Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
253. nap0cs (válaszként erre: 252. - Ranna)
2011. ápr. 1. 18:36
Nem, tudatosan nem agykontrollozok, csak tudat alatt. nálam minden így működik és ezért sokszor lepődöm meg magamon. De valójában tényleg nem attól hízunk, amit megeszünk, hanem amit belénksúlykolltak. Régen nem volt elhízás, pedig nagyanyáink zsíros kenyéren éltek, este ették a főtt ételt, amikor hazaértek a mezőről. Jó, persze, mozogtak is sokat, de nem tornáztak csak a mindennapi munkát végezték. De nem is foglalkoztak azzal, hogy elhíztak e vagy nem. Tudták, amit megesznek, arra szükségük van. Mi meg eszünk unalmunkban, ha társaságban vagyunk, azért, ha egyedül, azért. Tv előtt, autóban.... mozogni meg csak akkor ha muszáj. ah ezen fordítunk, már hatalmas változást lehet elérni. Akkor enni, amikor tényleg éhes vagy, azt amit szeretnél. Nem összevissza, nem sokat, csak amennyire a szervezetednek szüksége van. mozogni viszont sokat, apró trükkökkel összejön. és ez csak a kontroll :), ha még el is hiszed, hogy amit megeszel, tényleg szükséges a szervezetednek, nem csak felesleg, akkor jól leszel. Bűntudatod ne legyen, mert az egy jelzés, h ez bizony felesleges zaba volt, és hipphopp a szervezeted rögtön elrakja a raktárba, mert hiszen nem is kell.
252. ranna (válaszként erre: 249. - Nap0cs)
2011. ápr. 1. 15:46
Agykontrollozol? Mert nekem az nem igazán megy. Viszont ha elhiszi vki, h a vitamintól lefogy, akkor működnie kellene a kajával is, nem? Úgy értem eszem a rántott húst és azt gondolom, hogy ez most fogyaszt.
251. Divexa (válaszként erre: 249. - Nap0cs)
2011. ápr. 1. 09:24
Szívemből szóltál. :)
250. Divexa (válaszként erre: 247. - Ranna)
2011. ápr. 1. 09:24
Az biztos nem sok, ne is legyen lelkifurid tőle. :) Egyed nyugodtan. Biztos jobb, mint amit tegnap este műveltem többed magammal. Hagymás-sonkás omlett, magyarul rántotta, kenyér nélkül, paradicsommal, utána 1 fahéjas müller rice. De nem ám a diétás fajta. Na, ettől már én is elszégyelltem magam picit. No se baj, majd ma letornázom.
249. nap0cs (válaszként erre: 248. - Ranna)
2011. ápr. 1. 08:40

Te tudod, de szerintem felesleges felborítani az anyagcserédet egy kis látszatért.

Ha mindenáron bogyózni akarsz, szedj vitamint. Az legalább nem árt és segíti a szervezeted. :) Ha elhiszed, hogy fogyitabi még le is fogysz tőlük ;-).

248. ranna
2011. ápr. 1. 06:03

Persze, hogy nem volt kész a kaja, még csak elő sem volt készítve, így mire kb. 7 órára kész lettem vele, ettem. Ma reggelre csinos kis gyomorfájásra ébredtem ennek köszönhetően, mostanában nem ettem 6 óra, de inkább 5 után.

Jajjaj, nagyon elfog a csábulás, hogy kipróbáljam a formoline-t, pedig bogyesz ellenes vagyok. Ami visszatart egyrészt ugye az ellenesség :), másrészt az, hogy nagyon kevés tapasztalatot gugliztam ki róla, harmadrészt meg az, hogy félek beköltöznék a mellékhelyiségre tőle, az meg a munkahelyen nem menne.

247. ranna (válaszként erre: 243. - Divexa)
2011. ápr. 1. 05:39
Kár, pedig szeretem. De akkor kevesebbet eszem majd belőle, bár 1 cs. 3 napra elég.
246. ranna (válaszként erre: 245. - Krisztaforo)
2011. ápr. 1. 05:38
Én Rezsit szoktam írni. (Tatarek Rezső)
2011. ápr. 1. 00:04

Sziasztok! Csak beleolvastam a fórumba, és nem mélyedtem nagyon el benne. Kíváncsivá tettetek, mi az a Rezsőke? Rezsi?

Köszi K

244. nap0cs
2011. márc. 31. 20:50
Estére Czanik hardcore-ját választottam, merthogy az biztos jó lesz light-os bemelegítőnek. Na, hogy mennyire melléfogtam!! Majd meghaltam tőle, de utána még lenyomtam RR5-ből a csípőt, mert a gyereknek megígértem, ugye. Kifacsart mosogatórongy -szindróma kipipálva.
243. Divexa (válaszként erre: 240. - Ranna)
2011. márc. 31. 14:55
Azért jó ha vigyázol ezekkel a pufikkal, hamlettekkel, stb. Nem fogod elhinni, hizlal. És hiába mag, már nem ugyan az. A gyártás során minden kiölődik belőle, szerintem. Persze jó, mert jár az ember szája, de rágcsálj inkább almát. Többet ér. Persze nem kell rám hallgatni, nagyon elfogult vagyok a művi dolgokkal. Bocsesz.
242. Divexa
2011. márc. 31. 14:49

A víz ivás nálam nagyon komoly probléma. Itt van az asztalomon, de még így is elfelejtek húzni belőle. Ha oda figyelek, lemegy 1.5 lityi. Ha nem, kevesebb.Pedig kéne, nélküle nehezebb a fogyás. Állítólag később beáll, de ha sokat iszom, én is felkelek éjjel. Szörnyű.

Nálam is parileves volt, utána sali, 1 hagymás kiflivel. Még vacsira jöhet 1 grape, és csókolom a mai napra. Gyüminapot most nem tartanék, büntetésként élném meg. Majd ha jó meleg lesz, és dinnye hegyek.

241. nap0cs (válaszként erre: 240. - Ranna)
2011. márc. 31. 13:53
Víz? Háááát, nagy nehezen lemegy 2 liter/nap. Ez kevés is, meg éjjel folyton kijárok wc-re. Többet kéne inni, de vhogy nem megy.
240. ranna
2011. márc. 31. 13:39

Jelentem, kilóban semmi változás nincs. Gyüminapot nem bírnám végig, talán banánnal, de az meg nem igazán fogyis cucc, pláne, hogy minimum 2 kiló banánnal tudnám csak átvészelni a napot. :)

Végül a reggeli zabpehelye volt, ennek örömére 11-kor éhes voltam, megettem a lencsefőzeléket amit ebédre hoztam teljes kiörlésű rozskenyérrel. Pufi rizset fogok még rágcsálni, 3-at engedélyezek magamnak, aztán 5 körül meg elvileg brassóit fogok enni csirkecombból, köret nuku. Azért elvileg, mert nem biztos, hogy a párom megfőzte. Ha nem főzte meg egyrészt jaj neki :D, másrészt akkor nem tudom mi lesz a vacsi.

Mivel kilóban nincs változás, bevetem a pilatest délutánonként, reggel meg 2x10 perc rezsi. Pihenőnap is kell, majd beosztom valahogy.

Vízivással hogy álltak? Én óránként látogatom a mellékhelyiséget, pedig csak 1,5 l vizet tudok max meginni. :(

239. biospirulina (válaszként erre: 238. - Nap0cs)
2011. márc. 31. 13:30
Fogadd ebédszüneti gratulációmat!Én is azt érzem, hogy formálódom, ha a súlyom nem is csökken drasztikusan.
238. nap0cs
2011. márc. 31. 11:34

Én paradicsomlevest főzök, zöldséges rizottóval. Reggel meg ettem mentás csokit. :) finom volt. Tegnapi tornától meg úgy fájnak a hátizmaim, hogy belepusztulok. megmondta Rezsi, hogy így lesz. Ma combot meg popsit fogok erősíteni- megígértem a picuromnak,hogy azt a rész fogjuk csinálni, amiben rugdoshatja a fenekem XD.

Amúgy párom ma megjegyezte, hogy használ a torna, mert formásabb lett a popsim. :) Nektek is hasonlókat!

2011. márc. 31. 06:10
Látszik , hogy korán van sorra ütöm el a billentyűket. Zöldséglevesre gondoltam.
236. biospirulina (válaszként erre: 234. - Ranna)
2011. márc. 31. 06:08

Én valami finom zöldséglevet ennék szívesen, mivel az jól eltelít.Én hétfőn voltam úgy, hogy semmi elképzelésem nem volt a napi menüt illetően,úgyhogy tartottam egy gyümölcsnapot. Ha van hozzá kedved szívesen csinálom veled .

Bár ha a családnak esetleg főzni kell, akkor nehéz.Nekem is csak úgy sikerült, hogy napközben nem volt időm csak almát és narancsot majszolni, este 8-ra értem haza mert a nagynak szülői volt az iskolában, majd mese és ének a kicsinek és szépen elaludtam mellete....(persze torna sem volt)

2011. márc. 31. 06:01

Bocsánat lányok, rengeteg most a munkám, esélytelen, hogy napközben másra használjam a gépet, mint munkára,Visszaolvastalak benneteket és mindenki nagyon ügyes volt!!!

Szerintem a fehérjeturmix jó dolog, de én inkább 1 héten 1-szer, de akkor egéyz nap használnám,mert akkor még nem tartalékol a szervezet.

Rezsőke már engem is kíváncsivá tett, megnézem!

234. ranna
2011. márc. 31. 05:39

Annyira kíváncsi vagyok súlyban van-e változás, ma munka után elmegyek az egyik gyógyszertárba és méretkőzök, legalább a testzsírszázalékot is megtudom.

Viszont lövésem nincs, mit egyek ma. :S

233. ranna (válaszként erre: 232. - Divexa)
2011. márc. 31. 05:36
:D:D jövőhetet.
232. Divexa
2011. márc. 30. 21:42

Lehet, ha később sokat stagnálok, majd porok után nyúlok én is, de most még nem.

Ez már röhej: Colonix béltisztító, jobban fogyaszt mint bármi. Persze, de ha megiszom 3 pohár savanyú káposztalét, ugyan ott vagyok, és olcsóbb volt. :) Igaz, aznap sehová nem mész, mert a jövőhetet is kihajtja belőled.

231. nap0cs (válaszként erre: 230. - Ranna)
2011. márc. 30. 20:25

Ige, fontos, hogy kevés szénhidrát legyen benne. Végülis ha sok lenne, nem fehérjepor lenne. ;-)

Tornáztam sokat, el is fáradtam kellemesen, szóval jó éjt!

230. ranna (válaszként erre: 229. - Nap0cs)
2011. márc. 30. 18:11
Végülis az nem baj, ha izommá épül, nem? Minél több az izom, annál könnyebben megy le a zsír, az okosak szerint. :) Azt olvastam fontos, hogy kevés, vagy semennyi szénhidrát legyen benne.
229. nap0cs
2011. márc. 30. 18:08
Hááát, fehérjeporos időszakom is volt. Én nem fogytam vele, bár vacsira csak azt ettem. Mivel tornáztam mellé rendesen, izommá épült. Amúgy vannak finomak, meg jó, hogy tudod, nem vmi hizlalót vacsiztál, de kb. ennyi a hatása. Na, meg általában alacsony fehérjetartalmúak a diétáink és azt lehet velük beállítani, mert nincs általában pénz a napi 2-3x-i sovány húsos étkezésre-főleg egy 5fős családnál.
228. ranna (válaszként erre: 227. - Divexa)
2011. márc. 30. 17:46
Hm, hát lehet nem fehérjepor a neve, de olyasmi, mint a turbó, ki lehet vele váltani egy étkezést.
227. Divexa (válaszként erre: 225. - Ranna)
2011. márc. 30. 15:50
A fehérjepor mire jó?
226. ranna (válaszként erre: 225. - Ranna)
2011. márc. 30. 13:02
Mmint a receptet őriztem.
225. ranna (válaszként erre: 220. - Divexa)
2011. márc. 30. 13:01

Én mindenféle bogyónak ellene vagyok, ettől függetlenül volt már olyan, hogy a dokival kiírattam gyógyszert, hetekig őriztem a táskámban, végül kidobtam. :) Viszont a fehérjeport, valami jó minőségűt lehet kipróbálnék.

Dehogy ütünk, inkább megkergetünk, legalább mi is fogyunk. :D

224. ranna (válaszként erre: 223. - Nap0cs)
2011. márc. 30. 12:59
Én onnan szedtem le, a 10 perceseket is, meg a 60-ast is. Simán le tudod tölteni.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook