Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
223. nap0cs
2011. márc. 30. 12:10
Megnéztem Rezsit.Annyiszor mondtad ranna, hogy rezsikézel,kíváncsi lettem. van egy oldala, ahol fenn vannak 10 perces blokkok. abból megcsináltam a vállerősítést, meg a combot-2x10 perc kb. Hát, jó. tetszik. nem lehet vhonnan leszedni őket? tök jól jönne. igazi erősítés.
222. Divexa (válaszként erre: 221. - Nap0cs)
2011. márc. 30. 11:38
Ügyi vagy!
221. nap0cs
2011. márc. 30. 11:06

Hihi, süt a nap. Jókedv, vidámság, torna...

Tegnap este párom annyira el volt borulva a napi melójával, hogy sikerült rávennem egy esti sétára a kutyával. Ma reggelem elment beiratással, meg egyéb bürokratikus marhaságokkal, szóval még nem tornáztam. Reggelire kenyeret ettem. Muszáj, mert ha reggel nem eszem, akkor délután ordít utána a szervezetem.

Tegnap mértem magam. még mindig 72 vagyok, de a nacim meg a tükör azt mutatja, hogy alakulok, szóval csináltam reggel magamról fotókat, hogy lássam majd a különbséget. :)

Hajrá mindenkinek!

220. Divexa
2011. márc. 30. 10:35
Most, hogy itt a tavasz, a patikák, boltok polcain is megjelent egy rakás fogyi tabletta, étrend kiegészítők, stb. Ti mit gondoltok ezekről. Én régebben szinte mindent kipróbáltam, valami jó volt, valami nem. Most elhatároztam, semmi hasonlóval nem terhelem magam. A szervezetünk csodásan ki van találva. Dolgozzon csak meg a vitaminokért. Csak arra kell ügyelni, hogy bevigyük ami kell neki, friss/főtt/grillezett/stb étel formájába. No meg a mozgás! Bevallom, tegnap nem tornáztam. ÜSSETEK!
219. Divexa
2011. márc. 30. 10:28
Biztos jó dolog, és sokaknak segíthet, de hál Istennek, nem vagyok kívánós. A szervezetemnek annyira elege lett a mérhetetlen zabálásból, hogy csak az orrom húzom arra, amit 2 héttel ezelőtt még felfaltam volna. Még akkor is, amikor éhes vagyok. Pl.hamburger, sült krumpli, stb. Egyetlen ételféleséget kívánok mindig, az pedig a leves. Ééééén, aki sosem voltam leveses. A cikkben leírt adagokat minimum 4-5 részre osztanám. Bár 21 nap nem sok, lehet van valami oka a 3X-i étkezésnek.
218. Divexa (válaszként erre: 217. - Ranna)
2011. márc. 30. 10:17
-3cm az marha sok! Grat! Megy a jel + megnézem mit küldtél.
217. ranna
2011. márc. 30. 05:55

Divexa, olvasd el ezt: [link] És persze a többiek is olvassátok el, lehet benne valami.

Na, kezdem a tornát Rezsikével. :)

Mindenkinek nagyon szép napot!

Ja, tegnap este félve centiztem, derék - 3 cm. Ma reggel lecsekkolom.

216. Divexa (válaszként erre: 214. - Ranna)
2011. márc. 29. 21:49
Áááááááá ott van az! Én derékból szoktam fogyni először, de most valamiért oldalról apadtam. Per.pill nekem mindegy honnan megy, csak menjen. :)
215. Divexa (válaszként erre: 212. - Ranna)
2011. márc. 29. 21:42
de furi, ilyet sem hallottam még. :)
214. ranna
2011. márc. 29. 20:39

Tényleg, bioka, nem is gratuztam, ügyes vagy! (taps)

Nekem is csípőből megy először, ettől olyan, mintha kezdene eltünni a derekam. :)

213. Divexa (válaszként erre: 204. - Biospirulina)
2011. márc. 29. 20:32
- 40 dkg csúcs! Ha nem hiszed, nézd csak meg magad. Megfogod találni, hol lettél feszesebb a mozgástól! Nekem oldalt a csípőcsontomnál ment lejjebb. Jól meg is dicsértem magam. Remélem ti is bókoltatok már a tükörképeteknek. Ez nagyon fontos!
212. ranna (válaszként erre: 210. - Divexa)
2011. márc. 29. 20:32
Sajnos, vagy nem sajnos :) nem ehetem zsemlét reggelire, mert kutya éhes leszek utána rövid idő múlva, rozskenyeret, vagy zabpelyhet eszek. Mondjuk pörit szokok enni, csak inkább vmi főzelék, vagy árpa a köret. Kedvencem a spenót és a tök. :)Szóval az a gond nálam, ha lisztes cuccot eszem, akkor éhes vagyok. :( Márpedig nem vagyok az a tökös kislány tipus, aki ha éhes megállja, hogy ne egyen.:)
211. Divexa (válaszként erre: 208. - Judy1974)
2011. márc. 29. 20:29
:)))))
210. Divexa (válaszként erre: 209. - Ranna)
2011. márc. 29. 20:27
Egyél 1 zsömit reggelire, és nyugodtan ehetsz pörit, de 14 óra előtt mindenképp. Ja, és zónaadagot. Én azért élvezem életemben először a diétázást, mert ebből nem csinálok problémát. Csak némi szabályt vezettem be, de ezt már írtam. Csodák csodája, így még külön megszorításokat is kívánok, és nem esik nehezemre. Ma nem sikerült egészségesen ennem, mert vidékre kellett mennünk dolgozni. Így a reggeli müzli volt tejjel, tízórai, ebéd, uzsonna meg 1-1 szalámis zsömi. Már 2 hete nem ettem ennyi pékárút 1 nap, így most nem is vagyok éhes. Nem gond kihagyni a vacsorát. Holnap mérlegelés nekem is. Most én is leeresztettem, de hajrá van csajok, nagyon meleg volt már! Lekerülnek a kabátok, folytatnunk kell!
209. ranna
2011. márc. 29. 17:16

Sziasztok!

Tegnapi torna a tapp lájtosan, ma is, de én nem érzem, hogy valami még kellene, valahogy le vagyok eresztve. :S Sajnos nem hájilag. :)

Kajálásban még tudom tartani a mértéket, bár néha nagyon nehéz kitalálni mi is legyen az, mert könnyebb lenne megenni két zsemlét szalámival, meg pörit tésztával, mint kitalálni, hogy is kellene.

208. judy1974 (válaszként erre: 199. - Divexa)
2011. márc. 29. 13:11
úristen hányszor akartam már ezt én is írni......(a szőkét a hasával)
207. nap0cs (válaszként erre: 206. - Biospirulina)
2011. márc. 29. 13:09

Világéletemben örökmozgó voltam. Az izmaim már visszajöttek valamelyest, csak eltakarja őket a zsír. Meg, hát, a kitartáson múlik minden. Aztán eléred azt a pontot, hogy na, kellene vmi még, mert ez kevés volt, nem érzem mindenhol, hogy mozogtam. :) Ma néztem a kutyánkat, úgy rohangál a kertben, hogy! Lehet, vinnem kéne futni.

Amúgy nem tudom, mennyi felesleg van rajtam. 74 kg voltam, amikor kezdtem, egy hete 72, most nem tudom, de 169 cm magas vagyok. jó lenne 62 lenni, mint az első terhességem előtt, de ha leszek annyi, az se baj, csak formám legyen.

206. biospirulina (válaszként erre: 205. - Nap0cs)
2011. márc. 29. 12:16

Hűha. de jól bírod!

Az én erőnlétem, még nem bír ennyit, bár lehet, hogy nagyobb a súlyfeleslegem(15 kg)

205. nap0cs
2011. márc. 29. 12:04
Nekem ma tae boe volt 20 perc bemelegítésnek és Réka 40 perces csípő blokkja. A lovastrénert megkérdem ismerősöktől meg a páromtól.
2011. márc. 29. 11:10

a hétfő reggeli mérlegelésem erdménye(?):40 dkg mínusz, viszont 2 naponta voltam futni és egyre jobban megy, ezért remélem, hogy elkezdtem izmot építeni, azért cak ennyi.

Ami a jobb oldali szomszédunkat illeti, én tényleg őszintén mondom, hogy nem lennék a helyébe.

2011. márc. 29. 11:07
lyat:olyat
202. biospirulina (válaszként erre: 198. - Nap0cs)
2011. márc. 29. 11:06

Előre is köszönöm!

Budapest XIV, XV,XVI,XVII. kerület lenne az ideális. Elsősorban lyat keresnék, aki terápiás, de nem feltétel,mert szerencsére már nem akkora a baj, mint születésekor.Az biztos, hogy kockás hasa nem lesz neki, de az előzmények tekintetében ez legyen a legnagyobb bajunk

201. Divexa (válaszként erre: 200. - Nap0cs)
2011. márc. 28. 21:40

Igaz, bár nekünk jobb. Mi minden lement dekának örülünk, ő meg már ilyen. Rossz neki. :)

Ma Duci tornát nyomtam Norbival, 25'. Elég is volt. Égett a zsír csajok. :)

200. nap0cs (válaszként erre: 199. - Divexa)
2011. márc. 28. 15:10
Tudod, kell a motiváció ;-)
199. Divexa
2011. márc. 28. 12:33

Ezt a Tapp-ot én is megnézem, még sosem hallottam róla.

Mérlegeltetek? Én majd szerdán. Most iszom egy maci kv-t, később ebéd. A reggelim nem volt éppen rendhagyó, mert 1 bögre gulyáslevest ettem. Nagyon jól esett. :)

Jut eszembe, titeket nem irritál ez a szőke spinkó oldalt a kigyúrt hasával? :)

198. nap0cs (válaszként erre: 193. - Biospirulina)
2011. márc. 28. 09:13

Melyik városban keresel? hátha tudok mondani vkit.

Terápiás oktató is fontos, de a legfontosabb a ló. Ha ő alkalmas arra, hogy tanítsa a gyereket, akkor lesz igazán jó. Én nagyon sokat tanulok párom lovától, ő nagyon figyelmes, segítőkész. Persze, valamelyest tanítás kérdése, de ha a lelke nem ilyen, akkor sose lesz belőle jó tanító. A gyerek meg érzi, hogy a ló jót akar-e neki, ahogy a ló is érzi, hogy szükség van rá.

197. ranna
2011. márc. 27. 21:56
Én biztosan nem tudok mérlegelni egészen ápr. 4-ig, de centiztem és azt hetente elvégzem.
196. ranna
2011. márc. 27. 21:29
Dévény nem hatásos? Vagy csak nem bírja? Mondjuk eléggé fájdalmas tud lenni.:(
195. biospirulina (válaszként erre: 192. - Ranna)
2011. márc. 27. 21:24

Nagyon egyszerre jöttek el a leveleink, máris nézem a tappot!

Holnap mérlegelünk?Vagy marad a célnadrág?

Én ma is jókislány voltam, bár ez vasárnaponként a legnehezebb, amikor több fogásos menüt készítek a családnak.Ma natúr halacska vot sült padlizsánnal, rizzsel , majonézes kukoricával és végül gyümölcsrizs.Diétásan úgy oldottam meg, hogy a natúr halacska mellé csak céklát ettem, a deszertből pedig csak a fagyasztott cukrozatlan gyümölcsöt. Azért félek egy kicsit, mert a mennyiség nem volt kevés.Sport ma csak 40 perc- séta-futás-séta volt, kicsit több volt a séta mint a futás, de úgy érzem haladok.

194. ranna
2011. márc. 27. 21:24
Bioka, nem igazán tudok pár mondatban beszélni a tappról, de a fórumon minden fontos le van írva róla, van negatív vélemény is, az igaz. Egyébként fontos, hogy a sérülés veszélye a tapp alapállás miatt lehetséges, illetve ha nem figyelünk oda kellőképpen, de azt hiszem ez egy zumbánál, vagy bármi más tornánál is előfordulhat.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook