Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
390. vikica22 (válaszként erre: 389. - Nikol30)
2010. febr. 20. 12:41

Óóó Nikol olyan jókat írtál , most megint megerősítetted a lelkem!

Biztos nagyon kedves lehetsz a valóságban is , bár ez is az :-)

Nem adom fel és küzdök én is!

389. nikol30 (válaszként erre: 386. - Vikica22)
2010. febr. 20. 12:02

Szia Vikica!


A víz abban segít, hogy a szervezetedben valamint a belekben felgyülemlett salak- és méreganyagokat kimossa. Erre a legalkalmasabb a Hunyadi víz, melyet már Kisvadócnál láthattál, ő esküszik rá, na meg én is. Ez egy hashajtó hatású készítmény, ami kiüríti a szervezetből az (akár) évek során felgyülemlett salakanyagot (ez lehet több kg is).

A Mira víz, amiről Lori írt, hasonló készítmény, csak gyengébb és kíméletesebb. Először a Hunyadit javasolnám, utána a Mirát. De neten olvasd el a vizek jótékony hatását, ott minden le van írva.

388. nikol30 (válaszként erre: 384. - F06aab7466)
2010. febr. 20. 11:58

Szia Lori!


Ne add fel, ha hiszed, ha nem, nekem is nagyon sokáig stagnált a súlyom. Az első 10 nap alatt lement 3 kg, utána, a mai napig stagnált. Ma van a 34. napom, fehérje. Reggel ráálltam a mérlegre, és végre, megindult ismét a fogyás, -0,5 kg-ot mutatott. Eddig összesen 34 nap alatt -3,5 kg-ot fogytam. Én is el voltam (vagyok) keseredve, hogy csak ennyi, és nagyon sokáig semmi nem ment le, de nem szabad föladni, fog ez sikerülni. Nem könnyű, sokkal nehezebb, mint felszedni ennyi kilót. Az megy ügyesen. :(

Nem várhatunk csodákat, hogy 1 hónap alatt fogyunk 6-10 kg-kat, mert az nem is lenne normális. A lassú fogyás az a biztos. Van, hogy az ember súlya stagnál, 1-2 kg mozog föl-le, de utána biztos vagyok benne, ha folytatjuk ezt az életmódot, (ki-ki a 90 naposat, vagy kal számolgatást), előbb utóbb eredményes lesz. És jobb utóbb, mint soha. :)

Az a baj, hogy akinek már 10, vagy annál több kilót kell leadni, nem megy egyik napról a másikra. De azért vagyunk itt, hogy biztassuk egymást. Van mikor az ember elgyengül, vagy legszívesebben feladná, de akkor jobb lenne? Meg sem adnánk annak az esélyt, hogy sikerüljön.

Mindenkinek nagyon sok erőt, és kitartást kívánok, nem könnyű ez a diétáskodás, de nem is lehetetlen.

Remélem, sikerült egy kis erőt önteni belétek, én sem adom fel, pedig nem azt látom a mérlegen, amit szeretnék. Már alig várom, hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom, de addig még 2,1 kg-tól meg kell szabadulnom, na persze akkor sem hagyom abba, mert a neheze még csak akkor jön.

Ja, és még egy: nem az számít szerintem, hogy ki hány kg-ot nyom, hanem, hogy jól érezze magát a bőrében, és reggelente, ne legyen depis, hogy ez a ruha sem áll jól, ez meg szűk, stb. Ha nem is sikerül az álomsúlyt elérni (de persze sikerülni fog :)), a lényeg a jó közérzet, és a magabiztosság.


Szép napot, sok puszit küldök mindenkinek, és ne hagyjuk kárba veszni az eddig belefeketetett energiánkat, és munkánkat!



:)))))))))))))))))

2010. febr. 20. 10:41
Én 55 éves vagyok 90 kl indultam és víznap nem megy de szeretnék legalább 80 kl lenni ha 75 akkor én is indián táncot járnék sokat úszom és heti 3 szor egy óra torna edig híztam 2 kl ((( elkövetem azt a híbát rá álltam a mérlegre na jól ki sírtam magam )) de csinálom tovább.
386. vikica22 (válaszként erre: 384. - F06aab7466)
2010. febr. 20. 08:53

Szia Lori!


Én nem hallottam az ilyen vízes dolgokról , ezek miben segítenek?Vagy a víznapon kell olyanokat inni?

385. vikica22 (válaszként erre: 383. - Kisvadóc)
2010. febr. 20. 08:52

Szia:-)


Az hogy lehet hogy ég többet mutatott?

Én 71kg-ról indulok és 168cm vagyok és 25éves!

Én is szeretnék edzeni,pl.futni!Én még csak a 15. napon járok!Ma van a keményítő napom!Tepsis buri lesz zöldségekkel!Azt nagyon szeretem!

Jah elfelejettem írni , hogy 55kg-ra szertenék lefogyni , de már a 60kg-tól is örömtáncot járnék!

384. f06aab7466 (válaszként erre: 383. - Kisvadóc)
2010. febr. 19. 14:30

Sziasztok! :)


Én most épp a tökömkivanazegésszel résznél tartok, úgyhogy most fenékberúgásokra vágyom. :D


Tökre bírom, amikor valaki megállja, hogy ne álljon a mérlegre. Én is megfogadom, aztán nem bírom ki, mert ordít, hogy gyere ide, állj rám, nézd meg milyen nehéz vagy, és aztán tök kiakadok, hogy a francba stagnálok már ennyi ideje... Centiben sok lement, próbálok annak örülni.


Én most Mira v. milyen vízet vettem, ennek nem olyan veszélyes az íze. A hatása viszont hasonló.:P


Nem semmik vagytok csajok, hogy ilyen sok kitartásotok van, és ilyen ügyik vagytok.:))


Legyen szép napotok. Puszik :)

383. kisvadóc (válaszként erre: 381. - Vikica22)
2010. febr. 19. 13:14

szia Csajszi!


Én 3 éve amikor elöször lefogytam ezzel a modszerrel..akkor kerek 1 honap után mérlegeltem és több voltam 1 kg-mal...én most elkezdtem kb tudom miröl indultam..de még nem álltam rá...nem akasrom hogy megint elszomorodjak és feltörjem a hütöt...jobban érzem magam, jobbak a ruháim..és tudom hogy fogytam...nem izgat egyenlöre hogy mennyit...talán csak 90 nap után állok rá..és ha akkor mutat majd 15-20 kg minuszt ugy fogom érezni megérte...nem érdekel még..jövö héttöl az edzés még jobban rátesz majd és elösegiti...otthon nincs is mérlegem...amikor elköltöztem akkor anyunál hagytam..mert látni sem akartam..szoval én mindenkinek azt tanácsolom ne álljon rá..és mivel érezned kell hogy nem kivánsz annyi kaját és jobb minden...igy tudom hogy fogyok és jol vagyok..de ha ráállok és mutat 5 kg minuszt nem biztos hogy ugy fogom érezni hogy megéri kihagyni a sok finom falatot...én ezt az egészet egy életre szeretném..megtartani..az edzést sem a maradék 44 napra tervezem..és egészségesebben élek, cukormentes, kenyérmentes, barnarizses, sok zöldséges és gyümölcsös életmódot folytatok...ma sajttal és zöldségekkel összesütött csirkemellet ettem párolt karottával...na sosem gondoltam volna hogy ettöl jol fogok lakni egyszer...multkor szénhidrát napon pizzát rendeltünk párommal...és simán elég nekünk egy normál..jojo tudni kell rola hogy nenki huszadrangu az evés...de nem vagyok éhes..tarts ki, hány kg-rol indulsz és mi a cél? milyen magas vagy és hány éves?

2010. febr. 19. 11:29
állom - rosszul írtam
381. vikica22 (válaszként erre: 380. - Kisvadóc)
2010. febr. 19. 11:28

Szia Kisvadóc!


Nagyon örülök a sikerednek!Kitartó vagy!

Én is az vagyok , csak annyira idegesít hogy lassan már 1 hete h nem mozdulsz a súlyom!

Pedig még csak 2hete csinálom!

Sőt tegnap 1.5kg-al még többet is mutatott a mérleg!Nem is kellene nézni, de nem álom meg!

Segíts!

2010. febr. 19. 08:30
sziasztok...tuléltem a felét a 90 napnak ez már a 46.:) szuper:) éssss jövö hétfötöl hétfönként 1 óra zsirégető és szerdánként 1 óra láb-has-fenék torna...aztán ha már nem fulladok ki és a cigit is abba hagyom...akkor meg step erobic heti 2szer:) szupi...na koccintsunk egy Hunyadival:) ésss miert ilyen lanyha a kedv itt a forumon? csak nem abbahagytátok? ejej...csajok...nem olyan vészes ez az egész..és én máris tuléltem a felét, jobb a kedvem....irjatok:))
2010. febr. 18. 13:17
szia, üdv a csapatban...persze hogy lefogysz:) velünk együtt:) kitartás
378. bonaty
2010. febr. 18. 10:44

Sziasztok!

En februar 22en kezdem el a dietat. Drukkoljatok nekem.Remelem lefogyok!

Udv mindenkinek

377. kisvadóc (válaszként erre: 376. - Nikol30)
2010. febr. 18. 10:32

Nikol!

Köszi, túlélem valahogy..te mennyit fogytál eddig?

376. nikol30
2010. febr. 18. 08:39

Sziasztok lányok!


Nekem ma van a 32. napom. Én sem mértem mostanság magam, mert nagylány lettem szintén. Hétfőn tudok mérekezni, és fogok is, remélem ment le.

Ma szénhidrát napom van, gombás paradicsomos pizzát sütöttem, ezt fogok enni.


Lori!

Jó már a géped? Hol tartasz fogyiügyileg?


Kisvadóc!

Kitartás a gyüminaphoz!


Puszi mindenkinek.

2010. febr. 18. 08:30

sziasztok

szia Lori remélem ujra aktivan itt vagy köztünk:)

Én a 45. napon pont a felénél tartok...nem mértem magam..most hétvégén akartam..de most tuti több vagyok mert közben nagylány lettem:)

ma gyüminap..igy torkos csütörtök alkalmával:) Este voltam szaunázni...tök jo olyan könnyünek érzem magam:) meg valami méregtelenitő masszázson voltam nagyon jo volt:)

kitartás mi9ndenkinek:) ma felvettem azt a pulcsimat amiben nem érreztem jol magam a hurik miatt...de most szewretem nagyon:) Jön a tavasz, csajok lassan fürdőruhavásár:)

ti hogy haladtok? Ki issza még rendszeresen a hunyadit?

2010. febr. 18. 07:00

Sziasztok! :)


Hogy s mint?? Kinek-mennyi ment le? :)

puszik

2010. febr. 17. 09:06

jo reggelt


ma szénhidrát napom van grizes tésztát eszek:) nyami:)

igen simán kibirom hogy nem állok rá...elején éreztem hpogy jol fogyok most meg ugy érzem semmit nem fogytam....:(

2010. febr. 16. 19:46
Csodállak, hogy így meg tudod állni, én van amikor egy nap kétszer is mérem magam...
371. kisvadóc (válaszként erre: 370. - Gyöngyi)
2010. febr. 16. 12:09
nem mérem magam....mert anno 1 honap után többet mutatott 1 kg-mal...és a második hónapban indult be a fogyás...remélem is hogy lesz meglepetés 110 körül szerenék lenni...most hétvégén ráállok
370. gyöngyi (válaszként erre: 369. - Kisvadóc)
2010. febr. 16. 11:17
Nem méred magad? Én sajna nem bírom megállni...Akkor lehet, hogy szuper meglepetésben lesz részed!
2010. febr. 16. 11:10

sziasztok


8 Kg? hű ha...lehet hogy akkor már énis leadtam annyit? az szupi lenne ...félek hogy csalodok a mérlegelésen...nem tudom...ez a 43. napom...ööööö keményitő, rizs lesz az ebéd...

holnap meg grizes tésztát hamikázok:)

kitartás

368. gyöngyi (válaszként erre: 364. - Gyöngyi)
2010. febr. 16. 10:29
Köszi! Az a vicces, hogy úgy érzem magam, mintha 60 kiló lennék!!Pedig a 76 még nem egy normális súly, de én már ennek is örülök!
2010. febr. 16. 09:48
Csajok ez működik már lement 3 kg tartsatok ki ma szénhidrát napos vagyok imádom ezt a napot.
366. nikol30
2010. febr. 16. 08:23

Sziasztok!


A tegnapi gyüminapot sikeresen túléltem!

Ma fehérje nap, sajtos tojásrántotta lesz ebédre és vacsira is. Most valahogy nem kívánom a husit.

Holnap paprikáskrumlit eszem.


Szép napot mindenkinek!

365. nikol30 (válaszként erre: 364. - Gyöngyi)
2010. febr. 15. 18:56

Hú, Gyöngyi, nagyon jól nézel ki, már látszik az eredmény! :)


Csak így tovább! :)


Nekem ma gyümölcs napom van, egész jól bírom.

2010. febr. 15. 17:49

Nekem is 42. nap, de én tartottam víznapokat is, meg a hétvégén volt két fehérjenapom, úgyhogy ma keményítőnapm van, kiettem a székelykáposztából a káposztát...

Tettem fel új képet, most vagyok 76 kiló.Nagyjából félidőnél tartok, igazán boldog lennék, ha még 6 kilót tudnék fogyni és miért ne, ha 42 alatt sikerült a -8 kiló...

2010. febr. 15. 08:31

Köszi Gyöngyi! :-)


Nálam eddig úgy volt Nikol , hogy a 4. naptól kezdett el stagnálni!Majd a 8.napra a gyümi nap után hirtelen 1 kg-tól megint megszabadultam!

Lehet , hogy megint megfog állni, de próbálok úgy enni ebédkor, hogy ne éhezzek meg este 6kor!Ezzel azt akarom mondani , hogy napi 1szer szeretnék enni igazából!

Mára lencsefőzeléket csináltam és sajna a füstölthús íze hiányzik belőle!:-(

362. nikol30 (válaszként erre: 359. - Vikica22)
2010. febr. 15. 07:57

Szia Vikica!


Én is 3 kg-ot fogytam 10 nap alatt, de utána megállt a fogyásom, stagnált kb. 2 hétig, utána megint beindult. Ne ijedj meg, ha esetleg neked is így lesz, bár ez egyáltalán nem, biztos, csak jó tanácsként mondom.

2010. febr. 15. 07:40

sziasztok


nekem ez a 42. napom...fehérje>...a tegnapi gyüminappal elusztam....nem voltam éhes de ettem...mérlegrew majd hétvégén állok...addigra csak lesz már vmi szép eredmény...kitartás


pusz

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook