Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
193. biospirulina (válaszként erre: 190. - Nap0cs)
2011. márc. 27. 21:16
De irigyellek a lovacskák miatt, én most keresek éppen egy lovardát a 4 éves hipotón manómnak, mert a Dévény terápiát egyre nehezebben bírja, és azt hallottam, hogy a lovaglás-főleg ha terápiás oktatóval történik- akkor nagyon hasznos lehet. Ranna, ne csigázz tovább bennünket tappogás ügyben.
192. ranna
2011. márc. 27. 21:07

A netről szedek árpakészítési recipéket, a család köretnek még nem annyira szereti, viszont azt észre sem veszik, hogy pl. a rakott karfiolban az van rizs helyett, vagy a töltött káposztában. :)

A tappogás az a torna, amelyik engem a legjobban megfogott azok közül, amelyeket én el tudok végezni, számomra nagyon élvezetes, és valóban hatásos, persze minden torna az a megfelelő étrenddel, de mégis, a T-Tapp valami csoda, kár, hogy kevesen ismerik, illetve az is kár, hogy olyan sokáig nem csináltam, szerintem már régen elértem volna a kívánt súlyt. :)

Látogassatok el ide:

[link]

191. nap0cs
2011. márc. 27. 19:10
Tapogatásról csak egy dolog jut eszembe.az is éget kalóriát, de nem hiszem,h ranna arra gondolt. ;-)
190. nap0cs
2011. márc. 27. 19:06
Na, megjöttem, csak egész hétvégén vendégek voltak. Tegnap kimaradt a torna, de lovagoltam. Ja, itthon lovagolok, a karámban. Falun lakunk, itt lehet ilyet, párom lovasoktató, szóval aggódni sem kell. Ma cardióztam 30 percet, mert csak ennyire futotta. Akartam még most este, de lehet, azt inkább kihagyom.
189. biospirulina (válaszként erre: 184. - Ranna)
2011. márc. 27. 15:20
Mi az a tappogás??
188. Divexa (válaszként erre: 184. - Ranna)
2011. márc. 27. 12:13

Szerintem árpát én még sosem ettem. Hogyan készíted el? Mint a rizst?

Nekem gulyás leves lesz ebédre jó sok zöldséggel, uzsira sali. Remélem a vacsora ugyan az lesz mint tegnap. Semmi. :D

187. Divexa (válaszként erre: 181. - Biospirulina)
2011. márc. 27. 12:06
Az úszás a kedvencem, nincs is problémám a levetkőzéssel ha idegenek között "vonulok" a medencéig úszni egyet. De ismerősökkel tuti nem mennék most fürdőruhás helyre. De ez a cél! A víz a lételemem. Én búvárkodtam régen, de ha most felvennék egy neoprén ruhát, tuti megszigonyoznának a víz alatt. Pedig nagyon hiányzik! Tudom én az eszemmel, és az a hitvallásom, ha fogyni akarsz, első a mozgás!!! De még elő-elő jönnek a régi életem árnyai, köztük a leghatalmasabb, a restség. Szóval harc van ezerrel. :)
186. Divexa (válaszként erre: 183. - Biospirulina)
2011. márc. 27. 11:53
Elfogjuk érni! Ez tuti. Per.pill egyedül kell mozognom, mert a barátosném aki "hajt" és ellenőriz szúrópróbaszerűen, mindig 200-on pörög, vele 5 percet nem bírnék se futni, se tornázni. De nem is javasolja. A futásról,kocogásról le is beszélt. Azt mondta csak elvenné a kedvem a kudarc. Helyette gyalogoljak intenzíven 30'-et, aztán lehet emelni. A tornába 3 hónapot adott, hogy összeszedjem magam, vagyis újra mozgásba hozzam eltemetett izmaim. Napi szintű mozgást más nem igen végez a környezetemben. De nem baj, egyedül is menni fog. Bár jó hogy vagytok, ez csodás mankó. :)
185. ranna (válaszként erre: 180. - Divexa)
2011. márc. 27. 08:12
Divexa: :D
184. ranna
2011. márc. 27. 08:05

Húú, már megijedtem, hogy sehol senki. :)

Tegnap újra tappogtam, egyik kedvenc tornám, már majdnem megfeledkeztem róla mennyire jól esik.

Kajában nekem főleg a kenyér az amit elhagytam, helyette vagy teljes kiörlésű rozskenyér, vagy pufirizs. Mai reggeli kefir lesz búzacsírával, ebéd húsleves tészta nélkül, később vadas, de nem tésztával, hanem 2 kanál árpával. Nagyon szeretem az árpát.

Milyen fogyással lennék elégedett? Kilóban nem tudom, de ha a célnadrág feljön majd rám, körbefutom a lakótelepet, és ez azért nagy szó, mert utálok futni. :D

2011. márc. 27. 07:43

És még valami!

Barátnő vagy rokon, akivel együtt lehetne futni,esetleg tornázni akár egymás otthonában? Az időpontokat jó előre megbeszélni, mert azt ciki lemondani.Persze itt vagyunk mi is, akik számonkérünk szigorúan!

Éngem például a hétfő reggeli mérlegelés hajt, hiszen nem maradhatok szégyenben.Remélem , hogy ez a fórum kitart még sokáig, és a vége legfeljebb az lesz, hogy mindannyian kiírjuk,hogy elértük az álomsúlyt!

182. Odax
2011. márc. 27. 07:39
LOL fáradságomban így olvastam a fórum címét: Tényleg akarod? Aludjunk együtt! :)
2011. márc. 27. 07:37

Bocsánat, helyesbítek, úgy értettem, hogy a takarítás mozgás és nem sport.Tehát az újságolvasásnál több kalóriát éget.Semmiképp sem adhat felmentést az intenzív mozgás alól!

Divexa!Ha két hétig 2 naponta rendszeressé teszed a mozgást, hidd el hiányozni fog.Gondolj a nyárra és arra, hogy az alakod nem befolyásolhat téged az életedben, a programjaidban.Mondtál, már le szabadidős programot, mert fürdés is volt benne?

Vagy álltál a ruhásszekrényelőtt reggel és elkeseredve próbálgattad a ruhákat egymásután?A fele esetleg nem ment össze rajtad?Amibe sikerült belepréselődni, az itt-ott kidudorodott?És végül nincs olyan ember a közeledben, akinek az elismerésére vágynál?Esetleg örülnél, ha valakit megenne a sárga irigység az alakod és a fogyásod láttán?(hiába nőből vagyok és gyarló ember)

Szóval mindenkinek hajrá!

180. Divexa (válaszként erre: 178. - Nap0cs)
2011. márc. 26. 20:01
Irigykedem rád rendesen a lovaglás miatt, bár jelen állapotomban nem mernék ráülni egy lóra. Vagy a gerince törne el, vagy a veséje szakadna le szegénynek. Hol lovagolsz amúgy?
179. Divexa
2011. márc. 26. 19:59
Elszégyelltem magam, milyen ügyesen tornáztok, így most én is lenyomtam 25' aerobic-ot B.Norbival. IP TV-m van, és lehet kölcsönözni. Ki is néztem a Ducik is elkezdhetik első lemezét. Mit mondjak, feszegette a határokat rendesen. Hiába, ez nem az a nyugodt kis pilates volt. :) Nem is emléxem mikor mozogtam ilyen intenzíven utoljára.
178. nap0cs
2011. márc. 26. 18:40

A takarítás nálam nem sport. A lótrágya kihordás is csak erősítés lehet, mert tolni és emelni kell a talicskát. A lovaglás? Hát, valójában kényelmi sport, ami a belső-külső combot edzi igazán és a hátat, mert igen, tartani kell magad. Bár, ha igazán őszinte vagyok akkor ezt sem hívom sportnak, mert el kell engedned magad és elérned, hogy csak te és a ló létezzetek egymásnak. Szóval, inkább meditáció, ami picit edz is. ;-).

Ma nem tudok tornázni, mert vendégek lakják a tornás szobámat, de kell egy kis pihi nap és hát...lovagolni lovagoltam elég sokat, a combjaimat azért érzem, meg a derekam, mert a szőrén lovaglás azt is igénybe veszi rendesen.

177. Divexa (válaszként erre: 174. - Biospirulina)
2011. márc. 26. 16:35

Na most megsorozlak benneteket. :)

Én ma lecsót főztem ebédre, naaaagyon finom volt. Nem sokára uzsonnázom, azt hiszem saláta lesz, és szardíniát teszek bele. Ezzel nincs is gond, de a mozgás......hihetetlen hogy még mindig rugdosnom kell magam, és tegnap is elmaradt a torna. Azt hiszem ha a napi teendők részévé válik, akkor lesz a tuti. Minden másnap tornázom, de ez kevés. Pedig utána olyan jól érzem magam. Szóval nálam ez a kerékkötő. Nem tudom hogy csináljátok.

176. Divexa (válaszként erre: 174. - Biospirulina)
2011. márc. 26. 16:26
Nem akarlak benneteket elkeseríteni, de a takarítás bizony nem az a fajta mozgás ami igazán számít. Porszívózástól még senki sem fogyott le, sajna. Valószínű, mert az munka. A sportot meg úgy műveljük, hogy közben végig magunkra koncentrálunk, és szépeket gondolunk. Pl. ezzel a 20-40-50 perccel megint csinosabb lettem, vagy, milyen jólesett, fittebbnek érzem magam, stb. Máshogy is fárad el az ember tőle. Bár az istállóban töltött idő, lehet kivétel, hiszen jó levegőn van az ember, kedvvel végzi a nem mindennapi munkát, szóval lehet az számít. A lovaglás mindenképp, már csak ha azt nézem tartanod kell magad a lovon. De nem?
175. Divexa (válaszként erre: 166. - Ranna)
2011. márc. 26. 16:16

Sziasztok!

Ranna, én néha benézek egy másik fórumba is, de ez a kedvenc! Ne hogy becsukd! És velünk mi lesz? Ok, tegnap nem jöttem fel, szánom-bánom, majd igyexem! Kell egy kis lelkesítés? Írjad aranyom, hol akadtál meg? Aztán majd én jól meglelkesítelek. :D

2011. márc. 26. 07:58

Napocska!

Minden mozgás mozgás, még a porszívózás a felmosás és a teregetés is!Ki mit eszik ma és mit tornáztok?Ti milyen fogyással lennétek elégedettek?

2011. márc. 26. 07:55

Jó reggelt!

Nahát mindenki milyen ügyes volt!

Én este futottam, ami igazából nem azt jelenti, hogy 30 percen keresztül végig futottam , kb 2 perc futás után 2 perc séta következett. Ma RR 20 percese lesz, jó lenne kettőt megcsinálni belőle.Ebédre paradicsomos krumplifőzelék lesz natúr csirkemellel.Én csak a husit fogom enni salátával.Nem szeretnék szégyenben maradni a hétfői mérlegeléskor.A heti fél kg fogyás úgy érzem boldoggá tudna tenni.Igaz,hogy ez azt jelenti,hogy 7 hónap alatt érném el a 60 kg-ot, de ha jól belegondolok,hogy már 5 éve csak stagnálok, vagy hízok!

172. nap0cs
2011. márc. 25. 14:09

Na, torna kipipálva: RR1+ RR4-ről a felsőtest.

Takarítás is majdnem ok.

171. nap0cs (válaszként erre: 170. - Ranna)
2011. márc. 25. 08:20
Gratula! Kitartás, célnadrág is meglesz. Kiengedem lovainkat, aztán ma takarítok ezerrel, meg pici torna, bár gondolkodom,h inkább bicóra pattanok és bebicajozok a városba, ami 7 km oda,7 vissza. majd meglássuk. este megnézlek benneteket.
170. ranna (válaszként erre: 169. - Nap0cs)
2011. márc. 25. 08:17

Naná, hogy annak. :) Sőt, a lovaglás is. Hűű, a lovaglás egyike azon dolgoknak, amit nem mernék kipróbálni, csak csodálom azokat, akik tudnak.

Kapsz is egy jelet. :)

Célnadrágba beleférés még messze van (szinte elérhetetlenül, de lesz ez még így se), viszont rámjött egy olyan szoknya, ami tavaly még nem.

169. nap0cs
2011. márc. 25. 07:08

Sziasztok!

Hajnali ötkor én még alszok :D.

Tegnap nem tornáztam, bár nemtom, a lócitrom kihordása a két istállóból annak számít? Volt vagy egy órás, utána még lovagoltam is egy picit, de az nem sport, mert semmi komolyat nem csináltunk. Viszont tegnap olyan szénhidrát hiányom volt, hogy már elszégyelltem magamat. A csuda tudja, miért...Na, megyünk suliba.

168. ranna
2011. márc. 25. 06:16
Jójó. :) Csak félek, hogy leereszt bennem ez a lelkesedés. :( Azt meg nem lehet.
2011. márc. 25. 06:08
Jaj ne!Olyan jók vagyunk így együtt, csak tegnap nem tudtam írni és most is mennem kell, én ígérem a részemről, hogy aktívabb leszek itt.
166. ranna
2011. márc. 25. 05:50

Jó reggelt! :)

Nem nagyon vagytok, azon gondolkodtam, menjünk át másik fórumba, ahol többen vannak? Lehet az lesz, szükségem van motivációra, mások lendületére, akarására is. :)

165. ranna
2011. márc. 24. 21:10

Merre vagytok? Biztosan tornáztok, oké. :)

Az én tornám megvolt reggel, most viszont egy nem betervezett futkorászás van a mellékhelyiségbe. :S

164. nap0cs (válaszként erre: 161. - Ranna)
2011. márc. 24. 12:09
Elolvastam a cikket. tetszik.A példa főleg, hogy a munka után hazamegy, pihen...ezt mindig kihagytam, meló után jön a rohanás a gyerekekkel ide-oda. Most, hogy nincs munkám, napközben azért néha sikerül pihenni picit, de nem sokat.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook