Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


543. andi0508 (válaszként erre: 538. - Strigis)
2011. szept. 12. 09:08
Hol kapok én rizstejet?Tesco?????Vagy hol ha csak egy leheletnyi lenne a kávémba már akkor jobb lenne::))
542. andi0508 (válaszként erre: 540. - Petya0502)
2011. szept. 11. 22:36
Ezt kiprobálom imádom a tôkôt meg a kaprot is nyami!!!
541. petya0502 (válaszként erre: 537. - Andi0508)
2011. szept. 11. 14:29
Jól tudod Andi !Inkább zöld teát igyál,gyümölcsöset nem szabad!
2011. szept. 11. 14:27
Én is leírom az egyik kedvencem!:Töknek a húsát lereszelem(nagyobb reszelőn),picit megsózom,hogy a levét leszűrjem.2tojást felverek jó habosra és beleteszem a tököt,ízesítem fűszerekkel pld (kapor levél, bors,pici só)Szórok hozzá annyi barna lisztet,hogy olyan palacsinta tészta állaga legyen (picit sűrűbb).Serpenyőbe forró zsírba kanalanként belehalmozom és mid a két oldalát megsütöm. Nagyon szeretem,ebédre,vacsorára,szalámival,kolbásszal,rizibizivel,stb.Remélem nektek is ízleni fog ha elkészítitek!
539. petya0502 (válaszként erre: 536. - Bondita)
2011. szept. 11. 14:10
Szia!Az omletted nagyszerű ötlet!A 2.menü is nagyon jó,ha nem magos kiflit,hanem csak sima barna kiflivel készíted!Az egyik előadásán azt mondta a Szigfrid,hogy magos kenyeret a kúra alatt ne együnk(az olajos magvak miatt)!Nagyszerű ötlet ,hogy menüket írunk!Üdv!
538. strigis (válaszként erre: 537. - Andi0508)
2011. szept. 11. 12:40
A rizstejet ihatjuk,de ne cukrosat vegyél.
537. andi0508 (válaszként erre: 536. - Bondita)
2011. szept. 11. 11:10
Ennek a sok finomságnak most már hasznát fogom venni sorba-sorba mert a mai nap elkezdem a regenoros kurát a kávé tej nélkul nagyon rossz :( de megszokom vagy pedig tea lesz helyette .Ja télleg gyumolcsos tea nem lehet ugye??Csak fekete,zold meg ezek???
536. bondita (válaszként erre: 532. - Andi0508)
2011. szept. 11. 09:28

Szia!

Reggelire van 1 nagyon jó ötletem:

1. zsírban sütött omlett fűszerezve ízlés szerint. Félbe hajtod és teszel bele felvágottat uborkát, paradicsomot. Nem szükséges hozzá kenyér. Nagyon finom és laktató.

2. barna magos kifli félbe vágva, megpirítva minden oldala (én a gázon serpenyőben szoktam) zsírral megkenve, felvágott, vagy kolbász, paradicsom, saláta, hagyma, és összeborítom a kifli másik felével. Isteni finom és ez is jó laktató reggelire.

535. andi0508 (válaszként erre: 534. - Petya0502)
2011. szept. 10. 08:09
Koszonom és most már elkezdem és folyamatosan írok és kérdezek.
534. petya0502 (válaszként erre: 532. - Andi0508)
2011. szept. 10. 07:35
Szia!Nem muszáj Reggel pirítóst enni,ehetsz mást is reggelire,de a kenyeret mindig pirítva egyed,ha teheted más kenyeret ne egyél!A lényeg az,hogy 3szor igyál naponta 10ml a regenorból,és minden evéshez zsírt egyél!Nagyon fontos még,hogy sok vizet,vagy teát igyálÜdv!
533. strigis (válaszként erre: 532. - Andi0508)
2011. szept. 10. 00:22
Nem muszáj.Szalonnát vagy zsírt,tepertőt kell enni minden étkezésnél.Szerintem az a lényeg,hogy háromszor igyál regenort.
2011. szept. 9. 23:49
Holnapután fogom kezdeni csak azt nem értem hogy muszáj mindig reggel piritost enni???Vagy lehet más kenyeret is reggelire???Meg még annyi,ha éjjeles muszakom van elég akkor is 3-szor inni mert akkor egy picit valamit kell éjjel is ennem???
531. strigis
2011. szept. 9. 18:09

Baconos fasírt


60 dkg darált sertéshús

1 tojás

bors

2 szelet kenyér (pirítva vagy rizs)

1 fej vöröshagyma

pirospaprika

4 gerezd fokhagyma

szeletelt bacon


Elkészítés:


A húst összekevertem a finomra vágott vöröshagymával, a szétnyomott fokhagymával, a fűszerekkel és a vízbe áztatott, majd kinyomkodott kenyérrel. A legjobb, ha már előző este bekeverjük, hogy összeérjenek az ízek.


Másnap gombócokat formázok, és 1-1 szalonnacsíkot tekerek rá úgy, hogy alul mindenképpen végig legyen rajta. Persze lehet füstölt-főtt császárszalonnába is tekerni, azzal is nagyon finom.


A muffinsütő mélyedéseibe rakom őket, és 1-1 fogpiszkálóval megtűzöm őket, mert a sülés közben szétnyílhatnak. 180 fokon 35-40 percig sütöm, és már tálalom is.

530. strigis
2011. szept. 9. 17:41
Szerintem írjon mindenki a fórumra receptet ,így nó ötleteket kapunk egymástól.
529. petya0502 (válaszként erre: 526. - Szilvia1978)
2011. szept. 9. 13:42
Sziasztok!Nálam is most állt meg a fogyás,de nem baj.Én nagyon meg vagyok elégedve 11hét alatt 8kg,szerintem nagyszerű!amikor elkezdtem 3-4hónapot terveztem,most úgy érzem a 6hónapot meg csinálom mert nagyon jól érzem magam (azután a többit meglátom)!Persze a biztatásotokra nekem is szükségem van,és nagyon jó hogy van ez a fórum,mert itt sok mindent megtudunk egymástól!Bármikor újra kezdheted azzal csak jót teszel magadnak,örülök,hogy nem hízol vissza,ügyes vagy!Üdv!!
528. Vikci.
2011. szept. 9. 09:42

Nem hagyom abba, köszönöm a bíztatást.


Az a baj, hogy a hetem rohanás volt, nem tudtam főzni, sőt ma reggel már a kenyér is elfogyott, így nem tudtam pirítani... :(

Vettem kétszersültet a boltban, remélem az is jó, meg töpörtyűs pogit, ma elvagyok vele. Csak ilyenkor mindig lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem igaz, elkezdem a kúrát és nem tudom pontosan betartani.


Hétvége is kemény lesz, megyek Parádra autóversenyre 2 napra, a társaság tiszta idiótának fog nézni, hogy miért nem eszem a közös kajából, miért hoztam kenyérpiritót, stb...


Csak indulna már lefelé a mérleg :D

527. bondita
2011. szept. 9. 09:18
Sziasztok! Senkinek nem szabad abbahagyni, nekem is szépen elindult lefele a mérleg pedig még csak 10 napja iszom és máris másfél kiló minusz! Hajrá mindenkinek! Jókat eszek és finomakat és este is, ha megéhezek, és megy le a mérleg! Ez így nagyon jó!
2011. szept. 8. 17:12
Sziasztok!Vikci ne add fel!!Nekem a második-harmadik üveg reg-enorom után indult meg a fogyásom.Én most abbahagytam egy kis időre és még azóta is tartom a lefogyott súlyomat,Sőőőttt még mindig megy le :))).Petya te hol tartasz?? Lehet pár hét és én is újrakezdem,mert még nem olyan vészes nagy idő telt el és folytatom. :) pussz
525. strigis (válaszként erre: 522. - Vikci.)
2011. szept. 8. 16:19
Vicki te vagy a példaképünk,nem adhatod fel!
524. petya0502 (válaszként erre: 522. - Vikci.)
2011. szept. 8. 14:40
Szia!Szerintem most ne a mérlegre figyelj,hanem magadra!Te nagyon ügyes vagy és biztos vagyok benne,hogy lesz elég kitartásod a célod elérésében,(hiszen már bizonyítottál)!Nékem is volt 3hét,hogy nem mozdult a mérleg.Üdv,és kívánom,hogy mielőbb átlendülj a mélyponton!!
523. petya0502 (válaszként erre: 520. - Strigis)
2011. szept. 8. 14:33
Köszi!Én is kipróbálom!Jó lesz egy kis édesség!
522. Vikci.
2011. szept. 8. 12:06

na nekem most van a mélypont. Nem indul lefelé a súlyom, ráadásul mér annyira elegem van a zsíros/töpörtyűs stb kenyérből :(

Este éhes voltam, de már nem volt kedvem ilyeneket vacsizni.

Remélem hamar átlendülök a mélyponton!

521. bondita (válaszként erre: 520. - Strigis)
2011. szept. 8. 08:15
Szia! Köszi hogy kiírtad a receptet, ki fogom próbálni!
520. strigis (válaszként erre: 516. - Petya0502)
2011. szept. 7. 21:07

Forró vízbe dobom a jázminrizst, a kókuszreszeléket valamint a stevia tablettát és megfőzőm.

Több kókusz „tejesebb” íz. A jázminrizs is krémesebb a normál rizsnél.

Steviat vagy ritkán nyírfacukrot használok.

Ha megkivánom az édeset ezt eszem, a hűtőben sokáig eláll.

519. strigis
2011. szept. 7. 20:49
A noiportal szakertok oldalon találtam.
518. strigis
2011. szept. 7. 20:42

Tisztelt Szabó Szigfrid Úr!

Érdeklődöm, hogy a Reg-enor fogyasztásakor édesítőszert tehetek-e pld. a kávéba? Ha igen, milyen fajtát ajánl? Herbária boltba láttam rizsszirupot, stíviát, és sokféle édesítőszert.

Kókusz, kakaóport használhatok-e?

Lányomnak az édességről való lemondás a legnehezebb.Tudna esetleg megfelelő "édességreceptet " ajánlani?

Válaszát köszönöm!

üdvözlettel: Tujnerné

kérdés: hóbagolyka 2009. 08. 01. 14:42 89

Kedves Tujerné!


Természetesen használhat édesítőszert.

Az édesítőszerek közül csak a Stiviát ajánlanám. A kókusz és kakaóport is használhatja ha nem tartalmaznak cukrot.

Sajnos a lányának semmi alternatívát nem tudok mondani, ami édességként funkciónál. "Süteményként" tepertőt ehetne, ami segíti a kúrát, de azt kell mondanom, hogy az édessel teljesen fel kell hagyni. Lehet, hogy az elején ez nagyon nehéz, de később ez sokal könnyebbé válik majd.


Üdvözlettel: Szabó Sigfrid

válasz: Szabó Sigfrid 2009. 08. 05. 22:38

517. bondita
2011. szept. 7. 12:31

Sziasztok!

Vikci nagyon jól nézel ki. Gratulálok. Látványos a változás.

Nekem is megindult lefele a mérleg. Látom is a változást és érzem!

Nagyon jó!

Kitartást mindenkinek. Remélem most ki fogok tudni tartani!

Szombaton unokahugom névnapi bulija! No Cukros süti! Remélem menni fog!

516. petya0502 (válaszként erre: 512. - Strigis)
2011. szept. 7. 07:48
Szia!Én nem olvastam ezt a cikket,de ha azt mondod biztos így is van!Ha tudod küld el a kókuszos rizs receptet.én eddig úgy tudtam,hogy nem lehet kókuszt enni,de ha igen akkor jó lenne tudni!Te milyen édesítőt használsz??Gratulálok a lappadáshoz!Üdv
515. Vikci. (válaszként erre: 513. - M.norcy89)
2011. szept. 6. 22:12
Szerintem 2 hét semmire sem elég. Pont beindulna a folyamat (jó esteben), és akkor abba is hagyod. Nekem ez a véleményem, bár nem vagyok szakértő, csak párszor fogytam már Regenorral, nekem 1,5-2 hónaposak voltak a kúráim.
514. Vikci. (válaszként erre: 512. - Strigis)
2011. szept. 6. 22:10

Köszönöm, tök aranyosak vagytok. Igazából én már nem szeretnék sokat fogyni, egy kb 3 kilót. Én olyan típus vagyok, hogy ha hízom, akkor az a hasamra rakódik, és sajnos most is van egy pici pocim, ami eléggé zavar. Én Regenor mellett heti 4x sportolok is, kangoo illetve futás (alkalmanként 5,5km). Szóval úgy érzem, hogy mindent megteszek, de most nem nagyon indul lefelé a súlyom, pedig az első üveggel tegnap végeztem.

Amúgy meg működnie KELL, 9kg-t fogytam vele tavaly 2 hónap alatt. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook