Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
673. ranna
2011. jún. 28. 19:26

Nem haragusztok ugye, ha befejezem ezt a fórumot? :S (egyedül írogatni uncsi)


Mindenkinek sok sikert a fogyihoz, és nagyon sok jó és szép dolgot az életben! :)

672. ranna
2011. jún. 25. 08:46

Úgy látszik, ez lesz a naplóm, jól elírogatok majd itt magamnak. :D

Nap0cs, használ a fehérjeturmix?

Én még nem vettem azóta, várom a fizut. :)

Egyre jobban szeretem a gyaloglást. Annyira szeretném a nordic walking-ot kipróbálni, csak eléggé hülyén néznék ki így gyalogolva a belvároson át. :D

671. ranna (válaszként erre: 670. - Kalinkoz)
2011. jún. 22. 06:18

Kalinkoz, szerintem mindenkinél vannak kilengések, legalábbis így gondolom, ez nem baj, a cél megvan, csak néha "pihenünk" felé tartva. :)

89 kg vagyok, mostanában nem is tartok szigorú diétát, tornám a gyaloglás, de még az sem minden nap.

Még ha nincs is eredmény, jó lenne, ha írogatnátok, hiányoztok.

2011. jún. 20. 11:35

Sziasztok! Szégyen-gyalázat, de visszajött +1kg. Édesség+ édesség+ 0 mozgás.

Olyan lelkievő vagyok, most kéne vmi ami kicsit feldob, hogy folytatni tudjam a fogyókúrát (vagy csak a kevesebb zabálást). Szóval ezért nem irogatok, mert nem vagyok vmi lelkesítő.

Ügyi vagy Ranna, csak így tovább!!

669. ranna
2011. jún. 18. 14:57

Remélem Mindannyian jól vagytok. :)

Én ma no saltyztam, kétféle sütit is csináltam érettségiző nagylányomnak, egyelőre a hűlés fázisában vannak. (amerikai krémes, túrótorta sütés nélkül ezt pici változtatással)

668. ranna
2011. jún. 16. 12:17
Örömmel jelentem, hogy újra megindult a súly lefele, egyelőre hajszálpont 90, de lesz ez nemsokára 8-as. :))
2011. jún. 16. 06:03

Sziasztok Lányok!


Én is a súlytartás időszakát élem, de továbbra is nagyon figyelek a kajámra és hiszek benne, hogy majd megint elindul lefelé!

Szép napot Nektek!

2011. jún. 15. 09:43

Sziasztok!

Mi a hétvégén körbetekertük a Tisza- tavat. 72 km. 5 óra alatt kivégeztük! Nagyon jó volt, csak kicsit leégett a hátam, annyira sütött a nap.

a súlyomat most nem nézem, szerintem áll, pedig mozgok sokat. Igaz, néha nasizok is.

665. ranna
2011. jún. 14. 14:02

Szép napot Mindenkinek!

Csak nem le(el)fogytatok tán? Hol vagytok? :(

Nálam továbbra is tart a stagnálás, már ott tartok, hogy annak örülök, legalább nem híztam vissza semmit.

664. nap0cs
2011. jún. 11. 18:40
nálunk évzáró volt délelőtt, délután métabajnokság. semmi különös, csak nemigazán voltunk itthon. :D holnap jönnek vendégek, pakolás, takarítás, főzőcskézés. :)
663. ranna
2011. jún. 11. 17:45

Merre vagytok? Gondolom pihi ezerrel. :) Vagy főzés, takarítás?

Ma nem sok diétás kaját készítettem, bár eddig még nem ettem belőlük, nem voltam még eddig éhes. Pedig itt nincs is nagy meleg. Remélem az estét is sikerül zaba nélkül átvészelnem. :)

662. nap0cs
2011. jún. 10. 21:41
aham vacsi helyett iszom. meg néha reggeli helyett. mondjuk, én csak a fehérjeegyensúly fenntartása miatt iszom ezt.
661. ranna (válaszként erre: 660. - Nap0cs)
2011. jún. 10. 14:02

Kaja helyett iszod? Valamit tornázol is pluszban?

majd írd meg használ-e, fogytál-e vele?

660. nap0cs
2011. jún. 9. 08:44
nekem is fájt a kezem utána. :) kezdem megszokni a fehérjepor ízét. ;-)
659. ranna (válaszként erre: 658. - Nap0cs)
2011. jún. 9. 05:28
Húha, igazi lovas lyány vagy! :)) Szerintem nekem a karomban sem lenne annyi erő. :D
658. nap0cs
2011. jún. 7. 20:00
gyerekek! két ostorral ostoroztam ma és nem ütöttem meg magam, sőt! a két ostor szólt is egyszerre. tök jó érzés volt. :) holnap megyünk megnézni a helyi sulit, ha lurkóknak tetszik, ide fognak járni. 3-ból 2 oszifőt már ismerünk és bejönnek :D.
2011. jún. 7. 14:11
Napocs!De jó ismét "mosolyt olvasni "rólad!!!!
656. nap0cs
2011. jún. 7. 08:13
pusza mindenkinek! én már voltam futni, kitartás!!!
655. nap0cs
2011. jún. 6. 18:14
semmi extra, csak jó kedvem volt, van! :D
654. ranna (válaszként erre: 652. - Nap0cs)
2011. jún. 6. 17:46
Nocsaknocsak, valami jó hír? :)) Mesélj!
653. ranna (válaszként erre: 649. - Divexa)
2011. jún. 6. 17:45
Hihi, na ez a veszély nem fenyeget. :D
652. nap0cs
2011. jún. 6. 07:02
Jóóóóóóóó reggelt, lányok!!!! :D XD
651. nap0cs
2011. jún. 5. 20:40
eddig más használta. tényleg nem unatkozom. :) nem is panaszkodhatok, bár nekem sem könnyű, de jó. XD
650. Divexa (válaszként erre: 646. - Nap0cs)
2011. jún. 5. 16:38
Lusta vagy? Szerintem itt összesen nem mozgunk annyit mint te! Csuda egy életed lehet. Izgalmas, érdekes, de iszonyú melós is. Még nem döntöttem el, hogy irigyeljelek-e. :) Mi az hogy visszakaptad a lovad? Hol volt eddig?
649. Divexa (válaszként erre: 645. - Ranna)
2011. jún. 5. 16:35
Naaagyon tuti vagy! Még a végén elfogysz teljesen. :) A fodrászt én is tervezem, de majd jöv. hónapban. Kozmetikusnál 1000 éve nem jártam, mert egyik sem bírja ki, hogy ne nyomkodjon. 100 más technika van a pólusok kitisztítására, de még mindig ezt a kőkori, és a bőrnek cseppet sem jó módszert alkalmazzák. Fáj is, és két napig úgy néz ki az ember lánya, mint akin végigvertek szögesdróttal. Inkább elhagytam a csokit, és olajos magvakat, egyből ki is tisztult a bőröm. Ha megyek, csak is masszázsra, meg ilyen-olyan pakolásokra. Aaaaaaz szupi kényeztetés! Irigylem a lábaid, én ha fogyok, az a derekamról, és onnan felfelé látványos. A combok a legkritikusabbak, meg fenék. Popsinak nem nevezném. Eddig egy valami formálta, a görkori. Csak most nincs partnerem hozzá. :( Ötlet?
648. nap0cs (válaszként erre: 647. - Ranna)
2011. jún. 5. 13:58
Íjászkodni szoktunk. tulajdonképpen hagyományőrzők vagyunk: lovagolunk, szablyázunk, ostorozunk, íjászkodunk. nyílvesszőket gyártunk. na, ebből nem jön be sok, de azért jó így.
647. ranna (válaszként erre: 646. - Nap0cs)
2011. jún. 5. 07:53
Hűha, betonkemény popsid lesz. :D Nyílvessző? Azt meg mihez? Lemaradtam. :)
646. nap0cs
2011. jún. 5. 07:44
halihó! én is írok biztatót. hosszabb szünet után visszakaptam a lovam, szóval megint szekáljuk egymást ezerrel, azaz lovagolok. :D egyéb sport nincs-lusta vagyok mondanátok, de az igazság az, hogy el vagyok havazva. nyílvesszőt gyártok meg ruhákat kell varrnom. hétfőn érkezik a fehérjeporom is. szóval, csupa jó. ;-)
645. ranna (válaszként erre: 644. - Divexa)
2011. jún. 5. 07:23

Már hiányoztál. :)

Na, én írok valami biztatót. Hülye fejjel mostanában csak a csípőt és derekat, meg még a mellett mértem, hogy fogytam-e, de főleg a derekat, nem tudom, nekem valahogy az tünt fontosnak. Tegnap viszont mértem mindenütt. (még 2009-ben kezdtem el a mérést és felsőcomb, térd felett, térd, vádli, boka is van a papíron )Na szóval a márciusi méréshez képest a térd feletti rész és a térd -1,5 cm, vádli -3!! cm. :)) Szóval alakul ez, csak nem mindig ott, ahol akarjuk. :D És hab a tortán, hogy vettem egy cicifixet, a múltkori 95-ös méret helyett most a 90-es kellett, kosárméret maradt. Voltam fodrásznál is - magamnak szoktam vágni, festeni -, hogy érezzem már nőnek magam, ez az érzés viszont csak ma reggelig tartott, ugyanis mára kiment a fésülés a hajamból, így inkább pistikés a fejem. :D Jövő héten kozmiba megyek, úgyhogy a kis lelkem kezelve lesz rendesen. :)

644. Divexa
2011. jún. 4. 22:13

Sziasztok csajszik!

Jó ideje nem voltam, vagy nem volt időm, vagy az élethez sem volt kedvem. Elkapott a "miért nem fogyok 20kg-t egy éjszaka alatt" szindróma. Ezután megvigasztaltam magam két habos süteménnyel. Aztán rájöttem, nélkületek nem megy. Kell egy közösség, és ez egy jó közösség! Ennyi támogatást még sosem kaptam mint itt, és néha az is elég ha kidumcsizhatom magam. De hogy írjak valami jót is.... Most láttam a tv-ben két duci csajszi riportját. Olyan 100 körüliek voltak, és már mindent kipróbáltak amit lehetett. Most úgy fogyóznak, ahogy mi itt jó páran, és roppant találó nevet találtak rá: hobbifogyókúrázók! Pont azt a filozófiát takarja amiben én is hiszek. Nincs egyhangú fogyókúrás menü, nincsenek falak, nincs éhezés, csak életmód változtatás. Nem könnyű, de tartós eredményt csak ez hozhat. Szóval új erőre kaptam, és ezt megakartam osztani veletek. Nem szabad elkenődni, nincs értelme. A görcsös fogyni vágyást is el kell felejteni. Változtatni kell, azt is lassan, és a fogyás magától el fog indulni. Ha akarod, ha nem. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook