Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


66. zalia
2011. aug. 10. 20:04

ok na most megneztem ezt a speedfitnesst es ....lol...

Komojan mond hogy te viccelsz..ezzel akars izmokat meg lefogyni?????Ha akkor te nem vagy komoly .Mindenki tudja hogy erosodni meg fogyni csak es kizarolag egyensulyos es egesseges taplalkozassal es mozggassal lehet elerni.Szerinted mitol olyan izmosak az edzok??PlNorbi???hat bisztos nem az elektromos vackoktol.

Jo sok penzt fifogsz dobni ha ezt csinalod,ahelyet hogy vennel egy dvd es othon napi 30 percet kemenyen tornaznal.sokkal tobbet elernel.arrol meg nem is beszelve hogy ezeket a gepeket meg csodaszereket az ostoba es lusta embereknek tervesztek.Azoknak akik leakarnak fogyni vagy izmosodni de nem akarnak erte semmit csinalni...ok megveszik es utana rajonnek hogy ez hulyeseg.Most hallgattam meg hogyan reklamozzak es hat megnevetetett nagyon csak halgazsd a szoveget es te magad is rajosz hogy milyen vicces.

hid el tudom mit beszelek e.En 30 eves vagyok es most adtam le 30 kg es most olyan a testem mint amikor 18 voltam iszmos es szep.Es ez csak izzadassal es lemondassal tortenik meg.

65. zalia
2011. aug. 10. 19:35

szia nem tudom hogy menyire vagy fit most ,azt tudom hogy az izmaidat meg akarod tartani es kozbe fogyni is ....

na valaki itt neked javasolta az insanty dvd ...igaz ez nagyon jo program es baromi nehez ...es nagyon draga is

En azt javalsom neked hogy nezd meg Jillian Michaels 6 week 6 pack .ez csak 30 perces de hid el hogy minden megvan ebbe ami kell..fogyni fogsz es kozben erosods es ezt csinalom es nagyon nehez mar izmai is vannak.hidd el nem fogod megbani.

Ezelott meg jillian Michael 30 day shred ezt a dvd csinaltam es ez is nangyon nehez es megismosit erose tesz.ezeket olcson tudod beszerezni az amazonon.

64. Szerdzso (válaszként erre: 58. - Evih)
2011. aug. 10. 19:12

Kedves evih!


Engedd meg, hogy belekotnyeleskedjek a megindult eszmecsere áradatba. Ugye azt írtad, hogy azért nyomják beléd utána rögtön a fehérje italt, hogy ne az izomból menjen le hanem a zsírból. Most kérdem én: ha egyetlen edzés után sem innék ilyen fehérje italt akkor szép lassan elfogyna az izomzatom? Nem arra akartál utalni hogy mondjuk a bicepsznél jobban látható lesz az izomnak a vonalai? De ne feledjük, hogy a körül is van egy vékony zsírréteg ami eltakarja a ténylegey izmot, csakúgy mint a hasnál vagy a fenéknél.

63. keszani (válaszként erre: 62. - Evih)
2011. aug. 8. 12:09

szívesen..

aztán mindenképp írok majd ha megvolt az elso speedfitnessem :D

62. evih
2011. aug. 8. 12:07
ok, megnézem, köszi :-))
61. keszani (válaszként erre: 60. - Evih)
2011. aug. 8. 12:03
otthoni edzésprogram. van egy foruma is (vaguis ha jol emlékszem 2, de abbol csak 1ami aránylag aktiv) az Insanity, 60 napos edzésprogram, minden napra meg van, h mit kell cisnálnod, az elso honapban max 40 percesek, majd a másodikban 60 perces edzések vannak,. folyik rolad a víz és az elso 2 hétben, mig hozzászoksz az ágybol is alig bírsz kikelni, de ha kitartoan csinálod szép eredményt lehet elérni. ez egy Beachbody edzés, ezenbelul tobb fajta van, h mindenki megtalálj a hozzá legkozelebb esot. de ennek is van foruma :D én nyitottam :D a speedfitnessel sztem jol kijonne :D
60. evih
2011. aug. 8. 11:59
Nekem is sok pénz, de pont ezért tudom komolyan venni, mert ha már ennyit kiadok, nem fogom tönkrevágni egy esti pizzával. Igen, a fehérje erre való :-)) Így a zsírodhoz fog nyúlni a szervezeted, ha van rajtad. De ha nincs, akkor is fontos, hogy ne vegyen el az izmaidból. Mi az az insanity?
59. keszani (válaszként erre: 58. - Evih)
2011. aug. 8. 11:52

:D akkor jó, rátaláltál a neked legmegfelelobb edzésére. nekem az 55 000 ft majdnem egy fizu, szoval alapbol kilove.

én nem akarok fogyni, csak szálkásodni, otthon nyomtam az insanityt, amialatt (60nap) lement 20 centi mell alattol térdig, és simán tartom kisebb tornákkal. de az nem tudtam, h a fehérje turmix arra van, h ne az izombol menjen le. azt hiszem én is veszek vmilyen port :D

58. evih
2011. aug. 8. 11:48
Na, akkor elmondom mi a lényeg. Egyszer elmenni pénzkidobás. Minimum egy bérlet, én kipróbáltam 4500 ft-ért, vettem egy 10 alkalmast 55000 ft-ért, amihez járt 2 alkalom ajándék. Az összesen 13 alkalom. Eddig 5x voltam, szóval ahhoz képest elég jó a 3 kg meg a méretcsökkenés. Van az edzésprogram, ami erősít. Izomláz garantált, nagyon keményen, bizsergető érzés, addig tekerik, amíg azt nem mondod, elég. én a 100-ból 40es fokozaton bírtam, most már több mint 50. Az edző csajok 70-en nyomják, néha 80 körül. Nem fájdalmas, de nem is kellemes. A másik a cellulitprogram. Na ez kifejezetten kellemetlen, de nem fájdalmas. Mintha 100 kis manó verne kalapáccsal. Viszont ettől lehet fogyni és narancsbőrt ledolgozni. A 20 percből 10 percet tornázol, 10-et fekszel, az elején. Én már 14 percet tornázok, de 20 a cél. Iszonyat mennyiségű vizet kiizzadsz magadból, de előtte azt be is viszed (kapsz izotóniás italt), és utána azonnal nyomják beléd a fehérjeturmixot, hogy ne az izomból menjen, hanem a zsírból. Ez a lényege. Otthon nincs időm, csak alkalmanként, viszont ami furi, hogy kedvet kaptam hozzá. 5kor kelek, fél 7kor már kocsiban ülök, mert messzebb van a munkahelyem. 5re érek haza, 8ig mellékállásban tanítok. addigra ki vagyok facsarva, nem kicsit, testileg, agyilag. DE! Az elmúlt 2 hétben már nem annyira, minta növelné a teherbírásod, ma pl. 8 után szobabiciklizni fogok, 40 percet. Csak úgy. Mert jól fog esni, és ma nincs más programom (az elmúlt pár hét zsúfolt volt). És tudod mi az érdekes? 3x sütögettünk grillen az elmúlt 2 hétben barátokkal. És nem ettem, de nem is szenvedtem. Nem voltam éhes, és tudtam, hogy holnap úgyis viszek ebédre belőle. Ezt én előtte soha nem tudtam megállni, és ezért mondom, hogy valami megváltozott. Egyszerűen nem esett volna jól, pedig nagyon fincsi volt! :-)) (MÁSNAP)
57. keszani (válaszként erre: 56. - Evih)
2011. aug. 8. 11:31

és otthon fogsz vmit edzeni?

azt elhiszem rola, h erositi az izmokat, ezáltal szálkásodik az ember..mondom, nekem csak a zsírégetéssel kapcsolatba vannak kételyeim. de én is ki szertném probálni legalább 1x, de rendszeresen nem tudnék járni, mert azért megvan az ára.

56. evih
2011. aug. 8. 11:28
Szerintem nem én támadtam le másokat, hanem a kétkedők engem, és azokat, akiknek bevált. Nézd, én csak azt tudom, hogy nálunk a 2 lány, akik edzenek, nagyon csinosak, feszesek, sportosak, tehát példaképek (nyilván nem ettől ilyenek, de csinálják ők is). Én csak azt tudom, hogy nekem ez jó. Én csak azt tudom, hogy kisebb az étvágyam, kerekebb a fenekem és kisebb az úszógumim. Én csak azt tudom, hogy 3 kg-nál járok 2 hét alatt. És azt is tudom, hogy ha ennyi pénzt kiadok, és vége lesz, soha többé nem lesz rajtam felesleg, mert vasakaratot is kaptam tőle.
2011. aug. 8. 11:17
egyébként az az érdekes, h pl aki itt felénk nyitott ilyen szalont, az sem egy edzett személy...akkor én hogy hidjek neki? példát kéne mutatni...az egy dolog, h neki volt rá tőkéje, de az az én szememben kevés.
54. keszani (válaszként erre: 53. - Evih)
2011. aug. 8. 11:16

csak tudod az, aki intenzíven edz, annak kicsit kérdéses a fogyás, mivel azok jol tudják, h a zsír akkor kezd el égni ha a pulzus megemelkedik.

az, h Te ritkán eszel "ilyen" dolgokat, az egy dolog, lehet más a problémád azért nem fogysz.

én ki fogom próbálni, de nem zsírégetés miatt. attól még lehetnek kétségek körülötte, de nem kell elzavarni az embert. azok, akik kipróbálták és bevállt, azoknak inkább eloszlatni kéne a kételyeket, és nem letámadni. tapasztalatot osztani meg, étrendet, érzéseket.

örülök,h Neked így sikerül, de lehet Te a kisebb csoportba tartozol.

53. evih
2011. aug. 8. 11:08
Hát, érdekes ez, azok ellenzik akik nem próbálták. Nem ismertek, szóval nem tudhatjátok, hogy én évek óta nagyon ritkán eszek ilyeneket, ez nem új keletű dolog nálam. És mivel az szervezetem teljesen hozzászokott ehhez, így nem fogyok, csak ha koplalok, akkor is max 1-2 kg-ot hosszú hetek alatt. A kajámon szinte semmit nem változtattam, és mégis fogyok, ennyi. Plusz ez heti 2x 20 perc, nem pedig 4x 1-1,5 óra. Nincs rá időm, és nekem ez jött be. Ja, és az étvágyamat is csökkentette, a változás pedig centikben mérhető. Aki nem hiszi, az ne csinálja, nem kell fikázni a másikat, akinek bejött. Én is mondhatnám, hogy akkor kedves linzi11, te miért nem csinálsz valamit, hogyha ilyen szuperül megy neked a fogyás, nem szereted magad sanyargatni? Akkor ne nézegess diétás fórumokat, és pont.
52. keszani (válaszként erre: 51. - Linzi11)
2011. aug. 3. 14:08
én is csak azért diétázok, mert muszáj. a tavalyi fogyásom is tartom, pedig ingyen, otthon, heti 4x tornázok és még feszesedtem is.
51. linzi11 (válaszként erre: 48. - Evih)
2011. aug. 3. 14:06

Ezzel a -2 kilóval nagyot mondtál egy hét alatt, úgy, hogy megvonsz magadtól minden finomságot és még sf.-re is jársz:-)

Én ha nem eszem ezeket sf. nélkül 1 hét alatt 3 kilót fogyok, csak nem szeretem magam sanyargatni.


Akkor fizess csak és diétázz mellette, mert anélkül nem ér semmit az sf. Vagyis csak a diéta látszik meg rajtad :-)

2011. aug. 3. 14:00
Vad Málna egyet értek veled mindenben :-)
49. keszani (válaszként erre: 48. - Evih)
2011. aug. 3. 13:02

én 3kilot adtam le 1 hét alatt, minimális szénhidrát, semmi hus, semmi cukor (sem cukor tartalmu étel) max heti 1x hal, sok zoldség, és semmi gyumi...mégis fogytam... ez csak példa arra,h nem minden a sf. otthoni mozgás is sokat tesz, csak jol kell megválasztani. mert fogyáshoz ne lábemelést választjon az ember, hanem intervallum-cardio edzést.

a sf-t sztem az csinálja, akin nagyon kevés a felesleg, és csak feszesedni akar, v tobb felesleg, de nem eszik szénhidrátot (beleértve a cukros termékeket, nem csak a csokit)

48. evih (válaszként erre: 46. - Vad Málna)
2011. aug. 3. 12:44
az nem elég hogy nem zabál. nekem -2 kg egy hét alatt!! Nem eszek tésztát, rizst, csokit, stb, és rengeteget iszok, de érzem hogy nem úgy fogyok mint eddig. Lassabban, de feszesebb vagyok. Nem vagyok tréner, nem akarok meggazdagodni belőle (nem is tudnék), nem csinálja családtagom vagy ismerősöm ezt a "bizniszt", de hiszek benne. És mint tudjuk, minden agyban dől el...
47. keszani (válaszként erre: 46. - Vad Málna)
2011. aug. 3. 08:08

én nem voltam még, de szeretném kiprobálni, viszont otthon azért megdolgozok az alakomért. van pár kilo feleslegem, viszont fogyni nem is szeretnék már, inkább feszesedni.

de annyit tudok, h a zsír akkor kezd el égni, ha kellőképpen felpörög a pulzusod. gondolom ebben is felpörög (nem egyenlő az izzadással a zsírégetés), de vegyünk egy erőembert, azok is van jó pár kiló plusz kiló, mégis az izmai fejlettek. ezért gondolom én is azt, h a speedfitness csakis formálásra jo, szálkásításra.

amugymeg, aki izomra gzur, ne is mérje magát kilóban, mivel az izom súlya nehezebb, mint a zsíré és ha már fejleszti az izmait, annak a súla is növekszik.

46. Vad Málna (válaszként erre: 43. - Ingrid30)
2011. aug. 2. 10:58

Persze, hogy nem fogy le 10 alkalom után a kondi teremben sem, de nem is annyiba kerül mint a speed.

Én végkép csalódtam benne, mert a barátnőm is elment és vett egy 10 alkalmas bérletet. Na neki van miből fogyni egy dekát nem fogyott, pedig nem zabált mellette.

Erről ennyit.


Ide aki jót ír az vagy tréner vagy ebből a gépből akar megélni más kárán.

Ne dőljetek be a dicshimnuszoknak, mert csalás.

2011. aug. 1. 15:38

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni, hogy Dunaújváros vagy környékén található e Speedfitness?

Előre is köszönöm:

Erszike

2011. aug. 1. 09:25

Sziasztok!!!

Hogy lehet -e fogyni vele vagy sem... azt hamarosan megírom.. Az átverésről, miszerint ezzel becsapják a fogyni vágyó embereket, csak annyit, h nekem a sógornőm speed tréner és épp a héten hívott fel, h menjek el hozzá és próbáljuk ki, mert remekül lefogyhatnék. (100 kg körül mozgok) és mivel családban van, még fizetni sem kell majd érte. Így semmi érdek nem fűzi őt ahhoz, hogy kamuzzon a fogyás terén. De valószínű jövőhéten elkezdem ezt a dolgot! Ígérem beszámolok majd az eredményről!!!! :) Szép napokat nektek!

2011. júl. 29. 11:25

Sziasztok!


Leírom én is a tapasztalataimat a speedfitnessről. Február óta rendszeresen járok.

Először is azt a megállapítást teszem, hogy ez a gép egy csodás felfedezés. De a világon nincsenek csodák. Ez sem az. Akin van 20 kg súlyfelesleg, az nem fog 10 alkalom után lefogyni. A géppel az edzés olyan, mintha konditerembe járnál. Ott sem fogysz le 10 alkalom után. A gép különlegessége az edzésidőben rejlik. 20 perc alatt letudod és nem kell órákat kínlódni a konditeremben.

A gép segítségével izmot tudsz építeni és az izomépítés hatására égeted a zsírt és így formálódik a tested. De ez nem megy rövid idő alatt. Az lehetetlen is lenne. Sőt nekem egy ideig meg is állt a súlycsökkenés az izomépítés okán. Én azt mondom, hogy ne súlyt mérjetek, hanem centit. És persze az étkezésen is változtatni kell. Ha rosszul étkezik az ember, akkor teljesen mindegy hogy mit csinál. Úgyhogy a gép elvégzi az emberen amit kell, de a többi már rajtunk áll.

42. evih
2011. júl. 27. 11:11
Én 2 napja voltam először, és holnap megyek megint. Nagyon örültem neked fittlány, hogy írtál, mert kezdtem aggódni, hogy nem lehet tőle fogyni. Én 170cm vagyok és jelenleg 70 kg, 1 kg ment le 3 nap alatt, igaz, a kajára is figyelek. Biztos nem annak az egyetlen edzésnek köszönhető :-)) 10 kg kell még (12 az álmom), szóval meglátjuk. Az egyik ismerősöm 10kg-ot fogyott 10 alkalom alatt, szintén 70ről 60ra. Az izomláz nekem nem másnap reggel, hanem másnap este jelentkezett, de kőkeményen. Még most is érzem. Na meglátjuk, írjatok, főleg aki fogyott esetleg!
2011. júl. 26. 15:45

Sziasztok !

Én 5 hete voltam életem első speedfitness edzésén,Csepelen a Parti sétányon. Azóta heti kétszer járok és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Bár eddig is sportoltam , de ezt tényleg hatékonyabbnak érzem,pedig a próbaedzés előtt nagyon szkeptikus voltam.. :) Az első edzés utána három napig olyan izomlázam volt, hogy járni is alig tudtam...Mostanra már nagyon látható és mérhető a változás. A hasam sokkal laposabb, a popsim formásabb, a bőröm pedig láthatóan simább és kevesebb a narancsbőröm is. A sikeren felbuzdulva most picit jobban odafigyelek a táplálkozásomra is ( na nem koplalok, csak este már nem eszem szénhidrátot meg cukros dolgokat ) .. és örömmel jelentem, hogy eddig -4,5 kilót fogytam.

Én elégedett vagyok, az edző lány pedig nagyon kedves és mindig változatos gyakorlatokat talál ki.

40. Palmacsek (válaszként erre: 38. - Linzi11)
2011. júl. 25. 22:04

Linzi ebben lehet valami amit mondasz....mármint a te trénered esetében.

Még a héten egyszer kipróbálom....és lehet h nem áldozok rá ennyi pénzt. Bár tényleg nagyon jól megmozgat.

39. Vad Málna (válaszként erre: 38. - Linzi11)
2011. júl. 25. 14:44

Egyetértek veled teljese.

Szerintem sem lehet vele fogyni, mert azért nekem is lenne honnan fogynom, és én sem fogytam egy dekát sem, csak feszesedtem.

Most voltam 6. alkalommal, és már nincs izomlázam sehol. Nem is tudom, hogy menjek még vagy sem.

Többet vártam ettől a géptől ezért az árért.

2011. júl. 25. 14:22

Sziasztok!


Túl vagyok egy 5 alkalmas bérleten.

Az én véleményem, hogy aki fogyni akar annak ez a gép semmit sem ér. Én egy dekát nem fogytam pedig alig van rajtam súlyfelesleg (3-4kg)

Szóval az én tapasztalatom az, hogy ez a gép csak az izmokat stimulálja, ezáltal az izmaid feszesednek erősödnek nőnek.

Annyit vettem magamon észre, hogy nem fogytam hanem formálódtam az izmaim által.


Ez a gép csak arra jó ha pl. feszesíteni akarsz vagy egy kicsit formálódni.


Aki oda megy 20 kiló többlettel ez annak semmit sem ér mivel az izmok nem fognak látszani a háj alatt, hiába izmosodsz picit tőle.


A csaj akihez járok egy nagydumás kamugép, 160 cm és vagy 80 kiló. Ő azt mondja ezzel a géppel fogyott 4-5 hónap alatt 23,5 kg, 2 éve szült a csaj.

Én nem hiszem, hogy fogyott vele egy dekát is 1 hónapja járok hozzá és ha ő ugyan úgy használja ezt a gépet, mint eddig akkor a szemem élőt kellene fogynia. Én nem látom, hogy fogyna ugyan olyan nagy tank mint volt 1 hónapja.


Na már ha nekem van egy ilyen gépen otthon, és tényleg hatásos akkor már úgy kellene kinéznie mint egy fitness világbajnoknak.


Szóval aki fogyni akar az felejtse el ezt a gépet, drága ahhoz, hogy így átverjék a fogyni vágyó embereket.

37. Vad Málna (válaszként erre: 36. - Palmacsek)
2011. júl. 25. 12:58
De igen, nekem is selymesebb a bőröm. Ez az izzadástól van szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook