Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


2009. dec. 11. 17:57

Sziasztok!

Úgy látszik mára tova szállt az aggodalmam, úgy vagyok vele, lesz, ami lesz, úgysem fogom feladni, addig megyek,míg baba nem lesz és kész és nem fogom böngészni a netet, hogy kinek milyenek voltak a paraméterei, ha a babám úgy gondolja akkor úgyis beköltözik a pocakba, nemde?!

Esztike, hetedik hét, már nincs egészen ugyanennyi és túl leszel az első trimeszteren :-) Csak vigyázz magatokra nagyon!

Szamykém köszönöm az infót, nem tudtam eddig igazán,hogy milyen vastagságúnak is kell lennie a nyh.-nak!

Csillag Drága, ikeresélyes gondolod?! Hm...már a gondolattal is jól esik játszani :-D

Millió puszi

560. Szamy36 (válaszként erre: 559. - Csillag80)
2009. dec. 11. 12:35

Sziasztok!

Igen 2x1 tabl. szedett a párom.

Nekem is darabos vérzésem volt, majd peteéréskor is véreztem. 2 hónapig.

Én az első javaslat után egy évig húztam, mert nagyon féltem, de kár volt. A szövettani eredmény jó lett.

Nem tudom a nő dokik, hogy állnak a kérdéshez. Az bizti, hogy 15mm-es nyh-val pici lett volna az esély a helyes beágyazódásra.

Amit én iszok, nem tea. Hidegen kell elkészíteni. 1 litert és azt, a nap folyamán kell eliszogatni. Az interneten rendeltem. Dr. Tihanyi az orvosi háttér. Ez egy zöld "lötty" lesz. Fű íze van. Nagyon drága 1 havi adag, de nem is akarom évekig inni. Google-ba írd be lúgosítás. Kidobja rögtön.

2009. dec. 11. 09:28

Sziasztok!

Szamy, a tea drogériás, vagy rendeltétek valahonnét? A vitamin ma vagy hétfőn megjön, szerintem csak hétfő lesz belőle, rendesen 2*1-et szedett a párod? Mert amit írtál az nagyon komoly javulás.

Jó hogy írtad, hogy volt ez a nyári problémád, voltak valamilyen tüneteid vagy véletlen derünt ki? Mert nálam is megváltozott valami a mensinél, de nem mondták, hogy vastagabb a normálisnál a nyh., csak darabos lett a vérzésem (bocsi), előtte nem volt ilyen, doki azt mondta , ha zavar, lehet küretet csinálni, hát annyira nem zavart, hogy ezt kérjem, de annyira azért igen, hogy írtam netes dokiknak, de egyik sem javasolta a kaparást, sőt, volt amelyik ellene volt.


Bessi, megy a drukk!!!!! Remélem Te is mehetsz újra jövő héten!!!


Kata, ez nagyon jó hír, ráadásul ikeresélyes, gondolom alig várod a keddet:-)


Esztike, csak vigyázz magatokra, ez a legfontosabb, doki mikor lát megint? Jobbulást.


Herika, valami további tünet? A hasszurka jót jelent!!!:-)


Szp napot mindenkinek, mert VÉGRE PÉNTEK!!! :-)

Sziasztok!

558. gabka-1
2009. dec. 10. 20:11

Sziasztok!


Köszi mindenkinek a jeleket!


Kata,talán a Closti mellékhatása.Tudod vékonyíthatja a méhnyálkah.-t.


Esztike,azért tessék enni!


Szamy,még nem voltam vérvételen.Nem egyszerű ez az egész.


Jó éjt mindenkinek!

557. Szamy36
2009. dec. 10. 18:31

Sziasztok!

Katám, csak megnyugtatásul írom hogy nekem nyáron volt egy egészségügyi kaparásom, mert 15mm volt a nyh. peteéréskor. Azt mondta a dokikám, hogy 7-8mm-nél nem szabadna többnek lennie peteéréskor. Szóval ne aggódj.

Ronikám, én innerlight lúgosítót iszom. Nem olcsó, de csak jókat hallottam róla. Orvosi háttere van. A beültetés előtt egy nappal kell abbahagyni. Én megpróbálok mindent, mert a lombik bébi program sem olcsó, viszont ....... Én félek tőle.

Esztike akkor ez orvosilag a 7. hét. :)

De jó.

Bessi akkor te holnap mész Tapolcára?

Küldöm a drukkot.

Gabka megvolt a vérvétel?

Puszi mindenkinek!

556. vroni
2009. dec. 10. 17:52

Sziasztok!


Katám, ne haragudj, olyan jó volt olvasni az élménybeszámolódat a mai napról, megnevettetett. :-) Biztos fog még vastagodni a nyálkahártya. Nekem is 4 nap alatt, 3-4 mm-t vastagodott, Neked biztos többet is fog. Nekem erre azt mondta, hogy szépen vastagodik, szinte biztos meg fog jönni magától a menstruációm. Na, hát az a szinte biztos még nem jött el. Úgyhogy ha holnap sem jelentkezik, kérek időpontot. Csak ha megkérdezik, mire akarok menni, mit mondjak. Azt, hogy a doki azt mondta, megnézi, nem vagyok-e terhes és ha nem, akkor gyógyszert akar írni?! Kicsit sem néznek hülyének.

Esztikém, pihenj sokat és azért egyél, 3 fő azért 3 fő ám, sok energia kell Nektek. :-) Hétfőn mész uh-ra? Képet már sikerült feltennetek? Bocs, még nem néztem, de most odakukkantok.

Csajok, milyen lúgosító teát isztok ti?

Herika, örülök, hogy H1N1-re negatív lettél. Mikor kell legközelebb menned, az inszem eredményért?

Puszi!

555. bessi
2009. dec. 10. 17:45

Sziasztok Csajok!

Ma végre rendesen tudtam aludni. Az éjjel csak keveregtem. Olyan voltam, mint a mérgezett egér. Ráadásul megint olyan vacakul éreztem magam, mint melött beteg lettem. Remélem, csak a fáradtság volt. Már nem bánnám, ha holnap lenne. Szeretném már tudni, hogy mikor kell menni inszemre.

Puszika

2009. dec. 10. 17:33

Sziasztok Csajok!!


Bocsi, hogy mindig így eltűnök, de ma nagyon mozgalmas napom volt, délelőtt kariajándékok után nézegelődtünk a férjemmel, aztán délután főzés, meg pihi. Sokat fekszem mostanában, meg hát ez a nátha, és köhögés nem akar szűnni! Szerencsére láz, hőemelkedés nincsen! Ne is legyen!

Kata, nagyon örülök, hogy kedden inszem, szerintem is addig még sokat fog vastagodni a méhnyálkahártya. Nekem is hasonló lett, mikor anno nézték inszem előtt.Úgyhogy nincs semmi baj, és nagyon drukkolok Neked, már most!! Ennek sikerülnie kell!!:))

Szamy, bocsi a késői válaszért, hogy mennyi hetesek lennénk,ez ugye jó kérdés, mert én inszemtől számolom, nem úgy, mint a nőgyógyászok, hogy az utsó mensi első napjától. Az én számításom szerint még csak most léptem be a héten az 5. hétbe! Hétfőn remélem mindent rendben talál ott bennt a doki!!

Többieknek is megy folyamatosan a drukk!! Küldöm a pozitív jeleket, és én is köszönöm amiket nekem küldtetek! Nagyon arik vagytok!

Én amúgy jól vagyok,bár sokat kell vízszintbe mennem, mert marha fáradt vagyok,és hányingerem van, és a terhesség előtt szuper étvágyam volt, most meg szinte mindent undorítónak találok,és alig eszegetek valamit, persze tudom, hogy kell, de nehezen megy! Szóval ez van, de ugye ezt akartam!

Na megyek pihizek egy kicsit!

Puszika

553. vnékata (válaszként erre: 552. - Gabka-1)
2009. dec. 10. 16:36

Szia Gabka!

Köszönöm, kicsit megnyugtattál, csak eddig mindig kilenc körül mozgott, de a fene se érti már ezt...

Puszi

552. gabka-1
2009. dec. 10. 16:30

Sziasztok!


Kata,nem rossz az 5mm-es nyálkah.Nekem ilyenkor csak 4-4,5 mm szokott lenni,de inszemre el szokta érni a 9,5-10 mm-t.Nagyon drukkolok,hogy keddig vastagodjon.

551. vnékata (válaszként erre: 550. - Szamy36)
2009. dec. 10. 16:10

Köszönöm Drága Szamykém! Azért ez a nyálkahártya méret (5mm) kicsit aggaszt!?! Bár igazából nem tudom, hogy mi is a normális?!

Puszi

550. Szamy36 (válaszként erre: 549. - Vnékata)
2009. dec. 10. 16:04

Katám, örülök, hogy kedden inszem lesz. Látom te is mindent megteszel amit lehet( lúgosítás, cickafark fű) Sikerülni fog ez az inszem.

Már most megy a drukk

2009. dec. 10. 15:52

Sziasztok Lányok!

Hát, ez a nap...igencsak mókás. Először is az eredményeim: 10-11-11,5-ös tüszők, egy bal oldalt, kettő jobb oldalt, endometrosis 5-ös, ez lehetne vastagabb, iszom rá a cickafarkfűvet, amit ma vettem, remélem segít valamit! Bár a dokikám nem mondta,hogy ez nem elég vastag, csak én gondolom így, mivel eddig mindig 9-es vagy fölötte volt. A gyógyszertárban kiváltottam a tüszőrepesztő szúrit, ahol annyira aranyosak voltak velünk, hogy még kaptunk hozzá egy fagyi-táskát is, mivel, hogy messze lakunk! Egy szónak is száz a vége, kedden inszem 9-kor!! Szegény doki szerintem azt hitte ma,hogy nem vagyok normális, mert össze-vissza beszéltem vele, nem tudom miért, de azt hittem, hogy ma kedd van, talán azért vagyok ilyen dinka, mert nem alszom napok óta normálisan, erre kérdezi, hogy mikor fejeztem be a Clostyt, mondom, mi is van ma, ja kedd, hétfőn fejeztem be :-) szegény, olyan "megvetéssel" nézett rám, gondolta, na ez sem normális!!!Aztán csak annyit mondott, hogy ma csütörtök van:-D Biztos totál hülyének nézett, de sebaj, a lényeg, hogy csináljon nekünk gyereket!!!

Erre jövünk haza, elkerülünk egy igazoltató rendőrcsoportot, semmi. Pár perc múlva hatalmas nagy szirénázással követnek, leszorítanak az út szélére, tisztára mind a filmekben. Nem értettük, hogy mi a baj, hiszen minden rendben volt, én erre különösen figyelek, nem vagyok hajlandó tízezreket fizetni, mondjuk azért, mert nem vagyok bekötve....mondja a rendőr,a központ jelezte, hogy ennek a kocsinak nincs rendben a forgalmija...hm...megmutattam...rendben van....akkor zöldkártya...rendben van....kötelező...rendben van...stb....minden rendben van. A végén már sajnáltam a zsernyákot, mert minél több mindent ellenőrzött annál jobban vörösödött a feje, a végén majdnem elnézést kért :-) A Zurammal jót röhögtünk és jöttünk haza!

Más, a lúgosítást én csak ajánlani tudom, több ismerősömnek is, számszerint háromnak, így sikerült a baba, én iszom lúgosító teát már egy hónapja, először nagyon sokat kellett pisilnem (már bocs), de most, hogy már helyre rázott mindent,már nem járok többször a mosdóba, mint normálisan! Na, úgy látszik ma szóf...-om van, bocsi!

Millió puszi

548. Szamy36 (válaszként erre: 547. - Csillag80)
2009. dec. 10. 12:34

Egy dobozzal rendeltünk szept. Most szedi megint, az inszemre.

A pasik ezt nehezen dolgozzák fel. Én tudom. Párocskám teljesen ki volt akadva. Hormon eredmény még nincs kész. Talán ma délután.

Ha nálad semmi gond, mer szerintem semmi, akkor lehet nektek is dr. Cs azt javasolja, hogy ne szedj hormon, spontán peteéréssel próbáljátok az inszemet.Én ma elkezdtem lúgosítással méregteleníteni. Folyamatosan pisilni járok:-) Remélem lesz valami eredménye.

547. csillag80 (válaszként erre: 545. - Szamy36)
2009. dec. 10. 12:07

Szia, köszi, gyógyítgatom, picit már jobb, de nagyon el van keseredve szegény, én azért nem annyira, nagyon várom a szerdát, hogy Cs. doki azt mondja, nálam minden ok, húzzak el egy HSG-re aztán inszem, de szép lenne...:-)

Szamy, párodnál kiderült valami, vannak hormonproblémák?

Megrendeltem a Fer14-et, de ennek horror ára van, egyelőre egy dobozzal, aztán majd meglátom, Ti mennyit nyomtatok vele?

Kata, remélem óriástüszőid vannak már, beszámolót kérünk.

Herika, Esztike, jobban vagytok?

Nálunk süt a nap, aki teheti élvezze ki!!! (sajnos én bent senyvedek:-(

Sziasztok!

546. herika (válaszként erre: 545. - Szamy36)
2009. dec. 10. 07:32

Sziasztok!


Sok drukk mindenkinek!


Megvan a leoltás eredménye, szerencsére negatív!

545. Szamy36
2009. dec. 9. 22:00

Kata megy a drukk! Ma is ment.:-)

Csillag, remélem jól vagytok, a párocskád lelke gyógyul?

Gabka, megkeresem azt a fórumot amiről írtál.

Herika, meg van az H1N1 leoltás eredménye?

Esztike, még nem írtad hányadik hétben vagytok a babókkal:-)

Bessi, eltűntél?

Ronikám, veled mi van?

544. Szamy36
2009. dec. 9. 21:13

Sziasztok!

Végre elmúlt a HSG miatti vérzés!

Lányok tudtok valamit a lúgosításról?

Olvastam, hogy a teherbeesést akadályozza a szervezet elsavasodása. Rendeltem, egy kezdő csomagot a lúgosításhoz.

Hallottatok róla esetleg valamit?

543. csillag80 (válaszként erre: 539. - Vnékata)
2009. dec. 9. 19:37
Hú, tényleg , eltájoltam magam a napkkal, akkor holnapra is dukk, drukk, drukk!!
2009. dec. 9. 18:40

Szia Gabka!

Ide is és a PRi honlapjára is egyformán szoktam jönni. Gyanítottam, hogy valahonnan ismerős Monek jelleme :-) Ismerem Lucia-t, levelezni is szoktunk.Köszönöm a drukkot!

Puszi

541. gabka-1
2009. dec. 9. 18:26

Katám,én is gondolok Rád holnap!Írni akartam a PRI fórumra,csak nem tudtad volna ki vagyok(ott a felhasználónevem:monek).Oda többször benézel mint ide,ugye?

Egyébként olvastam,hogy a Lucia is holnap megy.Te ismered Őt?Mert tőle szereztem az infókat a Zalaeg.-i immunológiai vizsgálatról.Ha még mindig érdekel Téged,akkor Ő tud konkrétumokat,mert a múlt héten volt vizsgálaton.

Holnap jelentkezz!!!!


Ronikám,köszönöm a jelet,nagyon rám férne......


Szamykém,Veled mi van?


Bessi?Nagyon eltűntél.


Esztike,drága kismamánk,remélem már jól vagy.

540. gabka-1
2009. dec. 9. 18:17

Sziasztok!


Sehol senki?

2009. dec. 9. 17:34

Sziasztok!


Köszönöm a drukkokat,elrakom holnapra, mivel holnap megyek u.h-ra!

Puszi

538. herika
2009. dec. 9. 16:24

Sziasztok!


Mindenkinek drukkolok és jobbulást.


Én jobban vagyok, csak annyira szurkál "ott lent" a hasam.Remélem ez valami jónak a jele:)))

537. Szamy36
2009. dec. 9. 07:58

Sziasztok Lányok!

Kata megy a drukk!

536. csillag80 (válaszként erre: 535. - Szamy36)
2009. dec. 9. 07:25

Köszi, pont ezt kérdezte reggel a férjem, hogy nálatok voltak-e hormon-problémák. De igazából az csak megadhatja az okot a miértre, meg persze lehet kezelni .Köszi az infókat:-)

Ja, és bocsánat előre és utólag is a félregépelésekért, nem olvasom el mit írtam, lásd "máffél":-) és társai. Szép napot mindenkinek, ma Katának megy a drukk, ugye?

Sziasztok!

535. Szamy36 (válaszként erre: 534. - Csillag80)
2009. dec. 8. 22:18

Nem tudom milyen hormonok vannak, de a párocskámnak is csak holnap lesz eredménye, és az inszem már tervezve van. Szóval, szerintem 16.-án ennek nincs jelentősége. Viszont a HSG-t bizti mondani fogja, mert amíg az nincs meg addig nem is tervez inszemet. Sajnos hosszadalmas ez az egész, de a végeredmény a fontos.

Egyébként nincs korlát. Egyszerűen egy magán cég csinálja a laborokat Ajkán és Veszprémben is.( egy cég) Tiszta káosz a munkájuk. Én egy szakrendelésen dolgozom, de borzalmas amit csinálnak. Nem a betegek érdekeit nézik az bizti.

534. csillag80 (válaszként erre: 533. - Szamy36)
2009. dec. 8. 21:51
köszi, kedves vagy, de ha min. 10 nap az eredmény, akkor úgyis mindegy 16-a szempontjából, ezt nem tudtam, azon lepődtem csak meg, hogy máffél hétre adnak időpontot, gondolom már megint volumenkorlát van. De tényleg köszi, ha meggondolom jelentkezem.
533. Szamy36
2009. dec. 8. 19:06

Csillag! Nekünk teljesen hasonló az eredményünk. Annyi különbség, hogy 10M/ml, de a párocskámnak nyáron 1-2 volt:(

A hormon min. 10 nap!!!!! Abban tudok segíteni, hogy Ajkán leveszem a vérét bármikor. Reggel 7-től ott vagyok! Ha érdekel szólj és megbeszéljük.

2009. dec. 8. 18:54

Sziasztok!

Köszönöm a biztatást mindenkitől, apuci jobban neki van keseredve, mint és, szerintem nem olyan tragikus a helyzet, de majd a doki úgyis megmondja, mi lesz. Ha nem vagyok nagyon indiszkrét, megírnátok részletesen, nektek milyen eredményeitek lettek? Szamyre és Esztikére gondoltam, Ti írtátok, hogy nem volt fényes, de inszem lett, remélem, hogy lehet nekünk is az.

Herike, Esztike jobbulást, sok C-vitamin!!!

Kata, holnapra drukk, örülök, hogy csillapodik a helyzet, Bessinek péntekre, hogy hétfőn is mehessen :-)

Férjemnek amúgy hormont kell nézni, felajánlották tegnap, hogy helyben 5000, vagy itthon beutalóval ingyen, mivel köv.szerdán (16-án)kell mennem, gondoltuk, addigra úgyis meglesz, eddig labor úgy volt, hogy beutalóval bementél, aztán du.vagy másnap du. lelet, és kész. Most fel kell hívnom Vp-ben a kórházat, hogy adjanak az almádi laborba időpontot, ez még nem gond, reggel felhívtam őket, két lehetőség volt, dec 18 vagy 19, vissza kellett kérdeznem, hogy jól hallok-e. Magyar egészségügy....ez van, no comment.

Szép estét, és igyekszem rávenni morgolódós uramat egy kis babagyártásra:-) Sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook