Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


471. Szamy36
2009. dec. 2. 16:49

Sziasztok!

Én egy hete adattam be az oltást. Pedig én nagyon ellene voltam. Pont a terhesség miatt döntöttem mellette. 2 napig nem bírtam emelni a karom, de a páromnak és az Olivérnek semmi baja nem volt.

Ma beszéltem dr. Cs-vel. Tünemény pasi. Pénteken 8-ra megyek a Tapolcára. Kérdeztem a szünetet, azt mondta van, de nagyon indokolt esetben lehet inszem. Szóval lehet megcsinálja a két ünnep közt. Még én sem döntöttem el és a HSG-től is függ. dr. T-től átpártolok dr. Cs-hez.

Puszika mindenkinek!

470. csillag80 (válaszként erre: 468. - Herika)
2009. dec. 2. 15:12
Ha tojásfehérje allergiád van, akkor csak kórházban szabad beadatni!!!!!!!!!!!
469. bessi
2009. dec. 2. 14:48

Sziasztok!

Eszti! A barátnőmnek is ikrei vannak és nagyon hamar kiírták. Ő azt mondta, hogy ez veszélyeztetett terhesség, de tutira nem tudom.

Azon már én is elgondolkodtam korábban, mi lesz, ha ikreim lesznek. Mert a bébikém iker. Így van rá esélyem egyébként is.

Az oltáson most kezdtem gondolkodni, hogy meghalt az a kismama. De mégse tudom mit csináljak.

Puszika

468. herika
2009. dec. 2. 13:03
Én is ezért aggódom.Csak nem tudom, hogy most az inszem után szabad -e?Meg a másik, hogy tojásfehérje allergiám van és először azt mondták nem szabad beadni, most meg,hogy adassam be!
467. csillag80 (válaszként erre: 465. - Herika)
2009. dec. 2. 11:16

Én megkaptam, férjem is, anyós-após-anyukám, kollégák több mint 2, én pl 3 hete, semmi baja senkinek.

Először én sem akartam, de aztán úgy voltam vele, hogy ha összejön a baba, és elkapom a vírust, nem tudnám megbocsátani magamnak, ha valami baja lenne.

466. gabka-1
2009. dec. 2. 09:32

Sziasztok!


Esztike,gratulálok duplán is!Igazán megleptél minket!Kérhetsz tőle igazolást,nekem is adott az 5.-dik héttől javaslatot,és a háziorvosom ki is írt.


Lányok van téli szünet,nekem azért nem csinálnak ebben a hónapban inszemet,mert dec.20 körül jött volna meg a vérzésem.


Kata,de jó hogy megjött piri,holnap már kezdheted is a Clostit.


Bessi,sajnálom,de bízzunk benne,hogy Neked is lesz kari ajándék a fa alatt.


Roni,mi van Veled?

465. herika (válaszként erre: 464. - Ee02af809f)
2009. dec. 2. 09:26

Szerintem kérhetsz tőle igazolást a táppénzre vételre.


Van itt közületek olyan aki megkapta a malacoltást(H1N1)?

Nagyon gondolkodom rajta , hogy beadassam-e?

Elegem van már a hírekből, hogy mindenhol ezt nyomatják!!!Direkt sokkolják az embereket!!!

2009. dec. 2. 08:59

Sziasztok Lányok!!


Én is úgy gondolom, hogy van téliszünet, ott hallottam fél füllel,mikor beszélték.

Lányok, ígérem a héten felkerül a sztárfotó,majd a férjem segít,ő jobban ért ehez,én nem vagyok egy számítógépzseni.:))

Mi is nagyon örülnénk, ha mindketten megmaradnának, és ha tényleg az egyik kislány, másik,kisfiú lenne. De persze a lényeg, hogy egészségesek legyenek!!

Köszönöm Nektek a gratulációkat, remélem minden rendben lesz!

Kata,örülök,hogy megjött piri,akkor lehet, már decemberben megkapod a jó hírt!!

Többiekre is sokat gondolok, drukkolok nagyon!

Egyébként én lehet, egész hónapban itthon maradok táppénzen, mert szociális munkásként dolgozom, és elég sok olyan emberrel találkozom,akik betegek, vagy nem éppen tiszták. Tegnap megbeszéltem a főnökömmel is, meg a háziorvossal is.

Egyébként csajok, szereintetek, Török dokitól kérhetek igazolást, hogy javasolja, hogy az első 12 hétben,amíg veszélyesebb a várandósság, addig maradjak itthon???

Puszika

463. vroni
2009. dec. 2. 07:48

Sziasztok!


Szerintem van téli szünet, ünnepek között, mintha valaki azt mondta volna.

Esztike, tényleg várjuk ám a sztárfotókat. Micsoda meglepetés lenne még ehhez, ha egyik fiú, másik kislány. Vagy mit szeretnétek? Bár a lényeg, hogy minden rendben legyen és egészségesek legyenek.

Katám, ez nagyszerű, még karácsony előtt szerintem az inszem eredményét is megtudod.

Na, megyek, dolgozgatok!

Puszi!

462. herika
2009. dec. 2. 07:14

Jó reggelt lányok!


Eszti gratulálok a két kis jövevényhez.


A Labossa doki csinálta az inszemet itt pécsen.Mert a Török doki csak ma rendel itt nálunk és pont keddre jött ki.

2009. dec. 2. 06:25

Szép jó reggelt!


Húúúúúú, Esztikém, ez FANTASZTIKUS!!!!!! Annyira örülök neked!!! Gratulálok! Milyen szép is volna lányok ha hamarosan nekünk is nem csak egy néven kellene gondolkoznunk, hanem rögtön kettőn:-P Elviselnénk igaz?! Sztárfotót nem kaptál? Az adatlap beállításodnál feltudod tölteni!

Nekem tegnap este megjött piri, de még hogy....Hipp-hipp hurrá, ma kiváltom a Closty-t!

Nem tudom lesz-e téliszünet Tapolcán, de úgy gondolom, ha lesz is, akkor csak a két ünnep között, máskülönben szerintem sokaknak kimaradna a decemberi hónap, nemde? És se nekem, se Bessikénknek nem mondtak ilyet!!!

Na, indulok dolgozni, csodálatos napot Mindenkinek!

Millió pocak cupák!

2009. dec. 1. 21:46

Sziasztok!

Bessi , fel a fejjel, tényleg 2 hét és itt az újabb lehetőség, jó kis karácsonyi ajándék lesz, majd meglátod!

Eszti, nem semmi, nagyon vigyázz a babszikra és magadra, GRATULÁLOK! És persze, hogy minden rendben lesz, 8 hónap és kitör a bömbölde:-)

Vroni, nálatok ez a hónap kimarad, ha jól emlékszem? Hétfőn csak a párom megy urológiára (szegénykém), nagyon szeretném elkísérni, mert elvileg róla kiderül , hogy mi a helyzet, de sajnos nem tudom, nagyon rendesek a munkahelyemen, és nem szeretnék visszaélni a helyzettel, hogy olyankor is hiányzom, amikor nem is én megyek vizsgálatra, szóval egyedül lesz szegénykém. De nagyon várom, mert legalább egyikünkről lesz infó. Na meg addig is próbálkozunk , ki tudja, nálam mensi épp távozóban van, aztán mindent bele:-)Amíg nem tudunk semmit, addig sem tétlenkedünk :-)

Szamy, kíváncsi vagyok holnap mit mond dr. Cs. Kis-nagyfiad kiszülinapozta magát?

Ez a téli szünet jó kérdés, szerintem 99% , hogy van.

Jó éjt mindenkinek!

459. bessi
2009. dec. 1. 21:35

Köszi a jeleket Csajok!

Esztike ez nagyon jó. Gratula az ikrekhez:) Te aztán nem aprózod el a dolgokat.

Egyébként szerencsére nem érzem vacakul magam. Nem viselt meg annyira, mint amennyire féltem. Régebben azt hiszem jobban kiborultam volna.

De most vigyorogva ülök a gép elött. Hála Esztikének.

Puszika

458. vroni
2009. dec. 1. 20:43

Sziasztok!


Esztike, gratulálok. Te aztán 2 kanállal falod az életet! :-) Örülök, hogy jól vagytok!

Katám, Bessikém, drukkolok, hogy a december legyen a Ti hónapotok. És az is lesz. Hiszen, mindjárt itt az újabb esély, 1-2 hét.

Herika, azért vigyázz magadra. Melyik doki csinálta az inszemet? Bár mondjuk én úgy 4 dokival találkoztam csak ottlétem alatt. Drukkolok, hogy Neked is karácsonyi ajándékként egy kis pocaklakód legyen.

Szamy, mindjárt péntek. Nem félsz? Nem kell ám félni, majd pénteken, ha már túlestél rajt, Te is ezt mondod, biztos vagyok benne.

Gabka, merre tűntél?

Csillag, hétfőn mentek Tapolcára?

Jó éjt Nektek és sok puszi, leendő kismamatársaim. :-)

457. Szamy36
2009. dec. 1. 20:37
Eszti ikrek:))))) Éljen!!!!! Nagyon jóóóóóóóóóó
2009. dec. 1. 19:42

Sziasztok Csajszik!!


Hát nagyon meglepődtem,amit ma hallottam!!!:))

Pedig tegnap óta,nagyon le voltam törve, rossz előérzetem volt! De ma nagyon jó hírt kaptam!!! Szóval megnézett Török doki uh-on, és majdnem elájultam, persze jó értelemben. Két petezsákot látott dokibánk, és azt is mondta, hogy embriót is látni és még szívpulzációt is.:))))

Hát ez nem volt semmi! Kettő?? :))

Nagyon örülünk, de azért finoman, mert még bármi lehet! persze ne vetítsek előre rosszat!

Lányok remélem ezt az érzést Ti is minél hamarabb átélitek!! Bessike,ne keseregj, a következő sikerülni fog!! Bízz benne!!

Katám neked is nemsokára indul a következő!!

Herika, Vronika, Szamy,Csillag, megy nektek is a drukk ezerrel, gondolok rátok!! Bízzatok a sikerben, mindegyikőnknek megadatik a csoda!!

Puszillak Bennetek!

Jó éjt!

455. Szamy36
2009. dec. 1. 19:23

Kata, Bessi! Kitartás!

Herika köszi a gólyát:)

Nem tudja valaki Tapolcán van téli szünet??????

454. herika
2009. dec. 1. 19:07

Köszi Bessi neked is!


Ne keseredj el!Fel a fejjel!

Neked is most volt az első inszem?

453. bessi
2009. dec. 1. 18:17
Köszi a jelet Kata! Meg az ölelést Nagyon remélem, hogy ez a hónap már a miénk. Szeretném ha egy pocaklakó lenne a karácsonyi ajándék mindannyiunknak.
2009. dec. 1. 18:12

Drága Bessikém!

Tudom, hogy fáj..jól tetted,hogy jól kibőgted magadat, az segít! Higgyjünk abban, hogy december lesz a mi hónapunk,rendben? Lassan hozzám is érkezik piros.

Ölellek és puszillak

451. bessi
2009. dec. 1. 18:11
Látom itt vagytok, csak én írok lassan.
450. bessi
2009. dec. 1. 18:09

Sziasztok!

Hát nincs semmi a hasamban az eddigieken kívül. Már jól kibőgtem magam. A doki azt mondta, hogy sehol nem garantálják, hogy elsőre sikerül. De attól én még reménykedem! De most úgy tűnik, hogy túl vagyok ezen. Már ki is számoltam, ha rendesen megjön, hogy 14-15-ke körül lesz a következő. Valahogy furának érzem, hogy nem lelkizek rajt annyit, mint szoktam. Vagy csak azért, mert kb 2 hét múlva újabb lehetőséget kapok? Remélem így lesz.

Köszi, hogy gondoltatok rám.

Herika! Remélem neked is sikerülni fog elsőre.

Esztike! Mi jót mondott a doki bácsi?

Lányok! Hol vagytok?

Puszika

449. vnékata (válaszként erre: 448. - Herika)
2009. dec. 1. 18:00

Szia Herika!

Ő biztosan úgy látta jónak, hogy nem kell semmit sem szedned. Tapolcán az a bevált szokás, hogy inszem után Ultrogestan hüvelykúpot kell használni, azt hiszem, hogy ez sárgatest hormon vagy mi :-S

Puszi

448. herika (válaszként erre: 447. - Vnékata)
2009. dec. 1. 17:55

Köszi Csajok a drukkokat!


Nagyon aranyosak vagytok.Komolyan!


És Kata a Te gólyád is erre járt!Köszi:)

Remélem lassan hoz egy csomagot is!:)


Nem a Dr.Csongrádi csinálta.Tudod én Pécsen lakom.A Török Dr. itt rendel nálunk minden szerdán és szombaton.De az inszem időpontját pont mára számolta ki.Egy másik doki csinálta itt a kórházban,mondjuk nagyon rendes volt.

Nem írt fel semmi kúpot meg gyógyszert.Nem kellet volna valami?

2009. dec. 1. 17:51

Sziasztok!

Herika, megy a drukk ezerrel és próbálj meg nem idegeskedni. Elméletileg tesztelhetsz otthon a 12. napon, de valami ultra érzékeny teszttel (Qupido 10 vagy valami ilyesmi neve van, lehet nem írtam jól)! Bessikém Veled miújság??

Puszi

446. Szamy36
2009. dec. 1. 16:48

Herika! Minden rendben lesz!Pihenj sokat. A Dr. Csongrády csinálta az inszemet?

Bessi?????

Köszi Gabka dr. Cs-ről az infót.

445. csillag80 (válaszként erre: 443. - Herika)
2009. dec. 1. 14:45
drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk
444. herika
2009. dec. 1. 14:19
Köszi Szamy , hogy erre küldted a gólyát.Ma vettem észre:)
443. herika
2009. dec. 1. 11:05

Sziasztok!


Na megvolt életem első inszeminációja!Már reggel 8 előtt kész voltam.Nem fájt csak egy kicsit kellemetlen volt.De azt mondta a doki,hogy nem jött vissza semmi és szépen bement az egész:)Már csak 15 nap és megyek a Török dokihoz, aki remélem csupa jó

híreket mond majd.Csak azt nem tudom, hogy csinálja e előtte tesztet, mert elvileg a 12.napon már lehetne, vagy várjam meg mint mond a tanár úr.

Szerintetek?

Mindenkinek drukkolok én is!!!!!

Nálunk szerintem a labor vizsgálatokért sem kell fizetni.

442. gabka-1
2009. dec. 1. 10:41
Szamy,szerintem nem kell fizetned a HSG-ért.Mikor a laparom volt,együtt feküdtem egy veszprémi csajjal,aki szintén a Cs.dr.-hoz járt magánrendelésre.Itt Tapolcán műtötte,és a TB állta a műtétet,a doki nem kért pénzt érte.Más kérdés,hogy mindketten adtunk neki,de nem várta el,és nem tartotta a markát.Ne félj,mindjárt itt a péntek,és észre sem veszed milyen hamar túl leszel rajta!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook