Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájseb lézeres "égetés" után meddig voltatok táppénzen? fórum

Méhszájseb lézeres "égetés" után meddig voltatok táppénzen? (beszélgetős fórum)


16. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 11:54
Értem, nekem szerencsére a fagyasztás is tökéletesen megoldotta. Több mint 20 éve volt.
máj. 17. 10:38

Egy magánklinikára járok. Ott nincs fagyasztás, csak lézer.

Sztk-ba nem akarok menni ezért.

Azt mondták, ez mindent elpusztít. Még a HPV-t is.

Nekem az nincs szerencsére.

máj. 16. 23:42
Nekem fagasztva volt. Az egyáltalán nem vérzett, viszont hetekig bő vizes folyásom volt, se szaga se színe, de normál betét kellett annyi volt. egyik barátnőmnek is ugyanez, akinek szintén fagyasztották.
máj. 16. 21:49

Fizikai munkát végzek, tömegközlekedem. Sajnos nem tudom óvarosan csinálni.

A vérzés miatt kérdeztem. Amíg vérzik, táppénzen lennék. De nem nézik jó szemmel sajnos.

Köszönöm az infókat.

Nekem azt mondták, hogy 30 perces beavatkozás és lézeres.

máj. 16. 09:15
Az, hogy meddig tarthat, az függ a kezelendő terület nagyságától.. nekem az első hosszabb volt.
11. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 16. 08:16
Semeddig. Tesómnak volt, kb 3 perces művelet, addig megevett egy fél sport szeletet. Azért csak annyit, mert addig jutott el, nem tartott tovább a dolog. Nem kellett semmi extrára figyelni, csak talán a szexuális életet kellett hanyagolni egy időre.
máj. 16. 07:55
Ezt nem is mondanám műtétnek, nekem volt, többször kezeltek vele, kb. 3 alkalommal és a leghosszabb kb 15-20 perc volt, nekem nem fájt egyáltalán, és utána ugyanúgy folytattam a dolgom, mint előtte. Minimális vérzés ha volt talán, meg pár napig nem lehetett szexelni.
9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 16. 07:26
Családban volt ilyen műtét. Másnap már dolgozott és ellátta a családot, de óvatosan.
máj. 15. 19:19
Esetleg van olyan, aki átesett rajta, és személyes tapasztalatot tud mondani, mert átesett egy ilyen kezelésen?
máj. 15. 18:20
Szuper. Köszönöm.
6. f135cdb45f (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 15. 18:20

Az előbb belinkelt oldal szerint:

"Az intimlézeres kezelés nem igényel vágást és varratot, és nem jár együtt szövődménnyel vagy vérzéssel. Nem igényel műtéti előkészületeket vagy utókezelést. Biztonságos, gyors és páciensbarát megoldás, mellyel elkerülhetők a hagyományos sebészeti eljárásokkal járó nemkívánatos komplikációk."

5. f135cdb45f (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 15. 18:19

A polipeltávolítás után volt vérezgetés pár napig, betétet használtam.

Viszont én nem fizikai munkát végzek. Azt javaslom, hogy hívd fel a rendelőt telefonon, és kérdezz rá, hogy dolgozhatsz-e aznap. (Nekem eddig mindig segítettek, ha kérdésem volt.)

máj. 15. 18:00

Mennyire vérzik?

Fizikai munkát végzek, és tömegközlekedem.

Ez egy masik műtét, mint a polip.

Köszönöm az infót.

3. f135cdb45f (válaszként erre: 2. - F135cdb45f)
máj. 15. 17:51
a beavatkozás bementem dolgozni = a beavatkozás után bementem dolgozni
2. f135cdb45f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 15. 17:50

Ezt találtam:

"A beavatkozás után a páciens azonnal folytathatja a mindennapi tevékenységét. A lábadozási idő rendkívül rövid. A lábadozás ideje alatt nincs szükség fájdalomcsillapítóra, vagy antibiotikumos kezelésre."

[link]


Nekem ilyen nem volt, csak polipeltávolítás (magánban, altatás nélkül). Reggel odamentem, a beavatkozás bementem dolgozni, semmi problémám nem volt.

Szerintem a méhszájkezelés is hasonló.

máj. 15. 17:22

Lézeres méhszájseb "égetés" után meddig voltatok táppénzen?


Meddig véreztetek? Fizikai munkát végzek a munkahelyemen.


Egyedül élek, nincs ai segítsen. Otthon milyen munka megengedett?


Harmadikon lakom, lépcsőzés, bevásárlás, ruhák teregetése, mosogatás, macskaalom kicserélés.


Vagy csak feküdni szabad?


Ez nem a konizáció, csak vaporizálnak, mert a rákszűrés negatív lett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook