Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


13. anda1986 (válaszként erre: 12. - Ranna)
2011. márc. 14. 07:35
heti 3-4 alkalommal. Most hogy jön a jó idő a kocogni fogok
12. ranna
2011. márc. 14. 07:28
Anda, a 6 után semmi általában működik nálam is, bár vannak napok, amikor nem, mert mondjuk 3 körül megéhezem, eszem valamit, és utána este éhes vagyok. Ilyenkor muszáj ennem. Tornázol is valamit?
2011. márc. 14. 07:24
én a mindenből kevesebb elvét fogom alkalmazni, ja és du. 6 után semmit. mellette sokat iszom savas á.vizet, mert az telít
10. ranna
2011. márc. 14. 07:08
Biospirulina, milyen módszerek ötvezete a Te fogyid? Nekem a délig csak gyümi nem menne, az biztos, már próbáltam. Az én reggelim pl., vagy a lentebbi módszerrel felszeletelt zsemle akármikkel megrakva, vagy vízben főtt zabpehely édesítővel fahéjasan egy felkockázott kivivel. stb. És nem evőkanállal nyomom befele, hanem gyerekkanállal (újabb ötlet máshonnan).
2011. márc. 14. 07:04
Az szerintem jó lenne, ha a napi tervezett torna megvalósulását este ide beírnánk. (meg nem valósulásról szó sem lehet :D)
2011. márc. 14. 06:59
Én az étkezések után naponta 2-3x 2-2 dl Mira vizet iszom.
2011. márc. 14. 06:57

Szia szurkekisegér, biospirulina! :)Üdv a fórumban!

A mai mozgásnak Leslie-t terveztem, vagy egy kis pilatest.

2011. márc. 14. 06:55
Akarom mondani egy harapással eltüntetve a felét.
2011. márc. 14. 06:54

Szia anda, örülök, hogy itt vagy! :)

Nos akkor kezdem is, mire gondolok pontosabban, felsorolok pár - szerintem jó - ötletet, zárójelben számozva, ezzel jelezve, hogy nem az én ötleteim. :)

Nem terveztem semmiféle Atkins-90 napos stb. diétát, inkább a mennyiség csökkentésére törekszem, illetve a kevesebb szénhidrát fogyasztásra (1). Ez a reggelinél pl. úgy néz ki, hogy 2 (3? ajj) zsemle helyett 1 db, DE. Ez az 1 zsemle szépen felszeletelve, kb. 5 darabba lehet vágni, nem keresztben gondoltam ám (2). :)A szeleket egy nagyobb tányéron elrendezni és mehet rá a zsírszegény túró, sonka, zöldségek, fantázia kérdése. A szeletkéket lassan enni, minden falatot jól megrágva (3). Tehát a lényeg, nem esünk neki a zsemlének, egy falattal eltüntetve a felét. :D

2011. márc. 14. 06:52

Sziasztok! Én is csatlakoznék. Február 8-tól diétázom 76.9-ről indultam, most 74,0 vagyok.Gyorsnak nem nevezhető, de nem is drasztikus . Egy csomó módszer ötvözete, ezért nem monoton. Délig például csak gyümölcs.Ebédelni általában bármit megeszek. Este igyekszem már semmit nem enni.

Örülök ,hogy itt vagytok!!!

2011. márc. 14. 06:51

sziasztok:)

csatlakozom, nekem is mindig az akaraterőmön csúszik el a siker. Már leadtam 7 kilót de a többi 7-et nem akaródzik :) szóval ma mentek valahova mozogni/edzeni? :D

2011. márc. 14. 06:45
Szia! Én veled tartok. Tegnap este határoztam el, hogy lefogyok és most SIKERÜLNI FOG!!!!!
2011. márc. 14. 06:32

Sziasztok!

Nagyon sok fogyis/diétás fórum van - talán olyan is, amilyet most én indítok - de én egy picit másmilyet szeretnék. Nem gondolom, hogy egy és csakis egy adott módszer van a plusz kilók ledobására, ezért itt a sok jó módszer közül választanánk, illetve a hasznosítjuk az ésszerű tanácsokat, ötleteket.

Amit szeretnék ebben a fórumban:

- motiválni egymást

- megosztani a tapasztalatokat diéta és mozgás terén

Amit nem szeretnék :):

- azt, hogy ne sikerüljön (mmint a fogyás :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook