Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


591. Szamy36
2009. dec. 15. 21:33

Sziasztok!

Bessi, Csillag holnapra megy a drukk!

Kata, sikerülni fog!!!!!!!!!!!Amikor én inszemre megyek, Te a jó hírért:-)

Roni sajnálom, hogy spontán nem sikerült. Most várod a pirit?

Herika fel a fejjel!!!!

Gabka, köszi a jelet, aranyos vagy.

590. gabka-1
2009. dec. 15. 20:09

Sziasztok!


Kicsit eltűntem,mert millió dolgom volt.Na meg éjszakás vagyok a héten,és ilyenkor elég kába vagyok.

Esztike,édesek a picik,gratulálok!


Kata,nagyon szorítottam Neked reggel,addig amíg le nem feküdtem.Nem rossz az a 8mm-es nyálkah.Akármi lehet belőle.


Roni,sajnálom,hogy nincs babó.Milyen gyógyszert kaptál?


Herika,sajnálom,hogy megjött piri néne.


Szamy,mindjárt elmegy az a 2 hét.


Puszi mindenkinek.

2009. dec. 15. 18:47

Sziasztok!

Vronikám sajnálom, hogy nem teljesült a karácsonyi ajándékod, de majd a jövő év sikeres lesz! Az előbb vettem észre, hogy mekkora hatalmas nagy figyelmetlen állat vagyok: borzasztóan sajnálom Herikám, most hogyan tovább?

Többiek?

Puszi

588. vroni
2009. dec. 15. 16:50

Sziasztok!

Én is megjöttem, már rég, csak nekiálltam még karácsonyi ajándékok után futkosni, ha már egyszer szabin voltam.

Baba nincs, kaptam gyógyszert, azt mondta, valószínű két ünnep között kell mennem, de ahogy én számolgattam itthon, január elsején kéne menni, úgyhogy majd utána hétfőn megyek gondolom. Nem igazán lepődtem meg, hogy nem jött össze spontán, de azért eljátszottam a gondolattal, mi hogyan lenne, milyen szép karácsonyunk lenne, férjemnek hogy mondanám meg... Hát, sajnos ez van.

Herika, sajnálom, hogy nem sikerült.

Puszi!

2009. dec. 15. 15:41

Sziasztok!

Szerencsésen megérkeztünk és túl vagyok az inszemen is...a méhnyálkahártyám 8 mm-es volt, fogalmam sincs az jó-e vagy sem?!Apa tökéleteset produkált 10,5 millió...reméljük, hogy egy már csak célba ér :-P 29-én kell mennem tesztelni!

Vronkikám és Herikám mizu?? Gondoltam rátok!!!

Puszi

586. herika
2009. dec. 15. 14:25

Sziasztok!


Hát mentem volna hozzá hcg laborba.De nem kell mert sajnos megjött:(((

Pedig annyira bíztam benne, hogy karácsonyi ajándék lesz:(

585. Szamy36
2009. dec. 15. 13:18

Sziasztok lányok!


Megy a drukk! Kata, Roni

Gabka eltűntél!

Csillag, hormon vizsgálat a páromnál, teljesen jó.

Herika, Te holnap miért mész dr. T-hez?

Bessi, holnapra minden jót! drukk, drukk

Esztike, remélem jobban vagy!

Mindenkinek jó karácsonyi vásárlást! :-)

584. herika
2009. dec. 15. 09:20

Sziasztok lányok!


Bocsi eltűntem,mert év végi zárás ,van nálunk.Hajtunk ezerrel.Holnap megyek a T.Dokihoz utána megírok mindent.


Puszi mindenkinek , drukkolok!

583. vroni
2009. dec. 14. 19:23

Bocs, Kata kérdésére kihagytam a választ. Sajnos a mi környezetünkbe sincs nagyon senki, aki hasonló cipőben járna. Mikor elkezdtünk járni, akkor derült ki a főnökömről, hogy ők már járnak Győrbe egy ideje, de ha én nem mondom, akkor ő sem kottyintotta volna el magát, de utána, míg nem tudtam mire számíthatok, elmondta, hogy Náluk mi és hogy volt. Azóta csak nagy ritkán kerül szóba a dolog, akadékoskodni meg nem akarok.

De így, utólag, több emberről is kiderült, hogy nem természetes úton lett kisbabája, csak ugye ez is olyan, hogy nem hangoztatják, egyszer csak úgy kiderül.

Egyébként nálunk a családban csak anyukám, nővérem és mamámék tudják. Anyósoméknak nem is szívesen mondanám, valahogy nem érzem úgy, hogy rájuk tartozna. Még szerintem azt sem tudják, hogy más munkakörbe dolgozom. :-) Nem kérdezték, én meg nem mondtam. Egyébként is mindig az unokájukról áradoznak, aki ott lakik velük. Aranyos kölyök, én is csípem, és mióta megvan, a sógornőmmel is jobban kijövök, csak valamilyen szinten bánt, hogy nekem miért nem lehet...

Hú, úgy látom, jól belehúztam az írásba, be is fejezem, nem untatlak Benneteket.

Puszi!

582. vroni
2009. dec. 14. 19:17

Sziasztok!

Esztikém, gratula a picikéidhez, én is egyszerre megnéztem őket. Biztos jó tesók lesznek, ha már most húznak ennyire egymáshoz, mármint hogy közel vannak. Biztos leírhatatlan érzés lehetett hallani a kis szívüket. Akkor már nem is kell többet Tapolcára menned? Vagy a 12. hétig oda kell menni és utána meg akinél szülni szeretnél?

Drága Katám! Jól kifogtuk - már mondhatom így előre - holnapra ezt az időt. Már most félek, hogy csúszni fog. Ráadásul a férjem sem tud most jönni, bár szerencsére azért a nővérem elkísér, ne menjek ilyen időbe egyedül, remélem épségben oda- és visszaérünk. Egyébként, aki pofákat vágott rám, ő nem tudja, hogy mi a helyzet, hova járunk. Az előző irodában, ahol voltam, ott elmondtam, meg az oszt.vezetőnek, de másnak azóta sem, mivel nem tartozik rájuk, és nem szeretném, ha az egész hivatal rólam beszélni, mert sajnos az oszt.vezetőnk is hasonló cipőben jár, mint mi, és róla mindenki mindent beszél. Hát köszönöm, ebből nem kérek. Ezért is vagyok úgy, hogy nem kérek igazolást, amit Gabka mondott, inkább szabizok. Remélem szépen repedtek a tüszőid és holnap gondolok Rád, míg várom a soromat. :-) Drukkolok.

Bessikém, hogy sikerült megoldani a szurit?

Szamykém, már tényleg mindjárt itt lesz a Te napod is, az a 2 hét már semmi.

Csillag, Ti mikor mentek? Szerdán? Vagy rosszul emlékszek?

Herika, tényleg, mikor kell visszamenned eredményre? Bocs, lehet, hogy már írtad ám, csak elfelejtettem. És jobban vagy már?

Puszi Nektek!

2009. dec. 14. 19:17

Esztike, gratulálok, gyönyörűek, mi is szeretnénk ilyen szépségeket!!! Ez tényleg a legszebb kar.ajándék!

Kata, nincs senki, én is azért jövök, és még a szüleink sem tudják a dolgot, nem akarjuk őket feleslegesen idegesíteni, amíg nem tudjuk, mi van.

Szamy, az a 2 hét kari miatt tényleg pikk-pakk elmegy.

Holnapra Roni, Kata drukk még egyszer, jó éjszakát mindenkinek!

2009. dec. 14. 18:57

Sziasztok!

Drága Kicsi Esztikém öröm Benneteket nézni a képen :-D Olyan szépen egymás mellett vannak, hogy szerintem tankönyvbe illőek, elhiszem, hogy életed legszebb karácsonyi ajándéka, nekem pedig a kívánságom! Délután olyan szurkálások voltak a hasamba, hogy ajaj...ilyet még sohasem éreztem, felváltva volt a produkció, hol jobb, hol bal oldalt, biztosan repedtek a tüszőcskéim :-P

Vronikám Kicsim, kit is érdekel az a fránya értekezlet, igaz?! A helyedben én sem aggódnék miatta, az aki pedig a problémádra pofavágással reagált, hát.....tudnék belerúgni olyat...örüljön neki, hogy ő nem jár hasonló cipőben!

Csillagom tudom ám én, hogy mindenki akkor jön, mikor van egy kis ideje, csak olyan jó itt beszélgetni veletek. Nem tudom, hogy a Ti környezetekben, mármint a közvetlen közeliben, van-e olyan pár, aki hasonló gondokkal küzd, mert az enyémben nincs, azért is jövök sűrűn ide!

Szamykém Drága, az a két hét hamar le fog telni, hiszen közben lesz egy-két ünnep,úgyhogy repülni fognak a napok, és hipp-hopp már mehetsz is inszemre. Bessikém, szúrival én is hasonlóképpen voltam, de mostanra sajnos egész profi vált belőlem, már most küldöm a drukkot neked szerdára!

Millió puszi

579. Szamy36
2009. dec. 14. 18:05

Sziasztok!

Esztike, gratulálok! Megnéztem a picikéidet. Milyen szépen megférnek a pocidban :-)

Vigyázz rájuk nagyon!!

Holnapra Katának, Roninak megy a drukk!

Már alig várom, hogy én is menjek inszemre! Olyan jó lenne. Már kitartó vagyok, kb. 2 hét és mehetek.

2009. dec. 14. 17:59

Sziasztok Csajok!!


Megjöttünk Tapolcáról,már korábban, csak most sikerült gép elé kerülnöm!! Bessike,köszi a tippet a köhögésre!! Talán már múlóban van, remélem!

Szóval nagyon jó hírekkek tértem haza, mindkét babóca jól van,él és virul!! Már 11 mm-eresek, Arany Maszatok! :)) És ami még fontosabb, meghallgathattam a piciny szívverésüket, leírhatatlan érzés!! Olyan erős és gyors! :))

Adja Isten, hogy így is maradjon!!

Ezt az élményt kívánom mindannyiótoknak, mert kimondhatatlanul jó érzés és boldogok vagyunk!

Ja, és tettem fel Róluk képet, olyan kis édik!!

Katám,és még aki megy holnap nagyon drukkolok!!!

Ez életem legeslegszebb karácsonyi ajándéka!!

Kívánom, hogy minél hamarabb átélhessétek!

Nagyon drukkolok ám Nektek is!! Sikerülnie kell!

Puzsika

2009. dec. 14. 16:50
érettségizik
2009. dec. 14. 16:49

Sziasztok!

Kata, nyugi, a fórum nem tud kihalni, mindig lesz okunk írni, most azért, hogy baba költözzön a pociba, aztán, hogy itt fáj- ott fáj, jajjj de terhesek vagyunk, aztán szülésélmények, szopinyavalyák és a gyerekbetegségek, már csak azt vesszük észre, hogy érettségigik a "büdös kölök" :-) Szóval nyugi, itt vagyunk, de hát van más dolog is. És holnapra neked óriási DRUKK!!!!


Bessi, szuri megvolt?


Esztike, igen-igen, képet kérünk!!!


Vroni, holnapra jó híreket Neked is!!! Sose lehet tudni...:-)


Herika, hol vagy, vannak tüneteid? Mikor kell tesztelni menned?


Puszi mindenkinek!!! sziasztok!

575. bessi
2009. dec. 14. 11:57

Sziasztok Csajok!

Én még senkinek nem vettem semmit. Majd szombaton, mert szerdán nem lesz annyi időnk.

Esztike! Köhögésre a zsiros ruhát tudom ajánlani a mellkasra. Nekünk nagyon sokszor segített, és a csimotáknak sem árt.

Nem tudom, hogyan fogom a szurit beadatni ma, mert délutános vagyok. A dédikémnek simán badtam anno. De magamnak nem merem. Múltkor is a barátnőmmhöz mentem, hogy adja be nekem. Lehet, hogy el kell kéretőznöm. Jaj de bonyolult ez most. Majd megoldom valahogy.

Puszika

574. Szamy36
2009. dec. 14. 09:56

Sziasztok lányok!

Olvasom, hogy mindenki karácsonyi bevásárlási lázban van! :-)

Esztike, neked minden jót délutánra az, UH-ra. Jó lenne ha kapsz képet az "apró népről" fel tudnátok tenni.

2009. dec. 14. 08:21

Sziasztok Lányok!!


Ismét bocsi, hogy így eltűntem az éterben,de ez a hétvége nem volt valami jó, még mindig küzdök a megfázásos tünetekkel, köhögök,nátha,meg egyebek!! Szerencsére a láz és hőemelkedés elkerül, de jó is így!Gyógyszert ugye nem merek beszedni, csak ha doki is javasolja.

Egyébként jól vagyunk, bár nagyon aluszékony vagyok és a hányinger, meg étvágytalanság is gyötör.

Mi is vásroltunk volna, ha én tudtam volna menni, mert elég pocsékul voltam,meg nem is akarok emberek közé menni még.

Jó volt visszaolvasni Titeket, mindenki szépen halad a célja felé!! Tök jóóó! :))

Mindenkinek megy a drukk, ez a hét is akkor mozgalmas lesz!! Akik holnap mennek, azoknak millió drukk megy! Mi ma délután megyünk uh-ra,remélem dokibácsi, mindent rendben talál,és akkor már nem is kell többet Tapolcára menni:))

Szamy, jó volt ezt, a tényleg csodába illő történetet olvasni!

Majd délután, ha hazaértünk még jelentkezem!

Millió puszi

572. vroni
2009. dec. 14. 07:52

Sziasztok!


Mi is vásárolni voltunk tegnap, de még sajnos nem sikerült minden ajándékot beszereznünk. Csak az a baj, hogy most nekem fájhat a fejem, hogy hol, és mit tudok még megvenni karácsonyra, a férjem azt mondta, ő már ezzel a tegnapi vásárlással letudta a karácsonyt. :-)

Megmondtam, hogy holnap nem jövök, egyszerre azt kaptam meg, hogy akkor mi lesz az értekezlettel. Hát, mondom, akkor nem megyek. Pofavágás volt a válasz, de nem érdekel. Fontosabb nekem a kisbaba, mint a munkahely.

Szép Napot Mindenkinek!

Puszi!

2009. dec. 14. 06:59

Szép jó reggelt!

Ismét egy hétfő, ez egy nagyon nem szeretem nap általában, de most jó kedvre derít, mivel egyre közelebb a holnap :-D Tegnap nagyon szépet álmodtam, szültem és a legnagyobb gondunk apával az volt, hogy mi legyen a kislány neve Maja vagy Rebekea. Hogy az utóbbit honnan szedtem, nem tudom, mert sohasem tetszett ez a név :-S

Csajok, megértem, hogy hétvégén sűrű programokban volt részetek, de....ha így folytatjuk, akkor kihal a fórum...nem ám!De azért ha tudtok gyertek minél többször, rendben?

Mindenkinek csodálatos hetet kívánok!!!

Puszi

2009. dec. 13. 22:17

Sziasztok!

Én szépen eltűntem a hétvégére, csavarogtunk, beszereztünk majdnem minden karácsonyi ajándékot, nagyon elment az idő, de jó voltjól elfáradtam, úgyhogy most nem is vagyok írós formámban, de azt látom, hogy nagyon mozgalmas hetünk lesz, szóval előre is drukk mindenkinek!!!!

569. Szamy36
2009. dec. 13. 20:10

Szép hetet mindenkinek!

Ne áruljátok el senkinek, de pénteken 36 éves leszek:( Öregszem!

Nincs is ezzel baj, de nagyon jó lenne ha a babánk már akarna minket :) Megöregszik anyukája, ha nem siet:)

2009. dec. 13. 18:45

Sziasztok!

Sehol senki? Decap-ot beszúrtam és nemsokára itt a kedd.......hurrá!

Puszi

567. Szamy36
2009. dec. 12. 21:42

Sziasztok!

Bessi, iker remények! De jó.

Kedd egy esemény dús nap lesz. Katának inszem, Roni ......soha nem lehet tudni! Azért egy tesztet csinálhatsz:-)

Bessi, szerda is fontos nap, neked is és Csillag is akkor megy!

Beindulnak az események. Megy a drukk.

2009. dec. 12. 19:04

Sziasztok Lányok!

Bessikém öt tüsző!?! Csodálatos, nekem háromnál többet sohasem sikerült produkálnom, de sebaj, egy is elég a sikerhez!!! Vronikám, 15-e nem sokára itt van,nekem akkor lesz inszemem, neked pedig reméljük,hogy akkor fogja megmondani dokibácsi, hogy kismama vagy :-D Sohasem lehet tudni!

Millió puszi

565. vroni
2009. dec. 12. 16:28

Sziasztok!


Tegnap felhívtam Tapolcát, hogy időpontot kérjek. Ugye kérdezték, hogy miért mennék. Akkor mondom, hogy mi a szitu, meg is kérdezte egyszerre a csaj, tesztet nem csinált? Nem akartam neki mondani, hogy 1,5 év után 1-szer volt spontán menszeszem, már az tűnik fel, ha magától megjön, nem gondolom sajnos, hogy a baba miatt nem jönne meg. Na, végülis kaptam időpontot, kedden, 14-én, 11-körül. Gondoltam, gyorsan beírom a tel.-ba, el ne felejtsem, erre látom, hogy 14-e hétfő. Újból telefon, szegény csaj, annyiszor bocsánatot kért, hogy hétfőn lesz 14-e és ő keddet mondott nekem, aztán végülis a keddbe, 15.-ébe maradtunk, de mondta, hogy akkor menjek korábban, úgy 9 körül, hátha vérvételt is akarnak csinálni. Persze, jó lenne, ha a baba miatt nem jött volna meg, ki is ugranék örömömben a világból, de én 99,999 %-ra mondom, hogy nem ez van a háttérben. Csak azt remélem, nem kell ott ülnöm megint 5 órát. Ráadásul azt sem tudom, hogy fognak a munkahelyemről elengedni, mivel kedden kora du. értekezletre kéne menni, bár nekem még csak úgy mondták, hogy lehet, nekem is mennem kell. Na, hát most nem megyek. Ha nem tetszik nekik, tehetnek egy szívességet. Így is, úgy is kínai lenne nekem, amit ott beszélnek, attól még nem fogom tudni, hogy kell egy 2010-es ktg.vetést megcsinálni, sajnos én olyan vagyok, hogy ha gyakorlatba megmutatják, akkor utána már okés a dolog, de ha csak beszélnek róla, attól még nem fogom tudni megcsinálni...

Na, igen eltértem a témától, bocsi.

Bessi, ez nagyon jó, 5 tüsző, nem semmi. Még a végén ikreid lesznek Neked is, mint ahogy Csillag jósolja Katának. :-) Akkor tudtok ám ruhákat cserélgetni, meg tapasztalatot, és persze Esztikével is. :-)

Szamy, örülök, hogy leírtad a történeteteket, reméljük mi is meglátjuk hamarosan a "szenvedéseink" eredményét.

Puszi

564. bessi
2009. dec. 12. 13:13

Sziasztok!

Szamy nagyon jó amit írtál. Jó ilyet hallani.


Szóval szerdán megyek. 5mm a nyálkahártyám, jobb oldalt van egy 13mm és 11mm, bal oldalt meg három 11mm-s tüszőm. Hétfőn este szuri. Csak azt nem tudom, hogy fogom megoldani, mert délutános leszek. Olyan szépen hull a hó, hogy tiszta karácsonyi hangulatom van.

Puszika

563. Szamy36
2009. dec. 11. 22:58

Nagyon jó, csak pozitívan!!!

persze, hogy lesz babája annak aki tesz érte.

Illetve a sorsnak is van szerepe ebben. Nem akarlak untatni senkit, de mesélnék valamit nektek. Már megosztottam veletek életem egyik legrosszabb időszakát.(Olivér koponya műtéte és lebénulása 3 évesen) Most mesélek nektek baba csodáról.

A szüleim fiatalon házasodtak, ami 1964-be nem volt ritka. Sajnos nem jött a gyermek áldás. 1 év hormon kezelés után (1967-be gondolhatjátok milyen hormonok voltak)1968-ba, szóval megszületett a bátyám. Amikor 2 éves lett , gondolták gyúrnak a kis tesóra. Hát sokat vártak sok-sok hormon és 1973. decemberében a Jézuska hozott engem:) Szóval majdnem 6 év múlva. Itt vége lehetne a történetnek, de nincs. Azt mondták soha nem lehet terhes többen anyum, mert átvágták a petevezetőket. Nem is védekeztek. Lás csodát a 40. szülinapja után kiderült kismama. Se hormon se semmi. 1987 Jézuskája meghozta imádott öcsémet. Aki mára 22 éves, egyetemista. Okos, szép pasi. A szüleim megfiatalodtak. Teljes lett a család :-) Szóval vannak csodák. Én a saját családomban tapasztaltam. Fel a fejjel. Ha 1967-be sikerülhetett, akkor 40 évvel később sikerülnie kell!!!!!

562. csillag80 (válaszként erre: 561. - Vnékata)
2009. dec. 11. 22:14

Kata, ez a beszéd!!!

Én ugyan még nagyon az elején vagyok az egésznek, de mióta először felhívtam a PRI-t, teljesen megnyugodtam, azóta hiszem és tudom, hogy lesz babánk, csak még nem tudom mikor és hogyan. De lesz. És mindegyikünknek csajok!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook