségekkel...

466. nikol30
2010. márc. 11. 08:51

Sziasztok Lányok!


Gyöngyi!


Ne aggódj,hogy stagnál a súlyod, nekem majd 3 hétig nem mozdult sehová.

Tegnapelőtt víznapot tartottam a gyüminap után, és a súlyom most is annyi, mint a múltkor. Tehát -5,4-el vagyok kevesebb. A tegnapi fehérje nap után is ennyit mértem. Úgyí látszik, nekem sem mozdul sehová...de majdcsak beindul ismét.


Puszz mindenkinek

2010. márc. 10. 08:16
Kiment az elem a mérlegemből, most aztán nem tudom fogytam-e.Pedig már kellene, mert egy hete nem változik a súlyom.
2010. márc. 9. 16:17

Sziasztok!

Köszi Nikol meg volt, ma cézársalival jutalmaztam magam fehérje nap alkalmából, még nem mértem magam csak késöbb, egyenlőre félek:)De a pocim jobban érzi magát, szval én má ezt is egy jelnek veszem. Egy kicsit stresszes vagyok, de 2 hét múlva Magyarországon, ahol nővérem is elkezdte afogyit egyidőben velem, akkor talán nekem is könyebb lesz! Ügyik vagytok amugy, látom itt mindenki csakúgy dobálja a kilókat:)

Ki mit eszik ma?Hogy érzitek magatokat?

Puszik

463. vikica22 (válaszként erre: 461. - Nikol30)
2010. márc. 9. 14:37

Szia Nikol!


De aranyos vagy hogy érdeklődsz utánam!

Aránylag jól vagyok , de még folyik az orrom + köhögök!

Fogyival kapcs. most tartom a súlyom!Sem nem fogyok , se nem hízok!

Most keményítő napom van!


Hogy vagy?Neked hogy megy?


Puszi

2010. márc. 9. 08:46
Ma megpróbálok fegyelmezett lenni és nem össze-vissza zabálni. Estig nem leszek itthon, napközben csak gyümölcsöt eszem estére pedig fokhagymás piritóst terveztem be. Mostanában nem fogytam, úgyhogy kicsit odafigyelek a mai napra, hogy a holnapi gyüminap után legyen eredmény!
461. nikol30
2010. márc. 9. 08:22

helló


51. nap...A tegnapi gyüminappal nem volt semmi gond, úgyhogy ma ismét víznap következik.

Kisvadóc, nagyon ügyi vagy, hogy vacsira csak gyümölcsöt eszel. Én azért, mikor lehet enni, ki szoktam használni :) Gratula!


Tulipann!

Hogy ment a tegnapi gyümölcsnap? Sikerült már valamilyen eredményt elérni?


Vikica!

El vagy veszve! Remélem már meggyógyultál. Hogy haladsz a fogyival?


Gyöngyike!

Te is nagyon szűkszavú vagy mostanság. Mi újság? Ma szénhidráton mit eszel?


Puszi mindenkinek, szép napot!


:))

2010. márc. 9. 08:21
Nekem is 64. nap, eddig 9 kiló ment le, de most már lassan egy hete semmi, remélem a holnapi gyümölcsnap után meglesz a 10 kiló!
2010. márc. 9. 08:10

sziasztok

64. nap szénhidrát, vadas kagylotésztával a mai menü...nagyon jol birom hogy vacsira csak 1 almát eszek...vagy semmit...itt a kikelet csajok, szóval hajrá, kitartás

2010. márc. 8. 16:46
Na két fehérjenap után ma keményítő. Ebédre húslevest ettem sárgarépával, meg benne főtt kelkáposztával. Hát már egy órája éhes voltam. Vacsira tepsiben sült krumpli lesz, már alig várom!
2010. márc. 8. 12:41

sziasztok


köszi csajok, nagyon jo érzés hogy olyan sokan mondják hogy látszik meg minden....nekem keményitő napom van...de étvágyam semmi...szerelmes is vagyok..meg minden...ááááááááááá :D

2010. márc. 8. 10:56

Sziasztok Csajok!


Nekem is gyüminap, banán alma és narancs...Kisvadóc irtó jó érzés lehetett belebújni a "kicsi" gatyódba , gratula hozzá és igy tovább!


Puszi mindenkinek és szép napot

455. nikol30
2010. márc. 8. 09:16

Sziasztok Lányok!


Látom, hétvégén senki sem volt :)

Hogy haladtok? Nekem ma gyüminap van, és holnap víznapot tartok ismét. Szombaton volt keményítő, akkor főtt krumplit ettem pirított hagymával, tegnap szénhidráton pedig gombás tésztát, meg 3 kocka csokit :)

Ma banán és alma lesz a menü :)

Szép napot, és kitartás mindenkinek!


Vikica!


Meggyógyultál már?


Pusssz

454. gyöngyi (válaszként erre: 451. - Nikol30)
2010. márc. 5. 16:47

Nagyon ügyes voltál!

Én ezzel a nyavalyás gyümölcsnappal szenvedek. Kopog a szemem az éhségtől!!!

453. nikol30
2010. márc. 5. 08:29

Kisvadóc!


Gratulálok az eredményedhez! Ez a legjobb érzés, amikor olyan ruhadarabot tudunk felvenni, amit már rég nem ! :)

Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!

2010. márc. 5. 08:19

sziasztok!

Örülök az eredményeiteknek, igy tovább...ma szénhidrát napom van a 60. nap gombapaprikás galuskával:), bevezettem végleg hogy délig a 2 alma, délben eszek napnak megfelelöen és estze egy ujabb alma, és johir, hogy a tavaj juniusban vásárolt farmer (akkor kb 2 mérettel kisebet vettem) elöször csak combközépig jött fel, aztán teljesen csak nagy volt a rés esélye sem volt hogy begomboljam aztán lefekve sikerült összegombolni amikor -8 kg-nál tartottam febr 20án...és ma beleugrottam, és pöcre feljött, összegomboltam és felhuztam a cipzárt:) fergeteg...este megünneplem és azt veszem fel:) juhhéééé ma nagyon boldog vagyok! Kitartás, meséljetek ti is:) puszi

451. nikol30
2010. márc. 5. 08:06

Jó reggelt leányzók!



Jelentem, víznap kipipálva :)


Nem mondom, hogy könnyű volt, de megérte. Összesen -5,4 kg-nál tartok! Már érzem magamon, hogy könnyebb vagyok, és már meg is látszik! Viszont ritka szarul aludtam az éjjel, és olyan fejfájásom van, hogy rögtön megőrülök!


Vikica!


Remélem, már jobban vagy. Jól tetted, hogy nem tartottál lénapot, a legyengült szervezetet jobban igénybe veszi.


Jó étvágyat és szép napot mindenkinek!


Puszi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook