Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
360. gyöngyi (válaszként erre: 359. - Vikica22)
2010. febr. 14. 17:52
Gratulálok, látod ez a jó, hogy viszonylag gyorsan lehet eredményt elérni.
2010. febr. 14. 14:38

Sziasztok!


Nekem fehérje napom van!

Zöldség sali + sonkával és tojással töltött csirkemellel volt az ebéd!

Ma reggel mértem magam és -3kg-ot fogytam 9nap alatt!Olyan jó!:-)

2010. febr. 14. 12:09
Ma is fehérjenapot tartok...tegnap is az volt.A múlt héten is így csináltam és nem lett baj belőle.Nem bírom ki a családi ebédet főtt krumplival!!!
357. nikol30
2010. febr. 14. 11:55

Sziaszok!


Ma szénhidrát nap, lasagne lesz.


Kitratás!

2010. febr. 13. 11:26

Sziasztok!


Ma gyümi napom van!(körte,banán,alma,kiwi,narancs)

Most jól is laktam , remélem hogy nem fogok annyira szenvedni a mai napo, mint múltkor!

355. nikol30
2010. febr. 13. 11:12

Szia Lányok!


Ma keményítő napom van, és zöldborsó főzelék lesz, ezt nagyon szeretem.

Tegnap főtt tojást ettem fehérje napon, egy kis sajttal, és uborkával.


Ki mit hamizik?

2010. febr. 12. 13:18
bírjátok ki csajok...és azért szeretem mert olyan könnyűnek érzem magam...és végre majdnem beleférek a farmerembe...:)kitartás...kellemes hétvégét....puszi
353. gyöngyi (válaszként erre: 352. - Ae14acfd2d)
2010. febr. 12. 11:22

De jó neked! Pesto-s tészta például? Én imádom, a Lidl-ben szoktam venni.

Nekem bezzeg a tegnapi Kánaán után ma gyüminap....nem imádom!

2010. febr. 12. 09:55
Sziasztok lányok ma szénhidrát napom van mákos csíkot csinálok de este még nem tudom mit eszek ha van valakinek ötlete ?
2010. febr. 12. 08:38

sziasztok!


Ez a 39. napom zöldségnap...vmi friss salit eszek este meg majd sztem fött krumplit vagy barna rizst....mondjuk azt kivárni...kellett neki több mint 1 ora legutóbb...arra gondoltam hogy kicsit módosítok a fogyin...és mindent betartok ugyanugy csak a vacsi minden nap 1 alma lesz....nem tudom jo ötlet e...viszont folyadékot nem nagyon iszok ami tudom baj de nem megy...nem vagyok nagy ivo..na majd ma a kricsmiben:)

a méregtelenitő masszázsra is be kéne kjelentkeznem...de basszus ez a ho, meg a kedvem...ááá csak aludnék minden percben...de jo hogy már péntek..., szóval jo hétvégét mindenkinek.


kitartás puszi...és igyátok a Hunyadit:)

2010. febr. 12. 08:30
Biztos sokat várok ettől a 7.naptól!:-(
2010. febr. 12. 08:28

Sziasztok ! :-)


Mai szénhidrát napomon tésztát eszek , párolt zöldségekkel!Ez a 7.napom és az jó h most -2kg-nál tartok?Meg vagy 3 napja nem változik semmit!Sőt ingázik 1kg is!Pedig mindent betartok és nincs is nasi!Vagy az a gond hogy sokat ebédelek?De vacsira nem eszek szinte semmit, mert éhes se vagyok!

Nem akarom feladni viszont , hátha beindul majd a fogyás megint a gyümi napkor vagy után!


Puszi mindenkinek!

348. nikol30
2010. febr. 12. 08:14

Szép jó reggelt Leányzók!


A tegnapi gyüminapot sikeresen túléltem, ettem egy mandarint, egy banánt, egy almát, és estefelé tvnézés közben ropogtattam diót, kesudiót, mandulát. Rengeteget ittam, nem győztem járni...:)

Úgy döntöttem, mégsem tartok ma víznapot, mert febr. 28-án lesz unokatesóm diplomaosztója, és ha beiktatom ma a víznapot, akkor bizony 28-a gyüminap! Ezt pedig azért nem szeretném, mert elmegyünk ebédelni, és így fehérje napom lesz, tudok enni husit, meg salit. Talán ez lesz a legjobb megoldás.

Ja, és a lényeg! Majdnem 10 nap stagnálás után, újból beindult a fogyásom! :)


Lori!


Sajnálom, hogy nem bírta a gyomrod a diétát, szurkolok, hogy a kalória számlálással sikerüljön! Puszillak! De azért gyere hozzánk dumcsizni, érdekel, hogy hogy haladsz!



Gyöngyi!


Sok kitartás a mai gyüminaphoz! Ne aggódj a tegnapi szénhidrát miatt, majd ma lemegy! :)


Angyal!


Hogy bírtad a gyümölcsnapot?


Gervay és Vikica!



Nektek ma hawaii, szénhidrát! Jó étvágyat hozzá!



Kisvadóc!


Ma mit hamizol?



Szép napot csajok!

2010. febr. 11. 19:00
Szénhidrátnapom volt, isteni jókat ettem! Pogácsát, sütit, tésztát!
346. f06aab7466 (válaszként erre: 326. - Nikol30)
2010. febr. 11. 15:09

Sziasztok Csajok! :))


Sajna a gép még mindig nem bír jó lenni, hogymenjena.. talán vasárnapra.. :(


Közben én abbahagytam a 90 napost, mert állandóan idegbajos voltam, mindenkivel veszekedtem, ájulás környékezett, és kikészült a gyomrom rendesen.. (gyümölcsöt látni se bírok:)) Ráadásul nem is fogytam tőle semmit.. Még egy nyamvadt dekát se.. Úgyhogy most kcal számolok.. Egyelőre bejön. :) Bár valószínűleg a fogyás nem ettől, hanem a napi 50 perc tornától van :)


Kitartást nektek és sok sikert!!!


Azért majd időnként benézek, hogy vagytok!! :))

2010. febr. 11. 13:28
Sziasztok ma keményitős napom van fincsi tört babot csináltam egy krumlival sűrítve és hagymakarikákat frisen rá raktam nagyon izlik ))))
344. nikol30
2010. febr. 11. 08:41

Sziasztok Lányok!


Nekem ma gyüminap van! Alma, mandarin és banán.

Gondolkozom a holnapi víznapon, majd meglátom, hogy sikerül a mai nap, mennyire leszek éhes, hogy holnap tudom-e a víznappal folytatni. Kitartást mindenkinek.

2010. febr. 11. 08:31

hello


ma husi napom van...ebéd: csirkemell sonkával, sajttal kemencében sütve, fűszervajas, parmezános párolt zöldségek...jol hangzik ugye?:)A vacsi meg passz...joghurt, sajt vagy ilyesmi...jajj nem tudjátok hogy hol kapható zsirszegény sajt és mi a neve?

2010. febr. 10. 20:22

Szép jóestét!

Tegnap a gyüminapon föztem , alig tudtam megállni a kostolgatást, de kibírtam!

Annyira örülök neki!Ma reggel kb.1,5kg-al voltam kevesebb az 5. napom reggelén!

Holnapra csináltam tepsis burit, nagyon szeretem!

Olyan érdekes amúgy, ma jól laktam ebédkor és vacsit nem is kívántam , most se vagyok éhes!Még lehet jót is tett ez a tegnapi gyümi nap!

Képzeljétek a párom is lehet elkezdi majd velem csinálni!Ő most kb.95kg neki is úgy 15kg-tól kellene megszabadulnia!

Nyárra de jó lenne ezeket a célokat elérni!:-)

Kitartást és erőt mindenkinek!

2010. febr. 10. 17:19
keményítőnapom an, paprikáskrumplit fogok vacsizni kolbász nélkül(persze főztem bele!) Ebédelni nem volt időm.
340. angyal63 (válaszként erre: 337. - Nikol30)
2010. febr. 10. 10:44
Én is ch napos vagyok. Tészta paradicsom szósszal, vacsora ua. Gondolkodtam a pizzán, majd a következő ch napon azt eszem.
339. angyal63 (válaszként erre: 336. - Vikica22)
2010. febr. 10. 10:43
Gyümölcs napon sose főzz előre, mert csak étvágyat csinál és kisértésbe vihet... jóllakottan kell előre főzni. A legnehezebb a kevés súlytól megszabadulni, 8 kg 3 hónap alatt reális célkitűzés és elérhető sanyargatás nélkül is.
338. kisvadóc (válaszként erre: 337. - Nikol30)
2010. febr. 10. 10:04

hello csajok


ma gyümi napom van, épp körtét rágok..nagyon kemény...nem fini...

még január 2. felében mértem magam ott 121,4 voltam...de nem tudom jan 5-én mennyiröl indultam...hát jóval többröl csak nem mértem...azóta nem álltam mérlegre...még nem akarok talán márc-1jén..akkor remélhetőleg 2 honap után lesz egy elfogadható eredmény...de cukor, kenyér, liszt nincs az életemben...jah meg a sok nasi sem munka közben...szoval látszania kell...és még a hunyadit is iszom...kiváncsi vagyok szeretnék 110 körül lenni mérlegelésnél...ott eröt kapnék...hogy 100 alá kerüljek...90 nel meg is elégednék...de 80 az álomsúly...a 180 magasságomhoz...

Kitartást mindenkinek:)

337. nikol30
2010. febr. 10. 08:31

Szép jó reggelt mindenkinek!


Nekem ma szénhidrát napom van, holnap gyüminap. Még fogalmam sincs, mit eszek ma, a lángoson gondolkoztam, persze tejföl és sajt nélkül, foghagymásan. Már olyan régen ettem lángost! Kinek milyen napja van?

336. vikica22 (válaszként erre: 329. - Angyal63)
2010. febr. 9. 20:19

Szia Angyal!


Gondolkoztam , h valamilyen szószt rakok én is tésztára, kár hogy nem maradtam meg annál!

Ma volt a gyüminap és főztem holnapra magamnak kaját!Nagyon nagyon kis híja volt hogy feladjam!

De ahogy írtad is ittam vizet!Húú az a 8kg,de boldog lennék!:-)

Ha minden igaz és nem káprázik a szemem 1,5kg lement kb. , bár ez biztos csak víz!

Holnapot alig várom már!Fini zöldség saliés csirkemell!:-)

Volt ma valakinek gyümi napja!?Ki hogy bírta,?

335. gyöngyi (válaszként erre: 325. - Nikol30)
2010. febr. 9. 19:38
A hétvégén két program miatt képtelen voltam betartani a fogyi menetépt, ezért a csütörtöki gyümölcsnap után tartottam pénteken egy víznapot, utána két fehérjenap jött.Hétfőn gyümölcsnap, most meg nyomom tovább, ma fehérje.
334. nikol30 (válaszként erre: 333. - Angyal63)
2010. febr. 9. 10:57
:)))))
333. angyal63 (válaszként erre: 332. - Angyal63)
2010. febr. 9. 10:46
Hűha most megkevertem... (írtam neked és azt hittem a lóhere akart velem lenni...)
332. angyal63 (válaszként erre: 331. - Nikol30)
2010. febr. 9. 10:45
Köszönööömmm!!! Én is úgy érzem :-DD
331. nikol30
2010. febr. 9. 10:43
bocsi, veled akart lenni :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook