Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
343. nap0cs (válaszként erre: 338. - Kalinkoz)
2011. ápr. 12. 07:05
Inkább kitartó vagyok. Most pl. még nem érzem igazán fittnek magam,mert a szombati kirándulás óta nem tornáztam. olyan izomlázam volt, hogy mozdulni se volt kedvem. talán majd ma.
342. nap0cs (válaszként erre: 341. - Biospirulina)
2011. ápr. 12. 07:03

tegnapról maradt rakott kelkáposztát. Párom meg valószínűleg sült krumplit. Bár nem hiszem, hogy ez nagy segítség. :)


Ranna! A fehérjepor nem roncsolja a májadat meg egyebeket, mert természetes anyagokból van és nincs benne szteroid sem ;-). édesítőnek sem aszpartamot használnak, ha jól emlékszem, de azért nézd csak meg, az a biztos.

2011. ápr. 12. 06:01
Segítsetek, hogy mit esztek ma?
2011. ápr. 12. 06:01

Szuper vagy Kalinkoz!

Szerintem a kulcs a rendszeres mozgás.

Csak hát olyan nehéz. Reggel még nem akarok hangoskodni, amikor alszik a család .Nappal robot egy multinál, este kb 9 -10 lenne, amikor neki tudnék állni. Na ilyenkor hiányzik már a lelkesedés.De ma önző anyát játszom , ha 5-kor hazaérek gyerkőc megy szépen kirakózni vagy legózni, anya meg tornázik a tv előtt.

339. ranna
2011. ápr. 12. 05:43

Jó reggelt!:)

A por terén a máj és vese érintettségnek utána nézekm remélem semmi ilyesmitől nem kellene tartani, mert akkor egyértelműen kilőve.

Kalinkoz, lejtőn?? Tényleg nagyon ügyes vagy, nekem max lefele menne, felfele tuti nem.

Bioka, ha egy-egy mozgás kimarad az nem gond. A lényeg a rendszeresség.

Divexa, lett izomlázad? Sajna cipőt nem kaptam, de nem adom fel. :)

338. kalinkoz (válaszként erre: 336. - Nap0cs)
2011. ápr. 11. 14:03
Most olvasgattam bele a naplódban. Te aztán fitt vagy! Én az alakreform Rékávalt kb.15 percig bírom, de még az is nehéz.
337. judy1974 (válaszként erre: 334. - Kalinkoz)
2011. ápr. 11. 13:07
Ezzel nyugodtan dicsekedhetsz, én 15 percet alig bírok emelkedőn és 5-ös sebességgel szoktam!
336. nap0cs (válaszként erre: 335. - Nap0cs)
2011. ápr. 11. 11:41
tovább :).
335. nap0cs (válaszként erre: 334. - Kalinkoz)
2011. ápr. 11. 11:41
Ügyes vagy! Csak így tobább
2011. ápr. 11. 09:00

Ma egy hete, hogy kezdtem és ~2kg lement. Tudom, hogy ez még csak a szervezet kiürülése, de akaraterő növelésnek pont elég. Tegnap 30 perc helyett (eddig ennyit bírtam) 46 percig gyalogoltam lejtőn 5,5 Km/h. Egyre fittebb vagyok! :)

Ezt most nem dicsekvésnek írom, hanem inkább magamat próbálom visszafogni, nehogy egyek vmit. Nagyon kezdem unni az alma-banán-narancs kombinációt délelőttönként.

333. nap0cs (válaszként erre: 332. - Biospirulina)
2011. ápr. 11. 07:03
Hát, informatikus lennék-> asszisztencia, irodavezetés, titkárnő, helpdesk...ilyenek, Somogy megyében, Balaton környékén. és, igen jó lenne, ha hallanátok vmit ;-). köszi
2011. ápr. 11. 05:57
Napocska, milyen munkát és melyik megyében keresel?Esetleg ha hallunk valamit?Persze csak ,ha gondolod,mert nem akarok tolakodó lenni.
2011. ápr. 11. 05:55
Jaj lányok,a vasárnapom felért egy katasztrófával.Nehéz napok kezdődtek nálam így tegnap a kelleténél jóval többet ettem, ráadásul tornázni sem tornáztam csak manó gyógytornáját csináltam, de ez inkább neki mozgás nem nekem.Délelőtt még volt kb.másfél óra séta természetesen a kicsivel, tehét csiga tempóban.Futni is akartam,de a szél visszatartott.Szidást kérek!!!!!!!!!!!!!!!
330. Divexa (válaszként erre: 321. - Ranna)
2011. ápr. 10. 22:08
Nekem a telitalpú tetszik, majd nyárra én is beszerzek 1et. Sikerült a cipő vétel? Én tegnap 3 melltartót vettem, le volt olcsózva. :)
329. Divexa (válaszként erre: 325. - Kalinkoz)
2011. ápr. 10. 20:28
Pont így gondolom. :) Ha elérem az ideális súlyt, akkor sem fogok porokat enni, így nem is veszem bele most sem a menübe.
328. Divexa (válaszként erre: 322. - Nap0cs)
2011. ápr. 10. 20:26

Na ezen most borultam. :)

Nekem ma cukorban gazdag volt az étkezésem, de sebaj, néha az is kell. Ma 2x 50 percet gyalogoltam, 20 perces pihivel közben. Majd meghaltam a végén, de ahogy itt ülök, semmi. Na majd holnap kiderül. Biztos hatásos volt, mert a lépcsőn már csak kúszni tudtam felfelé. Azt hiszem, heti 1x beiktatok egy ilyen gyalogtúrát. Már ha jó az idő.

327. nap0cs (válaszként erre: 324. - Ranna)
2011. ápr. 10. 09:52
Azért ha végiggondolod nem olyan húzós ám. a hús többe kerül. általában ilyen porból minden nap megiszol egy adagot-egy doboz így kb egy hónapig kihúzza. ha minden napra megveszed a húst, azt bizony egy hó alatt nem 6ezer ft. :(
326. kalinkoz (válaszként erre: 321. - Ranna)
2011. ápr. 10. 09:25
Én is nagy lábon élek (40-41 cipőfüggő), de én a leértékeltek között mindig találok valami jót. Hát ugye a kisebbeket elkapkodják, de a nagy általában megmarad. Egyik nap vettem egy jó magassarkút az ár 1/3-ért pedig nem is cipőt venni indultam. A pénztáros csaj mondta, hogy mielőtt bementem akkor akciózta le, mert csak a nagy méret maradt meg belőle.
325. kalinkoz (válaszként erre: 324. - Ranna)
2011. ápr. 10. 09:21
Én is gondolkodtam a turmixporokon, de 1. nem bírnám szilárd táplálék nélkül 2. azt olvastam hogy nem valami jó a vesének és a májnak.
324. ranna
2011. ápr. 10. 08:12
Én is a scitec valamelyikére gondoltam. Csak tényleg nagyon húzós az ára. :( Én ugyan dolgozom, de annyi pénzt erre áldozni egy fogyiért nagyon sajnálok.
323. nap0cs (válaszként erre: 321. - Ranna)
2011. ápr. 10. 08:07
protein delite, de régen volt, nem tudom gyártják e még. valójában bementem egy ilyeneket árusító boltba(scitec nutrion)és megmondtam az eladónak, hogy mit szeretnék elérni, ő meg ezt ajánlotta. hogy jó-e, nem tudom. nekem az egyensúly beállításához kellett csak, mert nagyon kevés fehérjét ettem. most is kéne, de majd ha lesz munkám. :(
322. nap0cs
2011. ápr. 10. 07:58

Sziasztok! Mi tegnap este olyanok voltunk, mint vmi öregek otthona, ahol olyanok fekszenek benn, akik már alig tudnak mozogni és azt is meggondolják,h kétbetűs kitérőre kimenjenek-e vagy csöngessenek ágytálért. :D

De ma reggel már minden oks. mondjuk tegnap este mindketten csak fehérjére vágytunk, kiabált érte a szervezetünk és a nagy adag fehérje megtette jótékony hatását. :)

Ma is gyönyörű napsütés van, lehet menni kirándulni. ;-)

Azon gondolkodtam, hogy lehet, ezt az intervall edzést be kellene építenem a tornák közé, mert nagyon hatásos az izmoknak. és a szív is izom, ugye...

én fényképet csináltam magamról pár hete. most megnéztem a különbséget az akkori úszóövem és a mosti közt. határozottan kisebb lett. juhé!!!!mérleggel nem találkoztam, azt nem tudom. szóval, kitartás lányok, szép lassan alakul ez, csak nem szabad feladni. szuper lányok leszünk. ;-)

321. ranna
2011. ápr. 10. 07:51

Szia kalinkoz! Persze, hogy csatlakozhatsz. :)


Nap0cs, te nagyon fitt vagy, hogy bírod a rohangászást, irigy vagyok. :)


Bioka, már majdnem hiányolni kezdtelek.

Na, jól eltoltam a tegnapi evést megint. Reggeli megvolt két szelet pirítós, (de nem az a régi csomagolású, hanem az, ami nagyítóval normál méret, 3 szelet parizer, ubi, zöld tea. 10 körül elindultam gyalogni, du 3 körül értem haza és közben nem ettem semmit, csak zöld teát ittam. Mikor hazaértem sem voltam éhes, de muszáj enni alapon, ettem. Na ettől meg éhes lettem, megint ettem. Egyébként vettem egy melltartót, akartam cipőt is, magas sarkút, vagy teli talpút, de mivel nem élek kis lábon, nem kaptam. Ma elindulok megint cipővadászatra, aaaanyira szeretnék egy jó cipőt, régóta laposban osonok. már. :)

Mai kaja normál étkezés mennyiségcsökkentéssel, vagy ha nem megy valahova bezárnak, mert palacsintát fog sütni a férjem, és azt nagyon szeretem.

Továbbra is agyalok a protein turmixon, nap0cs, te írtad ugye, hogy ittad? Melyiket?

320. biospirulina (válaszként erre: 315. - Kalinkoz)
2011. ápr. 10. 06:13

Szia Kalinkoz!

Én is üdvözöllek, köztünk. Ez egy jó hangulatú főrum lassú de biztos eredményekkel,Nem villámkúra, hanem ésszerű,betartható.Úgy látom, hogy mindannyian háztartást vezetünk, főzük 1-2-3 gyerkőcre, férjre,sokat dolgozunk és nagyon akarunk egészségesebbek és fittebbek,csinosabbak lenni.

2011. ápr. 10. 06:06

Ranna!

Remélem, sikerült beszerezned valami csinos darabot.Én sokáig csináltam, hogy direkt egy számmal kisebb ruhát vettem, hogy majd belefogyok.Ez iszonyúan frusztált és rájöttem, hogy 75 kilósan is kell hordanom valamit.Fontos , hogy jól érezzem magam a bőrömben,mert ez befolyásolja az alaphangulatomat is, ha az jó akkor megfigyeltem sokkal kevesebbet eszem.Igaz én stresszevő vagyok.

318. Divexa (válaszként erre: 310. - Ranna)
2011. ápr. 9. 23:12
ranna, nem jó a technika! figyu, azt kell nézni, mi az ami már rád jön, és úgy szemlélni a köv. kisebb méretet, hogy már nem kell sok hozzá! csak pozitívan!
317. Divexa (válaszként erre: 313. - Nap0cs)
2011. ápr. 9. 23:05
Nem semmi. :) Én kibuktam volna tuti. :)
316. Divexa
2011. ápr. 9. 23:04

Sziasztok! Hali kalinkoz!

Biztos csatlakozhatsz, ez ranna fóruma, a kevesebb több irányelvvel. :)Vagyis, itt mindenki már túl van 40-50 diétán, fogyókúrán, 120 csodaszeren, és pár 1000 varázstablettán. Nagyon is jól tudjuk mi a helyes, miért és mennyit kell fogynunk, itt már csak ötleteket "lopunk" a másiktól, és rengeteg támogatást sírunk ki egymástól. :) Igaz csajszik? Én speciel fejmosást is szoktam kérni, igen hatásos :) Mondjuk én még ma is ünnepeltem, lecsúszott egy rákóczi túrós, de az ebéd megint lecsó volt, így kompenzálva érzem a bevitt kalóriákat. Holnap főzi lesz, és újabb gyalogtúra.

2011. ápr. 9. 21:47

Sziasztok!

Csatlakoznék, ha lehet. Egy hete kezdtem a "fogyókúrát" és jó lenne egy kis biztatás. Látom ti is hasonló eredményekkel küzdötök és néha jól esik kibeszélni. Sajnos az összes hozzászólást nem tudtam átolvasni, idő hiányában.

Én a két szülés (és a tohonyaságom-édesszájúságom) miatt felszedett kilóimat próbálom lefaragni. Néha már próbálkoztam, de a szigorú diétákat nem bírom, mert egy idő után úgy telezabálom magam édességgel, hogy nem ért semmit az erőfeszítés. Most a délelőtt csak gyümölcs és a délután kevesebbet módszerrel próbálkozom, és beizzítottam a karácsonyra kapott futógépemet napi 30 perc intenzív gyaloglással. Eddig működik csak a gyümölcsválaszték egy kicsit bővülhetne már.

Szóval üdv. mindenkinek.

2011. ápr. 9. 19:10
az erőltetett gyaloglás, gyors séta szerintem is a legjobb sport, még akkor is ha nagyobb a túlsúly
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook