Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
313. nap0cs
2011. ápr. 9. 16:44

mai torna: túra, dombmászás, majd egy órán keresztül intervall edzés a gyerekekkel, azaz sprintelések a focipályán "brit bulldog"-játék névre keresztelve.

nem gondoltam volna, hogy ilyen jól bírom, bár az izmaim kiabálnak, hogy te hülye, hogy lehettél ekkora barom!!!, de jól érzem magam. a hasazás viszont lehet, hogy kimarad....

312. nap0cs
2011. ápr. 9. 08:08

Mi bicótúrára megyünk. Aztán este Hasazni meg felsőtestezni fogok. Tegnap alakreformot lenyomtam,ezek nagyon hiányoztak belőle nekem. hasból csak 10 perc van rajta :(.

heti 1 kiló amúgy simán belefér még, főleg ha tényleg mozogsz. de előbb izmosodni fogsz valószínűleg-nálam úgy volt-, de nem kell félni, több izom, több zsírt éget. :) többek közt ezért erősítenek először bbuilderék. ;-)

311. ranna (válaszként erre: 310. - Ranna)
2011. ápr. 9. 07:36
Akarom mondani csúszna le ... :))
310. ranna (válaszként erre: 309. - Divexa)
2011. ápr. 9. 07:36

Őszintén szólva azt sem bánnám, ha estéről reggelre virradóra csúszna be -30 kg. :D

Ja, szép jó reggelt Mindenkinek! :)

Mai tervem gyaloglás sokat, szeretnék szétnézni pár áruházban/boltban, remélem jól felhergelem magam, hogy na ezek azok, amik nem jönnek rád ranna, ez a kis öntükör kell most nekem. Szóval csatlakozom hozzád Divexa ma gyaloglásban. :)

309. Divexa
2011. ápr. 8. 22:23
Szerintem azért heti 1 kg mínusz becsúszhat, főleg ha iszik mellette bőven az ember, és mozog is. Jaja, a titok a soxor eleget, nem degeszre, és a mozgás. Én ma megint nem mozogtam. :( A lusta fajtám. No majd holnap, úgyis temetőbe akartam menni, vissza majd gyalog jövök. Az 50 perc kilépve. Lemértem. :) Az első ilyen gyaloglás után kidőltem, de jólesett. Andalogni nem szeretek, de gyorsan menni igen. Jó sport. :) És ingyen van.
308. nap0cs (válaszként erre: 305. - Ranna)
2011. ápr. 8. 18:38

bodybuilder, nem vessző, ijesztgető szó oldalra.---

ez nagyon tetszik. :)

igen, ha nem eszel rendesen a szervezeted rögtön megnyomja a vészcsengőt és elkezd tartalékolni. nem hiába mondják: egyél ötször, rendesen. De meg fogsz lepődni, mert amikor egy ilyen nem eszel időszak után ráállsz arra, hogy 5x eszel kis adagokat, nem lépve át a napi 1500 kalóriát és mellette még mozogsz is, elkezd fogyni. pusztán azért, mert a szervezeted rendszeresen kap táplálékot-nem ételt, tápláló vmit!!-és nem ijed meg, h éhen vész.

307. ranna (válaszként erre: 300. - Biospirulina)
2011. ápr. 8. 17:51
Azt mondják, hogy amikor megáll a fogyás, akkor kell bevetni pl. valami másfajta testmozgást, nem pluszba, hanem váltani másra.
306. ranna (válaszként erre: 302. - Nap0cs)
2011. ápr. 8. 17:48
Én sem szeretem a szülői értekezleteket, ha lehet kihagyom, fogadó órákra meg végképp nem szeretek járni.
305. ranna (válaszként erre: 303. - Nap0cs)
2011. ápr. 8. 17:47

Én is nagyon szeretem a testépítő oldalakat. :) Érdemes ellátogatni a ööö na hogy írjam ... bodybuilder, nem vessző, ijesztgető szó oldalra. :D


Ma a patikában megmértem magam megint. Az eredmény minusz 1,4 kg, de ebből egy deka sem zsír!! A zsírtömeg nem változott, sőt kissé még emelkedett is a testzsírszázalék. Ebből is látszik, hogy biztos nem tesz jót, ha nem eszünk és ha nem mozgunk.

304. nap0cs (válaszként erre: 299. - Ranna)
2011. ápr. 8. 12:32
Vizet vesztesz, meg kiürülnek a ch raktáraid. természetesen ha visszaállsz normálisba, mindkettő feltöltődik.
303. nap0cs (válaszként erre: 297. - Biospirulina)
2011. ápr. 8. 12:31
szigorú diéta meg sok sport, ami beválik. de okosan kell csinálni. bármilyen meglepő, testépítő oldalakon találsz jó tippeket, mert verseny előtt nekik is sokszor 10 kilót le kell adniuk, hogy beférjenek a súlykeretbe.
302. nap0cs (válaszként erre: 295. - Divexa)
2011. ápr. 8. 12:28
ja, az oviban cukik. na, ez igaz, de nagyon jól tudom, hogy teljesít a gyermekem. a suliban meg egy órán beszélt az ofő arról, hogy szigorúan veszi őket, meg le vannak terhelve. spec ezt a kettőt tudom. arról meg,h hova mennek kirándulni 2 mondat volt. ez lett volna a fontosabb. mindegy, ilyen nap is kell. ja, informatikus vagyok vagy mi, nem bírom a szó-és időpocsékolást. :)
301. judy1974 (válaszként erre: 300. - Biospirulina)
2011. ápr. 8. 12:03

az fincsi! Szerintem én is halazok este....mondjuk tonhalsalit.....imádom!

Így van tartsd, amit eddig csináltál, elég is és legalább tartós is!

300. biospirulina (válaszként erre: 299. - Ranna)
2011. ápr. 8. 11:54
Nagyon köszönöm, az eszemmel én is így gondolom, és már amikor leírtam, akkor megdorgáltam magam. Végül is az elkövetkező 50 évben szeretnék karcsú maradni.Maradok a heti fél kilónál, csak az ne álljon meg. A ch csökkentését egyébként én is tervezem, ha nem is minden nap, de 2-3 x egy héten szeretnék én is csak fehérjét és sok-sok zöldséget enni. Ma például finom pangasius halacskát.
299. ranna (válaszként erre: 297. - Biospirulina)
2011. ápr. 8. 11:44
Tényleg ne akard. :D De egyébként az a gond a heti 1 kg-val pl, hogy valószinű nem zsírból megy, mert a zsírraktárt úgy őrzi okos szervezetünk, mint a kincset (szűkösebb időkre), hanem izomból a fogyás. Namármost, ha csinál az ember egy drasztikus kúrát és utána visszaáll a megelőző étkezésre, nem csak hogy visszahízza amit lefogyott, hanem a szervezet boldogan többet raktároz zsírba. Mivel drasztikusan fogyózni hosszú távon képtelenség, így biztos a sikertelenség. De ha mégis be akarsz vetni valami durvát, én magam részéről olyat keresnék, amiben sok fehérje és zöldség van, CH meg alig. Fontos, hogy tartsd be, semmi nass, vagy kilengés, különben nem sikerül.
298. judy1974 (válaszként erre: 297. - Biospirulina)
2011. ápr. 8. 11:26

Szia! Már írtam vhol, de a fahéjjal nagyon vigyázz! Csak pici mennyiségben próbáld ki először, nekem olyan allergiás kiütéseim lettek tőle, hogy szinte véresre vakartam magam, + majdnem egy hónap volt amíg elmúlt! Ezenkívűl rohadtul éget amikor felkened. mondjuk ez kibírható, bár először annyira fájt, hogy beugrottam a zuhany alá rögtön miután bekentem. Valakinek működik, csak azért írtam le ,nehogy te is így járj. mondjuk szerencsére nálam ez télen volt, amikor a ruha alatt úgysem látszik (tele voltam ronda piros pöttyökkel!), de most mindjárt itt a nyár, úgyhogy kicsi felületen próbáld ki először!

na, nem akartalak elriasztani!

Szép napot mindenkinek a fórumon!

297. biospirulina (válaszként erre: 287. - Nap0cs)
2011. ápr. 8. 05:21

A citromos víz állítólag nagyon jó zsírégető és ugyanezt hallottam a zöld teáról is.Külső zsírégetésre és feszetsítésre itt olvastam a Hoxán,hogy sima testápolóba kell fahéj és mandarinolajat csepegtetni ezt összekutyulni és a problémás területekre felkenni.

Nincs tippetek,hogy a heti fél kilós fogyást hogyan tudnám mondjuk megduplázni? (Már tudom id a válaszotokat, hogy ne akarjam, de mégis jó lenne)

2011. ápr. 8. 05:15

Osztom a szülőivel kapcsolatos véleményt.Nálunk sem szokott semmi hasznos elhangozni,csak ledarálják a fontos dátumokat, ismertetik az osztály átlagát, néhány szülő pedig jelentéktelen dolgokról vitázik az osztályfőnökkel. Mégis ott kell lenni, még akkor is,ha aztán az egészet elküldik e-mailen is, mert ha nem mész rád sütik,hogy ennyire érdekel a gyereked!Divexa!Gratulálok a forgalmi vizsgádhoz!

Ez ,ha jól értem a jogosítvány megszerzéséhez volt?

Nálam 20 éve csak gyakorlatnak és elméletnek hívták.

295. Divexa (válaszként erre: 294. - Nap0cs)
2011. ápr. 7. 21:46
Miért volt időpocsékolás? Az oviban olyan cukik, a szülői meg hasznos, nem? Ez már csak egy ilyen lusti nap. Órák óta ásítozom, ez az idő vagy mi. Na majd holnap újult erővel indulunk.
294. nap0cs
2011. ápr. 7. 21:36

Én ma döglöttem. délelőtt az oviban a nyílt napon, délután a suliban a szülőin. este meg már a halálomon lévén nem és nem sikerült tornáznom.Slussz poén: mindkét program időpocsékolás volt. :(

Divexa: grat a vizsgához, ment a jel,Ranna: kitartás! lesz jobb ;-)

293. Divexa (válaszként erre: 292. - Ranna)
2011. ápr. 7. 20:22
Jaaaaaaj szegénykém, most már csak jó dolog történhet veled! Velem teljesen mind1 mi történik, jó vagy rossz, enni bármikor tudok. :) Köszi a gratulát, én is örülök hogy sikerült. Ennek örömére szét zabáltam az agyam. :) Nem volt nagyon durva, de többet ettem mint szoktam. Azt hiszem lépcsőzök egy picit, már ha a térdem engedi. Ranna, pihenj, kényeztessed magad, az is kell. Végy 1 habos fürit, vigyél magaddal 1 zöld teát, a kád végébe gyújts gyertyát. Ha mód van rá, mehet 1 kis andalító zene. Nyugtató tud lenni, ha nem érzed elvesztegetett időnek. :)
292. ranna
2011. ápr. 7. 17:23

Divexa, gratu a forgalmi vizsgához! :)

Bocsánat a gyérségért, kissé magam alatt vagyok, családi dolog, majd helyrejövök.

Viszont éppen a rosszkedv miatt keveset eszem, ez részben jó, részben nem, mert lelassul az anyagcsere, így erőt kell vegyek magamon, hogy tessék rendszeresen étkezni.

Én is zöldtea párti vagyok, utóbbi napokban 1,5 litert megiszom. Natur nem megy, így édesítőt és citromot rakok bele.

Torna kimaradt, ahhoz végképp nincs kedvem bevallom nőiesen. :(

291. Divexa (válaszként erre: 287. - Nap0cs)
2011. ápr. 7. 14:52
Narancslét vettem, van benne cukor, de nem az ipari kristály, hanem ami a gyümölcsben benne van. Ez a fajta ok részemről. Ennyi cukor kell is, az agy azt "zabálja". Bár most ebédre megengedtem magamnak 3 gombi fagyit, naaaagyon jó volt. Ünnepelek, mert sikerült a forgalmi vizsgám. :)
290. Divexa (válaszként erre: 289. - Judy1974)
2011. ápr. 7. 14:48
az akkor nem lehetett sétagalopp. :)
2011. ápr. 7. 14:04
Nekem is volt most 2.5 hét kihagyásom (tornaügyben), mert beteg voltam. Nagyon lassan múlt, utána pedig nehéz volt visszaállni. Múlt héten kezdtem megint tornázni......hát...nem volt könnyű. A vasárnapi kondi-edzés után még szerdán is izomlázam volt!
288. judy1974 (válaszként erre: 283. - Divexa)
2011. ápr. 7. 13:59

már régóta navigálom magam a "híres mezőn". nem sok kb 2-3 kg minusz jó lenne, és a formálódás a fő cél.

Szép napot nektek!

287. nap0cs
2011. ápr. 7. 12:36
Én is a teákat javaslom. annyiféle van már, tudod őket váltogatni. és cukor nélkül szuperek szerintem. én egy tejes kávét iszom reggel, sok tejjel, cukor nélkül. ha túl korán iszom meg véletlenül, iszonyatosan tud fájni tőle a gyomrom, szóval nem viszem túlzásba.néha iszok egy kakaót is, de azt nagyon ritkán. viszont egész nap teázom. hál isten a cukros, szénsavas üdítőket nem komálom, mivel a család nagy része egyet ért velem, így nem kell itthon kerülgetnem csábító, hamis mosolyát. :)
286. Divexa (válaszként erre: 285. - Biospirulina)
2011. ápr. 7. 10:13
Tejet már nem iszom, lévén nincs mihez, kiiktattam a reggeli kalácskát, kakaós csigát, stb. Ha elhagyom a mű kv-kat, cappuccinokat, ami tele van tejporral, meg még ki tudja mivel, az már jó, nem? Mondjuk a reggeli kv, pici tejjel még maradhat kompromisszumként. Rizstej.....hááááát nem tudom. Majd ha ferde lesz a szemem. :) Azért lehet, kipróbálom. Addig is bevezetem a zöld teázást, annak még fogyasztó hatása is van. Hideg üdítőnek a barátosném citromszirupot csinált, felöntötte vízzel, az üvegbe beletett egy hosszú szál mentát, naaaaagyon finom volt, és marha jól néz ki! Nem beszélve mennyire üdítő, és tele van c-vitaminnal. Írjatok még ötletet! A tejről én is olvastam mennyire nem jó felnőtt szervezetnek, viszont ha átalakult aludttejjé, az nagyon hasznos. Csak az a baj, hogy gyerekkoromban vettem utoljára olyan tejet, ami meg is aludt. Teljesen tönkre vágták a hőkezelésekkel, meg még ki tudja mivel.
285. biospirulina (válaszként erre: 284. - Divexa)
2011. ápr. 7. 06:06
Szerintem,nem a kávé a legfőbb probléma, hanem a tej és a koffein.Több tanulmány is igazolta, hogy a tejre és a koffeinre a legtöbb embernek megemelkedik az allergiát jelző Ig szintje, anélkül, hogy tényleges reakciót mutatna. Ezeket az anyagokat a szervezet tehát igyekszik elraktározni a legkevésbé mobilizálható zsírsejtekben,ebből adódóan a tej hízlal.Persze én is vizet prédikálok és kávét iszom, de az első 10 kilómat 1 hónap alatt adtam le tavaly nyáron , és semmit nem csináltam, csak a napi 1 liter tejet rizstejre cseréltem. Igaz, hogy ebből kevesebbet ittam, de ez a kcal különbség nem indokolná a fogyást.A kávéval még én is próbálkozom , hogy kiválsam mással.Napközben már nem iszom, de reggel még nagyon vágyom rá.
284. Divexa
2011. ápr. 6. 23:21
Csajszik új probléma akadt. Tudjátok, írom a naplómba mit eszem, iszom. Nagyon tanulságos, mert most visszanéztem, és azt vettem észre, elég gyakran legurítok 1-1 pohár diétás colát. Pedig nagy prófétája vagyok a szénsavmentes dolgoknak, és a cola különösen tiltólistás. A másik, iszonyat mennyiség diétás cappuccinot, kv-t iszom. Mondjuk alacsony a vérnyomásom, de ez már sok. Valamivel ki kellene váltani ezeket a víz ivás mellett. Ötlet? Mondjuk a teát szeretem minden nélkül.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook