Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


33. zani
2009. febr. 28. 20:11

Krisztián köszi hogy emgosztottad velünk a tapasztalataidat, remélem nálunk is ilyen sikeres lesz. te szorosan követted a mellé javasolt étrendet?

a mikrohasználatról annyit bár nem nekem címezted, hogy ezenkívül még számtalan ember- és környezetkárosító dolog van minden egyes háztartásban amit minimalizálni kellene. szerintem nem a mikro a főellenség.

2009. febr. 28. 09:59

Sziasztok,


én a Reg- Enor kúrát idestova 1 esztendeje csináltam meg. 3 flakon Reg- Enor- t fogyasztottam, ő pedig 10kg- ot fogyasztott rólam. Aztán megcsináltam a Hulda Clark- féle epekőhajtó kúrát 3x egymás után, ami még dobott le rólam 4kg- ot.


Reg- Enor- kúrát legalább egy tucatnyi ismerősöm végezte el, és átlagban mindannyiuknál ez a 10kg- os fogyás tapasztalható.

Én személyesen is találkoztam Szabó Szigfriddel, aki megalkotta a Reg- Enor- t. 60- as éveiben jár, az arcán a bőr teljesen sima, sehol egy árulkodó arcdiagnosztikai ránc, ami valami szervi problémára utalna. Ő rendszeresen elvégzi a Reg- Enor kúrát.

(Szent Györgyi Albertet juttatja eszembe, aki napi 10000mg!!! felett fogyasztott C- vitamint, és 92évesen hunyt el, vizisíbalesetben, tudomásom szerint).

Mindenkinek szép napot kívánok :)


Sz.K.

31. Szilágyi Krisztián (válaszként erre: 23. - Micimacko72)
2009. febr. 28. 09:44

Szia Micimackó,


az a kérésem feléd- és nem utasítgatni akarlak- hogy a mikrót ne használjad ételkészítésre, még vízforralásra sem. Nem emberbarát holmi.

Húzd ki a konnektorból és tárolj benne ételt, hogy ne menjen rá bogár, vagy ilyesmi, de ne kapcsold be.

Köszönöm!


Sz. K.

30. zani
2009. febr. 23. 21:19

tegnap pl. diós kalácsot sütött a mama, kellett ennem, de ezen kívül semmit nem ettem fehér lisztből és cukrosat sem ettem kiv a kalácsban ami volt (nem sajnálta a mama :) )

biztos sokat számít, hogy tornázok majdnem minden nap. ezt az üveggel megiszom, aztán majd az eredmény alapján meglátom, hogy veszek-e még.

29. micimacko72 (válaszként erre: 28. - Zani)
2009. febr. 23. 21:09
nem megy? a kilóid mégsem azt mutatják. Ne add fel, főleg ha még egy kis bűnözés is belefér :-)))
28. zani
2009. febr. 23. 21:08
próbálkozom de előfordul hogy becsúszik egy kis bűnözés... azért annyira nem vagyok szigorú magamhoz. sajnos nem megy.
27. micimacko72 (válaszként erre: 26. - Zani)
2009. febr. 23. 12:29
nem tudom mennyit eszem, a reggeli piritosomat szoktam megkenni vele. de meg fogom mérni, mennyit kellene enni és figyelni fogok rá. Te diétásan eszel?
26. zani
2009. febr. 23. 10:35

nem tudom, de nagyon örülök neki :)))

mondjuk én tornázok is mellette, lehet hogy az is zsámít, hogy meggyorsítja. egyébként te eszel elég zsíradékot ahogy írja? mert az is segíti kicsit a "bélműködést". ez nekem tök fura, hogy ha fogyni akarsz egyél zsírt

25. micimacko72 (válaszként erre: 24. - Zani)
2009. febr. 23. 09:23
na ne, hogy csináltad? én is betartok mindent szigoruan és én nem igazán fogyok :-(((
24. zani (válaszként erre: 23. - Micimacko72)
2009. febr. 22. 20:17
köszi mindenképpen kipróbálom. én hétfő óta 1,5 kg-t fogytam :)
23. micimacko72 (válaszként erre: 22. - Micimacko72)
2009. febr. 22. 12:47

forróviz (de a mikróban forralhatod a zabpehellyel együtt én ugy szoktam)

ja és előbb 3 ek zabpelyhet akartam írni, bocsi

22. micimacko72 (válaszként erre: 21. - Zani)
2009. febr. 22. 12:46

3 ek zabkása

l ek kókusz

l,5 dl víz

3-5 édesítő


gyümölcs, fahéj, kakaó


(persze a gyümit most ki kell hagyni belőle)

21. zani
2009. febr. 19. 17:27
zabkása? hogy kell csinálni?
2009. febr. 19. 13:46

igen, nekem is volt a tejesdoboz tegnap a kezemben, de visszatettem :-(((

csinálj zabkását s tegyél bele kakaót. Olyan, mint a tejbegriz :-)))

19. zani
2009. febr. 19. 11:23

én eddig is édesítővel ittam szóval ez nekem nem gond, nekem viszont nagyon hiányzik a tejtermék, joghurt, egy jó pohár kakaó :(

én még semmi változást nem tapasztaltam, de lehet hogy csak türelmetlen vagyok, végülis még csak 2 nap telt el.

18. micimacko72 (válaszként erre: 17. - Zani)
2009. febr. 19. 10:01
ez érdekes, hogy igy is használt neki. Remélem mi sem fogunk rosszabb eredményről beszámolni. Én piritost eszem és tejet nem iszok. Eddig sem igazán ittam. A cukor viszont hiányzik a teámbol, az édesitőnek van egy fura ize :-(((
17. zani
2009. febr. 18. 20:37
nem változtatott semmit az étkezésén, mondjuk mi alapvetően teljes kiőrlésű kenyeret eszünk de olykor becsúszott egy-egy palacsinta vagy kakaós csiga, de evett ugyanúgy savanyúságot, tejterméket, gyümölcsöket. és mégis használt nála. én még csak egy napja használom úgyhogy még nem tudok eredményt felmutatni
16. micimacko72 (válaszként erre: 15. - Zani)
2009. febr. 18. 20:01
jo lenne ha nekünk is ennyire beválna. én csak fél kilot fogytam az első héten pedig alig ettem valamit. A párod hogy evett és miket? diétázott?
15. zani
2009. febr. 18. 19:32
igen én is ezt olvastam de az bíztat, hogy az "emberem" csak egy üveggel fogyasztott el és az is segített és még utána 2 héttel is csökkent a súlya. pedig nem istartotta az étrendi leírásokat. Az ő egyik ismerősétől hallottunk róla először aki 3 hónap alatt 16 kg-tól szabadult meg.
14. micimacko72 (válaszként erre: 12. - Zani)
2009. febr. 18. 19:05
én még csak egy hete használom. Nem tudom meddig fogom szedni. De azt mondják 3-4 hónap ajánlott. Nekem sem nagyon van rá pénzem, majd meglátom. Ha csatlakzol akkor sokkal olcsóbban tudod megvenni. De a belépés ugy tudom 25 ezer :-((( igaz termékeket adnak érte
13. zani
2009. febr. 18. 18:43
te egyébként mennyi ideig hazsnáltad/ használod?
12. zani
2009. febr. 18. 18:42
ja a webáruházakban én is annyiért láttam (+postaköltség) de én MLM hálozatban vettem, nem tudod mennyivel lenne olcsóbb ha csatlakoznék a rendszerbe?
11. micimacko72 (válaszként erre: 10. - Zani)
2009. febr. 18. 18:40
én néztem a neten mindenhol 7 körül láttam :-(( de én is 58oo-ért vettem
10. zani
2009. febr. 18. 18:22
5970 ft
9. micimacko72 (válaszként erre: 8. - Zani)
2009. febr. 18. 18:14
mennyiért vetted?
8. zani
2009. febr. 18. 18:10
én nem akarom 3 hónapig inni mert az egy kisebb vagyon lenne, csak hogy helyrerázzam az emésztésem és beinduljon a fogyás, aztán a többit saját erőből.
2009. febr. 18. 14:27

Sziasztok!

Nálunk a tesóim esküsznek rá.Nem sanyarogtak,és számos elvárást azóta is tartanak.Piritós,zsír bevitel.Az a jó,hogy nem kell lemondani sok ízlésüknek megfelelő kajáról,de mégis rendszert visz a kusza étkezésekbe.Bátyám majdnem 20 kg-ot,hugom 11-et fogyott.Viszont ha nem tartod utána magad normális mennyiségekhez,ugyanúgy visszahízol....

6. micimacko72 (válaszként erre: 4. - Zani)
2009. febr. 18. 14:13

az nagyon jó!! Nekem 7o deka ment le egy hét alatt és rengeteg változás történt. Nem vagyok éhes, alig eszem. Érzem az ételek ízét. Eddig csak ettem, most me érzem, hogy mit is eszek. Nem voltam a héten rosszul (szarakodik a vérnyomásom). Igaz volt egy nap mikor rettenetesen fájt a kezem (izületes vagyok) de másnapra mintha elvágták volna, megszűnt. Most olvastam utánna, hogy lesznek ilyen kóbor fájdalmak, ahogy tisztul a szervezet. Ja és sokat járok pipilni és erős lett az illata :-)

Nekem nagyon tetszik eddig, ajánlom mindenkinek! Érdemes kipróbálni!!!

2009. febr. 17. 21:26

Szia!

A párommal csináltunk egy 3 hónapos kúrát,ő fogyott tőle 6kg-ot,én egy dekát sem...

4. zani
2009. febr. 16. 09:16

szia!

képzeld csak egy üveggel ivott meg, ami még két hétig sem tartott!! és azóta sem hízott vissza. ez kb novemberben volt. nálad látszik már eredmény? Én holnap megyek érte, már várom, hogy elkezdhessem. majd írom az eredményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook