Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


2009. nov. 24. 13:41

Sziasztok Csajok!!


Nem hiszitek el mi történt ma velünk!! Ugye írtam, hogy nagyon sokat fájogat, meg erősebben is görcsöl a hasam, hát ez volt ma éjjel is, többször fel is ébredtem rá. Nagyon meg is ijedtem, hogy mi ez, ráadásul kora reggel majdnem elájultam, mikor wc-re mentem, barnás folyásom volt...Azt hittem itt a vég,sírva szóltam a férjemnek, aki csak nyugtatgatni próbált. Aztán fél 8-kor felhívtam Tapolcát meg a melóhelyemet is, mondván nem megyek melózni. Szóval Tapolcán a recepciósnak, Piroskának ecseteltem mi a helyzet. Erre mondta, hogy két dolgot tehetek,vagy megemelem az Utró adagot, vagy odautazunk még a délelőtt folyamán. Hát én ez utóbbit választottam, és gyorsan, amennyire csak tudtunk,levezettünk Tapolcára. Szerencsére kevesen voltak, és már harmadiknak be is hívtak.

Nagy kő esett le a szívemről, a terhességgel minden rendben, a picike is látszott, persze én nem láttam semmit, sztárfotót is kaptam Róla! :))Szóval minden okés, remélem így is marad,legalább még 8 hónapig!! Amit látott T. doki, 2 mm-eres petezsák, és szabályos méhen belüli terhesség!! :))Azt mondta, a folyás az lehetett, hogy szétpukkadt egy sárgatest. Hát remélem minden ok lesz a későbbiek során, igazán akkor nyugszom meg, ha már szívhangot is hallok. Most pénteken nem is kell mennem, majd jövő kedden!!

Szóval nagyon rosszul kezdődött ez a nap,de remélem többször nem okoz ijedtséget!

Köszönöm ismét a jeleket, amiket küldtetek!

Remélem mindenki jól van,és minél gyorsabban csatlakozik hozzám!!:))

Puszi

350. Szamy36
2009. nov. 24. 13:32

Persze, hogy sikerült! Katának is és Bessinek is!

Azért mentünk Tapolcára, hogy sikerüljön.

Sokat gondolkodtam, hogy én milyen lennék inszem után, de biztos rendkívül türelmetlen. 12napot írtatok, hogy annyit kell várni, hogy kiderüljön???

rengeteg. :(

349. bessi
2009. nov. 24. 13:21

Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy így eltüntem, de annyira sürü volt ez a két nap, hogy nem jutottam gép közelbe. Szombaton meg csak olvasni bírtam amit írtatok. Annyira fáradt voltam, hogy nem volt erőm pötyögni.

Esztike! Nagyon örülök, hogy már tuti.

Vroni! Persze hogy lehet gyereked. Ilyen butaságra ne is gondolj, hogy nem. Pénteken már szerintem jó híreket fogsz hallani és jövő héten meglesz az inszem neked is.

Annyira messze van a jövő hét kedd. Reménykedek benne, hogy sikerül, de mégsem merek annyira bizakodni. Nem akarok csalódni. Szeretnék csinálni tesztet, de mindig lebeszélem magamat róla. Bár a melleim nem fájnak, pedig két héttel mensi elött már szoktak. Az meg jövő csüt.-n esedékes. A hasam is szurkálódik, de az meg csak pár nappal elötte szokta. Nem akarom beleélni magam a dolgokba, de úgy néz ki, hogy ez már megtörtént.

Sok-sok puszi Csajok

348. vroni
2009. nov. 24. 12:53

Sziasztok!

Én is csak sutyiba írok a munkahelyről.

Katám, még nagyon sokáig fogsz ábrándozni, hogy van kisbabád, mivel pénteken megtudod, amit mi már tudunk, hogy igen, SIKERÜLT!!!

Puszi!

2009. nov. 24. 08:53

Sziasztok Csajszikák!

Megint a melóhelyről sunyogok, úgyhogy csak annyit írok, hogy mindenkinek küldöm az ezer babaragacsot :-P és, hogy nem Szamykém,nem csinálok titokban tesztet, így legalább tovább ábrándozhatok, hogy van babám!

Millió puszi

346. Szamy36
2009. nov. 23. 20:28

Sziasztok!

Köszi csajok a biztatást. Remélem minden rendben lesz HSG-n

Húú, Roni 4 óra Tapolcán. Ettől kész vagyok.

Lehet gyermeked. Persze, hogy lehet. Rossz gondoltok el!!!

Gabka. Igazad volt dr. Cs-vel kapcsolatban és az inszem időpontjáról is.:) Köszi

Kata PÉNTEK!!!!! Nem csinálsz tesztet "titokban"

Bessi???

345. gabka-1 (válaszként erre: 343. - Ee02af809f)
2009. nov. 23. 17:51
Esztike a Magne B6-ot a kismamik szedhetik a görcsökre.Pihenj sokat!
344. gabka-1
2009. nov. 23. 17:48

Szamy,azért kell nézni a tüszőmet,mert a múlt hónapban egy nem repedt meg,és ellenőrzik,hogy a vérzéssel eltűnt-e.Na meg fel kell iratnom a stimuszereket.

Szóval a ciklusod 14.-dik napján lesz.Látod nem mondta a Cs.,hogy akkor már nem csinálja meg.


Én egyébként fájdalomcsillapítót vettem be.Egyet egy órával,egyet félórával a beavatkozás előtt.Cataflam volt,elég erős.Nekem is olyan ajánlotta,aki HSG-n volt.A doki meg is dícsért,milyen jól bírom a fájdalmat.Ha tudta volna miért!

Biztos,hogy minden rendben lesz,és meglátod átjárhatóak a petevezetékeid.


Roni!Nekem is volt olyan hónapom,hogy a 11.-dik napon volt az inszem,de olyan is volt,hogy a 19.-dik napon,mert csak addigra nőttek meg a tüszőim.

Persze,hogy lehet gyereked,csak lehet,hogy Te nem reagálsz túl jól a gyogyira.

2009. nov. 23. 17:39

Sziasztok Csajszik!!


Látom megint sok a termés, jól le is maradtam, de nem baj, mindig visszaolvasom!! Katám köszi a jelet, hozzon továbbra is szerencsét!!

Remélem jól vagy, és pénteken szuper hírt fogsz kapni, én úgy érzem!! Vronika ne ess kétségbe, minden rendben lesz, látod, úgy néz ki talán nekem is sikerül, bár nem akarom elkiabálni sem!

Megnőnek még azok a tüszőcskék, lehet, csak később indulnak be, mindenkinél más. Ne aggódj!

Többieknek is megy a drukk, Szamy,örülök, hogy meglesz ilyen hamar a HSG! Szerintem sem gond, ha előtte beszedsz valami gyogyót,nekem anno eléggé fájt, de a cél érdekében mindent kibírok, kibírunk!!

Én egyébként ma nagyon sokat fekszem délután, mert akkor nem fáj a hasam, ha eldőlök.Magne B6-ot is vettem, de még egyenlőre nem merek beszedni belőle,majd pénteken rákérdezek lehet-e,ha görcsölés van.Remélem minden ok lesz!!

Akkor pénteken már hárman leszünk Tapolcán.

Puszi

2009. nov. 23. 16:58

Kicsi Vronikám!

Micsoda butaságok fordulnak meg a fejecskédben?! Hát persze, hogy lehet gyereked, ez nem kétséges, csak egy kicsit jobban kell küzdenünk, de sikerrel fogunk járni, hidd el!!!Egyébként Én tudok olyat, akinek 20.napon volt inszeme és sikerült...a baba gyönyörű és egészséges!

Küldöm a pozítiv energiákat, nyisdd az ablakodat, rendben?

Puszi

341. vroni
2009. nov. 23. 16:50

Ma a 15. nap. Kérdezte is, hogy hány naposak a ciklusaim, hát én meg majdnem pofonröhögtem. Pénteken lesz a 19. nap... Az már túl sok... Ha most nincs jó, akkor pénteken sem hiszem, hogy lesz. A szurira meg azt mondta, hogy még nem akarja adni, mivel még nem kell olyan drasztikus beavatkozás, még nem olyan régen volt a lapar. Hát köszi. Fel kellett volna tennem neki a kérdést, hogy lehet-e gyerekem, hátha akkor nyugodtabb lennék, vagy még depisebb.

Na, de most lepihenek, mert mindjárt jönnek értem.

Pusszantás!

2009. nov. 23. 16:26

Sziasztok!

Drága Kicsi Vronikám, fel a fejjel kérlek, meglátod PÉNTEK lesz a mi napunk!!!! Megkérdezhetem, hogy hányadik napon vagy?

Gabka, tényleg milyen csalásról is pötyögsz itt :-P? Szamykém, én biztos vagyok benne, hogy semmit sem fognak nálad találni hsg-n!!! Emlékszem lapar előtt én is bevoltam ám kakálva, na nem a beavatkozástól, hanem az eredménytől, az első kérdésem mikor felkeltem az altatásból az volt, hogy lehet-e gyerekem és lázasan nézegettem a hasamat, hogy hány vágás van rajta,de szerencsére a köldökömnél volt csak :-D Dokikám jól ki is röhögött, mert még félkómás voltam mikor feltettem a kérdést, majd a választól megnyugodva csak annyit mondtam neki, hogy köszi doki, akkor most nyugodtan elmegyek rókázni (hiában nem voltam még teljesen magamnál,) és egy mozdulattal odébb löktem szegény kisöregemet...Szerinted, hogy éreztem magam előtte, mikor mentem hozzá kontrolra? Lehet, hogy Ő mókásnak találta a szitut...én inkább kényelmetlennek és kicsit szégyellem is magam előtte!

Puszi

339. vroni
2009. nov. 23. 16:07

Sziasztok!

Bocs, kicsit eltűntem, hosszú és fárasztó volt ez a hétvége.

Voltam Tapolcán, 5 órát vártam, már azon voltam, hogy eljövök, mert nem bírom tovább. 9:20-kor ott voltam, és 14:25-kor hívtak be. Aztán jó híreket nem hallottam. Sajnos nem jók még a tüszőim, azt mondta, sok kicsi van, meg van 2 db 10 mm-es a jobb oldalon. Csak azt nem értem, hogy akkor csütörtökön hogy lehetett mindkét oldalon 1-1 9 mm-es?! Vagy már becisztásodott? Fogalmam sincs. Doki se nagyon tudta, hogy mi legyen, aztán mondta, hogy megnézi még pénteken, mivel a méhnyálkahártyám vastagodott, hátha akkor most beindulnak a tüszők is. De mondta, hogy fél 12-12 előtt ne nagyon menjek. De ha odamegyek délre és 4-kor kerülök be, akkor felakasztom magam. Nagyon elfáradtam, és most teli van a hócipőm ezzel az egésszel. Nincs kedvem semmihez, nemhogy még 7-re testületi ülésre menni, dehát oda meg most már muszáj mennem.

Köszönöm a jeleket, elteszem őket péntekre, még szükségem lesz rájuk akkor is. Félek, hogy az lesz a vége, hogy nem lehet kisbabám. Na, akkor tuti begolyózok.

Látom, Ti azért jól vagytok, ennek örülök, vigyázzatok Magatokra továbbra is.

Puszi!

338. Szamy36
2009. nov. 23. 14:02

Dec.4.-e a 14. napom. Gabka mi volt a csalás? Te is görcsoldót vettél be a HSG előtt ? Ilyet már hallottam. Szerintem az nem baj.

A vizsgálattól is tartok, de inkább az eredménytől.

Remélem negatív lesz.:)

Miért kell nézni a tüsződ, ha nem lesz inszemed?

Katám köszi a jelet. Izgatottan várom a pénteket. Bár szerintem kismama vagy.

Roni, mi a helyzet???

Bessi eltűntél nagyon.

337. gabka-1
2009. nov. 23. 13:41

Kata,én szerdán megyek.Akkor nézi meg a doktor bácsi,hogy megrepedt-e a tüszőm.Ja és remélem felírja a szurikat.Az idén nekem már nem lesz inszem.Majd kari előtt jön meg a következő havim.

Kata mindjárt itt a péntek,ami a Te napod lesz!


Szamy,látod mondtam én,hogy minél előbb kérj tőle időpontot.Dec.4-e már a jövő héten lesz,mindjárt itt van.Ne félj tőle,mert én is kibírtam.Bár egy kis "csalással",hogy elviselhetőbb legyen a beavatkozás,amit persze a dokinak nem mondtam meg.

Nekem a laparomat csinálta a CS.,de velem is nagyon segítőkész volt,na meg azóta is a PRI-ben.

Hányadik napodon leszel akkor?

Sokat gondolok mindenkire!

2009. nov. 23. 13:27

Szia Szamykém!

December 4!?! Ez nagyszerű, mindjárt itt van, ne félj tőle, nem vészes, nekem laparom volt, ami kicsit komolyabb beavatkozás, de azt is el lehetett viselni! Gabka, Te mikor is mész pontosan Tapolcára?

Kicsi Vronikám??? Már lilul az ujjam, jelentkezz, amit tudsz!!

Esztike, remélem jól vagy, milliónyi babasimi neked!

Többieknek milliónyi puszanat!

335. Szamy36 (válaszként erre: 334. - Gabka-1)
2009. nov. 23. 11:29

Beszéltem dr. Csongrádyval!

Még szerdán kell hívnom, de december 4.-én pénteken lesz a HSG, Tapolcán! :) Félek nagyon!!

A Csongrády dr. nagyon segítőkész volt a telefonban!

Roni nagyon kíváncsi vagyok ám!!!!

Kata sikerülni fog, mert sikerülnie kell!

334. gabka-1
2009. nov. 23. 11:20

Sziasztok!

Esztike,őszintén örülök!


Vroni várjuk ám nagyon a jó híreket!


Kata ne keresd magadon a jeleket!Nagyon szorítok Neked,hogy jó híreket kapj pénteken!


Szamy még nem válaszoltál a kérdésemre,hogy mikor jössz Tapolcára?

2009. nov. 23. 11:02

Sziasztok!

Dolgozom, úgyhogy csak pár betűpötyögésre ugrok be...Esztike nagyon örülök neked, vigyázz magatokra!

Vronikám, jelentkezz majd, hogy mi is volt Tapolcán, rendben? Gondolok rád!

Remélem, hogy pénteken én is jó híreket kapok, bár még mindig nem érzek semmit sem!

Szamy akkor most hogyan tovább? Bessike, Gabka nagyon eltüntetek!

Puszi, dolgoznom kell!

332. Szamy36
2009. nov. 23. 10:15

Eszti, nagyon örülök!!!!!ÉLJEN:)

Kata követni fog! Aztán Bessi, Roni És természetesen Gabka is. Persze én is.:)

2009. nov. 23. 10:07

Sziasztok Csajszikák!!


Gyorsan írok pár sort, mert a melóhelyen vagyok.

Most Veletek először osztom meg a hírt, Rajtatok kívül a férjecském tudja csak. :) Szóval reggel csináltunk otthon tesztet és erősen pozitív lett!! Nagyon örültem neki, a férjem is csak vigyorgott, hogy most már tuti biztos!! Remélem nem lesz semmi baj, és pénteken már látszani fog valami kis pöttyöcske, aki a mi Kis Drágánk!!:)))

Drukkoljatok, hogy minden okés legyen! A hasam , sajna azért fájogat, persze nem folyamatosan, de néha elég erősen! Remélem csak jól beágyazza magát és azt érzem!! :)

A Többieknek is megy a drukk ezerrel, mindenkinek ezt kívánom, amit én ma reggel átéltem!!

Aztán jelentkezzetek, kivel mi van!!

Puszika

330. Szamy36
2009. nov. 22. 22:08
Lányok eltüntettek:(
329. Szamy36
2009. nov. 22. 10:07

Sziasztok Lányok!

Ha jól értem pénteken megy Tapolcára Kata és Eszti??

Roni te mikor mész?

Gabka, szerintem szép karácsonyi ajándékod lesz:)

Bessi? Jól vagy? Tudsz pihenni?


Lányok az exemnek már rég megbocsátottam. Az utóbbi 5 évben nagyon jó apa! Bár Pesten él, de az eltelt 5 éve azzal telt, hogy jó kapcsolata legyen az Olivérrel. Neki sincs több gyermeke, nem is akar. A férfiak ilyenek sajnos. A Pető intézetben nagyon sok elhagyott anyukával ismerkedtem meg.

A lényeg, hogy csodák vannak. Ez a fontos.

328. gabka-1 (válaszként erre: 327. - Ee02af809f)
2009. nov. 22. 09:40
Esztike,ne aggódj,mert az nem tesz jót.Nekem sem voltak tüneteim,csak gyomorégésem,és a cicik annyira fájtak,hogy nem bírtam hason aludni.De ez is az 5.-dik hét környékén kezdődött.Nem mindenkinél jelentkeznek a terhességi tünetek.Ne legyél ilyen negatív,a babók a mosolygós,nyugodt kismamit szeretik!Pusza.
2009. nov. 22. 09:35

Sziasztok Lányok!!


Igen Kata, nekünk 10 körül kell odaérnünk, de szerintem előbb ottleszünk. lehet, hogy talizunk is, ki tudja!? :)

Én megvagyok, bár egyáltalán nem érzek semmilyen terhességre utaló tünetet, és nagyon aggódom!!! Picit érzékenyek a cicik, meg néha fájdogál a hasam, de egyébként semmi. Nagyon félek, hogy ez nem jelent jót, persze nem szabad negatívnak lenni, de akkor is nagy bennem a félsz, mi lesz, ha...

Ebbe jobb bele sem gondolni, inkább megvárom a pénteket, majd akkor többet tudok!

Mindenkinek megy a drukk!! Vroninak meg holnapra egy nagy zsák szerencsét kívánok, és küldöm a tüszőnövelő pozitív energiákat!!:) Kata, remélem Te jól vagy és növöget az élet a pocidban!

Többiekre is sokat gondolok, mint mindig, de szép is lenne, ha karácsonyra megkapnánk,amire a legjobban vágyunk!! Nekem nem is kell semmi más!!

Puszika

326. gabka-1
2009. nov. 22. 09:33

Sziasztok!


Szamy,én is megkönnyeztem.Ezek a "csodák" tartják bennem a reményt!Apuka meg egy nagy fa..Már bocsika,de utálom az ilyen férfiakat,akik megfutamodnak a problémával,ahelyett,hogy szembeszállnának vele.

Na és mikor mész Tapolcára?


Vroni holnap nagyon szorítok Neked,meglátod a tüszőcskék megfelelő méretre növekedtek.Írj ha megjöttél.


Kata,úgy legyen!Neked is szorítok ám!Ha jól emlékszem pénteken mész.


Esztike,remélem jól vagy!


Puszi mindenkinek!

2009. nov. 22. 09:05

Sziasztok!

Szamykém, hát majdnem megkönnyeztem a fiad történetét, kemény srác lehet, nem úgy, mint az apja, aki így látatlanban is egy kis pö...cs a szememben (már elnézést, de milyen apa az ilyen? Aki pont akkor lép le, mikor a legnagyobb szükség volna rá)?! Vronikám holnapra megy a milliónyi drukk neked és majd írd meg, hogy mekkorák is a tüszőcskék, rendben!? Gabka sajnálom, hogy decemberre húzodik a babázás, de reméljük, hogy a karifa mellett már pocakosan fogsz állni :-P

Esztike, hogy vagy? Remélem minden rendben van Veled? Nekem nyolckor lesz megjelenésem Tapolcán,de lehet elhúzódik majd annyira, hogy még bevárlak, mertha jól emlékszem nektek 10-re kell menni, nem?

Bessike????

Puszi a pocakokra!

324. Szamy36
2009. nov. 21. 21:14

Sziasztok Lányok!

Megjött a pirim! Gabka sorstársként állunk a remény startvonalánál.

Ronikám, köszönöm Olivér nevében is. Egyébként ha Olivérről beszélek írnék nektek róla néhány szót.

Olivér 30.-án lesz 15 éves. Amikor 3 éves volt, volt egy koponyaműtéte. Lebénult a jobb keze, lába. A beszédképességét is elveszítette. Lányok egy anya mindenre képes! 4 év pokol, harc az orvostudománnyal, a diagnózisokkal. Apuka lelépett, mert nem tudta elviselni a fájdalmakat.

Szóval 15 éves az én pockom és teljesen egészséges :) Sehol senki nem mondja meg mi volt vele. Jeles tanuló. 3 éve gimnazista (6 évfolyamos)

Szóval lányok, vannak csodák.

Talán az Én Olivérem története segít nektek is abban, hogy nincs lehetetlen. Én tudom. Amikor azt érzem valami reménytelen csak ránézek és tudom remény mindig van.

Puszi nektek!

323. gabka-1
2009. nov. 21. 18:19

lelépek,mert csak magamnak írkálok!

Jó hétvégét mindenkinek!

322. gabka-1
2009. nov. 21. 18:19

Elfelejtettem megköszönni a jeleket.Köszönöm szépen!

Roni,sajnos nem tudom Neked megmondani,hogy a férfiakra is vonatkozik-e az igazolás.Szerintem ha hétfőn mész,kérdezd meg a recepción.Neked tuti,hogy jár.


Azt elfelejtettem megírni,hogy megjött a vérzésem.

Jövő héten mennem kell UH-ra,hogy mi van azzal a meg nem repedt tüszővel.Ajánlom neki,hogy repedjen meg!De sajnos tegnap tudtam meg,hogy ki kell hagynom ezt a ciklust.A párom miatt,aki hetente egyszer jön csak haza külföldről,és nem lehet tudni,hogy mikor,ezért így nem merem bevállalni.Majd decemberben.Mi ez az egy hónap a 3 évhez képest!Semmiség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook