Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
450. vikica22 (válaszként erre: 447. - Nikol30)
2010. márc. 4. 21:00

Szia Nikol!


Itthon maradtam ma , nem mentem dolgozni!

Levagyok gyengülve , de holnap már menni kellene!

Nem tartottam meg a víznapot!

Neked , hogy ment a mai víznap?Nekem most megint stagnál a súlyom , de majd jön a gyümi nap akkor hátha megint beindul!


Jó pihit mindenkinek!Puszi

2010. márc. 4. 18:59
Nálam is gyüminap, éhes vagyok...Sok tea, citrommail és édesitővel. Gonosz gyüminap!
2010. márc. 4. 15:05

sziasztok


59. nap...keményitő..2 alma, ebédre gombás rizs volt...hát kb ennyi..kitartás csajok...

447. nikol30
2010. márc. 4. 09:21

Sziasztok!


Vikica jobban vagy már?

Kibírtam a tegnapi gyüminapot, nem is voltam egyáltalán éhes. Na, ennek örömére ma megtartom a víznapot. Ja, és a mérleggel most jóban vagyunk, tegnap óta -0,6 kg. Hurrá! Remélem holnap reggelre még közelebb kerülök a célomhoz. :)


Mindenkinek sok-sok kitartás! Mert ez kell hozzá :)


Pusszz

2010. márc. 3. 17:21
Nekem keményítőnapom van, de nem nagyon kívánom már...
445. vikica22 (válaszként erre: 442. - Gyöngyi)
2010. márc. 3. 15:55
ha megtartom a víznapot , akkor jó ötlet a frissen facsart is :-)
444. vikica22 (válaszként erre: 443. - Nikol30)
2010. márc. 3. 15:54

Most úgy érzem , h kell hogy ehessek holnap!


Én úgy szeretnék már mozogni , alig várom h jobb idő legyen este is és megyek futni+görkori :-)


Sok erőt a víznaphoz , biztos menni fog!


Puszi-puszi

443. nikol30
2010. márc. 3. 11:19

Helló lányok!


Vikica!


Szerintem majd jön magától, hogy bírod a holnapi napot. A mai nap is kihívás lesz, ha ennyire beteg vagy. Csináld úgy, ahogy jobban érzed magad. Igaza van Gyöngyinek, igyál sok gyümölcslevet, mert kell ilyenkor a C vitamin. Lehet inkább fehérje nap kéne holnap, egy kis forró levessel. De, majd meglátod, hogy hogy érzed magad, és aszerint döntesz.

JOBBULÁST!!!


Képzeljétek, ma reggel voltam step aerobikon. Jó kis izzasztó móka volt, most kellemesen el vagyok fáradva. A mérlegem is megindult lefelé, végre valahára. Én szeretném holnap azt a víznapot megtartani, remélem lesz hozzá elég erőm és kitartásom, de most úgy érzem, tele vagyok energy-vel, pedig a mai nap gyüminap.


Sok pusszancs mondenkinek!


:)

2010. márc. 3. 09:48
Szerintem, ha tudsz igyál frissen csavart gyümölcslét, citromot garapefruitot.
2010. márc. 3. 09:07

Sziasztok csajok!


Segítsetek légyszi.Szerintetek holnap megtartsam a víznapot?mert megfáztam és elég rendesen köhögök,néha el is megy a hangom!Jót tenne ha egész nap 100%-os gyümi levet innék vagy inkább folytassam a fehérje nappal?Nagyon legyengülnék szerintetek?mi a helyes ilyenkor?

2010. márc. 2. 14:38
hát köszi...de nagy a dilemma....itt kell hagynom a páromat...az hogy az életemböl kicsit kiszakadjak az jot tenne...kitartást a fogyihoz
2010. márc. 2. 14:26

Köszi vikica ki fogom próbálni.:)

Kisvadóc nem berosálni:) nagy élmény és sok tapasztalat, lehet azért birom rosszul mert otthon nagyon jó és boldog családom van, és belecsöppentem az ellentettjébe, bár próbálnak szinészkedni! Én csak ajánlani tudom, h vágj neki, én nem bántam meg!

Keményitő nap, ami azt jelenti holnap szénhidrát:)

2010. márc. 2. 13:06
Ma szénhidrát napom van és grízes tésztát ettem!:-)
437. vikica22 (válaszként erre: 433. - Tulipann)
2010. márc. 2. 13:06

Szia Tulippan!


Az én tepsis burim úgy készül , hogy a krumplit megfőzőm félig , majd befűszerezem és olajon tepsiben megsütöm "csörgősre"


Én nagyon szeretem , helyettesíti a chips hiányt :-)

2010. márc. 2. 11:25
Nekem ma fehérje, halat fogok enni, meg joghurtot.
2010. márc. 2. 11:17

sziasztok csajok...ma gyüminap..már megint...igen én is beszállok a gyümi után tartsunk viz napot fun club-ba:)

tulipann ilyen rosszul birod odakinn? én most készülök 1 év németországra....de most berosáltam...

434. nikol30
2010. márc. 2. 09:51

Sziasztok!


Hogy s mint? Nekem ma szénhidrát napom van, pestos tésztát fogok enni.

Kinek milyen napja van?



Szép napot mindenkinek! :)

433. tulipann (válaszként erre: 432. - Vikica22)
2010. márc. 1. 21:05

Elvagyok köszi vikica, minden nap várom a holnapot egyrészről h fogyjak másrészről h végre hazatérjek. Ez az anglia kikészit...a családról nemis bezsélve. De 54 nap és végleg otthon:)

Én heti 3szor rékázok(20 perc) sajna ennyire van időm, de otthon ismét visszatérek a kiskondiba mert az elipszis már vár rám, azt nagyon szeretem és irtó hatásos, szoknyára fel:)

Húúú akartam már kérdezni, itt mindenkia tepsis krumpliról beszél, vki leirná hogy csináljam, angyon jól hangzik, hnap keményitő napom lesz, már megcsináltam a srágarépáskrumplipürét egy ksi gombapörkölttel, de legközelebb kipróbálnám énis!

Puszi mindenkinek

432. vikica22 (válaszként erre: 426. - Tulipann)
2010. márc. 1. 15:01
Hogy bírod Tulipann?Látom ez a 9.napod?
2010. márc. 1. 14:59
itt
2010. márc. 1. 14:59

Én pedig futni és görkorizni akarok , ahogy jön a jó idő!:-)

Meg talán kondi terem , csak it fent Pesten olyan drága:-(

429. nikol30
2010. márc. 1. 13:40

Köszönöm a bíztatást, most rám fér. Aranyosak vagytok :)

Remélem, a fogyó hold segít mostmár rajtam is!



Puszzka

428. gyöngyi (válaszként erre: 426. - Tulipann)
2010. márc. 1. 13:12
Én szobabiciglizek, már egész jól megy, 45 percet bírok a legnehezebben.
427. gyöngyi (válaszként erre: 424. - Nikol30)
2010. márc. 1. 13:11
Képzeld én ma reggel 1 kilóval nehezebb voltam, mint tegnap este!!! Direkt megmértem, szerintem holnap reggelre lemegy, mától fogyó hold van.
2010. márc. 1. 12:42

Sziasztok!

Ne adjátok fel, tuti be fog indulni a fogyás megint! Én egy hete csinálom, nem állok a mérlegre, nem vagyunk jóba:) talán pár hét múlva,amikor már érzem!

Fehérje napom van: zöldsali és hirtelensült husika!

Ti mozogtok mellette vmit?

Puszik

425. vikica22 (válaszként erre: 424. - Nikol30)
2010. márc. 1. 12:29

Köszönöm szépen!


Amúgy én is azon gondolkozom , h én is a gyüminapok után mindig víznapozni akarok!

Nekem nem is volt annyira vészes , kibírtam!Pedig még otthon is voltam szüleimnél , így még nagyobb próbatétel volt!


Tuti , h megindul majd a fogyás úgy hogy észre se veszed!Én bízok benned , mert segítesz nekem is!

424. nikol30
2010. márc. 1. 09:27

Helló Lányok!


Gyöngyi!


Igazad lett! :( A szombati gyüminap után vasárnap reggel mérlegeltem, és 10 dkg-val többet mutatott a mérleg! Hát, mit ne mondjak, nagyon elszomorodtam. Rettentően lassan megy a fogyás, pedig igyekszem mindent betartani. De nem adom fel, az egyszer biztos :) Ma van a 43. napom, mindjár félidőnél leszek, és eddig csak 4,4 kg-ot fogytam. Nem tudom, mi a f...sz van,(már elnézést!) 3 éve nem ment ez ilyen nehezen...lehet, hogy korral jár :) más értelmes magyarázatot nem tudok. :) (lehet, többet kéne mozognom)

Tegnap volt unokatesóm diplomaosztója, utána pedig egy ebéd. Úgy időzítettem, hogy fehérje nap volt, ettem májgombóc levest, és rántott sajtot, tartármártással. Nagyon jól esett, és nagyon finom volt, az étterem pedig thai hangulatú, nagyon tetszett.

Ma keményítő nap van, tökfőzelék lesz ebédre és vacsira is. Úgy gondoltam, hogy mostmár a biztosabb eredmény elérése érdekében, a gyümölcsnapok után víznapot fogok tartani, ha beledöglök is.

Mindenkinek sok-sok kitartás, remélem másnak jobban megy!


Vikica!


Gratulálok az eredményedhez! Nagyön ügyi vagy, büszke vagyok rád!!!! :))


Sok pusszancs!

2010. márc. 1. 08:53

Sziasztok!


Eltüntem egy kicsit!

Előrébb hoztam a víznapot , most szombaton tartottam!Iszonyat nehéz volt , de megálltam , h ne egyek!-1kg - os eredménye lett! :-)

Ma keményítős napom van (friss zöldség a menü)

Ki hol tart?Mi a napi menü?


Nikol mizujs veled ?, te is régen írtál!


Puszy

2010. febr. 28. 14:51
Sziasztok még nem hagytam abba de nem is fogyok :-)
421. gyöngyi (válaszként erre: 419. - Nikol30)
2010. febr. 27. 17:20
Vigyázz a vasárnapi méréssel, telihold lesz, ilyenkor nem jó a mérlegre állni, mert többet mutat!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook