Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
510. nikol30
2010. márc. 25. 09:17

Sziasztok!

Üdv itthon tulipann! Ezt vártad már nagyon, milyen itthon lenni? Ügyi vagy, hogy csinálod rendesen, a gyüminapokat már én is utálom nagyon, legszívesebben már piros gyümölcsöket ennék, de az majd csak nyáron lesz. Nekem ma keményítő napon van, és még nem tudom mit fogok enni.

Pussz mindenkinek!

2010. márc. 24. 22:50

Szia Mindenki!

Nem volt netem, és közbe hazaköltöztem Magyarországra:)Ettől függetlenül mindent tartok, ma épp gyüminapom van és a éhhalál fenyeget, de hnap fehérje nap, ez éltet!Látom nektek nagyon jól megy, kitartás és hajrá csajok:) Ajánljatok vmi fincsit keményítőapra!

Puszik

2010. márc. 24. 18:18
gyümölcsnap...nem imádom!
2010. márc. 24. 11:54

Sziasztok!


Ma reggel csoda történt: 65kg-ot mutatott a mérleg kereken!tegnap este voltam futni,lehet besegített!


Jól indult így a napom!Mindjárt ebéd:-)

Rizs lesz chilis babbal és kukoricával,nyami-nyami!


Nikol,ez nagyon jó,mostmár tuti hogy 6-sal indulsz :-)

506. nikol30
2010. márc. 24. 10:06

Sziasztok!


Tegnap megtartottam a víznapot annyi csalással, hogy zöldségleves levét is ittam délben. Ma reggel nagylány lettem, de a mérleg így is 69,9 kg-ot mutatott. Nem tudtam elmenni a mai step aerobicra, mert fájt a hasam, eléggé megvisel az első nap. De pénteken reggel bepótolom, akkor már nem leszek ilyen rosszul. Ma fehérje nap lesz, gépsonkát fogok enni délben salátával. Este még nem tudom, de valószínűleg kefír lesz a vacsi. Reggelire egy körtét eszek, bár nem nagyon szeretem, de a banánt és almát már ki nem állhatom. Életemben nem ettem ennyi gyümölcsöt, hát ezt is meg lehet unni... :)

Kitartás Lányok, tavasz van, süt a nap, szerintem ne görcsöljün annyira a fogyáson, majd beindul. (Remélem :))


Pusszancs, és szép napot mindenkinek!

2010. márc. 23. 16:12

Sziasztok csajszik!


Úgy érzem a soraitokból , h mindenkinek elege van ebből a diétából!Hát mit modjak , nekem is:-(

Semmit nem fogyok az égvilágon!Víznapot meg nem fogok tartani , mert egy hozzáértő emberke szerint gyomorfekélyt is kaphatok tőle,tehát elég az a havi 1 víznap!Amúgy érdekes, mostanában én is farkas éhes vagyok,pedig nálam se szokott előfordulni ilyen mostanában!Főleg esténként őrülök meg,de viszont amikor ehetnék pl.ebédidőben, akkor meg alig tudok enni - én ezt már egyáltalán nem értem.

Én is csinálom tovább, mint te Nikol és majd lesz valami!Ha már 46 napot végig csináltam akkor már nem adom fel és végig kitartok!

2010. márc. 23. 11:01

Éhes vagyok...pedig mostanában már nem törtek rám ilyen éhségrohamok!

Nikol! Nekem már nincs erőm a víznaphoz, a gyümölcsnaphoz sem nagyon, de azt még kibírom.

503. nikol30
2010. márc. 23. 08:43

Sziasztok Csajok!


Nálam semmi különös, súlyom ingadozik (+ 40 dkg), tegnap gyüminap volt, ma víznapot tartok, ha sikerül. Néha úgy rám tör az éhségérzet, eddig egész jól bírtam az ilyen napokat, mostanság viszont eléggé megviselnek. Hát, mit mondjak, gyosabb és látványosabb eredményekre számítottam, de természetesen nem adom fel, de nem fogok már görcsölni azon, hogy foggyak, csinálom a napokat, ahogy kell, aztán majd lesz valami. Ha nem 90 nap lesz, akkor több, de az álomsúlyt el fogom érni.

Nagy vonalakban ennyi rólam. (Amúgy ma van a 65. napom.)



Kisvadóc!

Remélem nincs nagy baj, gondolom nem a diétára gondoltál, hanem valami lelki probléma (legalábbis nekem így jött le). Remélem, hamarosan megoldódnak a gondok! Kitartás! Ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretném, én azt szoktam magamnak mondogatni, hogy ennél már csak jobb jöhet! (Nem mindig jön be, de próbálok pozitívan gondolkodni) :)


Pusszancs mindenkinek!

2010. márc. 23. 08:20

sziasztok csajok!


78. nap...fehérje...bánatos vagyok, meg kicsit depis....tehát eszek, eszek és eszek...remélem hamarosan jobbra fordul minden....nektek nagyon örülök, tartsatok ki:)

2010. márc. 20. 18:47
Úgy döntöttem, nem tartok gyümölcsnapot hét végén. Két fehérjenap lesz hússal és salátával. Már kétszer volt ilyen és nem ártott a fogyásban. Hétfőn pedig gyümölcsnap, hogy azért biztosan ne ártson!
500. vikica22 (válaszként erre: 499. - Nikol30)
2010. márc. 20. 14:32

Juj Nikol ez nagyon jó hír,de örülök!

Én is akarok meint víznapot a gyümi nap után!


Gyöngyi neked is gratula!

Mindenki tök jól csinálja:-)

Jó hogy itt rátok találtam:-)

499. nikol30
2010. márc. 20. 09:15

Gratulálok mindenkinek, nagyon szép eredményeket olvasok :) Szuper! Ügyesek vagytok.

Megvolt a víznap pénteken, és végre elértem, hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom (igaz, 69,9 kg-ot mutatott a mérleg), de számomra ez is nagy eredmény. :)))) Tegnap volt fehérje, ma keményítő nap van. Főtt krumplit fogok enni pirított hagymával.

Csak így tovább csajok! Mégegyszer mindenkinek szívből gratulálok!


PUSZI, legyen szép napotok! (Végre tavaszias az idő) :D

2010. márc. 19. 19:04
-11 kilónál tartok és még az esti csoki is hátravan...szép az élet!!
497. vikica22 (válaszként erre: 495. - Kisvadóc)
2010. márc. 19. 08:29
Jaj de jó hír,gratula!Milyen szép is a tavasz szerelmesen:-)
2010. márc. 18. 18:32
73. nap és megint fogytam egy picit! Nagyon szupi!
495. kisvadóc (válaszként erre: 494. - Vikica22)
2010. márc. 18. 16:16

szia csajszi

Tényleg 1 hónapja nem álltam rá...73. nap...gyümi...nem is nagyon érdekel a méérleg 2 évvel ezelötti farmer van most rajtam:), ma a munkahelyemen, a joidönek köszönhetöen 4en jegyezték meg hogy fogytam, nagyon csini vagyok...pedig még azért jócskán 100 felett...szóval szeretek mindenkit, jo a kedvem...és az uj szerelem is a kiskapuban:))kitartás!!!

494. vikica22 (válaszként erre: 491. - Kisvadóc)
2010. márc. 18. 15:10
Húúú,tényleg nem álltál azóta mérlegre?Mikor fogod megnézni , h hol tartasz?
493. vikica22 (válaszként erre: 490. - Nikol30)
2010. márc. 18. 15:08

Nikol!!!! :-)

Képzeld kibírtam és lementem 65kg-ra!:-)

Tök jó,remélem nem jön vissza semmi se,most hogy mától megint eszek(fehérje nap)Sült hekk, zöldséges sajtos salival!

Hogy bírod a mai napot?Amúgy én víznapra csak ittam rostost,nem bírtam volna ki csak vízet,meg ízetlen teát inni!

Olyan erős vagy,h mindig víznapozol is,ez nagyon durva!+napig eszel,utána 2 napig nem!

Ügyes vagy nagyon és kitartó...neked ez hanyadik napod amúgy?

2010. márc. 17. 17:22
Végre fehérjenap! Hús-hús-hús!!Imádom.
2010. márc. 17. 11:02

sziasztok

72. nap febr 20 ota nem álltam mérlegre akkor -8 kg ment le...most kicsit elcsusztam a hétvégén, Visegrádon kirándultunk...muszáj volt bünözni...de csak 1 föétel ebédre és 1 vacsira..a nasi belém se fért volna a régi idökben leves, föétel, nasi...sima ügy volt...ma szénhidrát napom van...kiprobálom az update kaját állitolag nagyon rossz...tonhalas, zöldséges lasagne az ebéd..örülök, hogy jol haladtok...puszi:)

490. nikol30
2010. márc. 17. 10:37

Helló csajok!


Most jöttem step aerobicról! Jól elfáradtam! :)

Ma gyümölcsnapom van, holnap víznap.

Vikica!

Ügyes vagy, kibírod ezt a fránya víznapot is, majd meglátod. Az az igazság, hogy volt már vaznapon, hogy ittam 100%-os gyümölcslevet én is, a rostok jobban telítenek. Nem tudom, lehet-e, de én ittam :). Nagy baj csak nem lesz belőle :)

Mindenkinek gratula a kitartásáért, és a szép eredményekért!


Pussszzzz

2010. márc. 17. 08:15

Sziasztok!

Lementem 66kg-ra,durva volt a gyümölcs nap!

Már fűszerkev.-et nyalogattam,kellett egy kis íz!

Ma víz nap van,itt a munka közben nem lesz gond!Majd este leszek készen.....:(

2010. márc. 16. 16:59
Nem bírok már gyümölcsöt enni!!!
2010. márc. 16. 16:13
Sziasztok, újra itt, nem volt netem:( Gyüminap, haldoklok olyan éhes vagyok...látom mindneki jól halad, én még minidg nem álltam mérlegre...majd talánhnap reggel!
2010. márc. 16. 12:48

Sziasztok!


Hát sajnos a reggeli mérleg kerek 67kg-ot mutatott!Ma gyümi nap és holnap víznap mindenféleképpen ha a fene fenét is eszik,akkor is megtartom!Idáig még jól is bírom,jó sokat akarok enni gyümölcsöt!

Ha holnap a víz mellé 100%-os cukor mentes gyümi levet iszok?azt lehet?

2010. márc. 16. 09:38
Ma gyümölcsnap, aztán folytatom rendesen. Mérlegre majd holnap reggel merek csak állni.
484. nikol30
2010. márc. 16. 09:25

Sziasztok!


Vasárnap nem bírtam tartani víznapot, úgyhogy a gyüminap folytatásaként fehérjenap volt. Tegnap keményítő, ma pedig szénhidrát van. A most következő gyüminap után megtartom a víznapot, de vasárnap olyan éhes voltam, ennem kellett (persze a mértéket tartottam) :). A Súlyom nem mozdult sehová, dekára annyi vagyok, minden reggel. ?????

Ma pizzát eszek, este pedig egy szelet sütit.

Hogy haladtok?


Puszi mindenkinek!

2010. márc. 15. 12:13

Alig aludtam valamit az éjjel, nyomta a hasamat a sok kaja amit tegnap összeettem. Ma még fehérjenapot tartok, de holnap gyümölcsnap lesz az már biztos.

Beszéltem egy lánnyal, aki már 2 éve csinálja ezt a diétát, ő azt mondja, hogy nem tartja be a napok sorrendjét, csak azt szigorúan, hogy egy nap csak egyfélét eszik.Ha úgy jön ki tart több egyforma napot. Eddig 30 kilót fogyott ezzel a módszerrel.

482. vikica22 (válaszként erre: 481. - Gyöngyi)
2010. márc. 15. 11:07
Nehéz ez a diéta azért,nem mindig ehetel azt amire vágysz:-(
481. gyöngyi (válaszként erre: 480. - Vikica22)
2010. márc. 14. 16:39
Én is így jártam, ma mindenfélét összeettem, most aztán nem vagyok túl jól!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook