Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány ruhád van? fórum

Hány ruhád van? (beszélgetős fórum)


máj. 15. 13:46

rengeteg

ha csak egyberuháról van szó, abból is tele van egy akasztós szekrény, igyekszem eladogatni őket, de mindig vásárolok újakat, főleg az esküvőszezonban

máj. 14. 21:10
Mostanában sok, de nem annyira, hogy tobzódnék olyasmikben, amit sosem veszek fel. Majdnem minden ruhám kombinálható egymással, nem veszek olyat, ami csak 1 másik dologhoz illik, + a ruháim 90%-a fekete vagy fehér. Nekem is örömet okoz, ha találok valami jót, jó érzés ha reggel csinosan indulok el itthonról, de igyekszem azért, hogy ne halmozzak fel felesleges göncöket (ebben a vinted-függőségem nem segít, sokszor olyan kincsekre lelek.. :D)
16. gigi>
máj. 14. 18:02

Nem számoltam meg.

Nem rég adtam le három nagy zsákkal egy szociális adomány boltnak.

Maradt még.

15. ,zumba
máj. 14. 16:48

Sok. Évszaknak, alkalomnak megfelelők, otthoniak.

Hangulatjavítás céljából nem vásárolok.

14. globus
máj. 14. 16:38
Minimális. A 4 fiókos komód felső része közös. 2-3. az enyém, alsó a "lomtár". Ezen kívül kabát, nagyobb ruha az akasztósban, ámen. Előszobai szekrényben cipők. Kifejezetten nem villanyoz fel ilyesmi vásárlása, mondhatni utálom.
máj. 14. 16:34
Sok. Nagyon sok. Egy 2,5 méteres gardrób van tele csak a felsőruházatommal. Töredékét sem hordom rendszeresen, de szelektálni is nehezen tudok, mert van, amikor évek múlva veszek elő egy-egy darabot és akkor hónapokig az lesz az egyik kedvenc. A ruháim többsége alap darab, úgyhogy nem igazán mennek ki a divatból. Ami a gyengém, az a nyári maxi ruha, júniustól őszig azokban járok. Az előbb megszámoltam, csak nyárra van 29 ruha és 8 szoknya. És már vannak tervben újak. Nagyon gáz vagyok! :-D
máj. 14. 15:47

Már kezelhető mennyiségű, nagyjából az ötöde annak, ami volt. Törekszem a kapszula ruhatárra, de mindig megbukom.

Nagyon szélsőséges az öltözködésem. Egyfelől az elegáns, finom, drága darabok, amik tényleg akár évtizedekig is megmaradhatnak. Másrészt a Converse tornacipő, szakadt farmer, póló, maxiruha farmerdzsekivel és sneakerrel.

11. simple (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
máj. 14. 14:22
Nem tudnám megmondani. Most szelektáltam ki 5 nagy zsákkal, és ugyanúgy folyik ki a szekrényekből. Ha minden nap másikat vennék fel, akkor is elég lenne egy évig minimum.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
máj. 14. 10:32

Sok, de minek. 2 nadrággal toltam végig a telet.

Nem különösebben érdekel a ruha, pontosabban vásárolni, próbálni utálok.


Nekem a papucs a betegségem. Abból is a bábujjközös vackok. Imádom.

máj. 14. 09:07
sok, már akarok szelektálni
8. Myra
máj. 14. 08:52
Sok, nem lehet megszamolni😀 de amit hordok 3 farmer ,20 póló, 5 melegebb felső
máj. 14. 08:51

Ok, most megnéztem. Nyárra 2 szaladgálós rövidgatya, 3 szebb, 3 szoknya, 10-15 felső, 4 ruha, 2 szandál, 2 papucs.

Bőven sok.

máj. 14. 08:45
Nem sok, de azok jól kombinálhatóak. Ékszerből van rengeteg.
5. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
máj. 14. 08:39

Biztosan sokan vannak így ezzel.


Nekem kimondottan kevés ruhadarabom van, azonban azok nagyon (nagyon-nagyon-nagyon) drága, nagyon jó minőségű, időtlen darabok. Mind variálható szinte egymással.


Soha nem veszek meg semmi csak azért, mert divatos, mert jó az ára, mert miért ne, mert rossz kedvem van, soha nem veszek fast fashiont, logóval ellátott darabokat (nem vagyok én reklámtábla) stb.


Ennek eredményeképpen van olyan olyan több évtizedes darabom, amit viselek, de azon sem látszik sem a kora, sem az aktuális divat.

4. timycat (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
máj. 14. 07:19

Üdv a klubban 😉


Imádom a ruháimat, cipőimet, táskáimat. Tudatosan ritkán járok vásárolni, 1,5-2 havonta, de akkor odateszem magam.

Volt egy 3 év időtartamra szóló fogadalmam, hogy ez idő alatt nem veszek ruhát, cipőt, táskát magamnak, néhányszor "csaltam", de én abszolút sikerként könyvelem el.

3. hottie (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
máj. 14. 07:13

Nekem kevés ruhám van, az átlaghoz képest kevés, pár hónapja, de lehet, hogy több, néztem/számoltam át a ruhatáram, mert iskolai feladat része volt a lányoméknál.

Rendszeresen válogatom át a ruháimat, amit egy ideje már nem hordok, azt becsomagolom, és ruhagyűjtő konténerbe teszem.

Szeretek ruhákat nézegetni, esetleg felpróbálni, de keveset vásárolok, tényleg csak azt, ami fontos.

máj. 14. 07:04
2
máj. 14. 06:15

Nézem reggelente a gardróbszekrényt és hát... Nagyon sok ruhám van. Néha szanálok belőle, de még igy is. Ráadásul szetetek is ruhát venni, mindig felvidít, ha rosszabb napom van.

Más is van így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook