Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


163. ranna
2011. márc. 24. 11:15

Ezt a leírást találtam a könyvről, ha lesz kedvetek, megbeszélhetnénk.

[link]

162. Divexa (válaszként erre: 161. - Ranna)
2011. márc. 24. 10:49

Még csak az első 5 pontot olvastam el, de azokkal maximálisan egyetértek. Majd este elolvasom, melóhelyről csak lopva tudok feljönni. :)

Megkaptam a jelet, csuda szép, ilyenem még nem volt.

161. ranna (válaszként erre: 160. - Divexa)
2011. márc. 24. 05:35

Nagyon ügyes vagy, ment a jel. :)

Jó, hogy ilyen lelkes kis csapatka van itt, és motiváljuk egymást.

Erről mit gondoltok? : [link]

160. Divexa (válaszként erre: 159. - Nap0cs)
2011. márc. 23. 21:34
Én is inkább este szoktam tornázni, ma is meg volt vacsi helyett, így most roppant büszke vagyok magamra. :) Bár van hogy vacsizok, de akkor én is csak valami lájtosat, szénhidrát kizárva. :)
159. nap0cs
2011. márc. 23. 13:17

Köszi!

Én is a vacsorán változtattam inkább. Reggeli kell, mert a napi tornák miatt már ébredéskor farkaséhes vagyok. Mostanában egy szelet mézeskenyér meg tejeskávé cukor-édesítő nélkül. Ebéd változatos, délután meg inkább vmi fehérjedús, vagy sali, nagy ritkán egy alma vagy narancs. Esti vacsikról leszoktam. Családnak főzök, ne haljanak éhen, de abból én már nem eszek, főleg, h vacsiidő után szoktam nekiállni tornázni. most is csak azért reggel tornázom, mert csak akkor van időm az esti próbák miatt.

158. Divexa (válaszként erre: 155. - Nap0cs)
2011. márc. 23. 11:48
Én jóban vagyok a mérlegemmel, bár a tükör és ruhamérce sem rossz. Sőt. Nem sokára előveszem a farmerom, amibe vissza kell fogyjak. Akkor sem leszek hú de sovány, sosem voltam, de legalább lesz valami alakom, és az egészségem is helyrebillen. Tornáért neked is jár a jel. :)
157. Divexa (válaszként erre: 154. - Ranna)
2011. márc. 23. 11:45
Tornáztál mégis, gratula! Sajna kalapemelős jel nincs. 1kg jogi? Aaaaz nem semmi. :) Ha jólesik edd meg. Cserébe "dobj ki" valamit azokból, amit beterveztél mára. Na de most megy a cukorka jel. :)
156. Divexa (válaszként erre: 153. - Biospirulina)
2011. márc. 23. 11:41

Köszi!

Sokból nem nehéz az első időkben leadni. Ahogy közeledni fogok a normál súlyomhoz, úgy fog csökkenni a heti ledobott kg mennyiség.

Mit is csinálok? Úgy gondolom, ami igazán számít, elmaradt a bőséges vacsora. Nem ritkán dupla vacsora. No és a mozgás. Igaz nem rendszeresen, de igyexem. :) Néha kimarad 1-1 étkezés aminek nem örülök, mert csúnyán megbosszulja magát. Marha éhes vagyok most is, mert kihagytam a tízórait. Most már mind1. Jön az ebéd nem sokára. :)

155. nap0cs
2011. márc. 23. 11:07

Nekem már a mai torna is megvolt. Nálunk csak akkor gáz a cukorka, ha a lurkók kapnak valahonnan, mert akkor a pici folyton kínálgat vele és nehéz ellenállni a gyereknek.

Mérleggel az a szerencsém, hogy nincs. Barátnőmnél szoktam méreckedni nagyon ritkán. Ha lenne naponta százszor is ráállnék, de így csak 2-4hetente tudom meg, hogy alakultam. Főleg a ruháimon, a tükrön méregetem a változást. A tükör meg nem hazudik soha :).

154. ranna
2011. márc. 23. 09:35

Hihi, az én tornám nem maradt el, csak a délutáni plusz, a reggel torna az megvolt. :P :D Ma is volt reggel torna, olyan jól éreztem magam utána.

Divexa neked is ment a jel, 4,8? Azannya, nem semmi!! :)

Egyik kolleganőm hozott almás-fahéjas joghurtot akciósan, 1 kg-os kiszerelés, nehéz lesz megállni, hogy ne egyem meg egy ültő helyemben a felét minimum, de muszáj, mert az 520 kalória lenne, na az meg luxus. Kár, hogy nincs nálam mokkáskanál, azzal kellene enni. :)

153. biospirulina (válaszként erre: 151. - Divexa)
2011. márc. 23. 06:22
4.8 kg fogyás 1 hét alatt!Ez fantasztikus!!!Mit csinéltál. Én már fél kilónak is úgy örülök, mint majom a farkincájának!
152. Divexa
2011. márc. 23. 06:00
Na tessék, két jelet nem lehet küldeni 1szerre. Akkor a cukorkáért később megy. :)
151. Divexa
2011. márc. 23. 05:58

Na tessék, kollektíve elmaradt a tegnapi torna, ejnye. :) Semmi gáz, ma bepótoljuk.

Bio, én ha lehet kerülöm a késő éjszakai "dorbézolást", mert olyan éhes lennék, hogy a vasszöget ...... ügyi vagy ha nem ettél, én lehet nem tartottam volna magam. Megy a jel.

Egy hete vagyok veletek, ma meg is volt a mérlegelésem. Nagyon elégedett vagyok, ha legyőzném a lustaságot, akár tarthatnám is ezt a "sikersorozatot". :) Legalábbis az elején. Ranna, újfent megemelem a kalapom a 3

heti kitartásodért, nekem nem ment volna azt hiszem. Ezért jár a jel. :)

Ja, és kapsz 1 jelet a selyemcukorkáért. Ilyet még úgy sem küldtem. :)

150. ranna
2011. márc. 23. 05:21

Ügyes vagy bioka, kaptál egy jelet. :)

Nekem is megy a hasam néhány édesítős cucctól. Engem a csokis, mogyorókrémes édességek hoznak lázba, de főleg csokoládé formájában, viszont tegnap vettem egy zacsi selyemcukrot, nem is tudom hogy jutott eszembe, öt évente max ha veszek cukrot, de most megkívántam. A tizedik szemnél egyik kolleganőm elkobozta. Megegyeztünk, hogy napi 3-at ad, slussz. :D

Azt nem is mondtam, hogy 3 hét után indult meg a fogyás nálam, nagyon elkeserítő volt, már majdnem feladtam. De jó, hogy nem tettem. :)

Na végül tegnap nem tornáztam, a vacsit 1/2-6 ra befejeztem, este nem voltam éhes, most sem vagyok még. El kellene kezdeni a tornát, semmi kedvem hozzá, de tudom milyen jó érzés lesz utána, szóval nyomás innen ranna. :)

2011. márc. 23. 03:12

Tudom, a hajnali 3 óra magyarázatra szorul, ugyanis tegnap én is este 8-kor értem haza, utána még mese és ének Manócskának ,hideg vacsora készítése Férjnek(aki bármit bármikor és bármennyit megehet)Szóval negyed 10-kor már nem volt kedvem a mozgáshoz.Teljes mértékben megértelek Divexa.

Most viszont hajnali 3-kor kopog a szemem ez éhségtől. De nem eszem inkább írok, és megyek vissza aludni, mert 6-kor kellnem kell

2011. márc. 23. 03:07
Megtáltosodtam, ugyanis a súlyom már csak 73.3.Pedig ettem sokszor és sokfélét, de mindig keveset.Érdekes, hogy a dietetikusok folyamatosan hangoztatják, hogy a napi legalább 5x étkezés és a mozgás elengedhetetlen része a fogyásnak.Csak hát mit csinál az ember lánya?Bedől a 10 kg - 2 hét alatt fogyásnak, persze mikor kap észbe, a nyaralás vagy a strandszezon előtt két héttel!Eredmény: Teljes anyagcserekatasztrófa+ kevesebb izomtömeg
147. Divexa
2011. márc. 22. 20:27
Képzeljétek mi történt. Vettem egy zacsi diabetikus kemény cukorkát.Délutánig kb 5 db-ot elszopogattam belőle. Na soha többet! Úgy meghajtott hogy még a víz is kivert. Ha valakinek problémája van ilyen téren, bátram javaslom a Diabette Wellnes mangós cukorkát. :)
146. Divexa
2011. márc. 22. 20:17
Jó olvasni milyen rendszeresen tornáztok, erőt ad, inspirál. de ma kihagyom, és kivételesen lelkifurim sincs. :) most értem haza, hulla vagyok. holnap 5kor már kelnem kell, sajnáljatok.
2011. márc. 22. 14:27
Az én példaképem is cukornádkisasszony, tőle lestem el, hogy tényleg mindent ehetünk mértékkel, csak az esti evéseket felejtsük el és meg lesz az eremény.És persze az izmok ismételt felfedezése saját testünkön, hiszen 1 kg izom többszörösen jobban égeti a kalóriákat, mint 1 kg zsír.Persze a térfogata is más az izomnak mint a zsírnak. Én ma futni megyek mivel itt gyönyörűen süt a napocska. Igaz, hogy amire befejezem a munkát és hazaérek már 6 óra lesz, de remélem nem fog nagyon lehűlni az idő, ha mégis akkor RR Add önmagad 20 percese, utána mindig garantált az izomláz, és azt nagyon szeretem(Na nem vagyok mazohista csak jó érezni, hogy vannak izmaim)
144. nik84
2011. márc. 22. 14:00
Nekem flamy a példakép, aztán hayne és erika:) naplóját is szívesen olvasom, és igen, cukornádkisasszony sem semmi :) Mondjuk én olvasok egy rakat naplót, hol ebből merítek kicsit, hol abból, sok nagyon ügyes csajszi van itt :D
143. nap0cs
2011. márc. 22. 11:47

dvd-kre tornázom itthon, mert a nagy falu közelében nincs sehol fitt-leszek terem. de nem baj, szeretem ha nincs aki néz, bár mostanában a kisebbik lányom is szokott csatlakozni. múltkor is azt kérte, hogy arra tornázzunk, ahol a kislány is tornázik-RR6 Larával hasazik. Amúgy Réka, Alexandra, Norbi, Czanik, Zumba, szóval a pörgősebbek. nekem a pilates-félék nem jönnek be, lassúak.vagy én vagyok túl gyors :).

Ma Nell McAndrew - Cardio, Core and Stretch- videóját nyomtam le. Kemény 1 óra, de nagyon jó.Plussz még egy 20 perces hasizom blokk Rékától, de csak 15 percet, mert Nell bácsi vidijében is van brutál hasizom, így ez elég volt.

142. ranna
2011. márc. 22. 11:33

Reggel 2x10 perc rezsizés volt és ha kedvem lesz du is valamennyi.

Az én példaképem itt a hoxán cukornádkisasszony. Nektek van valaki? :)

141. Divexa
2011. márc. 21. 22:16
Én ma váltottam dvd-t, és máris jobban ment. 50 perc pilates-t nyomtam, persze a könnyített változatát.
140. nik84
2011. márc. 21. 18:39

Sziasztok!

Én tornáztam tegnap is, meg ma is tervezem. Remélem ha már leírtam tényleg nekiállok :) Ma rettentő kívánós voltam, úgyhogy lesz mit ledolgozni :) Ti hogy álltok a mai tornával?

139. ranna
2011. márc. 21. 17:15
lelkis=lelkes :)
138. ranna
2011. márc. 21. 17:15

Üdv köztünk nap0cs! :)Mit tornázol? Evésben szerintünk itt, legalábbis ha jól értem a többieket szerintük is, fontosabb a mérték, mint az, hogy abszolút diétás legyen.


Köszi lányok :). 6 hónap alatt ment le ez a 12 kiló, utána megállt, azóta stagnál, de nem is igazán tettem szívvel-lélekkel érte, hogy megint meginduljon. Gondoltam egy lelkis társasággal könnyebb lesz nekem is és másnak is. :)

93,2 kilót mért a mérleg. Már csak 3,2 a 90, utána megint egy pici célt tűzök ki, mondjuk 87, és így tovább.

137. nap0cs (válaszként erre: 136. - Divexa)
2011. márc. 21. 14:05
fogynék úgy 8-10 kilót. jól esne. bár most se nézek ki rosszul, csak szeretnék jobban :). szóval tornázom 1000el, meg igyekszem figyelni az evésre, de ez utóbbi nehéz, mert azt kell enni ,ami van.
136. Divexa (válaszként erre: 134. - Nap0cs)
2011. márc. 21. 13:21

hali!

perszehogypersze. :) csak nem fogyni vágyó vagy te is?

135. biospirulina (válaszként erre: 132. - Divexa)
2011. márc. 21. 12:52

:D

Jó ötlet kipróbálom!

134. nap0cs
2011. márc. 21. 11:11

Sziasztok!

tetszik a fórum, csatlakozhatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook