Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
283. Divexa (válaszként erre: 282. - Judy1974)
2011. ápr. 6. 23:15

Szió judy!

Te is az egészséges életmód és fogyás hímes mezejére léptél?

282. judy1974 (válaszként erre: 281. - Nap0cs)
2011. ápr. 6. 19:40

úgy rettentő rossz mozogni,én nem is tudtam....kb. két hét kellett, hogy elmúljon.

kitartás!

281. nap0cs
2011. ápr. 6. 19:07
Ma csak RR2 első felét-20 percet bírtam megcsinálni. Nem fáradt voltam igazából, csak tele a fejem takonnyal és olyan nehéz lett tőle. :/
280. nap0cs (válaszként erre: 278. - Divexa)
2011. ápr. 6. 10:38
épp ez az, hogy látták, hogy kipirultam, de azon akadtak fenn, hogy előtte még szabályosan haldokoltam az ágyban-mondjuk utána is. :)de én csak egy rossz gyerek vagyok, aki nem tud nyugton maradni. baromira hiányzott estére a mozgás tudata.hiába, no, hozzászoktam :).
279. Divexa (válaszként erre: 276. - Ranna)
2011. ápr. 6. 07:38
Azt hiszem én is utána nézek valami uszodának, nagyon szeretek úszni!
278. Divexa (válaszként erre: 274. - Nap0cs)
2011. ápr. 6. 07:37
:D a gyerekek kegyetlenül igazat szólnak. Ha nem látják hogy kipirultál, erőlködtél, azonnal tudják hogy ez nem volt az igazi. :)
277. nap0cs
2011. ápr. 6. 06:49
Köszi a gyógybogyókat lányok, aranyosak vagytok.
276. ranna
2011. ápr. 5. 21:39

Én reggel nem Rezsiztrm, hanem tappogtam, inkább ahhoz volt kedvem. Holnap megint úszás, már várom nagyon. :)

Bocs a szűkszavúságért, de annyira fáradt vagyok. :S

275. ranna (válaszként erre: 272. - Nap0cs)
2011. ápr. 5. 21:37
Mielőbbi jobbulást! felmentés indokolt. :))
274. nap0cs
2011. ápr. 5. 21:21
Köszi Divexa! én azért hasburningeztem kicsit Balázssal, mert az nem ugrálós és nem fáraszt le annyira. tulajdonképp nem is fáradtam el tőle, csak jólesően érzem, hogy csináltam vmit. és, igen, csak az első 30 percet nyomtam le, mert úgy éreztem, annyi elég, meg késő is volt már.lurkóim meg is jegyezték, hogy de anyu, beteg vagy. :)
273. Divexa
2011. ápr. 5. 21:09

Ez a hirtelen meleg, utána egy kis hideg készíti ki az embert. Ma már jól voltam, tegnap ebéd után viszont alig bírtam nyitva tartani a szemem.

Bio, a 1/2 kg csúcs szupi! Holnap lesz mérlegelőm, szerintem nekem is kb ennyi lesz, vagy tartani fogom a súlyom a "nem mozgás" miatt.

Most viszont tornáztam! És miattatok. Ill. ti vagytok a késztetés. :) Igaz nem aerobic-ot, ahhoz túl késő volt már, és félek lehallatszana, de a pilates dvd-m lenyomtam. Kösz csajok!

Én nem szigorítottam most semmit, volt némi kilengés is. Holnap új hét kezdődik nekem, inkább a mozgásra szállok rá jobban. Napocs, megy a varázs gyogyó jel, hogy mielőbb meggyógyulj.

272. nap0cs
2011. ápr. 5. 18:57
Divexa! Álljál csak neki tornázni! Főleg hogy én most pár napra kiestem takonykór miatt, tehát helyettem is lécci. pénteken tornáztam utoljára, bár szombaton dombmászós bicótúrán voltam. Tegnap meg már haldokoltam-vasárnap volt a pihenőnap. Ma már akartam tornázni, de nem kívánja egyetlen porcikám se a mozgást. Csak fekvést, meg teát sokat.
2011. ápr. 5. 17:42

Valami lehet a levegőben, mert annyira gyenge és fáradt vagyok, hogy esténként alig esem be az ágyba már alszom is.Szégyenlem magam ,de tornázni is pénteken tornáztam utóljára, annyira erőtlen vagyok.Igaz,hogy a normálisnál kicsit több a munkám,de ez nem mentség.A múlt hét eredménye ismét csak fél kg, de természetesen örülök neki és nem adom fel!!

Ranna!Nagyon nagyon gratula, ügyes voltál. Ez 10 hónap alatt20 kiló! Hidd el, mindenki ámulni és bámulni fog!

Divexa, Napocs!Ti hogy álltok?

Én egy kicsit szigorítottam a kaja terén, ma például tojásnapot tartottam és avacsora is tojás lesz rántottaként sok-sok zöldséggel.

270. Divexa (válaszként erre: 269. - Ranna)
2011. ápr. 5. 11:48
Bevallom, nem tornáztam. Nem lett volna idő rá. Persze beállíthattam volna az órát korábbra is. :( De este bepótolom!!!!! Ígérem!
269. ranna (válaszként erre: 268. - Divexa)
2011. ápr. 4. 22:50
Ez a beszéd! :)))
268. Divexa (válaszként erre: 267. - Ranna)
2011. ápr. 4. 22:06
OK :)))))
267. ranna (válaszként erre: 266. - Divexa)
2011. ápr. 4. 21:40
Hát, most nem foglak tornára buzdítani, nehogy viszontlásd a lecsót. :) De esetleg reggel 1 v 2 10-perces Rezsi? Ha azt mondod oké, én is megcsinálom reggel. :P
266. Divexa (válaszként erre: 265. - Ranna)
2011. ápr. 4. 21:35

Csúcs-szuper-császárkirályistennő vagy!!!!!!! Megy ez! És az a jó hogy szép lassan!

Nekem viszont kéne egy fejre olvasás!

Ma sem tornáztam, és szinte biztos, hogy már nem is fogok. Másokat nagyon tudok buzdítani, de magamat..... :( Cserébe bevágtam 1 nagy tányér lecsót, amiben mondjuk nincs semmi hizlaló, de a mennyiség tágítja a gyomrot. Azt hiszem veszek 1 gyerek tányért.

265. ranna
2011. ápr. 4. 21:16

"Ranna, tornázzál mert szíjjjjjel váglak!" :D:D Ez kell nekem, bár nem vagyok mazochista. :))

Jelentem vizes fürdőruhában méretkőzés alapján a 31-ei méréshez képest - 2 kiló körül (3,3 kg egyébként). 31-én ruhában méretkőztem. No de ami a főőőő, hogy kereken 90-et mutat a mérleg, innen már csak tovább lefele vezethet az út ugye? :)) Nem sokára 8-assal kezdődő leszek, annyira boldog vagyok!

264. Divexa (válaszként erre: 255. - Biospirulina)
2011. ápr. 4. 16:36
Szívemből szóltál! Akár én is írhattam volna. Bár én nem 2 hét, hanem 2 nap alatt gondoltam leadni 10 kg-t. :) Nagyon ügyi vagy a fogyással, ez meg is fog maradni! :)
263. Divexa
2011. ápr. 4. 16:33

Sziasztok!

A hétvégém nem volt valami nyerő, evészet terén minden volt, amit kerülni kellene. Pl. szilvalekváros gombóc, porcukorral, stb. És ami a fő, este! Szóval félve álltam a mérlegre ma reggel, vajon mennyit szedtem vissza a 2 nap alatt. Hál Istennek semmit. Sőt, ha szűken is, rám jött egy kihízott nadrágom. Ez is azt igazolja, hogy 1-1 kilengés, még nem teszi tönkre a munkát, nem kell abbahagyni, elkeseredni. Úgyhogy folytassuk csajok, mert ma már marha meleg volt, 1 szál póló. :( Ranna, tornázzál mert szíjjjjjel váglak! Én sem tornáztam jó pár napja, pedig csak oda kell állni. Ha elkezdi az ember, onnan már megy. Tudom milyen nehéz. Azt vettem észre, veszekszem magammal, és csak azért sem tornázom. A rosszabbik énem megmakacsolja magát. Szörnyűűűűű!

262. nap0cs (válaszként erre: 261. - Ranna)
2011. ápr. 4. 15:07
Én beszigorítottam a kaja terén. szigorúan mérem, miből, mennyit eszek. és most a régebbiekhez képest jóval kevesebbet eszem. cirka fele annyit. a durva az, hogy így lesz a dolog 1000-1200 kalória közti érték. Ha bírom egy hétig, már jól leszek, mert talá elindulnak a kilók lefele. tornázni este akarok. esélyem sincs az uszira, de sebaj, nyáron majd balcsi :).
261. ranna
2011. ápr. 4. 12:52

Bocsánat, nem tüntem el, csak nem voltam, ami majdnem ugyanaz. :)

Tegnap olyan fajta éhség volt rajtam, amiről az egyik cikkben olvashattunk, azzal a különbséggel, hogy nagyon sokáig nem jöttem rá, mit ennék, hiába volt az éhség, valahogy se ez, se az nem kellett. Végülis kiderült, hogy a cukor amire éheztem, így megsütöttem egy nagyon gyors sütit és két szelelet emgedélyeztem magamnak. Most csináltam ilyet először, remekül sikerült, gyors és szerintem olcsó. (recept a nosaltyn tejfölös krémes néven)

Mától úszás megint, még van 5 kezelésem amit le kell járni, meg van még 4 alkalom víz alatti torna jegyem pluszba, így 9x tudok vízben mozogni. Lehet emellé beiktatom a tornát is, de nem valószinű, nincs akkora akaraterőm.

Ti hogy álltok evéssel, mozgással, esetleg a kilóvesztéssel? :)Én ma a fürdőben fogok mérlegelni, nagy reményeket nem fűzök a dologhoz, mmint, hogy fogytam, de azért hátha, drukkoljatok. :)

260. biospirulina (válaszként erre: 259. - Nap0cs)
2011. ápr. 4. 10:55

Én jövök este, de most a nyakamon ülnek!!

Persze csak képletesen ! :)

259. nap0cs
2011. ápr. 4. 06:57
na, jól eltüntetek . :)
258. nap0cs (válaszként erre: 254. - Divexa)
2011. ápr. 2. 08:41
Ha egy kiadós ebéd után amiben desszert is volt még lenyomsz egy palcsit, az már nem kontroll....csak, ha otthagyod a palcsit és mondjuk az ebédből se degeszre etted magad, csak jól laktál. a mérték érték, ez fontos!.
257. nap0cs (válaszként erre: 256. - Ranna)
2011. ápr. 2. 08:39

Igen, igen. Ez a fontos: a mai agyonreklámozott nádszálvékony hölgyek nem állnák meg a helyüket a kétkezi munkában sokáig. :) De tudod, régen nem is az evés körül forgott a világ, azért ettek, hogy éljenek és dolgozni tudjanak, nem csak úgy...

Én is heti fél kilóval tudok számolni, ami szerintem jó, főleg ha hosszútávon megmarad és nem csurog vissza semmi. Lehet, szigorítani kéne az étkezésen, de most nem megy, bár nincs most se habzsi-dőzsi.

Vicces, hogy a kalóriák kiugrálnak a kajából :D. még ilyet!Milyen kis aktívak ;-).

256. ranna (válaszként erre: 253. - Nap0cs)
2011. ápr. 2. 06:20

Ebben annyira nem értünk egyet, szerintem volt elhízás, de a szépségideál sem 45 (túlzás) kiló volt. Az viszont biztos, hogy rendkívül elkényelmesedtünk, most is itt ülök, ahelyett, hogy mozognék. :) Apró trükkökről jut eszembe, már ha ez trükknek nevezhető, valahol olvastam, hogy van aki azt képzeli el, hogy a kalóriák kiugrálnak a kajából amit megeszik. Hm. Vannak fura dolgok. :D

Igen, 4-en maradtunk, az jutott először eszembe, hogy a 4 testőr, de ezt el is vetettem, mert ezt a testet nem őrizzük. :D

Bogyó. Nem fogom megvenni természetesen, csak csábít, mint amikor kiírattam az orvossal.

2011. ápr. 1. 22:33

Hű, de sokat írtatok, alig győzlek visszaolvasni Titeket.Úgy nézem, hogy mi masszívan 4-en maradtunk.Időnként be-benéz valaki, aztán tovább is áll, látva, hogy itt bizony nem "hipp-hopp sovány leszek" fogyókúráról van szó.És remélem itt a titok!Én már számtalanszor elbuktam aklasszikus fogyókúrákkal, mert ha volt valamelyik nap egy kis elhajlás, akkor már jól teleettem magam, 1-2 napig, mondván hétfőn újrakezdem és 2 hét alatt leadok 10 kilót.Persze ez soha nem történt meg, és az önbecsülésem a padlóra zuhant.Most viszont igenis büszke vagyok magamra és a heti fél kilómra, ami a ti buzdításotok és segítségetek nélkül nem jött volna létre és én kezdeném újra-és újra a csodakúrákat.

A bogyókról: ha tényleg megoldás lenne valószínűleg nem lenne ennyi túlsúlyos ember, és a belgyógyászati klinikákon is ezt szedetnék az elhízottakkal.

Persze ,ha valaki biztosat ígérne, lehet hogy elcsábulnék ......

254. Divexa (válaszként erre: 253. - Nap0cs)
2011. ápr. 1. 20:12
Azért ha egy kiadós ebéd után, aminek a végén desszert is volt, még lenyomsz 1 palacsintát, az felesleges. Még akkor is ha nem hiszed. :))) De a módszerben én is hiszek. Mármint hogy vannak dolgok amiket az agy kontrollálhat. És ami a legszebb, az agyat is be lehet csapni. Mondjuk én a karcsúsodásra szoktam gondolni erősen, még akkor is, ha nem látom viszont a tükörben. :) Persze ez nem elég, de segíthet.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook