Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


441. gabka-1
2009. dec. 1. 10:36

Sziasztok!


Tegnap későn értem haza a melóból,már nem volt senki.De ez nem azt jelenti,hogy nem szorítok és nem gondolok rátok.Mindenkinek megy a drukk!Jelentkezzetek a jó hírekkel!

440. Szamy36
2009. dec. 1. 07:17

Sziasztik!

Megy a drukk!!!!!

Pusza

439. bessi
2009. dec. 1. 07:08

Jó reggelt Lányok!

Nem tudom mennyire lesz jó meg szép ez a reggel.

Szamykém!

A Németh dokihoz járok a devecseri rendelésre. Az igaz, hogy sokan vannak, de eddig nem kellett időpont. Meg mióta kell is, hamarabb kapok, mint Ajkára.

Puszika

438. vnékata (válaszként erre: 436. - Szamy36)
2009. dec. 1. 06:22

Szia Szamykém!

Piri még sehol, de szerintem már az ajtóban áll...kezdek elviselhetetlen lenni :-)

Puszi

2009. dec. 1. 06:21

Szép jó reggelt!

Lassan indulnom kell dolgozni, úgyhogy csak egy gyors drukk hadjáratot indítok!!!!

Puszi mindenkinek, szép napot!

436. Szamy36
2009. nov. 30. 22:41

Minden jót holnapra lányok!

Bessi! Kihez jársz Ajkán dokihoz?

Én a dr. Starknál szültem Olivért. Nagyon rendes volt. Akkor még lehetett orvost fogadni. Sajnos most már nem lehet.

Kata, megjött a pirid?

Mindenkinek szép éjszakát!

435. bessi
2009. nov. 30. 22:02

Sziasztok!

Köszi a biztatást, de nagyon félek a holnaptól! Ráadásul a bébikém sem tud jönni. Egy borászatnál dolgozik és addig kell menni amíg adnak munkát. Ami lehet, hogy már csak 2 hét. Egyébként nagyon lehervasztottam szegényemet a nyavalygásommal. Úgyhogy nektek már nem fogok.

Én csak az első vérvételt csináltattam Tapolcán. A mensi alattit már Ajkán. Mikor megjött a piri mentem a nőgyogyimhoz beutalóért. Nekem egyébként mondták, hogy mennyibe kerül, és javasolták is, hogy a nőgyogyim adjon rá beutalót. De akkor még 8700-be került. A HSG-t is tb-re csinálták. Azt is Ajkán. És elég hamar. Még csodálkoztam is.


És nem írtak ma semmi bogyót. Nem lehet, ha az vagyok. Lázcsillapítót is csak akkor vehetek be, ha magas a lázam. De majd holnap kiderül kapok-e vmit szerdán, mert a doki vírust gyanít. Addig sok-sok pihenés, amit utálok. Köhögésre meg 2-3 l folyadék. Majd csak kibírom gyógyszer nélkül is.

Puszika

2009. nov. 30. 19:08

Sziasztok, szép jó estét!

Kicsi Esztikém, remélem, hogy holnap csupa jót fog mondani dokibácsink Neked!

Herika, küldöm a drukkokat ezerrel!Ne próbálj meg pénzt adni, mert nagyon nem fog neki jól esni. Én próbáltam az első konzultáció után csusztatni neki, hát csak ennyit mondott "inkább rakja félre születendő babájának" és hatalmas smile-t nyomott felém!

Labor vizsgálatokért kell amúgy fizetni, de ez össz-vissz nem haladja meg a 12000 ft-ot (legalábbis nálunk)

Bessikém, fel a fejjel, nem szabad előre keseregni, holnap már megtudod az eredményt, addig ne hergeld magad előre!

Szamykém úgy gondolom, hogy nem haragszol meg, ha már most útnak indítom a drukk katonáimat :-)

Kicsi Vronikám! Köszönöm kérdésed, jól bírtam a hétvégét, nagyon zsúfolt volt, de nem baj, legalább nem jár annyit az agyam. A kedvem is jobb már sokkal, hiszen nemsokára jön piri, aztán jöhet a Closty és írány a köv. inszem!

Azt meg majdnem elfelejtettem megírni nektek, hogy anyósom elküldte a gyűrűmet valami látóhoz (vagy ki a fenéhez), hogy minél előbb jöjjön a baba. Azt nem tudom, hogy mit csinált vele, de pár nap múlva visszaküldte, azóta nem vettem le:-P

Nem nagyon hiszek az ilyesmiben, sőt egyeltalán nem, de már három nőnek is segített állítólag, az egyiket ismerem is,hát gondoltam ezen ne múljon...

Millió puszi nektek!

433. csillag80 (válaszként erre: 431. - Szamy36)
2009. nov. 30. 18:22

Na akkor erre kíváncsi leszek, azt nem tudtam, hogy magánba kerested meg, én azt gondoltam, ha nekem is az kell, akkor ott helyben Tapolcán megkérem, vagy legalább megbeszélem vele, hogy mikor keressen ez ügyben.

Arra én is gondoltam, hogy igazából megyén belül van, szóval pl. ha most terhes lennék, akkor is el lehetne intézni, hogy Ajkán szüljek, csak előtte egyszer "be kell tévednem véletlenül" az ajkai kórházba, és szerezni egy pecsétet, és kész, ingyen van. Tulajdonképpen ebből a szempontból meg Tapolcához tartozunk, hiszen Vp-ben nincs meddőségi kezelés v. kivizsgálás.

De jól elfilozofálok magamban, inkább megvárom a szerdát, mit mond neked.

432. vroni
2009. nov. 30. 17:38

Nem tudom, HSG-fronton ez hogy megy, de én ugye Vas megyébe lakok. A laparom Pécsen volt, az meg ugye Baranya megye, és a TB fizette, egyébként 160e Ft volt a zárójelentésemre írva. Csináltathattam volna én is itt helyben is, de így is szerencsére TB-finanszírozott volt. Hú, remélem vmit ki tudtok bogozni belőle...

Az már más, hogy én a műtétért a dokinak adtam pénzt, nem mondta, hogy nem kell, de nem is dörzsölte a markát, hogy hol a lóvé.

431. Szamy36 (válaszként erre: 427. - Csillag80)
2009. nov. 30. 17:02

Nem tudom kell-e fizetnem, de sajnos nincs más választásom, mert Veszprémben nincs pénz ilyen vizsgálatokra, Ajkán a kórházban dolgozom, oda nem mennék. Dr. Cs. itt magánrendel Veszprémben.

Ha kell fizetnem akkor kifizetem, de szerintem azt mondta volna. Szerdán még beszélek vele telefonon, rá fogok kérdezni. Azért ronda volna, ha egy egészségügyistől is pénzt kérnének! Minden megtörténhet. Egyébként ha nem teljesen van úgy, hogy nem oda tartozom, mert megyén belül van és akkor nem számít. Nálunk a szakrendelőben biztos, hogy nem.

2009. nov. 30. 16:21

Sziasztok Lányok!


Köszi, az érdeklődést, egyenlőre minden rendben velünk. Remélem ez így is marad! Már nagyon várom a holnapi napot, mert akkor már többet is lát talán a dokibá.

Szamy, én is csatlakozom, Nagyon Boldog Szülinapot a fiadnak! :)

Egyébként mi még nem adtunk pénzt ott senkinek, Tapolcán. A férjemnek volt még az elején egy hormonvizsgálata, és az volt 1500 Ft, ha jól emlékszem. Nekem ott nem is néztek hormonszinteket, mert eleve itthonról vittem magammal leletet.Bár örültem volna, ha néznek, mert az már régi volt.

Herika, inszem után azonnal fel lehet kelni, nem kellett pihenni. Pedig én is olvastam, van olyan intézet, ahol egy darabig fektetnek..

De amint látszik,így is sikerült:))

Katám, remélem jobban vagy,és csak előre nézel!!

A többieknek is megy a drukk, csak pozitívan!!

Most elköszönök, de majd holnap jelentkezem, mit is látott dokibá.

puszi

429. csillag80 (válaszként erre: 424. - Vroni)
2009. nov. 30. 14:37

Úgy tudom, csak bizonyos hormonok vizsgálatáért, azt is csak nemrég óta, a progi 1700 volt, most össz. 8 hormon (pajzsmirigyek is) 10400. 1000 és 1800 közt darabja.

Persze mi még az elején vagyunk ,érhetnek még meglepik:-/

428. herika (válaszként erre: 426. - Szamy36)
2009. nov. 30. 14:31

Úgy tervezem, hogy dolgozom, mert kb 1 épület választ el a nőgyógyászatól:)

Különben inszem után feküdni kell még egy darabig a székben?Vagy egyből fel lehet kelni?Mert annyi mindent olvastam már...Csak ezt az egyet elfelejtettem megkérdezni a dokitól.

427. csillag80 (válaszként erre: 426. - Szamy36)
2009. nov. 30. 14:25

Semmi gond, amúgy vicces volt, mert én vittem be a mintát, mondták, hogy mehetek vérvételre, de előbb rendezzem Piroskánál a dolgokat (na akkor lett gyanús, hogy ez fizetős lesz), mire visszamentem bökésre, jól felhúzta őket valaki, hogy világosan megmonták, hogy a 2. minta előbb kell, hgy beérkezzen, mint 7-e. Ott dicsérgettek minket, hogy mi megértettük, bezzeg az a másik pár, meg kérdezgették, hogy világosan elmondták-e, persze igen. Úgy látszik változik a protokoll.

SZamy, amúgy Tapolcán a HSG-t tb-re csinálja a Cs. doki, vagy kell fizetned érte, mert "területileg nem illetékes", vagy mi a fene????

Drukk péntekre!

426. Szamy36
2009. nov. 30. 14:03

Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket, Olivér nevében is.

Én úgy tudom nem kell adni pénzt. Én nem is adok. Vannak olyan hormon vizsgálatok amiért fizetni kell, okt.1.-től. Dr. T megkérdezte megcsináltatom ott, akkor fizetni kell, vagy a nőgyógyászom megcsináltatja, mert akkor ingyenes.

Bocsi Csillag, de nekünk a 2. kis fickó vizsgálat és az andrológus egy napon volt. Azt hittem nektek is úgy lesz. Persze akkor eredményt is mondott.

Bessi!!! Neeee keseregj előre!!! Minden rendben lesz!!! Mert úgy kell lennie!

Herika, holnapra neked is minden jót. Te mész dolgozni az inszem után?

Mindenkinek pusza!

425. herika (válaszként erre: 424. - Vroni)
2009. nov. 30. 13:35

Sziasztok!


Köszi a drukkokat. A zabszem már a fenekemben.


Én nem adtam még pénzt a dokinak, de én úgy tudom, hogy itt nálunk el sem fogad pénzt a szakrendelésen.Mondjuk lehet, hogy azért mert itt dolgozom, de az aszisztensnő azt mondta ne adjak pénzt.

424. vroni
2009. nov. 30. 13:13

Sziasztok!


Először is Herika, gratula a nagy tüszőhöz. :-) Holnapra pedig sok sikert, bízz nyugodtan a másik dokiba, biztos tudja, mit csinál és nem először csinálja. Bár, én is jobban örülnék, ha a helyedben lennék, ha a Török doki csinálná.

Szamykém, Olivérnek boldog szülinapot. Mindjárt itt a péntek, a Te napod, minden rendben lesz.

Esztike, hogy vagytok? Remélem minden ok.

Bessi, csak azt kívánom, hogy ugyanolyan nagy meglepetés érjen Téged, mint múltkor Esztikét! És tessék sok teát inni!

Katám, hogy bírtad a hétvégét? Piri nem jelentkezett még?

Csillag, kitartás, nagyon hamar itt lesz az a 16-a, és máris sokkal okosabbak lesztek, hogy miért nem akar a babóca jönni.


Csajok, hogy van ez a fizetés dolog? Vannak olyan vizsgálatok, amiért fizetni kell? Először én is úgy eljöttem, hogy azt hittem, fizetés nélkül leléptem, aztán egy ismerőst megkérdeztem, hogy megy ez, akinek már 3 éves a babája és Tapolcán segítettek Neki is, ő azt mondta, hogy a TB fizeti. De akkor miért kell fizetni?


Ja, és egy indiszkrét kérdés. Ti szoktatok a dokinak pénzt adni?


Puszi!

2009. nov. 30. 11:42

Sziasztok!

Köszi Szamy, de csak vérvételre mentem, meg 2. apamintát vittünk, híreket nem tudok. Azt azért mondhatték volna, hogy a bázishormon 10400 ft, az első vérvételes 1700 ft-ról előre szóltak 2-szer is, most meg kerekedtek a szemeim, Piroska mondta, hogy nyugi több ilyen nem nagyon lesz:-/

Szegény el volt havazva rendesen, ezren voltak ma.

Bessi, jobbulást és csak pozitívan, a babák a mosolygós mamikat szeretik!!! :-)

Herika megy a drukk holnapra!!!

Nálunk most jövő hétfőig semmi, akkor megy apajelölt urológushoz, talán megtudunk valamit arról, hogy nála minden ok-e, aztán dec.16, randi CS. dokival, hogy nálam mi a szitu, és mi legyen.

Ma hazafelé felvilágosítottam apajelöltet a lehetőségekről, hogy ne a dokinál kerekedjen majd a szeme, hát csak pislogott...Azt mondta, ő azt a megoldást szeretné, hogy adjanak valami bogyó, vegyük be és húzzunk haza gyereket csinálni. Mondtam neki, hogy ez nem valószínű:-) Na majd meglátjuk.

Szép hetet mindenkinek, és sok sok poztív energia!!!!!

422. bessi
2009. nov. 30. 08:06

Sziasztok!

Semmivel sem érzem magam jobban. A kehém egyre csunyább és az orrom is már kezd eldugulni. Ma délután megyek a házidokihoz. Az aszisztens azt mondta, hogy ne vegyek be semmi recept nélkül kaphatót. Úgyhogy marad a tea meg a hűtőfürdő délutánig. Egyébként még mindig nem érzek semmi olyat ami arra utalna, hogy terhes vagyok. A hasam néha görcsölget, meg a cickók fájdolgálnak, de ezenkívül semmi. Szerintem nem sikerült. Bocs, hogy ilyet írok, de most ezt érzem. Szeretnék kellemesen csalódni, de nem fogok.

Egyébként üdv az újaknak.

Pusszancs

421. herika
2009. nov. 29. 21:24

Sziasztok!



Köszönöm a drukkokat:)

Annyira izgultam ma , mikor beadtam a szurit , de végül is sikerült.Először mondtam az uramnak, hogy próbálja meg ő,de képtelen volt.Még a tű látványától is iszonyodik.


Én is drukkolok mindenkinek jövő hétre, remélem karácsonyra mindenkinek jó eredményei és pozitív tesztjei lesznek!


Akkor ha bevisszük a mintát az inszemhez,kb másfél órát kell várakozni a beavatkozásra?

420. Szamy36
2009. nov. 29. 20:43

Köszönöm Kata! Megmondom. Puszi

Jövő hétre Mindenkinek a legjobbakat!

Kata, Remélem megjön a pirid és elkezded a következő gyógyszer szedést.

Ronikám, bízom, hogy spontán megfogant a babó:)

Bessi, kedden jó híreket írsz nekünk, drukk!!!

Csillag, minden rendben lesz. Holnap Tapolcán csak jó híreket kapj!!

Herika, keddre megy a drukk!

Gabka, sorstársamnak tekintelek, mert januárban remélem egyszerre babásodunk.

Esztikém, vigyázz a pocaklakóra :)

2009. nov. 29. 19:40
Szamykém, mondd meg a drága kis-nagy fiadnak, hogy a virtuális barátnéid is köszöntik születésnapja alkalmából! Soha véget nem érő boldogságot küldök és egy hatalmas cupp-ot hozzá :-)Happy Birthday Olivér!
418. Szamy36
2009. nov. 29. 18:42
Köszönöm.
417. csillag80 (válaszként erre: 416. - Szamy36)
2009. nov. 29. 18:39
Boldog szülinapot a a nagyfiúnak!!!!
416. Szamy36
2009. nov. 29. 18:38

Én is sokat gondolkodtam az oltáson! Illetve ellene voltam, de aztán győzött a félelem.

Olivért is beoltattam.

Képzeljétek, Olivér holnap lesz 15 éves:) Ma volt a "buli" a családdal. Remélem a 16. szülinapján lesz kis tesója is:)

2009. nov. 29. 16:07
Mi is beoltattuk magunkat, én mindkettőt ingyen kapom, apajelöltnek a malacosat vettük meg. Már védettek vagyunk, letelt a két hét.
414. csillag80 (válaszként erre: 411. - Szamy36)
2009. nov. 29. 16:06

Mi még nem tudjuk, hol a gond, csak most kezdük az egészet, holnap megyünk másodjára. Nekem sem volt még HSG, ha minden ok mindkettőnknél, gondolom az lesz a következő. Jól emlékszem, hogy azt írtad, Veszprémben enm csinálják meg? Mert ha így van, akkor ha dec.16-án azt mondja Dr. Cs., hogy ez a következő, akkor ott helyben megkérem, hogy csinálja meg Tapolcán, lehet, ugye?

Persze csak találgatok, mi lesz a folytatás, még nem tudunk semmit.

Drukkolok Neked, hogy jó legyen a HSG, majd úgyis részletesen kikérdezlek, ha nekem is az lesz.

413. vnékata (válaszként erre: 412. - Szamy36)
2009. nov. 29. 15:36

Szia Szamykém! Én holnap kapom a szúrit a vírus ellen, apát már beoltattam (kapott jóság injekciót is, he-he)

Puszi

412. Szamy36
2009. nov. 29. 15:33
Bessi üzenetéről jutott eszembe! Beoltattátok magatokat H1N1 ellen? Én végül is, igen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook