Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


531. gabka-1
2009. dec. 8. 17:53

Sziasztok!


Szamy,köszi a jelet.Remélem már nem vérzel.


Herika,Esztike jobbulást Nektek!


Kata,csütörtökre megy a drukk,várom a jó híreket.


Bessi Neked péntekre megy a drukk.


Puszika mindenkinek.

2009. dec. 8. 17:37

Sziasztok Lányok!

Mindenki eltűnt?? Ma már nem vagyok HP és engesztelésül sütöttem a Zuramnak káposztás bélest, hmmmmm....jó lett, még forrón jól beettünk belőle! Esztike, Herika jobbulást Nektek!

Bessikém, péntekre megy az első löket drukk, majd írd meg, hogy mikor lesz az inszemed!

Csillag Kicsim, igazad van, már ami a szenvedést illeti, ennyit igazán ki kell bírni és én bírom is, na de a közvetlen környezetem?! :-D

Midenkinek millió pusszantás!

529. Szamy36 (válaszként erre: 528. - Ee02af809f)
2009. dec. 8. 11:41
Esztike, hányadik hétben vagytok most????
2009. dec. 8. 10:33

Sziasztok Lányok!


Ekőször is köszi ismét az érdeklődést, nagyon jólesik! Nekem még mindig kapar a torkom, pedig próbálom kezelni magam, persze nem gyógyszerrel, de nagyon makacs ez a vírus,vagy mi.. Meg hát nagyon étvágytalan vagyok, sokszor émelygek, szerencsére nem hánytam,márbocsi,hogy leírom! :)

Csillag ne csüggedj,nálunk is a férjemnek elég kevés spermaszáma volt,illetve nem is mozogtak gyorsan, meg alaktanilag sem volt minden rendben. És lám mégis sikerült, pedig inszemkor csak 1,5 milliót tudtak feljuttatni!! Úgyhogy kitartás!

Herika jobbulást Neked! Fel a fejjel, meg fogsz gyógyulni!

Többiekre is gondolok, aki a héten megy Tapolcára annak külön is drukk! Bessike azért próbálj meg pihenni is!! Kata, örülök,hogy vége a gyogyószedésnek és mehet az utsó inszem! :))

Puszika

527. herika
2009. dec. 8. 09:20

Sziasztok!


Az E vitaminból a legnagyobb kiszerelést vettem és más naponta szedett egyet.

526. bessi
2009. dec. 8. 07:03

Sziasztok Csajok! Sürü volt a hétvégém. Tegnap meg próbáltam rápihenni az éjszakára. Már megint éjjeles vagyok. Pénteken megyek Tapolcára. Jó lenne, ha hétfőn nekem is meglenne az inszem. Na megyek aludni, mert már álmos vagyok nagyon.

Puszika

525. csillag80 (válaszként erre: 523. - Herika)
2009. dec. 7. 20:19

Köszi, mennyi E vitamint szedett? Nekünk 2 mintánk volt, ugyan nem egyértelmű, de szerintem mindekttőnél ugyanaz az eredmény, elég hülyén van a papíron, a második itthoni volt, az mennyiségre több lett.

Vigyázz magadra és jobbulást!!!

524. csillag80 (válaszként erre: 521. - Vnékata)
2009. dec. 7. 20:17
Kata, kitartás, miért is szenvedsz? Hát nem megéri?:-) Elmúlik hamar, a kis picur meg beköltözhet!
523. herika
2009. dec. 7. 18:13
Csillag: az én férjemnek is nagyon rossz volt a sperma mintája először.Akkor nagyon kétségbe estünk.Szedett E vitamint és Peponent, mert volt neki valami gyulladása is.Hogy most ezektől, vagy sem de a második eredmény sokkal jobb lett.Az első eredménynél a Dr.T a lombikot mondta, de mikor másodszor vittünk , és jobb lett az eredmény, mondta, hogy próbáljuk meg az inszemet.
522. herika
2009. dec. 7. 18:09

Sziasztok Lányok!



Szamy köszi:)Te már jobban vagy?

Kata:én is HP voltam a closty-tól, de nagyon.

Esztike:vigyázz a babóbkra.

Gabka:Köszi a drukkot.


Hát csajok, nincsenek jó híreim.Elkaptam az influenzát, egész hétvégén lázas voltam, köhögtem.Ma elmentem dokihoz és mondta, hogy valószínű H1N1, de a torokleoltás eredménye csak 2- 3 nap múlva lesz meg.Ezért felírta a Tamiflu nevű gyógyszert.Mondtam neki, hogy volt inszem december elején.De azt mondta,nincs a gyógyszer káros hatással a terhességre.Komolyan én annyira kétségbe vagyok esve:((((Remélem nem lesz semmi gond.Még az eredményt sem tudom, hogy van e pocaklakó és akkor most jön ez a köcsög malacinfluenza.Gondolhattam volna, hogy a kórházban elkapom, de táppénzre meg nem tudtam elmenni.Nagyon ki vagyok, és csak jövő hét szerdán megyek a Dr.T-hez.

521. vnékata (válaszként erre: 520. - Csillag80)
2009. dec. 7. 17:28
Szia, igen csütörtökön kell mennem u.h-ra. Ma veszem be az utolsó Closty-t, amit nem is bánok, mert végem van tőle,pedig nem szokott ennyire kikészíteni, na de most...
520. csillag80 (válaszként erre: 519. - Vnékata)
2009. dec. 7. 17:22
Köszi, ez akkor legalább jó hír. Veled mi újság, csüt. mész PRIbe?
2009. dec. 7. 17:17

Sziasztok!

Csillag Drága, ne szomorkodj, a vége a lényeg: "art-ra kész", ez a kulcs szó, magyarán azt jelenti, hogy alkalmas megtermékenyítésre:-) Lehet, hogy turbozni kell és javítani, de nincs semmi veszve. Szamykém én is hallottam erről a kiskatona javítóról, és sokan dicsérik:-P

Vronikám, elhiszem, hogy fáradt voltál-vagy, kb. 40 fő?!Nem semmi!

Esztike, hogy vagy? Gabka, Veled miújság? Bessikénk, Te merre kószálsz?!

Millió puszi!

518. Szamy36
2009. dec. 7. 17:04
Csillag, veszteni való nincs. Nekünk bizonyíthatóan segített. 1 hónap alatt. Most is szedi a párocskám, hogy az inszemre picit mi is turbózzuk a spermákat.
517. csillag80 (válaszként erre: 515. - Szamy36)
2009. dec. 7. 17:01
ezt is
516. csillag80 (válaszként erre: 512. - Szamy36)
2009. dec. 7. 17:01
Köszönöm!!! (a jelet)
515. Szamy36
2009. dec. 7. 17:01

Ez kimondottan sperma javító!

[link] itt megtalálod


Fer 14 a neve. Férfi táplálék kiegészítő.

514. csillag80 (válaszként erre: 512. - Szamy36)
2009. dec. 7. 16:54
Köszi, milyen vitamin? Nkünk azt írta fel, hogy szedjed fruktózt (az nem gyümölcscukor????), szelént és cinket.
2009. dec. 7. 16:53

Sziasztok!

Nos az eredmények: 2 vizsgálat, mennyiség egyszer 2,4 (PRIben), 3,6 ml (otthonról), a többi ugyanaz. Ph 7,4, folyósodás, viszkozitás, szín, szag normális, bakterológia megatív. mennyigég 8M/ml, mozg. 50%, intenzív: 1/, mérsékelten mozgó 2/6, alig haladó 1/. Normális szerkezet 10 %. Natív készítmény: ez gőzöm sincs, mi, kerek sejt 4-5 LT, háttér kissé törm. EZ MEG MI A SZÖSZ????

Diagn.: oligo-teratozoospermiás, STD + egyéb szerológia negatív. Fértj ART-ra kést (ez is mi???)

Kedves szakértők, véleményt kérek, addig is nyomozok. Előre is köszi.

512. Szamy36
2009. dec. 7. 16:52

Csillag ne keseregj, nálunk is hasonló a helyzet.

Van egy vitamin a neten rendeltük, de a TV-ben is reklámozzák. Nálunk a kúra után javultak az eredmények. (Mi már Tapolca előtt is tudtuk, hogy a párommal baj van.)

Dr. Cs azt mondta, hogy mindegy most hány millió. Az inszem előtt, tisztítás, turbózás, és akkor dönt, hogy az ami " maradt" érdemes-e a beültetésre!

Fel a fejjel.

511. csillag80 (válaszként erre: 510. - Gabka-1)
2009. dec. 7. 16:10

Szia!

Köszönöm a jelet, még nem tudom, most várom haza a férjecském, majd megírom, és köszi a biztató infót is!

510. gabka-1 (válaszként erre: 509. - Csillag80)
2009. dec. 7. 14:42

Szia Csillag!


8 milla alatt mit értesz?Ez az össz mennyiség?Mert ha igen azt még válogatják,feljavítják...stb.(Valakinek ezt már leírtam.)Inszemet 1 millió alatt már nem csinálnak.A spermiumok minősége akkor alkalmas inszemre,ha az ejakulátumból legalább 1 millió jól mozgó,jó minőségű spermium izolálható.

De ha este többet tudsz,mindenképpen írj!Ne szomorkodj,a megtermékenyüléshez egyetlenke is elegendő.

2009. dec. 7. 14:31

Sziasztok!

Sajnos nem kaptunk jó híreket, fizikailag minden a helyén van és ok, de a katonákkal gond van, idézem a férjem: "kevesen vannak, lassúak és hikomatok". A kevés 8 milliót jelent, az összes többiről nem tudok semmit, mert még csak telefonon beszéltünk, most hormonvérvétel neki is, aztán ha az jó, akkor gyárilag ilyen, valami vitaminokat kell szednie, de majd megírom a pontos infókat. Azt tudja valaki, hogy 8 milla mire elég? Nem tudom a többi paraméter mennyire vacak, este igyekszem jönni és megírom. Bocsánat, hogy nem írok többet, de kicsit elszontyolodtam :-(

Este jövök, sziasztok!

508. Szamy36 (válaszként erre: 505. - Szamy36)
2009. dec. 6. 21:24
Gabkám, dec.17-re várom a pirit.
507. vroni
2009. dec. 6. 21:01

Sziasztok!

Bocs, kicsit eltűntem, de ezen a hétvégén megint nem volt időm semmire. Tegnap nagy buli volt, mamámnak szerdán lesz a 70. szülinapja és előre megleptük egy bulival, elhívtuk a testvéreit, az ő gyerekeiket, meg ugye a kisunokák is jöttek, majdnem 40-en voltunk. Úgyhogy az egész hétvége izgalommal telt, hogy minden simán menjen. De nagyon jó volt, szóhoz sem jutott, úgy meglepődött. Ma pedig a keresztfiunkhoz mentünk búcsúba, meg mikulásozni, majd az anyósomékhoz. De így a mai napom is elment, nem szeretem, ha semmire sincs időm...

Azért visszaolvastalak Benneteket. Betegeknek jobbulást, jövő héten Tapolcára menőknek pedig sok sikert, és jó híreket.

Ne haragudjatok, most megyek aludni, "hulla" vagyok.

Jó éjt! Puszi

506. gabka-1
2009. dec. 6. 20:00

Sziasztok!


Esztike,örülök,hogy jobban vagy.Azért pihenj sokat,hoszen most ez a legfontosabb!


Herika,megy a drukk Neked!


Kata,már kíváncsian várom az inszem időpontját.Mindenképpen majd megírom a konkrétumokat.Én már "régóta" gondolkodom rajta.


Szamy,holnapra talán elmúlik a vérzésed is.Azért megpiszkáltak ott bent rendesen.Nálam volt olyan,hogy inszem után is volt pár csepp vér.

Mikorra várod a vérzésed?

Puszika mindenkinek.

505. Szamy36
2009. dec. 6. 19:45

Sziasztok!

A pocim már nem fáj, de még vérzek. A bal oldali petevezeték első neki futásra nem volt az igazi és mondta dr. Cs, hogy nagy nyomással nagy mennyiségű kontrasztanyaggal megpróbálja "átjárhatóvá" tenni.

Sikerült. Olvastam az interneten, hogy sérül a méh nyálkahártya, gondolom ez lehet a gond.

Katám én picit tartottam a Closty kúrától, ezért is örültem, hogy először nem kell, spontán érett petével próbálkozunk:-). Remélem sikerül.

Csillag, az andrológus Tapolcán dr. Kiss Attila. Ő itt dolgozik Veszprémben. Nagyon aranyos doki. Sajnálom, hogy nem tudsz elmenni.

Esztike, gyógyulj!!!! Vigyázz az apró népre!

Hányadik hét ez a babavárás szempontjából?

Herika! Te is gyógyulj hamar. Várom a teszt eredményt, nagyon!!!!

2009. dec. 6. 18:17

Sziasztok Lányok!

Csak most tudok bekukkantani, mivel egész hétvégén vendégsereg volt nálunk, hulla vagyok!

J.hét csütörtökön megyek u.h-ra és akkor már gondolom meg is tudom,hogy mikor lesz a köv. inszem. Hát, ami azt illeti, a legutóbbi Closty-kúra teljesen kikészített, idegbajos voltam tőle, egyszóval HP!

Esztike, a hányinger jó, a megfázás már nem annyira, de remélem, hogy minden rendben lesz Veletek! Herika, hatalmas nagy drukkok neked!

Drága Szamykém hogy vagy? Pocakod?

Kicsi Vronikám is nagyon eltűnt :-(

Csillag, gondolni fogok rád és írd meg majd az eredményeket mindenképpen!

Gabka, köszi az infókat, ha majd túl leszel rajta, akkor még kérnék további konkrétumokat!?!

Elgondolkodtató amúgy ez a dolog, lehet nálunk is érdemes volna megcsináltatni?!

Olyan pánik hangulatom van, ez jellemző rám minden év vége felé:-( Ilyenkor nagyon sok a munkám, évvégi zárások, stb. és sohasem tudom időben kitalálni, hogy kinek mit ajándékozzak?! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, és a karácsony?! Fussunk Anyósékhoz, fussunk Ancikámhoz, fussunk nagyiékhoz, fussunk tesóékhoz...na jó még egy darabig futkosok, de ha már babánk lesz, akkor ennek vége, hozzánk jön mindenki és kész:-D!!!

Millió ölellés és puszi

2009. dec. 6. 17:50
sajnos nem tudok vele menni :-((( ezt így gondoltam
2009. dec. 6. 17:50

Sziasztok!

Szamy, köszi a drukkot, majd beszámolok apuci beszámolójáról, sajnos nem tudok vele menni :-)

Esztike, a hányinger jó, azt jelenti, dolgoznak a hormonok és minden ok odabent, kicsit irigylem is tőled:-) Na jó, azért persze jobbulást, próbáld ki a langyos gyömbérteát vagy a gyömbéres kekszet, állítólag terheseknek ezek a legjobbak.

Herika, már most szuggerálom a kétcsíkos tesztet neked, legyszebb előkarácsonyi ajándék lesz nektek!!! Nekünk meg megadja a további hitet! és persze jobbulást!

Sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook